• قانون تغییر ساعت رسمی ایران    :   قانون تغییر ساعت رسمی ایران، قانونی است که به موجب آن ساعت رسمی ایران هر سال در ساعت ۲۴ روز اول فروردین ماه یک ساعت به جلو کشیده می‌شود و ...
 • مسروری که منطقه آزاد را جان بخشید و در حال خداحافظیست/ تیزهوشی دکتر سالاری در بهره مندی از ژنرال اقتصادی گیلان    :   در آبان ماه سال ۹۲ و همزمان با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید بود که پس از انتصاب دکتر محمدعلی نجفی بعنوان استاندار گیلان، دکتر رضا مسرور ...
 • پژمان نوری و مازیار زارع مالکان جدید باشگاه ملوان انزلی در بیانیه ای کمک رسانی مردم و مسئولان به این باشگاه خواستار شدند.    :   در متن بیانیه آمده است : باشگاه پر افتخار ملوان که از بدو تاسیس تاکنون جایگاه ویژه ای در میان خاطرات اهالی فوتبال ایران داشته است در سال ...
 • قرعه کشی لیگ برتر بانوان برگزار شد/ملوان بندرانزلی هفته اول میهمان شهرداری بم خواهد بود    :   ، مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال بانوان در فصل ۹۹-۹۸ امروز با حضور سعید فتاحی مدیر مسابقات، گلاره ناظمی مسئول لیگ بانوان ، نماینده باشگاه ملوان انزلی و سایر ...
 • تحقق ۴۰ درصدی بودجه به جز انزلی در هیچ شهر استان اتفاق نیفتاده است/شهردار بندرانزلی از موفق‌ترین شهرداران استان است.    :   نشست رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر انزلی با مسئولین شهرستان و با حضور مهندس اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ...
 • سیستم فاضلاب انزلی قدیمی است.    :    هشتاد و دومین جلسه عادی و علنی شورای شهر انزلی با حضور علی اوسط اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان، جانشین فرماندهی ...
 • حمید خدادادی : فقط برای دلسوزی به عرصه خدمت آمده ام (قسمت 2)

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  13- شما چگونه با جوانان و دانشجویان ارتباط برقرار خواهید کرد؟ چه برنامه هایی برايشان خواهید داشت؟ جوانان و بويژه دانشجویان در چه زمینه هایی می توانند به یک نماینده مجلس كمك كنند؟

  به عنوان يك كانديداي جوان عرض میکنم؛ما تجارب عزیزانی که برای این مرز و بوم زحمت کشیده اند را نباید نادیده بگیریم، يك جوان به طور یقین در بعضی جاها خطا خواهد داشت، و یک معلم و استاد باید خطاهای احتمالي را به آن گوشزد کند.

  اینکه دائما از ولایت و مقام معظم رهبری صحبت كنيم و ادعا داشته باشيم كه ازشاگردان ایشان هستیم به تنهايي درست نيست بلكه شرط آن ایمان داشتن به شاگردي ايشان ملاك است ، پس از رحلت حضرت امام خمینی(ره) دغدغه اصلي نظام جانشين ايشان به عنوان رهبر امت اسلامي بود كه به حول و قوه الهی همانطور كه در قرآن اشاره شده است خداوند هیچگاه زمین را خالی از حجت قرار نمي دهد شخصیتی مانند حضرت آقا وجود داشتند، بنده اگر به شخصه لیاقت این را داشته باشم که بتوانم از شاگردان ایشان باشم مطمئناً از وجود جوانان استفاده میکنیم. از تجارب بزرگان استفاده خواهیم کرد. بنده در جلسه ای که امروز هم داشتم بیان کردم که جوانان فکر نو و ایده نو دارند با این ایده و فکر نو مطمئن باشید که ما میتوانیم شهر خودمان را بسازیم.

