• احداث موج شکن دوم بندرگاه انزلی عامل اصلی در رسوب‌گذاری تالاب انزلی است    :   پیگیری وضعیت تالاب انزلی همچنان در دستور کار وزارت کشور استبابک دین‌پرست، معاون اقتصادی وزارت کشور در در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت‌گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان‌، با اشاره به ...
 • ثبت اثر تاریخی گراند هتل بندرانزلی    :   ولی جهانی در این باره اظهار داشت: در اجرای بند (ج) ماده واحده قانون تشکیل سازمان میراث فرهنگی کشور مصوب ۱۳۶۴ مجلس و بند ششم ماده سوم قانون اساسنامه ...
 • تمرین امرور ملوان بندرانزلی با حضور مهمانان ویژه در زمین حسن رود نیروی دریایی برگزار شد.    :   ناخدا ابوالفضل رمضانی رئیس محترم تربیت بدنی نداجا به همراه آقایان محمد زینعلی ، میلاد شیخ الاسلامی و سرکار خانم بهناز مهر دوست از جمله میهمانان ویژه تمرین روز سه ...
 • خطاب ما به فرماندار بود نه هیات مدیره ای که معرفی نشده است/ چرا از رفیع نیا ضمانتنامه نگرفتند و با ۴۰۰ میلیون تومان ملوان را واگذار کردند؟!    :   . در واکنش این دو عضو که خطاب به سایت رسمی باشگاه ملوان نوشته شده آمده است: مدیریت محترم سایت رسمی باشگاه ملوان با سلام در پاسخ به عنوان «درخواست دو عضو سابق هیئت ...
 • انزلی قطب ورزش قایقرانی کشور/ آماده میزبانی رقابت‌های ورزشی هستیم    :   اسماعیل حیدری آزاد بعد از ظهر دوشنبه در حاشیه برگزاری دومین دوره مسابقات قایقرانی ماراتن قهرمانی کشور، اظهار کرد: بندرانزلی آمادگی آن را دارد که در همه سطوح استانی، ...
 • مخالفت ورزش و جوانان انزلی با پیشنهاد کانون پیشکسوتان باشگاه ملوان+ نامه‌ها    :   حمیدرضا قهرمانی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان انزلی با پیشنهاد شرکت حقوقی کانون پیشکسوتان ملوان مبنی بر تامین کلیه هزینه ها و اداره تیمهای پایه باشگاه ملوان در ...
 • امام جمعه انزلی:

  با هیچ جریان سیاسی ارتباط یا مخالفت خاصی ندارم | خسارات وارده شده به برنجکاران جبران شود

  امام جمعه بندرانزلی با تاکید بر اینکه خسارات وارده شده به برنجکاران بندرانزلی باید جبران شود افزود: مسئولان پیگیر باشند تا این مشکلات هرچه سریعتر برطرف شود.

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان اظهار داشت: دین اسلام برای تمامی ابعاد زندگی انسان برنامه دارد.

  امام جمعه بندرانزلی با اشاره به فرا رسیدن هفته تکریم و غبارروبی مساجد به منظور آمادگی آن‌ها جهت ماه مبارک رمضان عنوان داشت: مسئولان ذی ربط برنامه‌ریزی لازم جهت برگزاری مراسم غبارروبی در مساجد را انجام دهند.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین با اشاره به فرا رسیدن روز شوراهای اسلامی شهر و روستاها تصریح کرد: قانون انتخابات شوراهای شهر و روستا به دلیل وجود نواقصی نیازمند بازنگری و اصلاح است.

  وی با تاکید بر اینکه وجود نواقص در قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا باعث بروز آسیب‌هایی شده است گفت: متاسفانه امروز شاهد هستیم بعضی شوراهای اسلامی در کلانشهرها نه تنها فعالیت مثبتی ندارند بلکه برای نظام نیز هزینه ایجاد می‌کنند.

  امام جمعه بندرانزلی با اعلام اینکه متاسفانه برنامه مدونی توسط شورای اسلامی شهرستان بندرانزلی برای اقداماتشان ارائه نشده است تصریح کرد: نبود این برنامه مدون انجام امورات شهر را با کندی مواجه می‌کند.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین با انتقاد از عدم وجود انسجام و پیگیری مناسب در راستای انجام اقدامات اجرایی در سطح شهر بندرانزلی خاطرنشان کرد: وضعیت نامناسب دیوار مصلی بندرانزلی یکی از مصداق‌های این امر است.

