• ابراهیم برفچالانی در نشست خبری شورای شهر بندرانزلی:با همت دکتر پورقربان و اعضای شورا مشکل بیمه تامین اجتماعی پرسنل شهرداری رفع شد/از ابتدا گفته ایم که هیچ مشکلی با اصحاب رسانه و انتقادات خبرنگاران نداریم    :   ،دومین نشست خبری شورای شهر انزلی، ظهر امروز( یکشنبه ۱۰ دی) با حضور سخنگوی شورای اسلامی شهر بندرانزلی و اصحاب رسانه در محل این شورا برگزار شد. سخنگوی شورای شهر بندرانزلی ...
 • بیست و یکمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد.    :   بیست و یکمین جلسه علنی این شورا عصر یکشنبه ۳ دی ماه در محل شورای شهر با حضور معاون سازمان میراث فرهنگی استان گیلان، رئیس اداره میراث فرهنگی و ...
 • امیدواریم هیات مدیره باشگاه و سایر مسئولین شهرستان با همکاری و یکدلی در جهت بازگشت ملوان به جایگاه واقعی آن، تلاش نمایند    :   بیست و یکمین جلسه علنی با دستور کار بررسی المان میدان امام (ره) و میدان گمرک، بررسی تابلوهای خوش آمدگویی در ورودی های شهر، ساماندهی تابلوهای سطح شهر و…. ...
 • صبح امروز جلسه هم‌اندیشی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار بندرانزلی با دکتر مسرور مدیرعامل و معاونین منطقه آزاد انزلی برگزارشد.    :   صبح امروز جلسه هم‌اندیشی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار بندرانزلی با دکتر مسرور مدیرعامل و معاونین منطقه آزاد انزلی برگزارشد رئیس شورای شهر بندرانزلی در این نشست اظهار کرد: ...
 • انتقاد های سازنده را با جان و دل می پذیریم اما به کسانی که به دنبال تخریب هستند ، باج نمیدهیم    :   پاسخ امیر احمدی فرد رئیس شورای شهر بندرانزلی به مسائل مطرح شده اخیر درباره تخریب بافت شهرداری و استعفا یکی از پرسنل شهرداری در جلسه علنی امشب شورای شهر : ...
 • نوزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرانزلی به صورت فوق‌العاده و غیرعلنی با دستور کار حل مشکل بیمه تامین اجتماعی کارکنان شهرداری و تصمیم‌گیری درخصوص ساماندهی جداره میدان مرکزی شهر برگزار شد    :   نوزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرانزلی به صورت فوق‌العاده و غیرعلنی با دستور کار حل مشکلات بیمه تامین اجتماعی کارکنان شهرداری و تصمیم‌گیری درخصوص ساماندهی جداره میدان مرکزی شهر ...
 • فقط برای دلسوزی به عرصه خدمت آمده ام (قسمت ۱)

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  هرچه به انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک تر می شویم جنب و جوش کاندیداهای احتمالی مجلس دهم جهت فعالیت انتخاباتی بیشتر می شود. از همین رو پایگاه گیل پرس در نظر دارد جهت شناخت نسبی افکار عمومی به بیان نظرات و دیدگاه های کاندیداهای انتخاباتی با رعایت اصل بی طرفی و عدم ورود به بحث تبلیغات زود هنگام انتخاباتی اقدام نماید.

  تصمیم بر آن گرفتیم که از داوطلبین نمایندگی در شهرستان بندرانزلی طی یک مصاحبه با چندین سوال مشترک را داشته باشیم که به آن پاسخ دهند و جواب های نامزدهای احتمالی مجلس مورد ارزیابی افکار عمومی قرار بگیرد.

  اولین مصاحبه جناب آقای حمید خدادادی (قسمت یک )

  ۱- برای سوال اول لطفا یک بیوگرافی مختصر از خودتون بفرمایید
  (شامل سن، محل تولد، محل های سکونت بعدی و …)

  قبل از هرچیز جا دارد حضور همه جانبه و همه گیر مردم را در انتخابات مجلس خواستار باشیم، مردم را به حضور همه جانبه دعوت می کنم چه بنده نوعی، به عنوان خدمتگزار چه سایرین در پای صندوقهای رأی هرچه دراین عرصه استوارتر باشیم می تواند اثرات مثبت بسیاری را به دنبال داشته باشد برای اهداف و کارهای ما در آینده
  بنده خدادادی هستم، متولد شهرستان انزلی البته شناسنامه من صادره از مشهد است متولد سال ۱۳۵۵ هستم، کارشناسی ارشد حسابداری، که برای دکترا اقداماتی صورت گرفته چون نتیجه آن قطعی نشده است اجازه بدهید در مراحل بعدی عنوان شود نزدیک به ۱۸ سال و اندی کارمند اداره مالیاتی هستم.

