رئیس جمهوری آمریکا به دنبال جلب حمایت رژیم صهیونیستی است

چاپ

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در نماز سیاسی و عبادی جمعه این هفته بندرانزلی اظهار کرد: رئیس جمهوری آمریکا با زیر پاگذاشتن قوانین بین المللی و عقلانی و بشری در تلاش است تا با این اقدام خود افکار عمومی را تحریک کرده و مشکلات اقتصادی کشور را نیز به گردن سپاه بیاندازد.
وی با تاکید بر اینکه سپاه و ارتش و دیگر نیروهای مسلح همواره پاسدار ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده‌اند افزود: حضور موثر سپاه در عرصه‌های گوناگون محرومیت‌زدایی و ایجاد خودکفایی و جهادگری، یکی از دلایل اصلی‌ اقدام جدید آمریکا علیه این مجموعه خدمتگزار انقلابی است.
حجت‌الاسلام شمس‌الدین با اشاره به هزینه های بسیار آمریکا در خاورمیانه علیه جبهه مقاومت تصریح کرد: کافی است امروز به وضعیت نیروهای مقاومت و رژیم صهیونیستی نگاه کنیم تا ببینیم میزان موفقیت آن‌ها چقدر بوده است.
وی با اشاره به تلاش‌های سپاه و ارتش در راستای خدمت به سیل‌زدگان کشور افزود: تلاش این نیروهای مخلص، صحنه‌های زیبا و تاثیر گذاری را به جهانیان نشان داد و اقدام رییس جمهوری آمریکا در تروریستی خواندن سپاه موجبات افزایش محبوبیت سپاه و ارتش را به دنبال داشت.
امام جمعه بندرانزلی اقدام آمریکا علیه سپاه را راه اندازی یک عملیات روانی دانست و گفت: آمریکایی ها و هم پیمانانش بدانند در صورت هرگونه اقدام عملی علیه جمهوری اسلامی، پایگاه‌های نظامی آن‌ها هدف تیرهای غیب جمهوری اسلامی قرار می‌گیرد.
وی با اشاره به فرارسیدن ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان تاکید کرد:مسئولان باید با جدیت بیشتری به دنبال رفع مشکلات جوانان بوده و در خصوص ازدواج و اشتغال جوانان به عنوان اصلی‌ترین دغدغه جوانان اهتمام ورزند.
به گزارش ایرنا پویش من هم یک سپاهی‌ام در حاشیه نماز جمعه امروز شهرستان با هدف محکومیت اقدام اخیر دولت امریکا علیه سپاه پاسداران، با حضور عموم نمازگزاران برگزار شد و نمازگزاران در محکومیت اقدام دولت آمریکا در تروریستی خواندن سپاه مسیر مصلی تا میدان امام (ره) را با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر ضد ولایت فقیه راهپیمایی کردند.