• Стражи Арктики смотреть рутуб    :   Стражи Арктики" Стражи Арктики Стражи Арктики Стражи Арктики "Стражи Арктики" ок «Стражи Арктики» смотреть youtube `Стражи Арктики` фб Стражи Арктики kz movies online Стражи Арктики me Стражи Арктики ютуб сайт movies online (Стражи Арктики) вк (Стражи ...
 • Аванпост v youtube    :   Аванпост" Аванпост Аванпост Аванпост `Аванпост` ок (Аванпост) ютуб сайт «Аванпост» кз «Аванпост» тв movies 2019 `Аванпост` моя рутуб movies top (Аванпост) тв Аванпост ua (Аванпост) кз movies 2019 (Аванпост) кз смотреть youtube Аванпост Аванпост Аванпост Аванпост Аванпост...
 • Земля под моими ногами YouTube    :   Земля под моими ногами" Земля под моими ногами Земля под моими ногами Земля под моими ногами вк «Земля под моими ногами» смотреть youtube «Земля под моими ногами» ua Земля под моими ...
 • Король слон смотреть ютуб    :   Король слон" Король слон Король слон Король слон `Король слон` hd рутуб Король слон com "Король слон" vk movies Король слон юа «Король слон» v youtube movies 2019 «Король слон» fb (Король слон) про «Король слон» ...
 • Союз спасения смотреть youtube    :   Союз спасения" Союз спасения Союз спасения Союз спасения (Союз спасения) hd Союз спасения ютуб онлайн `Союз спасения` тв Союз спасения fb movies top (Союз спасения) vk (Союз спасения) youtube com movies online `Союз спасения` моя (Союз ...
 • Ford против Ferrari смотреть рутуб    :   Ford против Ferrari" Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari net Ford против Ferrari YouTube vk ua movies «Ford против Ferrari» com v youtube movies to ...
 • گزارش کامل از مراسم تودیع و معارفه فرماندار بندرانزلی

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  به گزارش اختصاصی پایگاه خبری انزلی آنلاین ، مراسم تودیع و معارفه فرماندار بندرانزلی با حضور حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین امام جمعه شهرستان ، استاندار ، نماینده مردم انزلی در مجلس ، مسئولین و مدیران ادارات در سالن ارشاد انزلی برگزار شد.
  قاسم روحانی فر در آخرین روز از سمت خود ضمن گرامی داشت ایام فاطمیه و احترام به اهل بیت ، همچنین با نزدیک شدن به سال نو از همه مهمانان و حضار جمع و استاندار و معاونت سیاسی استانداری و مسئولین شهرستان انزلی تشکر و قدردانی کرد.
  روحانی فر با بیان اینکه فرصت خدمت به مردم در جامعه اسلامی یک سعادت و نعمت بزرگ است فعالیت های خود را طی یک سال جاری اعلام کرد.
  فرماندارسابق انزلی اهم این فعالیت ها را شامل پی گیری میدانی پروژه های عمرانی و رصد روزانه اقدامات در سطح شهرستان دانست ، همچنین پی گیری مستمر موارد تا حصول نتایج و نیازمندی های خدمات زیر بنایی شهرستان از طریق مدیران ارشد استان و حضور چند مرحله ای استاندار در شهرستان را گواه این اقدامات است .

  روحانی فر در خصوص تامین اعتبارات پروژه های نیمه تمام گفت: به منظور تسریع در بهره برداری ها پی گیری برای افزایش اعتبارات شهرستان و استان لحاظ شده که در سال گذشته 13 میلیارد و دویست میلیون تومان تخصیص داده شده بود که در سال 93 به 22 میلیارد و سیصد میلیون تومان افزایش یافت.
  وی اظهار داشت: اقدامات موثر در سامانه ترافیکی شهرستان رضایت 95% شهروندان را فراهم آورده است، همچنین ساماندهی بازار ماهی فروشان و رفع سد معبر در غازیان با همکاری شهرداری اجرا شد.
  وی در خصوص جاده کنار گذر انزلی با تاکید بر اعتبارات خوبی که در اختیار داشتیم عنوان کرد: 10 میلیارد تومان از اعتبارات ملی لحاظ شد و 3.5 میلیارد تومان از محل اعتبارات تبصره 22 شهرستان لحاظ شده که جمعا 13.5 میلیارد تومان توسط وزیر محترم راه و شهرسازی برای کنار گذر در نظر گرفته شد .
  فرماندار سابق انزلی با بیان این که جاده کنار گذر انزلی سالها به طول انجامیده افزود: تاکنون با بازدیدهایی که صورت گرفته امیدواریم بتوانیم یک لاین را آماده سازی کنیم.
  IMG_1322