  ۲- از سوابق علمیتون مثل مدارج تحصیلی یا مقالات و … یه مختصری بفرمائید
  (سوابق و مدارک علمی و پژوهشی ، مقالات و کتب)

  چون پدر بنده یک روحانی مبارز و درحال فعالیتهای خود در مشهد بودند بعد از چند سالی که مبارزات کمتر شد ایشان اقدام به دریافت شناسنامه های ما از مشهد کردند، بنده خود متولد شهرستان انزلی و محله پیل علی باغ هستم.

  ۳- لطفا در مورد سوابق کاری و اجرایی خودتون بفرمائید.
  (به صورت موردی و ذکر زمان و مدت)

  ۱۸ سال و اندی در اداره مالیاتی مشغول به کار هستم از کارشناسی شروع به کار کردم و بعد کارشناس ارشد مالیاتی و حالا هم رئیس گروه مالیاتی هستم.

  ۴- چه ویژگی یا برجستگی شخصی ، شما را ترغیب به کاندیداتوری در انتخابات مجلس نمود؟

  شاید تکلیف یک بعد قضیه باشد اما عامل اصلی که باعث شد من پا به عرصه انتخابات بگذارم دلسوزی من بوده هیچ چیز دیگری نقش نداشته فقط و فقط دلسوزی من بوده است.

  ۵- وضعیت موجود شهرستان را چگونه توصیف می کنید

  شهرستان بندرانزلی یکی از شهرهای با پتانسیل و ظرفیت بالاست، مردمانی شاخص دارد، شهری بسیار فعال، پرجنب و جوش اما د ر عین حال نیز شهری خاموش میتواند باشد و همچنین بسیار پررونق است، اگر با دیدی دلسوزانه به شهر انزلی توجه شود تمام نمایندگانی که پا در این عرصه میگذارند دیدگاهی دلسوزانه نسبت به این شهر داشته باشند من به شخصه این را قول میدهم که با این پتانسیلهای بالایی که دارد میتواند موفقیتهای خوبی را از خود نشان دهد و دربین شهرهای دیگر جایی برای حرف داشته باشد.

  ۶- چه نقاط قوتی در شهرستان می بینید ؟ یا بعبارتی پتانسیل ها مثبت بندر انزلی برای شکوفا شدن از نگاه شما چیست؟

  یکی از بزرگترین پتانسیلهای بزرگ و مهم شهر انزلی مردمانش هستند شاید بعد از ورود به این عرصه باید کمی محتاطانه به سوالات پاسخ بدهم اما من اینجا عنوان میکنم مردم شهرستان بندرانزلی بسیار غیور که شاخصهای آنها شهدای این شهر هستند که عرصه را خالی نگذاشتند و نشان دادند که هرجا که لازم بوده حضور داشتند: فرهیختگان، نخبگان، ورزشکاران بنام و برجسته ای هم شهر داشته به کل کشور نشان داده که میتواند شهر خوب و آبادی باشد، امیدوارم که همه مسئولین به پشتوانه مردم بندرانزلی برای آبادی این شهر دست به دست هم بدهند.

  ۷- چه نقاط ضعفی در شهرستان می بینید؟ راهکار شما چیست آیا فکر میکنید در طول یک دوره نمایندگی قابل حل هستند یا اصولا حل آن وظیفه نماینده است؟

  متأسفانه هنوز آحاد ملت ما به گفته مقام معظم رهبری از جایگاه مسئولین مطلع نیستند که نماینده مردم چه جایگاهی دارد چه نقاط قوتی را میتواند برای مردم به ارمغان بیاورد. من در عرصه نمایندگی شاید کاری را که عزیزان دیگر انجام ندادند را بتوانم به انجام برسانم . فردی که شما نماینده کرده اید میتواند خیلی از نقطه نظرات شما مردم را مورد توجه قرار دهد و به آنها نگاه کند به عبارتیتکرار میکنم صرفاً به این خاطر که امروزه کسانی میتوانند ازین مردم ازین دولت ازاین جوانها از کسانی که زحمت کشیده یا به عبارتی پابرهنه های انقلاب که امروز ما هرچه داریم از آنها داریم ، حمایت کند که دلسوز باشد.

