افتتاح ۳۶ پروژه عام‌المنفعه انزلی در دهه فجر

چاپ

فرماندار انزلی از افتتاح ۳۶ پروژه عام‌المنفعه این شهرستان در دهه فجر خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري انزلي آنلاين و به نقل از فارس ، قاسم روحانی‌فر بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح پروژه‌های دهه فجر این شهرستان اظهار کرد: اقتدار، اتحاد و دستاوردهای انقلاب حاصل وحدت و رهبری بنیانگذار انقلاب امام راحل و مقام معظم رهبری و جانفشانی شهدا است و ما وظیفه داریم روز پیروزی انقلاب و ایام‌الله را جشن بگیریم.
وی افزود: انقلابی که به پشتوانه خون شهدای گرانقدر و تلاش امام راحل شکل گرفته است به برکت خون شهدا نیز حفظ می‌شود و با حرکت در مسیر شهدا و امام راحل و حمایت از انقلاب اسلامی می‌توان به خون شهدا ادای احترام کرد و قدردان تلاش‌های بی‌بدیل امام راحل بود.
فرماندار انزلی با اشاره به اینکه در دهه فجر جاری ۳۶ پروژه عام‌المنفعه مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، تصریح کرد: برای این تعداد پروژه اعتباری بیش از ۲۴۳ میلیارد تومان هزینه شده که اغلب این پروژه‌ها نیز مربوط به روستاها است.
وی پروژه‌های قابل افتتاح را در بخش‌های کشاورزی ، برق‌رسانی ، شهرداری ، راه و شهرسازی ، افتتاح ۵ منزل مسکونی توسط کمیته امداد ، نصب پمپاژ ، توسعه شبکه آب در نقاط مختلف و لایروبی و اصلاح انهار عنوان کرد.
به گزارش فارس، دیدار با امام جمعه، رژه شناورهای دریایی همراه با بوق کشتی، زنگ انقلاب، رژه موتورسواران، نماز وحدت و… از ویژه برنامه‌های روز نخست از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در بندر انزلی بود.
مراسم شبی با قرآن نیز توسط کمیته روستایی انزلی ساعت ۱۸ عصر امروز در مسجد روستای تربگوده بندر انزلی برگزار می‌شود.