قوی سپید انزلی عقاب تهران رامغلوب کرد

چاپ

در جریان مسابقات جام حذفی کشور تیم ملوان انزلی با 3گل عقاب تهران راشکست داد و حریف احتمالی پرسپولیس تهران درمرحله یک هشتم نهایی شد.
بازی دو تیم درهوای مطبوع و آفتابی با قضاوت رضا عادل درحالی برگزار شد که دو تیم درشرایط کاملا متفاوت به مقابله با یکدیگر رفتند.
از یک سو ملوان بندر انزلی تنها تیم حاضردرلیگ برتر شمال کشور و درسویی دیگر تیم دسته سومی عقاب تهران با حداقل امکانات و بازیکن به رقابت رودررو با یکدیگر پرداختند.
بازی در نیمه اول با گلهای دقیقه 10 سیدجلال رافخایی روی سانتر از جناح راست و با استپ سینه و گل دوم از روی ضربه کاشته پشت دروازه توسط مازیار زارع در دقیقه 27 به ثمر نشست و دوتیم نیمه اول را با همین نتیجه به رختکن رفتند .
درنیمه دوم روی اشتباه داوری و بی احتیاطی دفاع ملوان با خطا برروی بازیکن تیم حریف، عقاب تهران صاحب یک ضربه پنالتی شد و تیم عقاب موفق شد یکی از گلهای خورده را جبران کند.
پس از آن و با سه تعویضی که ملوان انجام داد در دقیقه 84 و روی ضربه چیپ محمد رضی پور تیم ملوان موفق به زدن گل سوم شو و بدین ترتیب ملوان توانست با نتیجه سه بر یک عقاب تهان را شکست دهد.
لازم به ذکراست تیم ملوان در مرحله بعد باید منتظرنتیجه روز شنبه بازی تیمهای پیکان و پرسپولیس تهران باشد تا حریف بعدی خود را مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بشناسد.