• ریجکت های کارخانه کمپوست ساماندهی می شود / لزوم توجه به پوشش گیاهی و کاشت درخت در حاشیه کارخانه کمپوست /قدردانی از شهردار بندر انزلی به جهت تلاش در حوزه مدیریت پسماند می شود    :   ، علی اوسط اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در حاشیه ی بازدید از کارخانه کمپوست انزلی در منطقه ی خمیران ، اظهار داشت : با توجه ...
 • دستگاه های متولی برای پرکردن اوقات جوانان برنامه دهند    :   دستگاه های متولی برای پرکردن اوقات جوانان برنامه دهند اسماعیل حیدری آزاد روز یکشنبه در جلسه ستاد ساماندهی جوانان بندرانزلی اظهار کرد: جوانان تاثیرگذارترین افراد جامعه هستند و اگر قرار ...
 • ترسوها و نفوذی های دشمن القاءکننده جنگ آمریکا علیه ایران هستند/ آمریکا با خبر از اقتدار نظامی ایران چنین غلطی نمی کند    :   به نقل از ۸دی در رابطه با عملیات روانی آمریکا مبنی بر القای حمله نظامی به ایران، اظهار کرد: ترسوهای داخلی القاءکننده جنگ آمریکا علیه ایران هستند، این ها ...
 • تصویب لایحه مالیات بر ارزش افزوده به ضرر شهرداری ها است    :   ، امیر احمدی فرد عصر یکشنبه در هفتادمین جلسه شورای شهر که در دفتر شورا برگزار شد، اظهار کرد: لایحه مالیات بر ارزش افزوده که کلید واژه مالیات و عوارض ...
 • نمایش اقتدار ایران و ناتوانی دشمنان وظیفه خبرنگاران است    :   نمایش اقتدار ایران و ناتوانی دشمنان وظیفه خبرنگاران است به گزارش خبرنگار ایرنا، سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف بعداز ظهر سه شنبه در حاشیه افتتاح نخستین دفترشهرستانی خبرگزاری بسیج گیلان در ...
 • دادرسی عادلانه حق مسلم مردم است    :   احمد سیاوش پور ظهر پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید دادگستری و دادستان انزلی که در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار ...
 • امام جمعه انزلی:

  با هیچ جریان سیاسی ارتباط یا مخالفت خاصی ندارم | خسارات وارده شده به برنجکاران جبران شود

  امام جمعه بندرانزلی با تاکید بر اینکه خسارات وارده شده به برنجکاران بندرانزلی باید جبران شود افزود: مسئولان پیگیر باشند تا این مشکلات هرچه سریعتر برطرف شود.

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: دین اسلام برای تمامی ابعاد زندگی انسان برنامه دارد.

  امام جمعه بندرانزلی با اشاره به فرا رسیدن هفته تکریم و غبارروبی مساجد به منظور آمادگی آن‌ها جهت ماه مبارک رمضان عنوان داشت: مسئولان ذی ربط برنامه‌ریزی لازم جهت برگزاری مراسم غبارروبی در مساجد را انجام دهند.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین با اشاره به فرا رسیدن روز شوراهای اسلامی شهر و روستاها تصریح کرد: قانون انتخابات شوراهای شهر و روستا به دلیل وجود نواقصی نیازمند بازنگری و اصلاح است.

  وی با تاکید بر اینکه وجود نواقص در قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا باعث بروز آسیب‌هایی شده است گفت: متاسفانه امروز شاهد هستیم بعضی شوراهای اسلامی در کلانشهرها نه تنها فعالیت مثبتی ندارند بلکه برای نظام نیز هزینه ایجاد می‌کنند.

  امام جمعه بندرانزلی با اعلام اینکه متاسفانه برنامه مدونی توسط شورای اسلامی شهرستان بندرانزلی برای اقداماتشان ارائه نشده است تصریح کرد: نبود این برنامه مدون انجام امورات شهر را با کندی مواجه می‌کند.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین با انتقاد از عدم وجود انسجام و پیگیری مناسب در راستای انجام اقدامات اجرایی در سطح شهر بندرانزلی خاطرنشان کرد: وضعیت نامناسب دیوار مصلی بندرانزلی یکی از مصداق‌های این امر است.

