• قانون تغییر ساعت رسمی ایران    :   قانون تغییر ساعت رسمی ایران، قانونی است که به موجب آن ساعت رسمی ایران هر سال در ساعت ۲۴ روز اول فروردین ماه یک ساعت به جلو کشیده می‌شود و ...
 • مسروری که منطقه آزاد را جان بخشید و در حال خداحافظیست/ تیزهوشی دکتر سالاری در بهره مندی از ژنرال اقتصادی گیلان    :   در آبان ماه سال ۹۲ و همزمان با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید بود که پس از انتصاب دکتر محمدعلی نجفی بعنوان استاندار گیلان، دکتر رضا مسرور ...
 • پژمان نوری و مازیار زارع مالکان جدید باشگاه ملوان انزلی در بیانیه ای کمک رسانی مردم و مسئولان به این باشگاه خواستار شدند.    :   در متن بیانیه آمده است : باشگاه پر افتخار ملوان که از بدو تاسیس تاکنون جایگاه ویژه ای در میان خاطرات اهالی فوتبال ایران داشته است در سال ...
 • قرعه کشی لیگ برتر بانوان برگزار شد/ملوان بندرانزلی هفته اول میهمان شهرداری بم خواهد بود    :   ، مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال بانوان در فصل ۹۹-۹۸ امروز با حضور سعید فتاحی مدیر مسابقات، گلاره ناظمی مسئول لیگ بانوان ، نماینده باشگاه ملوان انزلی و سایر ...
 • تحقق ۴۰ درصدی بودجه به جز انزلی در هیچ شهر استان اتفاق نیفتاده است/شهردار بندرانزلی از موفق‌ترین شهرداران استان است.    :   نشست رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر انزلی با مسئولین شهرستان و با حضور مهندس اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ...
 • سیستم فاضلاب انزلی قدیمی است.    :    هشتاد و دومین جلسه عادی و علنی شورای شهر انزلی با حضور علی اوسط اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان، جانشین فرماندهی ...
 • در پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر بندرانزلی چه گذشت؟

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر با محوریت مشکلات شهری ، واگذاری ساختمان دانشگاه آزاد سابق به باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرانزلی و نحوه اجرای جشواره ها با حضور شهردار انزلی برگزار شد.
  شعبان جعفری : وضعیت تالاب انزلی گریه آور است

