ترسوها و نفوذی های دشمن القاءکننده جنگ آمریکا علیه ایران هستند/ آمریکا با خبر از اقتدار نظامی ایران چنین غلطی نمی کند

چاپ

به نقل از ۸دی در رابطه با عملیات روانی آمریکا مبنی بر القای حمله نظامی به ایران، اظهار کرد: ترسوهای داخلی القاءکننده جنگ آمریکا علیه ایران هستند، این ها نیروهای نفوذی دشمن یا افراد ناآگاهی هستند که بلندگوی دشمن در داخل کشور شده اند.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا نه تحمل جنگ دیگر را دارد و نه قادر به چنین کاری است، تصریح کرد: ملت ایران در هشت سال جنگ تحمیلی با داشتن امکانات ناچیز و حمایت همه کشور ها از رژیم بعثی اجازه نداد یک وجب از خاک کشور به دست دشمن برسد تا چه برسد که الان همه امکانات دفاعی و نظامی را داریم و بومی سازی کرده ایم.

نماینده مردم انزلی در مجلس با اشاره به اینکه دشمن از اقتدار دفاعی ایران خبر دارد و جرأت چنین اقدامی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارد، گفت: پایگاه های دشمن و مرکز رژیم صهیونیستی در تیر رس موشک های نقطه زن ما قرار دارد.

وی با بیان اینکه از سویی نیروهای مقاومت اسلامی در سطح دنیا پراکنده اند، گفت: آمریکا با شناخت از این مسایل چنین غلطی نمی کند.

خسته بند تأکید کرد: برخی رسانه های داخلی در تاریخ کشور و در کودتاهای گذشته مزدورانی بودند که با پول خارجی ها علیه منافع کشور قلم می زنند و این ترسو ها در کشور جایگاهی ندارند.

** ترامپ در میان جوامع جهانی با خروج از برجام کاملا منزوی است

وی با تأکید بر اینکه ترامپ در میان جوامع جهانی با خروج از برجام کاملأ منزوی است، اضافه کرد: همراهی کشور ها از ترامپ در این بخش ضعیف است، ترامپ بخاطر خشنودی اسراییل و سرمایه داران صهیونیست از برجام خارج شد.

خسته بند با بیان اینکه ترامپ چون در زمان انتخابات شعارهایی در این خصوص داده بود می خواهد آن شعارها را اجرایی کند، اظهار کرد: این اظهاراتش در مورد مذاکره نیز چندان اهمیت ندارد چون هیچ جایی برای مذاکره در این بخش وجود ندارد.