  14- در صورت راي نياوردن پس از انتخابات چگونه رابطه ای با شهرستان و نماینده منتخب خواهید داشت و چه برنامه هایی را دنبال خواهید نمود؟

  بنده آمده ام به عزیزان بگوییم که ما هستیم، صحنه را خالی نگذاشته ایم، قبل از این هم بوده ایم، شناسنامه من گویای این مطلب است که از سنی که توانستیم رأی بدهیم پای صندوق رأی بودیم و خواستیم بگوییم که ما در صحنه حضور داریم و اكنون به جایگاهی رسیده ايم که میتوانیم درد دل این عزیزان را به گوش بزرگان کشور برسانیم. صرفاً من به همین خاطر آمدم. من آرزوی موفقیت برای همه در این عرصه دارم. چه ایرادی دارد که همه جوانهای ما نه به شخصه اينجانب بلکه خیلی از جوانها که لیاقت این جایگاه را دارند به این عرصه ورود کنند بنده از آنها دعوت میکنم که در دوره های بعدی در این زمینه وارد شوند. انتخابات مانند مسابقه ای است که برد و باخت دارد. هرکدام از ما که پیروز شویم قطعاً خوشحال می شویم و این را بدانیم که جدا از شکست باید فضا را طوری مهیا کنیم که خدای ناكرده این تعبیر برای کسی ایجاد نشود که اگر امروز رأی نیاورد پس از روز انتخابات ديگران را تخريب كند،بلكه اتفاقاً باید خودمان را به نماینده نزدیک کنیم و راهکار و نقطه نظرات خودتان را که می تواند موجب کمک به او شود بیان کنید تا بتواند در آینده موفق باشد.

  15- در صورت حضور در مجلس مردم از چه طریقي می توانند با شما ارتباط داشته باشند؟ساز و کار ارتباط مستمر شما با مردم چیست؟

  بنده یک ایده نو و جدید برای شهر و مردم خود دارم. اجازه بدهید این سوال را وقتی منتخب شدم بیان کنم. چون هدفی را دنبال میکنم که مطمئن باشید یکی از اهدافی است که همه مردم از آن استفاده میکنند. اجازه دهید که جواب این سوال را بعد از منتخب شدن عنوان کنیم.

  16- نظرتون در مورد الحاق شهر انزلی به محدوده منطقه آزاد چیست؟

  بنده که انزلیچی هستم باید این تعصب را داشته باشم، پيوند ما به منطقه آزاد یا منفک شدن این قضیه هیچکدام به نفع ما نیست، ما هنوز هم منطقه گلشن را جزء شهر خودمان میدانیم جزء محدوده خودمان میدانیم، و از این امرحمایت خواهیم کرد. دولت نظر خاص و ویژه ای به این منطقه دارد. مطمئن باشید با حضور بنده این منطقه خیلی پررنگتر برای شهر من انزلی نمایان خواهد شد.

  17- برای اداره باشگاه ملوان با خیل عظیمی از هوادار چه برنامه ای دارید؟

  ملوان یکی از باشگاه های نادر کشور است که محبوبیت مردم را به همراه خود دارد. شما اگر در شهرهای دیگر رصد کنید این محبوبیت را کمتر خواهید دید و این به خاطر این است که شهر انزلی یک شهر خیلی کوچک و مردمانی با روحیه پرنشاط دارد. ما ورزشهای دیگری هم داریم که حمایت میشوند. البته فوتبال و ملوان یک جایگاه ویژه ای دارد. البته مشگل اصلي سوء مدیریت در این باشگاه بوده ، ملوان یک باشگاه مردمی است که بايد آن را به مردم واگذار کنیم. ملوان شکلی مردمی دارد و به امید خدا به دست همین مردم این ملوان را خواهیم ساخت.

  18- برای نجات تالاب چه باید کرد؟

  متأسفانه تالاب انزلی به آن جایگاهی که باید نرسیده است و توجه كمي به آن شده است که آسیب آن امروزه به همه رسیده و همچنین این آسیب به آیندگان نیز میرسد، باید از زمان به درستی استفاده کرد ، آبزیان ما در خطر هستند، هرچه بگذرد این اکوسیستم تالاب را از دست خواهیم داد امروزه پرندگان مهاجر ما چون زیستگاه امنی در تالاب انزلی ندارند دیگر به این تالاب نمی آیند. اگر امروزه به درستی مدیریت شود میتواند فضای مناسبی هم برای مردم هم برای پرندگان و همچین محل تکثیر آبزیان باشد و از از این مسئله میتوانیم برای اشتغال و اقتصاد به خوبی استفاده کنیم.