  DSC_0508 - Copy
  به گزارش خبرنگار دیارمیرزا از انزلی ,شعبان جعفری عضو شورای شهر انزلی با بیان اینکه مشکلات تالاب انزلی موضوعی تاسف بار و گریه آور است اظهار کرد: باید در جلسات شورا از مسئولان محیط زیست و دیگر سازمان های مربوطه دعوت به عمل آید تا پاسخگو باشند و راهکاری ارائه دهند تا سرنوشت دریاچه ارومیه در انتظار تالاب شهرمان نباشد.
  وی با طرح سئوالی از اعضای شورا بیان داشت : وقتی که طرح پارکومتر برای ما نه یک ریال درآمد داشته است و نه هیچ حساب و کتابی از متولی آن داریم ,هدف از اجرای این طرح چه بوده است ؟ جعفری در ادامه افزود: اجرای پل ولایت دو و همچنین اجرای پارکینگ طبقاتی از دغدغه های بزرگ مردم انزلی است.
  وی در مورد واگذاری ساختمان دانشگاه آزاد به باشگاه ملوان اظهار داشت: قلب تمام مردم شمال مخصوصا انزلی به عشق ملوان می تپد ولی با توجه به قیمت گذاری کارشناس با فروش این ساختمان می توانیم مشکل کمبود بودجه را حل کنیم و هم با واگذاری یک ساختمان دیگر کمکی به ملوان کنیم .امیدوارم ساختمانی در نظر بگیریم که مادام العمر برای تیم محبوب شهرمان باشد تا حرکتی مثبت و کوچکی برای قو های شمال کشور داشته باشیم .
  عملکرد شهردار انزلی نسبت به سال گذشته ضعیف تر بوده است .
  DSC_0479 - Copy
  امیر احمدی فرد دیگر عضو شورا در ابتدا با انتقاد از مباحث مطرح شده در جلسه گزارش عملکرد دو ساله شهرداری عنوان داشت: در این جلسه عملکردی که بیان شد بیشتر شعاری و مطالعاتی بود و در سال های ۹۱ و ۹۲ در بحث پیاده رو ها از لحاظ کمیت شهرداری عملکرد بهتری داشت ولی در سایر مواردی همچون لوله گذاری و آسفالت این گونه نبوده است .
  وی متذکر شد : نمیخواهیم از زحمات شهردار محترم چشم پوشی کنیم ولی نسبت به سال های گذشته عملکرد ایشان از لحاظ آماری پایین بوده است و باید در این مورد پاسخگو باشند. احمدی فرد عدم الویت بندی در اجرای پروژه ها را بحث قابل تاملی دانست و خاطرنشان کرد: در قسمتی از شهر دارای ترافیک مبلمان شهری و ایستگاه اتوبوس هستیم ولی در بخشی دیگری از شهر مانند خیابان پاسداران این موضوع به ندرت دیده می شود .
  وی افزود: بنده پیاده رو کنار دهکده ساحلی که روزی یک نفر از روی آن عبور نمی کند را در اولویت ساخت پیاده رو نمیدانم و ساخت پیاده رو برای شهرک بهار و خیابان خلخال را که رفته و آمد بالایی دارد باید در اولویت باشد.
  احمدی فرد در مورد اجرای المان های مختلف در میدان اصلی شهر اظهار داشت: میدان اصلی هر شهری نشان دهنده ی شخصیت و هویت آن شهر است و می توان گفت پیشانی یک شهر به حساب می آید و با اجرا و احداث المان های گوناگون مخالف هستم زیرا این المان ها اکثرا علاوه بر بی هویت بودن ,هزینه بردار هم هستند .
  وی با بیان اینکه باشگاه و تیم فوتبال ملوان برند انزلی بحساب می آیند اظهار کرد: با برد ملوان روحیه شهر و مردمش بالا می رود و در همین راستا باید تمام تلاشمان برای کمک به ملوان باشد ولی با توجه به اینکه شهرداری این واگذاری را در بودجه خود پیش بینی نکرده است و در پایان سال کسری بودجه در همین خصوص خواهد داشت بنده پیشنهاد می کنم اگر طرح توجیهی برای جبران کسری بودجه توسط شهرداری وجود دارد ارائه دهد تا مبحث واگذاری پیگیری شود.
  ملوان نمی تواند مالک شخصی داشته باشد .
  DSC_0505
  محمدرضا بدیعی فر رییس شورای شهر انزلی در مورد مشکلاتی که توسط امیر احمدی فرد بیان شد عنوان نمود: همه ی اعضاء به تمام مشکلات واقف هستند و در گوشه و کنار به شهردار گوشزد می کنند و امیدوارم جناب احمدی فرد پاورپوینتی از عملکرد شهرداری تهیه و تنظیم کنند.
  وی در مورد موضوع واگذاری ساختمان دانشگاه آزاد به باشگاه ملوان خاطرنشان کرد: در پروسه های قانونی صحبت های احمدی فرد را کامل و درست می دانم ولی به دلیل آنکه همه ی مسئولین شهر در هیئت مدیره حضور دارند هم باشگاه و هم مردم انتظار مساعدت از طرف مسئولین را دارند تا زمانی که یک اسپانسر قوی پیدا شود.
  رییس شورای شهر انزلی با اشاره به اینکه موضوع داشتن مالک برای باشگاه ملوان منتفی است تصریح کرد: عموم به این موضوع مستحضر هستند که ۳۰ درصد سهام باشگاه در اختیار نیروی دریایی است و ۷۰ درصد آن به مردم هبه شده است که به نمایندگی از مردم مسئولین شهر به این امر رسیدگی می کنند که طبق مبایعه نامه ای که توسط نیروی دریایی امضاء شد ما حق انتقال به غیر را نداشته و اگر در فصول گذشته نامی از شخصی به عنوان مالک در رسانه ها نام برده می شد نادرست بوده است و این موضوع نشان دهنده ی عملکرد ضعیف روابط عمومی ملوان است .
  سگ های ولگرد جمع آوری می شوند
  DSC_0490 - Copy
  رضا پورشعبان شهردار بندرانزلی در ابتدا با بیان اینکه مشکلات انزلی را می شناسیم و به آنها واقف هستیم, اظهار داشت: امیدواریم بعضی از مشکلات در کمترین مدت حل شود اما برخی مشکلات به دلیل بافت و فیزیولوژی شهری است . وی با بیان اینکه در مورد مشکل مبلمان شهری حق با اعضای شورا است تصریح نمود : به دلیل حضور سگ های ولگرد و احشام در قسمت غربی شهر با مشکلات بسیار زیادی رو به رو هستیم و با شرکتی وارد مذاکره شدیم تا سگ ها را جمع آوری کند .
  شهردار انزلی در مورد سد معبر عنوان کرد: حرکات مثبتی از ماه قبل صورت گرفته است و جلساتی با اصناف ، راهنمایی و رانندگی و دیگر ارگان های انتظامی داشته ایم و اولویت بندی کرده و به مغازه داران و همچنین دست فروشان اخطار لازم داده شده است .
  وی در مورد کمبود ایستگاههای اتوبوس شهری گفت: بارها اطلاعیه دادیم تا مردم نیز به ما طرحی بر اساس لاله های تالابی بدهند و در همین راستا برای طرح منتخب جایزه ای ۲ میلیونی گذاشته ایم .
  پورشعبان در مورد اجرای جشنواره ها و همایش ها گفت: جشنواره هایی که خود شهرداری برگزار می کند می تواند از نظرات و دستورات شورای شهر استفاده ببرد اما در مباحث دیگر کسانی که از استان مجوز میگیرند فاصله ی زمانی کمی بین ارائه مجوز به ما و شروع جشنواره ی مورد نظر است و نمی توان آن را به شورا ارئه کرد و مورد تصویب قرار داد.
  وی ادامه داد : نمی توان برای تمامی این جشنواره ها یک مکان معین را مشخص نمود زیرا بر اساس تقاضا و موقعیت آب و هوایی و همچنین موضوعیت جشنواره مکان برگزاری تغییر می کند .
  DSC_0509 - Copy
  مه سیما نصیری عضو شورای شهر انزلی نیز در پایان این جلسه با بیان اینکه بارها در مورد میدان مرکزی شهر و داشتن پارکینگ صحبت شده و جلساتی برگزار شده است اضافه کرد:سوال این است که پس چه زمانی این موضوع عملیاتی خواهید شد تا رضایت مردم جلب شود. گفتنی است در پایان با موافقت اعضای شورای شهر ملوان انزلی به مدت شش ماه در ساختمان مذکور مستقر می شود تا بعد از آن مراحل مزایده ساختمان انجام پذیرد.
  در ادامه به گزارش تصاویر جلسه خواهیم پرداخت
  DSC_0500 - Copy
  DSC_0525 - Copy
  DSC_0502 - Copy
  DSC_0530 - Copy