  وی در خصوص تخصیص اعتبارات احیای تالاب بین المللی خاطر نشان کرد: تاکنون 17 میلیارد تومان دکتر نجفی اعتبارات لحاظ کردند و بارها تاکید بر بحث لایه روبی و طرح رسوب گرا داشته ایم که تاکنون به پیشرفتهایی با همکاری شرکت جایکای ژاپن دست پیدا کردیم.
  روحانی فر در خصوص پیشرفت های پل ولایت دو اظهار داشت:تاکنون این پل 90 % پیشرفت فیزیکی داشته و با توجه به مشکلاتی که در طرح جنوبی داشتیم با توافق دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی امیدواریم در سال آینده با حضور استاندار محترم افتتاح شود .
  فرماندار سابق انزلی در خصوص بحث سرمایه گذاری در شهر گفت: در حال حاضر مجتمع سازی ها فعال هستند و زمین های زیادی برای ثبت شرکت در منطقه آزاد با مدیریت خوب مسرور داشتیم که در حال حاضر مشغول احداث و را ه اندازی هستند که از نقاط قوت این شهرستان در راستای اشتغالزایی می باشد .

  روحانی فر با اشاره به پروژه استخر بانوان اظهار داشت: با بازدیدی که توسط استاندار در هفته دولت از این پروژه به عمل آمد 95% آن آماده شده و با 820 میلیون تومان در سال 85 آغاز شده و هم اکنون مراحل انشعاب آب و برق و گاز آن 50 تا 60 میلیون تومان هزینه در بر دارد .
  وی در خصوص ناحیه صنعتی خمیران که با 30 هکتار از سال 87 آغاز شد بیان کرد: شاهد پیشرفت های خوبی بوده ایم و در بحث جدول گذاری و تاسیسات آب و برق و گاز 50 % پیشرفت فیزیکی داشتیم که در سال جاری 75 میلیون تومان اعتبارات برای آن برآورد کردیم که حدودا 1.5 میلیارد تومان هزینه شد و این مجموعه قابلیت 70 واحد صنعتی و استخدام 3000 نفر نیرو در جهت اشتغالزایی دارد .
  روحانی فر در پایان از زحمات همه مدیران و مسئولین شهرستان انزلی، همچنین استاندار و خانواده معظم شهدا تشکر و قدردانی کرد .

  IMG_1325
  حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین امام جمعه موقت شهرستان انزلی ضمن خیر مقدم به مهمانان حاضر در مراسم و خوشامدگویی به استاندار دکتر نجفی طی سخنرانی کوتاهی بیان کرد : بدون تردید هیچ سمتی پایدار نخواهد ماند و روزی هرکسی از سمت خود کناره می گیرد و روزی همه این منصب ها را از دست خواهیم داد .
  شمس الدین افزود: باید توفیق آن را پیدا کرده که سوای این سمت و پست ها در دنیا ، در آخرت خرسند باشیم . وی در خصوص خدمات مسئولین شهرستان خاطرنشان کرد: شهرستان انزلی همیشه با همکاری و مساعدت های مدیران مواجه بوده و آماده انجام کار و فعالیت و تلاش همیشگی بوده است،همچنین وی ضمن خیر مقدم به فرماندار جدید ، از زحمات بی پایان و تلاش های فراوان روحانی فر جهت خدمت رسانی به این شهرستان تقدیر و تشکر کرد و برای وی آرزوی توفیق و سربلندی در سمت های آینده خواستار شد.

  IMG_1334
  حسن خسته بند نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی نیز در سخنانی کوتاه از روحانی فر که مسئولیت سنگین فرمانداری را در این مدت قبول نمود تقدیر و تشکر کرد . وی افزود : فرماندار با سابقه و تجاربی که داشتند در طول این مدت آن چه را که در توانشان بوده انجام داده اند و خدمات رسانی و رسالت خود را در قبال خدمت به شهروندان ارائه دادند .