  19- چه مشکلات قانونی را برای کشور در اولویت می دانید؟ و چه طرحی برای رفع آن دارید؟

  بهتر است عنوان مشکل را نگوییم بلکه ایراداتی را در کارهای خودمان می بینیم. باید دست به دست هم بدهیم تا ایرادات را برطرف کنیم. ما هیچ مشکلی با کشور و مردم عزیزمان نداریم، مشکل اصلی ما به فرمایش امام راحل آمریکاست. ما با دیدی باز و باید با دیدگاهی که جوانان می توانند ارائه بدهند می توانیم دست به دست هم بدهیم و کشورمان را بسازیم و در نهایت آرزوی موفقیت و پیروزی برای همه دارم.

  20- رویکرد شما درسیاست خارجی و نحوه تعامل با کشورهای منطقه با توجه به بیداری اسلامی چگونه خواهد بود؟ نقش مجلس در این تعاملات چیست؟

  امروزه فقط به یک نقطه عطف باید توجه داشته باشیم و آن هم مقام ولایت است. فرمایش و کلام ایشان فصل الختام است. شک نکنید که اگر کسی به فرمایشات حضرت آقا توجه نداشته باشد دچار مشکل خواهد شد. این قضیه را از سر دلسوزی و نه برای رسیدن به جایگاهی عنوان میکنیم با وجود آیت¬الله¬ها و مراجع بزرگ که در کشور هستند که اینها نشانه های خداوند در زمین هستند که هرچه را میگویند ما باید دنباله روی آنها باشیم و فرمایشات آقا را گوش بدهیم و به آنها عمل کنیم. ما هیچ مشکلی با سیاست خارجی و همچنین با مردم آمریکا نداریم، بلکه امروز با عملکرد آنها مشکل داریم انشاءالله خداوند این توفیق را به ما بدهد که بتوانیم این راه درست را تشخیص بدهیم.

  21- در تقابل دو امر کاهش تورم و افزایش اشتغال، اولویت با کدام است و چگونه می توان به شرایطی بهینه برای کاهش فشار تورم و بیکاری بر مردم رسید؟ دلایل عدم تحقق سیاست های بخش اشتغال چیست؟

  کاهش و افزایش تورم مسئله ای اقتصادی است که نیازمند کار کارشناسی است. وارد کردن پول در جامعه بدون برنامه مطمئناٌ تورم زا است. اگر کسی یک مرور و نیم نگاهی به بحث اقتصاد داشته باشد متوجه میشود که امروز ما از سوء مدیریت ضربه می خوریم ، امروزه تمام مسائل نیاز به کار کارشناسی دارد. بحث تورم و اشتغال از دغدغه های تمام مسئولین کشور است. مطمئن باشید که ما فکرهای جدیدی داریم، نه تنها من بلکه از آنجایی که با دیگران هم در تعامل هستم میدانم که میتوانیم برای این شهر کارهای مهمی انجام بدهیم.

  22- نقش رسانه در برگزاری یک انتخابات پرشور چیست؟

  من از رسانه ها بسیار متشکرم، از تریبونی که در اختیار عزیزان قرار میگیرد و افراد می آیند و خودشان را به مردم معرفی میکنند قدردانم، از تبلیغاتی که برای افراد از طریق شما عزیزان اجرا میشود ممنونم. شما امروز دلسوز هستید که وقتتان را میگذارید که در این عرصه خدمت کنید قطعاٌ شما یکی از خادمین خوب این دولت و نظام هستید که امیدوارم نظام بتواند جایگاه شما را به شما عنایت نماید. رسانه و تبلیغات میتواند نقش بسیار مهمی داشته باشد. من از شما میخواهم که این قضیه را پررنگ کنید و آنچه را که هست نشان دهید واقعیت ما را بیان و منتقل کنيد نه آنچه را دیگران میخواهند و به مردم آزادی انتخاب بدهید برای گزینش آن شخصی که خود میخواهند.