  4_138852955490091393-Copy

  مطالب مرتبط :

  گزارش تصویری از دیدار ملوان و خوشه طلایی ساوه

  ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف خوشه طلایی ساوه رفت که این بازی با نتیجه سه بر دو به نفع خوشه طلایی به پایان رسید. ... مطلب کامل

  شکار قوهای خسته در تالاب انزلی

  ،دو تیم فوتبال ملوان انزلی و خوشه طلایی ساوه در هفته پنجم رقابت‌های لیگ یک از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر رفتند. داور: روح اله شریفی کمک‌ها: مرتضی هوشیار – ناصر رحیمی – وحید زمانی ناظر داوری: مختار مهدوی ملوانان در هفته اخیر با تغییر مدیریت مواجه شده و پژمان نوری و مازیار زارع مدیریت این باشگاه را بر عهده گرفتند، بازگشت کاپیتان‌های اسبق ملوان منجر به بازگشت احمدزاده به‌عنوان ... مطلب کامل

  تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر فردا در هفته پنجم رقابت های لیگ یک به مصاف تیم خوشه طلایی ساوه خواهد رفت.

  با آمدن پژمان و مازیار که در اولین اقدام خود محمد احمدزاده را بعنوان سرمربی انتخاب کرده اند امیدهای زیادی در دل هواداران زنده شده است و فردا شاهد حمایت تمام قد هواداران از تیم خود خواهیم بود اما در سوی مقابل میدان تیم خوشه طلایی قرار دارد که از آن به عنوان تیم تازه وارد لیگ یکی یاد می شود اما نتایج و عملکرد آنها در پنج هفته ابتدایی ... مطلب کامل