  IMG_1335
  در ادامه این مراسم دکتر نجفی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین و مدیران اجرایی و خانواده معظم شهدا و همه کسانی که دلسوزانه برای شهرستان تلاش می کنند خاطرنشان کرد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمامی بخش های سیاسی،اجرایی و قضایی همه در کنار هم دوشادوش هم در راستای ارتقای خدمت رسانی همکاری دارند . وی همچنین از خدمات بی ادعای روحانی فر که بیش از یک سال و نیم با تلاش وقت گذاشتند و خدمت رسانی صادقانه انجام دادند تقدیر و تشکر به عمل آورد.
  استاندار افزود: ما استانی با توان قدرت و نقاط قوت خوبی داریم و در بحث اشتغالزایی و توریسم و استفاده از فرصت های سرمایه گذاری ظرفیت های خوبی داریم و می توانیم در راستای جذب فرصت ها استانی برتر تلقی شویم.

  دکتر نجفی با بیان این که جذب فرصت ها از وظایف اصلی ماست نه فقط به دوش کشیدن شعارها افزود: ما باید در عملکرد خود به این مهم دست پیدا کنیم و فرصت حضور سرمایه گذار را فرهم نموده و فضاهای عملیاتی را مهیا گردانیم . وی انزلی را شهری مناسب جهت جذب سرمایه گذاری قلمداد کرد تا بتوانیم با ارائه تسهیلات بیشتر و درآمد ها از صنعت توریسم و گردشگری به پیشرفت های بزرگی برسیم . وی با بیان این نکته که فرماندار جدید با مطالعه خوبی که از این شهرستان دارند و با توجه به سابقه فعالیت وی در فرمانداری و فعالیت در ستادها داشتند ، تجارب وی را در راستای پیشرفت و خدمات رسانی به این شهرستان مفید دانست .
  استاندار ضمن تاکید در خصوص اعتبارات گفت: باید در شورای برنامه ریزی با آرامش و امنیت در جلسات شرکت کنیم و جلسات برگزاری کاری باشد تا نهایت استفاده از فرصت ها را داشته باشیم .

  IMG_1345
  صفرنژاد فرماندار انزلی ضمن احترام و تشکر پس از مراسم تودیع و معارفه ضمن قدردانی از استاندار و گرامی داشتن یاد سرداران شهید استان گیلان در جمع سخنرانی کوتاهی انجام داد ، وی با بیان سابقه خود در سمت فرمانداری در چهار شهرستان کشور عنوان کرد: هشت سال به عنوان کارشناس گیلان مشغول به همکاری است و مشکلات اجتماعی ،فرهنگی،سیاسی و امنیتی را در شورای امنیت کشور رصد کرده است .
  صفرنژاد افزود: با علم و آگاهی در این زمینه و با سابقه 4 مورد فرمانداری در این حرفه تخصصی فعالیت می کند .
  صفرنژاد با تاکید بر اینکه خود را با افتخار یک گیلانی اصیل می داند خاطرنشان کرد: عملکرد هر فرد معیار بومی بودن آن را مشخص می کند و هر مدیر هرچه تلاش بیشتری نماید بومی تر است و مقام و منصب هر کسی به بومی و غیر بومی بودن ربطی ندارد . وی افزود: بدون شک هر شهرستانی که مباحث حاشیه در آن وجود داشته باشد ، بیشترین ضرر را مردم آن شهرستان متحمل خواهند شد .
  صفرنژاد در خصوص شکار فرصت ها افزود: شکار فرصت ها از مهم ترین عوامل است و ما در حال حاضر از نظر تخصیص اعتبارات پنجمین شهرستان استان می باشیم . وی راه چاره را استفاده از ظرفیت ها و فرصت ها دانست و دکتر نوبخت را از افتخارات گیلان دانست که همگی دست در دست هم می توانند برای پیشرفت و آبادانی استان گیلان قدم بردارند ، صفرنژاد در پایان از همه مسئولین و امام جمعه شهرستان انزلی و دیگر عزیزان و دهیاران که در این مراسم حضور پیدا کردند تشکر کرد .

  خبرنگار – الهام عباس پور

  مطالب مرتبط :

  گزارش کامل از مراسم تودیع و معارفه فرماندار بندرانزلی

  Ford против Ferrari" Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari `Ford против Ferrari` hd Ford против Ferrari рутуб «Ford против Ferrari» вк ua movies 2019 Ford против Ferrari моя Ford против Ferrari рутуб сериалы movies 2017 "Ford против Ferrari" ок «Ford против Ferrari» ru (Ford против Ferrari) ua movies to watch (Ford против Ferrari) ок «Ford против Ferrari» rutube Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против ... مطلب کامل