  ۸- نقاط کور توسعه شهرستان را چه می دانید. مهمترین نقطه کور و گره اصلی توسعه شهرستان چیست؟

  خدمتتان عرض کنم که نه شهر ، نه استان بلکه کل کشور مد نظر من است و اگر من به مجلس ورود کنم از همه مسئولان و از همه مردم میخواهم که دیدگاه خود را نسبت به حزبگرایی ها یک مقدار کمرنگ کنند چون اگر در هرجا حزبی بخواهد ورود کند میخواهد به طبع عقاید و نقطه نظرات خود را در آنجا پیاده کند. امروز همه باید دست به دست هم بدهیم. دولت تدبیر و امید دکتر روحانی این نوید را به همگان داده که با مستقل بودن خود اشخاص بدون وابستگی بتوانند درد دل مردم را گوش بدهند و به درد دل مردم توجه کنند و اینکه برای مردم دل بسوزانند. امروز ما جوانان خیلی عالمی داریم مردم خیلی بزرگ و قهرمانی داریم. تعابیر مقام معظم رهبری برای این شهر حسن ختام بوده که مردم انزلی مردم قهرمانی هستند. این سخن و فرمایش آقا باید برای ما یک گوشزد باشد برای آنهایی که میخواهند پا به این عرصه بگذارند شهری که قهرمان است پس مردمش حرکاتی انجام داده اند که توانسته اند یک مقام برجسته جهانی چنین کلامی را برای آنها منعقد کند وقتی ایشان چنین فرمایشی میکنند ما باید به خودمان ببالیم باید به خودمان امیداوار باشیم چون مقام معظم رهبری به شهرهای دیگر هم رفته اند و ما سعادت زیارت ایشان را داشتیم، عیدی ای که ما از ایشان گرفتیم کلامی بود که گفتند و همیشه برای ما تاریخ ساز بود.

  ۹- در اهداف بلند مدت خود چه چشم اندازی را برای شهرستان ترسیم نموده اید؟
  (با توجه به مسائل مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و… حاکم بر شهرستان)

  اینکه بنده نوعی یا هر کدام از دوستانمان این ادعا را داشته باشند که ما میسازیم، من این قضیه را دور و کمرنگ خواهم دید . در هیچ جایی از دنیا شما موفقیتی را نمیبینید مگر با توکل بر خدا، پشتکار، اتحاد و با هم بودنی را که همه مردم میتوانند داشته باشند. یعنی اگر ما ادعای این را داریم که انقلاب کردیم به پشتوانه حمایتهای تمامی مردم ما بوده یعنی مردم یکپارچه و یکصدا خواستند که این استقلال و جمهوری اسلامی را به همه ثابت کنند که در این کار موفق هم بودند به عبارتی اتحاد میتواند رمز موفقیت همه مسئولین ما باشد. امروز چه من در این عرصه حضور داشته باشم چه حضور نداشته باشم از همه مردم و مسئولین استدعا داریم که هرکس که می خواهد برای این کشور و این مردم خدمت کند از تمامی جناحها استفاده کند. این میتواند هم برای مردم و هم برای کسانی که تصمیم دارند که دفعات بعد و مراحل بعد در این عرصه شرکت کنند یک قوت قلب باشد .

  ۱۰- چه برنامه ها و طرح هایی را برای توسعه شهرستان و رسیدن به چشم انداز ترسیم شده مد نظر دارید؟
  (لطفا به صورت موردی ذکر نمایید)

  انزلی شهریست با منابع و استعدادهای خدادای که این موهبت را هر شهری ندارد. شهر انزلی از لحاظ چشم انداز حائز اهمیت خیلی از عزیزان کشوری ما است که تا به حال نه اینکه کاری انجام نشده بلکه به این قضیه کمرنگ نگاه شده ما میخواهیم این توجه را به چشم اندازمان داشته باشیم. چند نمونه ازین نعمتهای خدادادی تالاب بندرانزلی که در شهرستانمان واقع شده داریم دریایی را داریم که به آن احساس غرور میکنیم و افتخار می کنیم، توجه به توریستها ی شهرستان می تواند سبب رونق اقتصادی شهر شود. نخبه های زیادی هم در زمینه های ورزشی و قرآنی داریم و یکی دیگر از مسائل اقتصادی که می توان بیان کرد واردات چمدانی یا دادوستدهای چمدانی ست که میتواند در شهر ما انجام بگیرد میتواند بخش عظیمی از جوانان ما را در بر بگیرد که در برنامههای خودمان اینها را به مردم منتقل میکنیم که مردم بتوانند از آنها آگاهی داشته باشند.