  وی با اشاره به مطالب منتشر شده در فضای مجازی پس از تخریب دیوار مصلی بندرانزلی و مطرح کردن دلایل سیاسی برای انجام این کار افزود: ما در دوره دو شهردار گذشته بندرانزلی نیز درباره تخریب دیوار مصلی مذاکره کرده بودیم.

  امام جمعه بندرانزلی با تاکید بر اینکه من در شهرستان با هیچ جریان سیاسی ارتباط یا مخالفت خاصی ندارم تصریح کرد: اینکه بیان شود به دلیل حضور شورای فعلی ما رضایت به تخریب دیوار مصلی دادیم، سخنی نادرست است.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین با اعلام اینکه شورای اسلامی فعلی شهر بندرانزلی نتوانسته است توقعات و انتظارات مردم را برآورده کند اظهار داشت: شرایط فعلی با شعارهای انتخاباتی اعضای شورای شهر بندرانزلی نیز فاصله دارد.

  وی با اشاره به خسارات وارده به بر اثر بارندگی به شالیزارهای غرب شهرستان بندرانزلی عنوان داشت: نبود بخشدار در شهرستان سبب می‌شود تا در زمان بروز چنین مشکلاتی مدیریت لازم انجام نشود و ما بارها این مسئله و لزوم انتخاب بخشدار را تذکر دادیم.

  امام جمعه بندرانزلی با تاکید بر اینکه خسارات وارده شده به برنجکاران بندرانزلی باید جبران شود افزود: مسئولان پیگیر باشند تا این مشکلات هرچه سریعتر برطرف شود.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین با اشاره به اقدامات خصمانه آمریکا علیه ملت ایران در مدت یک ماه اخیر تصریح کرد: اعمال تحریم‌های نفتی علیه ایران و همچنین ممانعت از ارسال کمک‌های جهانی برای سیل‌زدگان ایران نقض آشکار قوانین بین‌المللی است.

  وی ضمن محکوم کردن اعدام جمعی از شیعیان عربستان توسط حکومت آل‌سعود خاطرنشان کرد: امروز شاهد هستیم که دشمنان انقلاب، با یک آرایش جدی به دنبال مقابله با ایران هستند و ما نیز باید برای ایستادگی در مقابل آن‌ها آرایش لازم را اتخاذ کنیم.

  امام جمعه بندرانزلی با اشاره به انتصاب فرمانده جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: طبق دستور مقام معظم رهبری، اقدامات سپاه باید با قدرت بیشتر ادامه پیدا کرده و آمادگی لازم جهت مقابله با دشمنان نیز با جدیت بیشتری ایجاد شود.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین ضمن تقدیر از مصوبه مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: چنین اقداماتی نمونه بارز مقابله جدی با دشمنان انقلاب است.

  وی با تاکید بر اینکه باید تاکتیک‌های موثری برای مقابله با دشمنان اتخاذ شود عنوان داشت: تحقق چنین اقداماتی نیازمند آن است که مسئولان با روحیه و عملکرد جهادی کار کنند.

  امام جمعه بندرانزلی با اشاره شناسایی و دستگیری ۲۹۰ نفر از جاسوسان سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا توسط وزارت اطلاعات گفت: نفوذ در دستگاه‌های مهم کشور و تصمیم‌سازی برای مسئولان کشور، یکی از اهداف این افراد بوده است.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین جریان‌سازی در فضای مجازی را یکی دیگر از اقدامات نیرو‌های نفوذی آمریکا در کشور دانست و افزود: ایجاد NGO‌ها و گروه‌ها برای مقابله با نظام اسلامی و براندازی آن یکی دیگر از اهداف این افراد بوده است.

  امام جمعه بندرانزلی با تاکید بر اینکه دشمن در تلاش است تا ابتکار عمل را از مسئولان نظام جمهوری اسلامی بگیرد تصریح کرد: مسئولان باید تلاش کنند تا همواره دست برتر و ابتکار عمل را در اختیار بگیرند.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین با بیان اینکه امروز در حوزه اقتصاد و دیپلماسی ابتکار عمل وجود ندارد و در مقابل دشمن دچار انفعال هستیم خاطرنشان کرد: امروز دشمن موفق شده است تا با کمک عوامل نفوذی خود دستگاه دیپلماسی را با توپی به نام برجام مشغول کند و عملاً دستگاه دیپلماسی به هیچ حوزه دیگری توجه نمی‌‌کند.