  وی با اشاره به مطالب منتشر شده در فضای مجازی پس از تخریب دیوار مصلی بندرانزلی و مطرح کردن دلایل سیاسی برای انجام این کار افزود: ما در دوره دو شهردار گذشته بندرانزلی نیز درباره تخریب دیوار مصلی مذاکره کرده بودیم.

  امام جمعه بندرانزلی با تاکید بر اینکه من در شهرستان با هیچ جریان سیاسی ارتباط یا مخالفت خاصی ندارم تصریح کرد: اینکه بیان شود به دلیل حضور شورای فعلی ما رضایت به تخریب دیوار مصلی دادیم، سخنی نادرست است.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین با اعلام اینکه شورای اسلامی فعلی شهر بندرانزلی نتوانسته است توقعات و انتظارات مردم را برآورده کند اظهار داشت: شرایط فعلی با شعارهای انتخاباتی اعضای شورای شهر بندرانزلی نیز فاصله دارد.

  وی با اشاره به خسارات وارده به بر اثر بارندگی به شالیزارهای غرب شهرستان بندرانزلی عنوان داشت: نبود بخشدار در شهرستان سبب می‌شود تا در زمان بروز چنین مشکلاتی مدیریت لازم انجام نشود و ما بارها این مسئله و لزوم انتخاب بخشدار را تذکر دادیم.

  امام جمعه بندرانزلی با تاکید بر اینکه خسارات وارده شده به برنجکاران بندرانزلی باید جبران شود افزود: مسئولان پیگیر باشند تا این مشکلات هرچه سریعتر برطرف شود.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین با اشاره به اقدامات خصمانه آمریکا علیه ملت ایران در مدت یک ماه اخیر تصریح کرد: اعمال تحریم‌های نفتی علیه ایران و همچنین ممانعت از ارسال کمک‌های جهانی برای سیل‌زدگان ایران نقض آشکار قوانین بین‌المللی است.

  وی ضمن محکوم کردن اعدام جمعی از شیعیان عربستان توسط حکومت آل‌سعود خاطرنشان کرد: امروز شاهد هستیم که دشمنان انقلاب، با یک آرایش جدی به دنبال مقابله با ایران هستند و ما نیز باید برای ایستادگی در مقابل آن‌ها آرایش لازم را اتخاذ کنیم.

  امام جمعه بندرانزلی با اشاره به انتصاب فرمانده جدید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: طبق دستور مقام معظم رهبری، اقدامات سپاه باید با قدرت بیشتر ادامه پیدا کرده و آمادگی لازم جهت مقابله با دشمنان نیز با جدیت بیشتری ایجاد شود.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین ضمن تقدیر از مصوبه مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: چنین اقداماتی نمونه بارز مقابله جدی با دشمنان انقلاب است.

  وی با تاکید بر اینکه باید تاکتیک‌های موثری برای مقابله با دشمنان اتخاذ شود عنوان داشت: تحقق چنین اقداماتی نیازمند آن است که مسئولان با روحیه و عملکرد جهادی کار کنند.

  امام جمعه بندرانزلی با اشاره شناسایی و دستگیری ۲۹۰ نفر از جاسوسان سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا توسط وزارت اطلاعات گفت: نفوذ در دستگاه‌های مهم کشور و تصمیم‌سازی برای مسئولان کشور، یکی از اهداف این افراد بوده است.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین جریان‌سازی در فضای مجازی را یکی دیگر از اقدامات نیرو‌های نفوذی آمریکا در کشور دانست و افزود: ایجاد NGO‌ها و گروه‌ها برای مقابله با نظام اسلامی و براندازی آن یکی دیگر از اهداف این افراد بوده است.

  امام جمعه بندرانزلی با تاکید بر اینکه دشمن در تلاش است تا ابتکار عمل را از مسئولان نظام جمهوری اسلامی بگیرد تصریح کرد: مسئولان باید تلاش کنند تا همواره دست برتر و ابتکار عمل را در اختیار بگیرند.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین با بیان اینکه امروز در حوزه اقتصاد و دیپلماسی ابتکار عمل وجود ندارد و در مقابل دشمن دچار انفعال هستیم خاطرنشان کرد: امروز دشمن موفق شده است تا با کمک عوامل نفوذی خود دستگاه دیپلماسی را با توپی به نام برجام مشغول کند و عملاً دستگاه دیپلماسی به هیچ حوزه دیگری توجه نمی‌‌کند.