  ۱۱- کدام یک از گروه های نفوذ و جریانات شهرستان از کاندیداتوری و برنامه های شما حمایت می کنند؟

  خوشبختانه تا آنجایی که ما رصد کردیم به جرأت میتوانم بگویم که تنها چهره ای هستم بین عزیزان که تمامی اقشار را در بر گرفته ام، خانواده های ایثارگر و شهدا، فرهنگیان و ورزشکاران، بانوان که امروزه کمرنگ به آنها توجه میشود امیدواریم که با آمدن ما این عزیزان به جایگاه واقعی خود برسند، البته با حمایت هایی که دولت تدبیر و امید خواهد داشت. جوانان خیلی خوبی داریم، قلبهای پاک، من به این جوانان ایمان دارم اگر به اینها توجه بشود این جوانان میتوانند غولهای بزرگ که منظور از این غولها استکبارهای جهانی است را مغلوب کنند وبه پشتوانه این جوانان مشت محکمی بر دهان این ابرقدرتها بزنیم. امروز آل سعود، اسرائیل، آمریکا از همین جوانان ایران ترس دارد و مقام معظم رهبری و ریاست جمهور و دولت عزیز، مجلس عزیز ، همه و همه به این جوانان تکیه دارند. من جوانترین کاندید این دوره هسیتم و امیدوارم که با حمایتهای همین جوانان بتوانیم برای همین جوانان کار انجام بدهیم.

  ۱۲- کدام یک از احزاب و جریانات سیاسی کشور و شخصیت های ملی از کاندیداتوری شما حمایت می کنند؟

  امروز من به پشتوانه مردم آمدم مردم میتوانند شامل تمام عزیزان باشند در صحبتهای اولیه خودم بیان کردم تنها چهره ای هستم که تمام اقشار را در برگرفته ام و رمز موفقیت خودم را همین میبینم. امروز من با حضور خودم خواستم به همگان بفهمانم که با اتحاد و فراخوان همگی برای ساخت شهر و کشور خودمان میتوانیم به موفقیت برسیم.

  گیل پرس نیوز

  مطالب مرتبط :

  هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرانزلی با موضوع کلیات انتقال شنبه بازار (بازار هفتگی ) به مکان سابق خود برگزار شد

  هجدهمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرانزلی عصر چهارشنبه با موضوع کلیات طرح انتقال شنبه بازار به مکان سابق آن واقع در خیابان میرزا کوچک خان با حضور پر تعداد کسبه و بازاریان در محل شورای شهر انزلی برگزار شد. امیر احمدی فرد رئیس شورای شهر انزلی در جلسه فوق العاده این شورا در خصوص انتقال شنبه بازار، خاطرنشان کرد: وجود بازار در مرکز شهر باعث دسترسی آسان مردم به بازار می ... مطلب کامل

  هفدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندر انزلی با دستور کار بررسی ۶ نامه رسیده از سوی شهرداری این شهر برگزار شد.

  هفدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر بندر انزلی با دستور کار بررسی ۶ نامه رسیده از سوی شهرداری این شهر برگزار شد. پرداخت حقوق پرسنل در اولویت است امیر احمدی فرد رییس شورای شهر بندر انزلی با تبریک هفته بسیج اظهار کرد: دلاورمردان سپاه در جنگ حق علیه باطل توانستند به عمر داعش پایان دهند و باید از این غیور مردان تقدیر کرد. وی با اشاره به ۱۲ آذر، روز معلولین خاطرنشان کرد: ... مطلب کامل

  گزارش تصویری از اجتماع عاشوراییان بندرانزلی در روز اربعین

  اجماع باشکوه عاشورییان در روز اربعین سید و سالار شهدا امام حسین (ع) با حضور مردم ومسئولین برگزار شد.... مطلب کامل

  گزارش تصویری از اقامه اربعين سید وسالار شهیدان امام حسين(ع) در مسجد امام جعفر صادق(ع) شهرک صادقیه بندرانزلي

  اقامه اربعين سید وسالار شهیدان امام حسين(ع) در مسجد امام جعفر صادق(ع) شهرک صادقیه بندرانزلي با سخنراني حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین امام جمعه محترم انزلی برگزار گشت... مطلب کامل