  وی با بیان اینکه دستگاه دیپلماسی با وجود تذکرات مکرر مقام معظم رهبری باز هم به دنبال حفظ برجام است گفت: امروز دشمن از ‌بی‌توجهی دستگاه دیپلماسی ما سوءاستفاده کرده و هر جنایتی بخواهد در جهان اسلام انجام می‌دهد.

  وی با انتقاد از عدم حمایت دستگاه دیپلماسی از مظلومان جهان اسلام اظهار داشت: امروز شاهد هستیم که دستگاه دیپلماسی هیچ واکنشی نسبت به فجایعی مانند فجایع نیجریه انجام نمی‌دهد و صرفاً خود را با برجام مشغول کرده است.

  امام جمعه بندرانزلی با اعلام اینکه نیروهای نفوذی دشمن در داخل کشور این تصور را ایجاد کرده‌اند که رئیس‌جمهور بعدی آمریکا مجدد به برجام باز میگردد افزود: این تفکر متاسفانه به مسئولان دستگاه دیپلماسی القاء شده است و آن‌ها نیز آن را پذیرفته‌اند.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین پذیرش چنین القائاتی را بسیار ساده‌لوحانه دانست و خاطرنشان کرد: دستگاه دیپلماسی کشور باید متحول شود، زیرا دستگاه دیپلماسی که به تحولات جهان اسلام اهمیت نمی‌دهد نمی‌تواند یک دستگاه انقلابی باشد.

  وی با بیان اینکه دشمن باید بداند که با وجود تمام مشکلات باز هم نظام اسلامی در مقابل آن‌ها پیروز خواهد شد عنوان داشت: قطعاً پیروان تفکر لیبرالی و غربگرایان در مقابل مردم روسیاه می‌شوند.

  مطالب مرتبط :

  مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور در انزلی برگزار شد

  ، حمید حق بین؛ دبیر انجمن والیبال کارگران کشور در حاشیه برگزاری این مسابقات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این مسابقات با حضور ۸ تیم برتر کشور که مشتکل از بهترین ساحلی باز های کشور به مناسبت هفته کارگر در استراحت گاه وزارت کار سنگاچین برگزار شد. وی با بیان اینکه این تیم ها از استان‌های گیلان، مازندران، تهران و خراسان شرکت کرده اند، افزود: تا پیش از این دوره ... مطلب کامل

  تیم بنادر و دریانوردی بندر انزلی قهرمان لیگ برتر فوتبال جوانان گیلان شد.

  در پایان این رقابت ها تیم بنادر و دریانوردی انزلی با کسب ۵۱ امتیاز قهرمان شد، تیم های شهدای نویر انزلی با ۵۰ امتیاز و سرخ پوشان لاهیجان با ۴۷ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. در دیدارهای برگزار شده هفته بیست و سوم و پایانی لیگ برتر فوتبال جوانان گیلان تیم بنادر و دریانوردی انزلی یک بر صفر شهرداری تولم شهر را برد، شهرداری فومن با همین ... مطلب کامل

  ایجاد ثبات مدیریتی در شهرداری انزلی اولویت شورای شهر است

  امیر احمدی فرد در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت روز شوراها که در دفتر شورای شهر بندرانزلی برگزار شد، اظهار کرد: بسیاری از مطالبات و انتظارات مردم از منتخبان خود با ظرفیت‌ها و شرح وظایف شوراهای اسلامی شهر سنخیت ندارد. وی با بیان اینکه اجرای طرح باز آفرینی شهری امسال در دستور کار شورای شهر انزلی قرار گرفته است، افزود: شوراها نمادی از مردم سالاری هستند که می‌توانند نقش ... مطلب کامل

  شهرداری انزلی نایب قهرمان هفتمین دوره مسابقات بین المللی هندبال ساحلی هفته فرهنگی اصفهان

  در مجموع بیش از ۶۰ تیم در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان در دو بخش دختران و پسران از کل کشور وتیم ملی عمان هم در این دوره از مسابقات حضور داشتند. در بخش بانوان و رده سنی نوجوانان تیم‌های آموزش وپرورش ناحیه سوم، شاهین شهر و هرمزگان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند. در رده سنی جوانان تیم هندبال ساحلی بانوان فولاد مبارکه سپاهان، شاهین شهر و خمینی ... مطلب کامل

