باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد مسائل مربوط به بازی با ملوان را پیگیری خواهد کرد

چاپ

به گزارش پايگاه خبري انزلي آنلاين و به نقل از انزلي كلاب ، در بازی روز جمعه ملوانان شهر باران وسرخ پوشان تراکتور سازی موضوعاتی بر روی سکوهای ورزشگاه پیش امد که که باعث تکدر خاطر تبریزیها شد ودر این خصوص مسئولان باشگاه تراکتور در بیانیه ای که در سایت اختصاصی باشگاه آمده است می گویند:روز پنجشنبه کاروان تیم تراکتورسازی تبریز در یک اقدام فرهنگی با حضور سر مزار مرحوم سیروس قایقران اسطوره فوتبال شهر انزلی یاد و خاطره این بازیکن با اخلاق و اسطوره فوتبال این شهر را گرامی داشتند ولی علیرغم این حرکت ازسوی تراکتورسازان هواداران تیم ملوان بندرانزلی در یک اقدام نپسندیده جواب حرکت مثبت تراکتورسازان را با بی حرمتی و الفاظ رکیک و شعار های ناپسند دادند ، باشگاه تراکتورسازی ضمن محکوم کردن این بی حرمتی و حرکت ناشایست از مجاری قانونی پیگیر مسایل رخ داده در سکو های این بازی است و امید است اقدامی شایسته در این خصوص صورت پذیرد .

واین در حالیست که محمدرضا نصرالله زاده در گفت و گو با خبرنگار کاپ، درباره اظهارات رسول خطیبی در پایان بازی با ملوان درباره اینکه هواداران میزبان شعارهای قومیتی سر داده اند، اظهار داشت: دوستان ما در تبریز فراموش کرده اند که در بازی رفت برخی تماشاگرنماهای تبریزی چه بر سر هواداران ملوان آوردند. آنها به اسطوره های باشگاه ملوان توهین و فحاشی کردند. مسائلی در آن بازی پیش آمد که همه آنها زمینه ای برای رخ دادن اتفاقات اینچنینی دربازی برگشت شد.

وی افزود: باشگاه ملوان قطعا مثل تمام باشگاه های دیگر هرگونه توهین و دشنام در سراسر کشور را محکوم می کند و ما امیدواریم همیشه فوتبال زیبا را در ورزشگاه های پاک داشته باشیم. برای تحقق این مساله هم سعی می کنیم از تیم خودمان آغاز کنیم.