  گزارش تصویری از اقامه اربعين سید وسالار شهیدان امام حسين(ع) در مسجد امام جعفر صادق(ع) شهرک صادقیه بندرانزلي

  درجلسه غیر علنی شورای شهر بندرانزلی با حضور نمایندگان سازمان منطقه آزاد انزلی ، دکتر دنیامالی رئیس هیات مدیره و مسئولین باشگاه‌ ملوان، رئیس هیات فوتبال شهرستان و شهردار بندرانزلی با موضوع رسیدگی به وضعیت تیم فوتبال ملوان برگزار شد. رئیس شورای اسلامی شهر انزلی در آغاز سخنان خود با اشاره به افتخارات ملوان در گذشته اظهار داشت: همه ما از زمان کودکی ملوان را تنها عامل شادی مردم انزلی میدانستیم؛ ... مطلب کامل

  مطالبات مردم نسبت به چهارسال گذشته بیشتر شده است و فقط با افزایش راندمان کار و بهبود ارتباط با مردم میتوانیم جوابگوی شهروندان باشیم

  طی مراسمی تودیع و معارفه معاونین، شهرداران نواحی و رئیس اداره ارتباطات و بین‌الملل شهرداری بندرانزلی انجام شد. در ابتدای این مراسم دکتر حسن پورقربان شهردار بندرانزلی طی سخنانی ضمن اعلام تغییر ساختاری نمودار سازمانی شهرداری بندرانزلی و تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های مدیران سابق شهرداری خاطرنشان کرد: طبق بررسی‌های انجام شده و با توجه به شرایط فیزیکی ساختمان شهرداری بندرانزلی، تسریع و تسهیل در امور ارباب رجوع ... مطلب کامل

  بازار انزلی به مکان قبلی خود برمی‌گردد | میراث فرهنگی باید انعطاف پذیری داشته باشد .

  امیر احمدی فرد، رییس شورای شهر بندر انزلی در ابتدای این جلسه با بیان اینکه معضلات بسیاری در شهر داریم اظهار کرد: هنگامی که شهردار جدید شهرداری را تحویل گرفت در خزانه شهرداری فقط دو میلیون تومان وجود داشت این در حالی است که میلیاردها تومان بدهی داریم. وی با بیان اینکه باید به سمت شهر هوشمند حرکت کنیم افزود: بحث های زیادی در کمیته زیباسازی در حال صورت گرفتن ... مطلب کامل

  امیدوارم ملوان را بار دیگر در لیگ برتر ببینیم.

  شهردار بندرانزلی در دهمین جلسه شورای شهر بندرانزلی مطرح کرد اوضاع کارخانه کمپوست فجیع تر از تصورات است نظارت و مدیریت در خصوص پسماند مناسب نیست . حسن پورقربان شهردار بندرانزلی در این جلسه با تبریک برد تیم فوتبال ملوان بندرانزلی به هواداران ملوان گفت: امیدوارم ملوان را بار دیگر در لیگ برتر ببینیم. وی با اشاره کارخانه کمپوست بیان کرد: هنوز کارخانه را از نزدیک ندیدم ولی با ... مطلب کامل

  اوضاع کارخانه کمپوست فجیع تر از تصورات است

  دهمین جلسه شورای شهر بندرانزلی با حضور حسن پورقربان، شهردار جدید بندرانزلی و غیبت یک عضو شورا با دستور جلسه بررسی مشکلات و ارائه گزارش درخصوص پسماندوکارخانه کمپوست، نامه شهرداری درخصوص اصلاح ماده ۱ و ۲ ردیف بودجه سال ۹۶ باتوجه به تصویب اساسنامه سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری، نامه شهرداری جهت تقدیر از دانش آموزان پرسنل شهرداری در مقاطع تحصیلی، تائید صورت جامع درآمد و هزینه شش ماهه ... مطلب کامل

  اثری از سفر رئیس جمهور به بندرانزلی ندیدیم

  در مراسم با حضور حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین و جمعی دیگر از مسئولان شهری و استانی از زحمات کامبیز رضواندل تقدیروحسن پورقربان به عنوان شهردار این شهرستان معرفی شد امام‌جمعه انزلی در مراسم معارفه شهردار جدید اظهار کرد: ما در شهرستان انزلی در بسیاری از امور شهری عقب هستیم برای حل این مشکلات باید امکانات شهری، استانی و کشوری با هم هم سو شوند. شرایط این چیزی ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2018 انزلی آنلاین. محفوظ است.