ارتش، نیروی پیشتاز در عرصه های مختلف نظامی است

چاپ

حجت الاسلام سید عبدالجواد شمس الدین در خطبه های این هفته نماز جمعه انزلی با تبریک فرارسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی نیرویی مکتبی ، الهی و کارآمد است.
وی افزود: ارتشیان ثابت کرده اند که همواره در عرصه های مختلف نظامی ، دفاعی ، تجهیزاتی و حتی امداد رسانی به مردم کارآمد هستند.
حجت الاسلام شمس الدین تصریح کرد: نیروهای ارتش در همه عرصه های مورد نیاز کشور به عنوان حافظان مرزهای میهن اسلامی در حوزه های ماموریت خویش حضوری چشمگیر داشته اند.
وی ادامه داد: نیروهای ارتش در امداد رسانی حوادث سیل اخیر به هموطنانمان در استان های مختلف در کنار سپاه پاسداران و سایر نیروهای نظامی حضور داشته و نشان دادند که در شرایط خاص هم امداد رسانی به مردم عزیز را در دستور کار دارند .
امام جمعه بندرانزلی تاکید کرد: ارتش در کنار سپاه به عنوان ید واحده نظام مقدس جمهوری اسلامی و گوش به فرمان ولی امر مسلمین هستند .
حجت الاسلام شمس الدین با اشاره به فرارسیدن نیمه شعبان و ولادت امام زمان (عج) و هفته سربازان گمنام گفت: این نیروها در کنار دستگاه قضایی باید در برخی از عرصه های شهرستان تلاش بیشتری داشته باشند.
وی تصریح کرد: مسئولان باید فضایی را ایجاد کنند که مردم را به سمت انتظار ظهور آن حضرت سوق دهند و غفلت در این خصوص از سوی هیچ مسئولی قابل پذیرش نیست.