  وی با بیان اینکه دستگاه دیپلماسی با وجود تذکرات مکرر مقام معظم رهبری باز هم به دنبال حفظ برجام است گفت: امروز دشمن از ‌بی‌توجهی دستگاه دیپلماسی ما سوءاستفاده کرده و هر جنایتی بخواهد در جهان اسلام انجام می‌دهد.

  وی با انتقاد از عدم حمایت دستگاه دیپلماسی از مظلومان جهان اسلام اظهار داشت: امروز شاهد هستیم که دستگاه دیپلماسی هیچ واکنشی نسبت به فجایعی مانند فجایع نیجریه انجام نمی‌دهد و صرفاً خود را با برجام مشغول کرده است.

  امام جمعه بندرانزلی با اعلام اینکه نیروهای نفوذی دشمن در داخل کشور این تصور را ایجاد کرده‌اند که رئیس‌جمهور بعدی آمریکا مجدد به برجام باز میگردد افزود: این تفکر متاسفانه به مسئولان دستگاه دیپلماسی القاء شده است و آن‌ها نیز آن را پذیرفته‌اند.

  حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الدین پذیرش چنین القائاتی را بسیار ساده‌لوحانه دانست و خاطرنشان کرد: دستگاه دیپلماسی کشور باید متحول شود، زیرا دستگاه دیپلماسی که به تحولات جهان اسلام اهمیت نمی‌دهد نمی‌تواند یک دستگاه انقلابی باشد.

  وی با بیان اینکه دشمن باید بداند که با وجود تمام مشکلات باز هم نظام اسلامی در مقابل آن‌ها پیروز خواهد شد عنوان داشت: قطعاً پیروان تفکر لیبرالی و غربگرایان در مقابل مردم روسیاه می‌شوند.

  مطالب مرتبط :

  اطلاعیه باشگاه ملوان در پی انتشار خبر اعلام آمادگی پذیرفتن مسؤولیت این باشگاه

  ، در پی اعلام آمادگی سیروس مرادی و مهرداد اسکندری از اعضای سابق هیئت‌مدیره باشگاه ملوان انزلی برای انجام امورات تیم فوتبال ملوان تا تعیین تکلیف مالکیت این باشگاه ، باشگاه ملوان انزلی اطلاعیه‌ای صادر کرد. در این اطلاعیه آمده است: «طی چند روز اخیر متن درخواستی با امضای آقایان مرادی و اسکندری منتشر گردیده که بر اساس آن نامبردگان درخواست تحویل گرفتن باشگاه ملوان را نموده‌اند. لذا جهت استحضار عزیزان یادشده و ... مطلب کامل

  گیلان، قهرمان رقابت‌های قایقرانی ماراتن کشور شد

  معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان گیلان روز دوشنبه در حاشیه برگزاری این دوره از مسابقات اظهار کرد: سیاست اداره کل ورزش و جوانان گیلان میزبانی مسابقات بین المللی بزرگ در آینده نزدیک است. ابوالفضل صادقی با اشاره به میزبانی گیلان از مسابقات لیگ جهانی والیبال ساحلی و مسابقات جهانی کشتی در سال گذشته در منطقه آزاد انزلی افزود: رقابت‌های تور دوچرخه سواری بین المللی و رقابت‌های ... مطلب کامل

  برگزاری جلسه مشترک بین مدیران کل هواشناسی و شیلات استان گیلان

  به نقل از روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان گیلان, محمد دادرس مدیر این اداره کل در ابتدا با اشاره به توانمندیهای هواشناسی در خصوص همکاریهای انجام گرفته در زمینه هواشناسی کاربردی شامل تهک دریایی، شرکتهای تعاونی صید پره، ماهیان خاویاری وصید کیلکا وهمچنین ارائه اطلاعات دما وکنترل دمای آب و هوادهی در استخرهای پرورش ماهیان گرم آبی وسرد آبی مواردی را بیان کرد. مدیر کل شیلات گیلان نیز ... مطلب کامل

  در رابطه با پرونده محیط زیستی‌ها منتظر نظر دادگاه بمانیم/مسئولان نباید در طرح لایروبی تالاب انزلی اجازه تخریب محیط زیست را بدهند/اگر با احداث کارخانه‌ای محیط زیست تخریب شود باید جلوی آن گرفته شود

  حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه در نشست هم اندیشی با فعالان محیط زیستی با تبریک ولادت امام رضا (ع) اظهار کرد: حفظ محیط زیست در سیره و سخنان تمام امامان و ائمه وجود دارد. وی در خصوص پرونده جاسوسان محیط‌زیستی گفت: زمانی که رئیس قوه قضائیه شدم این پرونده مطرح بود. رئیس قوه قضائیه افزود: در رابطه با پرونده خاص محیط زیستی‌ها که در این جلسه ... مطلب کامل

  دعوت از محمدرضا محرمی و مهدی هاشمی به اردوی تیم ملی جوانان

  محمدرضا محرمی و مهدی هاشمی به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدن. کادر فنی تیم ملی فوتبال جوانان اسامی بازیکن را جهت برگزاری اردوی ۱۰ روزه تیرماه اعلام کرد. اسامی نفرات گروه سوم از ۲۴ الی ۳۰ تیر عبارتند از : محمد رضا باقری(البرز)، امیر حسین نیک پور، محمد عسگری، یاسین سلمانی و علیرضا منظمی پور(اصفهان) ، سهیل ستاری فر، علی الوندی، حسین نخود کار، علیرضا اسد آبادی، علی بابایی و سعید ... مطلب کامل

  فرماندار نمی تواند بگوید من تیم دار نیستم و کار فرمانداری تیم داری نیست/ عکس انتخاباتی دردی از ملوان دوا نمی کند

  حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین در خطبه های نماز جمعه این هفته بندرانزلی با اشاره به اینکه امروز روز ملی عفاف و حجاب به یاد واقعه اسفناک مسجد گوهرشاد در زمان رضا خان قلدر است که غریب به دو هزار نفر مرد و زنی را که زیر بار نقشه ننگین استکبار نرفتند و نسبت به آن اعتراض داشتند را به شهادت رساندند، اظهار کرد: این فرد از طرف انگلیس ... مطلب کامل

  وضعیت بحرانی قوهای سپید انزلی

  به نقل از ورزش سه، ملوان یکی از تیم های ریشه دار شمال کشور می باشد که بازیکنان فراوانی را به فوتبال ایران معرفی کرده است. چند روز قبل ملوانان اولین تمرین خود را زیر نظر منوچهر درجزی کاپیتان اسبق این تیم برگزار کردند. تمرین ملوانی ها با حضور تعدادی از فوتبال دوستان انزلی و هواداران ملوان برگزار شد. در تمرین روز سه شنبه چند تن از بازیکنان تمرینات سبک ... مطلب کامل

  شناسایی کلاهبردارن تلفنی در بندر انزلی

  مجید حسینی، فرمانده انتظامی بندرانزلی با اعلام این خبر گفت: متهمان که ۲ مرد ۲۶ و ۲۸ ساله و یک زن ۲۳ ساله بودند با ورود به طلافروشی اقدام به خرید تعدادی سکه می‌کنند که در این حین طلافروش به تناقض رفتاری آن‌ها مشکوک شده و موضوع را به پلیس گزارش می‌کند که ماموران پلیس آگاهی بلافاصله در صحنه حاضر و متهمان را دستگیر می‌کنند. وی با ... مطلب کامل

  کسب رتبه یک آزمون سراسری کارشناسی ارشد توسط دانشجوی دانشگاه آزاد بندرانزلی

  ، نتایج اولیه آزمون سراسری کارشناسی ارشد سال ۹۸ اعلام و محمد الغوثی دانشجوی کارشناسی ناپیوسته رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی- مدیریت و برنامه‌ریزی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی موفق به کسب رتبه یک این آزمون در مجموعه رشته‌های علوم ورزشی شد. الغوثی که متولد سال ۱۳۷۴ است در عرصه ورزش نیز فعال بوده و سابقه بازی در رده‌های مختلف سنی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی و جوانان استقلال ... مطلب کامل

  تیمداری وظیفه فرماندار نیست | تا روزی که هستم از ملوان بندرانزلی حمایت می‌کنم

  به نقل از دیارمیرزا، اسماعیل حیدری آزاد فرماندار شهرستان بندرانزلی در پاسخ به انتقاد و انتظار برخی از هواداران تیم محبوب ملوان بندرانزلی در خصوص کمک و حمایت از تیم محبوبشان اظهار کرد: در هیچ جای قانون تیم‌داری و باشگاه داری جزو وظایف فرماندار نیست اما بنده به عنوان فرماندار و نماینده عالی دولت محترم تدبیر وامید و خادم کوچک شما مردم بزرگ خادم مردم شریف و نجیب انزلی ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.