  لایروبی حدود ۱۷ کیلومتر مسیر هدایت آب‌های سطحی در انزلی

  حسن پور قربان با اشاره به استفاده از نظرات کارشناسان در جلسات مدیریت بحران شهرداری برای کاهش میزان آبگرفتگی در سطح شهر افزود: چند نقطه حساس شهر لوله گذاری های مورد نیاز انجام شد و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در ۶۰ روز گذشته و قبل از بارندگی ها لایروبی انهار حدود هشت کیلومتر در انزلی و ۹ کیلومتر در غازیان برای هدایت آب های سطحی انجام ... مطلب کامل

  احمدزاده رسماً سرمربی ملوان بندر انزلی شد

  ، مالکیت باشگاه ملوان بندر انزلی روز شنبه از محسن میرآبی مالک قبلی این باشگاه گرفته و به پژمان نوری و مازیار زارع واگذار شد. پس از این انتقال، مالکان جدید باشگاه ملوان با محمد احمدزاده برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه به توافق رسیدند و احمدزاده امروز (سه‌شنبه) رسماً به عنوان سرمربی جدید ملوان انتخاب شد. مطلب کامل

  واگذاری ملوان به نوری و زارع تصمیم درستی بود/ اشخاص بومی برای ملوان دلسوزتر و کارآمدتر هستند

  نصرت ایراندوست، پیشکسوت تیم فوتبال ملوان در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: واگذاری ملوان به نوری و زارع تصمیم درستی بود. مردم انتظار داشتند تیم به این اشخاص که از جنس ملوان هستند و در انزلی از محبوبیت بالایی برخوردارند واگذار شود. به هر حال انزلی چی می داند که شرایط ملوان چگونه است و راحت تر کار می کند ... مطلب کامل

  شهرداری ماهشهر ۲- ملوان انزلی ۱؛ شکست ملوان نیمه‌جان مقابل شهرداری ماهشهر

  دو تیم فوتبال ملوان انزلی و شهرداری ماهشهر در مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی از ساعت ۱۹:۱۵ به مصاف یکدیگر رفتند. داور: میثم حیدری کمک‌ها: حمید نادری – بهمن عبدالهی – یاسر بابایی ناظر داوری: صفدر احمدی ترکیب تیم فوتبال شهرداری ماهشهر: علیرضا سلیمی - محسن ورزکار - امید قربانی - اویس کردجهان - روح‌الله شعبانی - سجاد عباسی - سالار افراسیابی - جواد ضیغمی - رضا خانی - علی‌محمد چراغی - جهانگیر عسگری. ترکیب تیم فوتبال ملوان انزلی: مبین ... مطلب کامل

  موافقت با درخواست نوری و زارع / قرارداد میرابی با ملوان فسخ شد!

  جلسه شورای تامین شهرستان بندرانزلی پیش از ظهر امروز با ریاست فرماندار بندرانزلی و با حضور مسئولان سیاسی و ورزشی ، پیشکسوتان فوتبال شهرستان بندرانزلی ، پژمان نوری (کاپیتان سابق) و مازیار زارع (بازیکن و مربی سابق) تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در محل فرمانداری این شهرستان جهت بررسی وضعیت تیم فوتبال ملوان و درخواست کاپیتان و بازیکن سابق این تیم مبنی بر در اختیار گرفتن مدیریت باشگاه ملوان تشکیل شد. طبق ... مطلب کامل

  اعلام حمایت امام جمعه بندرانزلی از مدیریت بومیِ با تجربه برای تیم ملوان

  ‌ ،حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در دیدار آقایان محمد احمدزاده و پژمان نوری دو تن از پیشکسوتان محبوب ملوان با ایشان، از آمادگی اعلام شده جهت بر عهده گرفتن مسئولیت اداره تیم در شرایط نامطلوب کنونی؛ ضمن ابراز حمایت، مقرر گردید طرح پیشنهادی و برآورد های لازم برای مدیریت تیم را جهت پیگیری ارائه نمایند. امام جمعه بندرانزلی در این دیدار ضمن تقدیر از همه‌ی کسانی که ... مطلب کامل

  انتصابات جدید در استانداری گیلان | زارع اولین احکام خود را صادر کرد.

  ارسلان زارع در احکام جداگانه‌ای مجید هاشم پور را به عنوان مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، یوسف گلشن را به عنوان مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی و محمدحسین شاهکویی را به عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری منصوب کرد. همچنین با صدور حکمی از سوی استاندار گیلان، اسماعیل قاسمی به سمت بخشدار مرکزی شهرستان بندر انزلی منصوب شد. گفتنی است پیش از این شاهگویی دربیر ستاد مبارزه با مواد ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.