منطقه آزاد انزلی میزبان رقابت های آسیایی فوتبال ساحلی می شود

چاپ

علی کفاشیان در دیدار عصر یک شنبه خود با مدیر عامل منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: منطقه آزاد انزلی ظرفیت های بسیار خوبی برای برگزاری مسابقات آسیایی فوتبال ساحلی دارد که در صورت فراهم شدن شرایط این منطقه میزبان این رقابت ها خواهد بود.

وی با اشاره به رایزنی های انجام شده در اینباره تصریح کرد: به دنبال بررسی وضعیت این منطقه و شناسایی پتانسیل های موجود، امضای تفاهم نامه های لازم برای میزبانی منطقه آزاد در دستور کار قرار گرفته تا از این ظرفیت به خوبی استفاده شود.

کفاشیان همچنین از برگزاری مسابقه دوستانه فوتبال ساحلی بین تیم ایران و بلاروس خبر داد و گفت: با فراهم شدن زمینه های لازم، منطقه آزاد انزلی میزبان بازی دوستانه ایران و بلاروس خواهد بود.

در این دیدار مدیر عامل منطقه آزاد انزلی نیز با اشاره به ظرفیت های موجود از آمادگی این منطقه برای برگزاری مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی خبر داد.

رضا مسرور اعلام کرد: در صورت حمایت فدراسیون فوتبال، منطقه آزاد انزلی ظرفیت لازم برای کمپ تیم های ملی فوتبال را نیز دارد.

وی افزود: شرایط مناسب این منطقه زمینه مناسبی برای احداث هتل، زمین چمن و زمین تمرین فوتبال ساحلی را دارد که بتوان از این منطقه برای کمپ تیم های ملی فوتبال استفاده کرد./مهر