  23- چقدر خود را نماینده شهر خود دانسته و چقدر خود را نماینده مردم کل کشور می دانید؟ چه تضمین و روشی دارید تا به جای تمرکز بر مسائل منطقه ای، نگرش کلان ملی را دنبال کرده و وقت و تلاش خود را بر اساس منافع کل کشور هزینه کنید؟

  من اگر توسط مردم انزلی رأی بیاورم و انتخاب شوم شک نکنید نماینده مردم شهرستان بندرانزلی هستم البته از دیدگاه اولیه، اما از دیدگاه کشوری بنده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی خواهم بود، از دیدگاه بین الملل بنده نماینده مردم ایران در صحنه بین المللی خواهم بود که هر کدام ازین مراحل بار مسئولیتی منتخب را بالا می برد. هرکس بتواند ازین تکلیفی که برایش در نظر گرفته اند سربلند و موفق بیرون بیاید یا به عبارتی ساده دنیا نتواند او را خریداری کند و این قضیه را با آخرت معامله نکند شک نکنید که هم خودش و هم مردم از آن نفع خواهند برد. اگر من خدادادی پیروز این میدان باشم مسئولیت و تکالیف من بیشتر میشود اگر هم که پیروز نشدم در ابتدا سلامتی مردم خودم را میخواهم چه مردم انزلی، مردم گیلان و حتی مردم ایران و در نهایت هم عاقبت به خیری را برای همه خواستارم.

  24- همسو بودن آرا و نظرات دولت و مجلس تا چه حد میتواند به تعالی و شکوفایی کشورمان منجر شود.

  هرچقدر رأی سالم جمع آوری شود و نماینده با اکثریت آرا به مجلس راه یابد مطمئن باشید که میتواند یک پشتوانه قوی باشد برای آن شهر و نماینده. فکر کنید ما امروز قلکی را در خانه قرار میدهیم و به افراد می گوییم که هرچقدر میتوانند در آن پول بریزند که بالاخره یک روزی به درد خواهد خورد شما این قلک را میتوانید ظرف یک روز یا یک ماه یا یک سال پرکنید هرچقدر این قلک سریعتر پر شود شما زودتر میتوانید کاراهای اقتصادی مدنظر خودتان را انجام دهید و هرچه دیرتر پر شود شما هم دیرتر به خواسته های خود میرسید.

  25- در این 2 سال نقاط ضعف و قدرت دولت چی میبینید ؟

  من ازانتخاب دولت دکتر روحانی به دلیل راهی که در پیش گرفته بسیار خوشحال و راضیم که امیدوارم ما هم بتوانیم این راه را دنبال کنیم. امروزه استقلال به کشور بازگردانده شده البته با نظارت و حمایت مقام معظم رهبری. امروز همه ما باید با یکدیگر متحد باشیم. اگر نقد و یا نظری هم که داریم ، درست باشد دولت نیز آن را مورد پذیرش قرار میدهد. یکی از حسن های خوب این کشور این است که مردم در آن آزاد هستند و این قدرت را دارند که بتوانند نظرات را نقد کنند یا اینکه تقویت کنند. میتوانیم ازین دولت به نحو احسنت برای سازندگی شهر استفاده کنیم به شرطی که این جناحها را یک مقدار کمرنگ کنیم یعنی نگذاریم جناحها ما را از رسیدن به هدف بازدارند.

  26- نظر شما در مورد توافق هسته ای چیست ؟ و کمیسیون برجام چگونه دیدید؟

  چه توافق هسته ای و چه در کمیسیون برجام همه عزیزان تلاش می کنند که برای کشور حرکتی را انجام دهند. کشور ما دارای ظرفیتهای بسیار بالایی است، سکاندار خیلی بزرگ و مقتدری دارد. من هم امروز و هم در همه جا بیان کردم که حسن ختام توافق هسته ای باز همان فرمایش حضرت آقاست. انشاءالله آنچه را که خیر و صلاح این کشور است برایمان پیش آید. شک نکنید مسئولین خیلی بیشتر از ما دلسوز این قضیه هستند هرچه آنها تصمیم گرفتنید ما باید به نظرات انها احترم بگذاریم.

