دومین جلسه کمیسیون تنظیم بازار برگزار شد

چاپ

به گزارش پایگاه خبری انزلی آنلاین و به نقل ازروابط عمومی جهادکشاورزی شهرستان بندرانزلی ،در تاریخ 18/3/94 دومین جلسه کمیسیون تنظیم بازار در سال جاری با دستور کار برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت و فروش فوق العاده اقلام پر مصرف در فروشگاههای زنجیره ای و بزرگ شهرستان و پرداخت تسهیلات بانکی به نانوایان جهت دوگانه سوز نمودن واحدهای نانوایی خود ، در سالن اجتماعات فرمانداری راس ساعت 9 صبح برگزار شد.
در این جلسه که رحیمی ،معاون فرماندار و مهدوی مدیر جهاد کشاورزی و حضور داشتند موارد ذیل مطرح و به تصویب رسید:
– با توجه به نزدیک شدن ماه میارک رمضان مقرر گردید که اداره صنعت و معدن نسبت به برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالاهای اساسی و پر مصرف تحت عنوان نمایشگاه ضیافت اقدام نماید مضافا اینکه این اداره به فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای اعلام تا نسبت به فروش فوق العاده اقلام پر مصرف اقدام نمایند.
– اتحادیه مرغداران انزلی نسبت به عرضه مرغ گرم در سطح شهر با قیمتی ارزان تر از بازار اقدام نماید
– همچنین در این جلسه مقرر شدکه تسهیلاتی بابت دوگانه سوز نمودن نانوایی ها در سطح شهرستان از طریق بانک سپه اقدام شود
در ادامه اداره تعزیرات حکومتی گزارش عملکرد خود در ماه گذشته را به جلسه ارائه نمود . طبق این گزارش از تاریخ 1/2/94 لغایت 17/3/94 تعداد 148 فقره پرونده که از ناحیه ادارات صنعت ، معدن و تجارت ، گردشگری، شبکه بهداشت و …. به دلیل عدم درج قیمت، گران فروشی ، عدم ارائه فاکتور، کم فروشی و عدم درج تاریخ تولید و انقضاء و …. به این اداره ارجاع شده تعداد 141 فقره پرونده منجر به صدور حکم و جریمه به مبلغ 136.160.362 میلیون ريال گردید