  فیلمساز ایرانی با گل جهان بر فرش قرمز کازان

  فیلمساز ایرانی با گل جهان بر فرش قرمز کازان این بانوی فیلمساز در مصاحبه تلفنی با خبرنگار ایرنا گفت: بیش از۹۶۰ اثر از ۵۷ کشور در چهاردهمین جشنواره فیلم مسلمان کازان مورد داوری قرار می گیرد و ۶۵ اثر از حدود ۳۰ کشور در بخش مسابقه حضور دارند. وی با اشاره به حضور ۱۸ داور و هنرمندان سرشناس سینمای حرفه ای و کوتاه جهان در این جشنواره اظهار داشت: من و دو ... مطلب کامل

  پاکسازی بلوار ساحلی و موج شکن تاریخی انزلی از ته سیگار

  زمین به عنوان مهد تمدن بشری و زیستگاهی برای گونه های متنوع جانوری همواره با پیشرفت تکنولوژی های نوین در معرض آسیب هایی است که در آینده سلامت جوامع مختلف را به چالش می کشد و کارشناسان معتقدند که حفظ محیط زیست و زمین پاک در شرایط کنونی جز با مشارکت و همراهی مردم و مسئولان امکان پذیر نیست. در سه دهه اخیر جهان بیش از پیش متوجه فجایع زیست ... مطلب کامل

  سه چهارم سرطان ها در گیلان درمان می شوند

  روز پنجشنبه در مراسم اختتامیه سومین جشنواره سفیران سلامت گیلان در سال همایش دهکده ساحلی انزلی اظهار کرد: در گیلان سونامی سرطان نداریم اما سن سرطان سینه بانوان در گیلان ۱۰ سال کمتر شده و به سن ۴۴ سال رسیده است. وی با اشاره به اینکه یک چهارم افراد مبتلا به سرطان دیر به مراکز درمانی مراجعه می کنند افزود: شاخص سرطان در کشور ۱۴۶نفر به ازای هر ۱۰۰ هزار ... مطلب کامل

  ۵۵ هزار دانش آموز گیلان سفیران سلامت هستند.

  نادر جهان آرای روز پنجشنبه در مراسم اختتامیه سومین جشنواره سفیران سلامت گیلان در سال همایش دهکده ساحلی انزلی اظهار کرد: با توجه به وجود منابع طبیعی و مواهب الهی و همچنین جغرافیای طبیعی و انسانی در استان ، امید به زندگی در گیلان بیشتر از سایر استان های کشور است. وی افزود: گیلان رتبه اول تعداد سالمندان در کشور را دارد و این امر بیانگر سلامت خانواده و تغذیه ... مطلب کامل

  درخشش تیم هندبال ساحلی شهرداری بندرانزلی در تورنمنت بین‌المللی هفته نکوداشت اصفهان

  ، مسابقات هندبال ساحلی بزرگداشت هفته فرهنگی اصفهان و روز شیخ بهایی پنجم تا هشتم اردیبهشت با حضور ۶۰ تیم مردان و بانوان در رده های مختلف سنی و یک تیم میهمان از کشورعمان در رده بزرگسالان برگزار می شود. این مسابقات انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات آسیایی ۲۰۱۹ چین نیز هست که در بخش آقایان ۱۰ تیم در رده بزرگسالان هشت تیم در رده جوانان و ۱۶ ... مطلب کامل

  اگر جامعه با ایدئولوژی ناقص بنا شود،نمی‌تواند به رشد و تکامل برسد.

  امام جمعه بندرانزلی، حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین صبح امروز چهارم اردیبهشت ۹۸ در جمع نیروهای لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان اظهار داشت: امروز تمام اقدامات ما باید در راستای تحقق تمدن نوین اسلامی باشد. امام جمعه بندرانزلی برپایی حکومت امام زمان(عج) را نقطه تکامل نظام آفرینش دانست و تصریح کرد: حکومت حضرت ولیعصر(عج) دارای یک ایدئولوژی غنی اسلامی است و به همین دلیل آن را نقطه تکامل نظام آفرینش ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.