  27- آیا تحت هر شرایطی تا پایان در عرصه انتخابات حضور خواهید داشت؟ این احتمال وجود دارد به نفع شخصی کنار بروید؟

  اجازه بدهید جواب این سوال به وقتش اعلام شود. من حضور خودم را در این انتخابات اعلام کردم و مصر هستم که تا پایان انتخابات در خدمت مردم شهر خودم باشم. اگر هر کدام از این عزیزان از طرف مردم به من معرفی شوند که این فرد شخصیتی است متخصص، متعهد و آنچه که من را به انتخابات کشاند یعنی دلسوز باشد، اگر چنین شخصی به من معرفی شود من در خدمتش هستم مطمئن باشید که از آن حمایت خواهم کرد و من عاجزانه از مردم میخواهم که از یک شخصیت متخصص، متعهد و دلسوز حمایت کنند. از آنجایی که تمام این عزیزانی که در این عرصه ها حاضر شدند از دوستان ما هستند برای همه این عزیزان احترام قائل هستم. امروز اگر من در این عرصه وارد شدم از تک تک این افراد به دلیل کارهایی که یا انجام نشده یا در انجام آنها کوتاهی شده از کارشان نقد خواهم کرد، این نقد از کارهای آنهاست نه رفتار و خصوصیات اخلاقی آنها که در این موارد مردم بهتر میتوانند قضاوت کنند . افکار کوچه بازاریی را که در حال گسترش است خواهش میکنم که جمع شود، به جای اینکه به فکر شخصیت، محل تولد، سن و سال و قیافه و تیپ و رنگ باشیم دلسوزی این فرد را نسبت به مردم و نظام بررسی کنیم هر کس نسبت به این نظام دلسوزتر بود من آروزی موفقیت برای آن فرد میکنم. من تا آخر هستم چون خودم را دلسوز این نظام میدانم که نمیخواهم زیاد در این زمینه وارد شوم. مردم بسیار دلسوز و جوانهای بسیار خوبی داریم. امیدوارم که خداوند به ما کمک کند و ما در خدمت این مردم باشیم.

  28- نظرتون رو در مورد سایت گیل پرس نیوز بفرمائید.

  اگر من در این عرصه موفق شدم مطمئن باشید برای شمایی که وقت خودتان را گذاشتید و این اجازه و این امکان را در اختیار من قرار دادید تا بتوانم با شما درد دل کنم که در یک گوشه ای از قلب من شما عزیزان جا دارید و من از شما تشکر میکنم. اگر ما منتخب شویم این عزیزان را به دیگران خواهیم شناساند که اینها زحمت کشیدند. ما خودمان را معرفی کردیم و بسیاری از زحمت ها به دوش این عزیزان است. مطمئن باشید از شما حمایت میکنیم . از شما میخواهم که در این زمینه تلاش کنید تا مردم آنچه را که درست است بتوانند انتخاب کنند.

