گزارش تصویری گلباران مزار شهدای انزلی با حضور مسئولان

چاپ

حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس‌الدین امام جمعه شهرستان بندر انزلی در مراسم مشترک گلباران مزار شهدای شهرستان بندر انزلی که توسط بسیج ، نیروی انتظامی و نیروی دریایی اجرا شد در ابتدا با تبریک در مورد هفته ی بسیج و نیروی دریایی و همچنین تقارن جالب این دو مناسبت با اربعین حسینی اظهار داشت: اربعین روزی است که پس از به شهادت رسیدن سالار شهیدان امام حسین (ع) کاروان اسرا به کربلا برگشتند .
وی با اشاره به مقام والای شهادت نزد پروردگار جهان خاطرنشان کرد : امروز شما نیروهای دفاعی دلاور و فداکار جمهوری اسلامی ایران اعم از نیروی دریایی و بسیج به کنار قبور مطهر شهدا و مجاهدانی که انقلاب را حفظ کرده اند آماده ایم که بگوییم که ما هم با شما هستیم .
امام جمعه شهرستان انزلی افزود: ما به اینجا آمادیم تا بگوییم که در راه شما شریک هستیم و از شما خواستاریم که در جوار رحمت پروردگار عالمیان برای ما و جمهوری اسلامی و همچنین نیروهای مسلح دعا کنید .
وی تصریح کرد: آگاه باشید تا آخرین لحظه ی زندگی خود برای دفاع از ارزشهای اسلامی و ظلم ستیزی ثبت قدم خواهیم بود.
گفتنی است در این مراسم امیر دریادار افشین رضایی حداد فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم نیروی دریایی ، شهردار ، فرماندار و فرمانده سپاه شهرستان ، نماینده مردم انزلی د مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین شهری در این مراسم حضور داشتند که در پایان با قرار دادن گل بر روی قبور مطهر شهیدان به استقبال آنان رفتند .