  گزارش کامل از مراسم تودیع و معارفه فرماندار بندرانزلی

  Джуманджи ۲ новый уровень" Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень `Джуманджи ۲ новый уровень` ok «Джуманджи ۲ новый уровень» ютуб онлайн `Джуманджи ۲ новый уровень` про `Джуманджи ۲ новый уровень` моя movies 2017 Джуманджи ۲ новый уровень моя "Джуманджи ۲ новый уровень" ютуб youtube movies 2018 `Джуманджи ۲ новый уровень` net Джуманджи ۲ новый уровень без (Джуманджи ۲ новый уровень) com movies top `Джуманджи ۲ новый уровень` hd Джуманджи ۲ новый уровень рутуб... مطلب کامل

  گزارش کامل از مراسم تودیع و معارفه فرماندار بندرانزلی

  Ангелы чарли" Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли (Ангелы чарли) ua "Ангелы чарли" rutube (Ангелы чарли) me «Ангелы чарли» net movies 2017 "Ангелы чарли" юа «Ангелы чарли» ютуб youtube movies top Ангелы чарли без (Ангелы чарли) ру Ангелы чарли кз movies to watch Ангелы чарли вк "Ангелы чарли" смотреть ютуб Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли مطلب کامل

  گزارش کامل از مراسم تودیع و معارفه فرماندار بندرانزلی

  Двое" Двое Двое Двое Двое ua (Двое) rutube «Двое» kz `Двое` кз movies (Двое) tv «Двое» rutube ru movies to watch (Двое) кз «Двое» hd `Двое` ok movies 2018 «Двое» com «Двое» ютуб Двое Двое Двое Двое Двое Двое مطلب کامل

  گزارش کامل از مراسم تودیع و معارفه فرماندار بندرانزلی

  Монтгомери Клифт" Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт (Монтгомери Клифт) ru (Монтгомери Клифт) ютуб онлайн "Монтгомери Клифт" me «Монтгомери Клифт» ua movies top `Монтгомери Клифт` com (Монтгомери Клифт) смотреть youtube movies online (Монтгомери Клифт) hd тв "Монтгомери Клифт" tv movies 2017 "Монтгомери Клифт" net «Монтгомери Клифт» смотреть ютуб Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт مطلب کامل

  گزارش کامل از مراسم تودیع و معارفه فرماندار بندرانزلی

  Ангелы Чарли" Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли (Ангелы Чарли) ру рутуб сериалы "Ангелы Чарли" fb Ангелы Чарли тв movies to watch `Ангелы Чарли` ру `Ангелы Чарли` рутуб сериалы movies online Ангелы Чарли kz `Ангелы Чарли` фб Ангелы Чарли ок movies top Ангелы Чарли kz «Ангелы Чарли» ютуб Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли مطلب کامل

  گزارش کامل از مراسم تودیع و معارفه فرماندار بندرانزلی

  Малыш Джо" Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо ок «Малыш Джо» v youtube «Малыш Джо» net «Малыш Джо» com movies 2018 Малыш Джо ру "Малыш Джо" rutube movies top «Малыш Джо» фб me fb movies top ua (Малыш Джо) смотреть rutube Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо مطلب کامل

  گزارش کامل از مراسم تودیع و معارفه فرماندار بندرانزلی

  Последний бросок" Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок ua (Последний бросок) ютуб Последний бросок tv `Последний бросок` tv movies 2017 "Последний бросок" hd "Последний бросок" YouTube movies 2019 моя "Последний бросок" com «Последний бросок» ru movies 2017 (Последний бросок) fb ютуб youtube Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок مطلب کامل

  گزارش کامل از مراسم تودیع و معارفه فرماندار بندرانزلی

  Матиас и Максим" Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим (Матиас и Максим) тв «Матиас и Максим» смотреть ютуб «Матиас и Максим» ok Матиас и Максим тв movies 2017 "Матиас и Максим" kz рутуб movies top «Матиас и Максим» юа (Матиас и Максим) ua Матиас и Максим про movies 2019 моя (Матиас и Максим) ютуб Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим مطلب کامل

  گزارش کامل از مراسم تودیع و معارفه فرماندار بندرانزلی

  Джуманджи ۲ новый уровень" Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень tv (Джуманджи ۲ новый уровень) смотреть rutube "Джуманджи ۲ новый уровень" tv (Джуманджи ۲ новый уровень) ru movies Джуманджи ۲ новый уровень без `Джуманджи ۲ новый уровень` ютуб сайт movies `Джуманджи ۲ новый уровень` моя «Джуманджи ۲ новый уровень» fb «Джуманджи ۲ новый уровень» net movies 2017 (Джуманджи ۲ новый уровень) без `Джуманджи ۲ новый уровень` смотреть рутуб Джуманджи ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.