استاندار گیلان:مرخصی مدیران گیلان در اوایل هفته آینده ،همچنان لغو است

چاپ

81679927-70028829
به گزارش پایگاه خبری انزلی آنلاین، استاندار گیلان از بارندگی ۸۰ میلی‌متری در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده در این استان خبر داد و گفت: مرخصی مدیران گیلان همچنان لغو است
محمدعلی نجفی در جلسه شورای برنامه‌ریزی گیلان با اشاره به اجابت دعای مردم مبنی بر بارندگی در استان اظهار کرد: روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه هفته آینده اداره کل هواشناسی ۸۰ میلی‌متر بارندگی برای گیلان پیش‌بینی کرده است.
وی خواستار تلاش دستگاه‌های مربوطه در مدیریت و ساماندهی روان‌آب‌ها در جلوگیری از خسارت‌ها شد و افزود: پس از خشکسالی، ترسالی را تجربه می‌کنیم و مرخصی مدیران گیلان برای مقابله با حوادث احتمالی همچنان لغو است و اگر نیاز باشد وضعیت استان را بحرانی اعلام می‌کنیم. نجفی با بیان اینکه بارندگی برای باغ‌های چای و … مفید است، تصریح کرد: استفاده بهینه از آب باران نیازمند برنامه‌ریزی دقیق‌تر است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان نیز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان با اشاره به پیش‌بینی بارندگی در هفته آینده اظهار کرد: سود باران بیش از ضرر آن است. علیرضا شعبان‌نژاد از احتمال خوابیدگی شالی به دلیل بارندگی در مزارع برنج خبر داد و گفت: نگرانی شالیکاران به دلیل بلاست برنج است.
دیار میرزا