  و سخن آخر …

  آرزوی سلامتی و تندرستی برای همه مردم دارم و عاقبت به خیری مردم را از خدا میخواهم مطمئن باشید که من به خاطر دلسوزی وارد این عرصه شدم اینکه تخصص و تعهد این امر را داریم را باید مردم قضاوت کنند. من این ادعا را دارم که تنها به یک دلیل وارد این انتخابات شدم و آن هم دلسوزی است، دلم از این سوخته که جوانان بسیار خوبی داریم که میشود برای آنها کار انجام داد. خواهش میکنم که برای این جوانان کار انجام دهیم. من امروز در جایگاه خودم هستم و امیدوارم که شرمنده مردم عزیزی که من را انتخاب خواهند کرد نشوم. امروز این امکان، این فضا وجود دارد که برای جوانان کار انجام شود، اگر یک شخصیت دلسوز در این صحنه وارد شود میتواند کارهای بسیاری را برای شهر و جوانان و مردم انجام دهد. با این حال ما نباید از تجربه بزرگان غافل شویم ما انقلاب را از این بزرگان داریم اینکه امروز من آزاده پشت این تریبون قرار میگیرم، این فضای کوچک با قلبهای بزرگ و آسایش ما از لطف این بزرگان است، ما هرچه داریم از این عزیزانی است که برای این انقلاب و مرز و بوم زحمت کشیده اند. من از همه مردم خواهش می کنم که دلسوزانه در این انتخابات شرکت کنیم، بگذارید یک شهر خوب، پر از لطافت داشته باشیم. ما می خواهیم این وصله ای را که می گویند انزلی-چیها افرادی خشن هستند را از بین ببریم. انزلیچی ها مردمان قهرمانی هستند اگر من پیروز این انتخابات شوم این قهرمانی انزلی چی ها را به همه نشان خواهم داد وقتی مقام معظم رهبری می فرمایند که ما قهرمانیم شک نکنید که حتماٌ این گونه است، ما در زمینه های اقتصاد، فرهنگ قهرمانیم، در زمینه اجتماعی قهرمانیم، جوانانی داریم که اگر به آنها میدان داده شود من قول میدهم که در شهر خودم به جوانان، به بانوان، به مردم، که همه شما را در بر خواهم گرفت و شهری خواهیم ساخت که از استانهای دیگر بیایند و از شهر ما الگوبرداری کنند و از این الگو برای رسیدن به اهداف خودشان استفاده کنند.

  مطالب مرتبط :

  گزارش تصویری از دیدار ملوان و خوشه طلایی ساوه

  ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف خوشه طلایی ساوه رفت که این بازی با نتیجه سه بر دو به نفع خوشه طلایی به پایان رسید. ... مطلب کامل

  شکار قوهای خسته در تالاب انزلی

  ،دو تیم فوتبال ملوان انزلی و خوشه طلایی ساوه در هفته پنجم رقابت‌های لیگ یک از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر رفتند. داور: روح اله شریفی کمک‌ها: مرتضی هوشیار – ناصر رحیمی – وحید زمانی ناظر داوری: مختار مهدوی ملوانان در هفته اخیر با تغییر مدیریت مواجه شده و پژمان نوری و مازیار زارع مدیریت این باشگاه را بر عهده گرفتند، بازگشت کاپیتان‌های اسبق ملوان منجر به بازگشت احمدزاده به‌عنوان ... مطلب کامل

  تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر فردا در هفته پنجم رقابت های لیگ یک به مصاف تیم خوشه طلایی ساوه خواهد رفت.

  با آمدن پژمان و مازیار که در اولین اقدام خود محمد احمدزاده را بعنوان سرمربی انتخاب کرده اند امیدهای زیادی در دل هواداران زنده شده است و فردا شاهد حمایت تمام قد هواداران از تیم خود خواهیم بود اما در سوی مقابل میدان تیم خوشه طلایی قرار دارد که از آن به عنوان تیم تازه وارد لیگ یکی یاد می شود اما نتایج و عملکرد آنها در پنج هفته ابتدایی ... مطلب کامل

  لایروبی حدود ۱۷ کیلومتر مسیر هدایت آب‌های سطحی در انزلی

  حسن پور قربان با اشاره به استفاده از نظرات کارشناسان در جلسات مدیریت بحران شهرداری برای کاهش میزان آبگرفتگی در سطح شهر افزود: چند نقطه حساس شهر لوله گذاری های مورد نیاز انجام شد و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در ۶۰ روز گذشته و قبل از بارندگی ها لایروبی انهار حدود هشت کیلومتر در انزلی و ۹ کیلومتر در غازیان برای هدایت آب های سطحی انجام ... مطلب کامل

  احمدزاده رسماً سرمربی ملوان بندر انزلی شد

  ، مالکیت باشگاه ملوان بندر انزلی روز شنبه از محسن میرآبی مالک قبلی این باشگاه گرفته و به پژمان نوری و مازیار زارع واگذار شد. پس از این انتقال، مالکان جدید باشگاه ملوان با محمد احمدزاده برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه به توافق رسیدند و احمدزاده امروز (سه‌شنبه) رسماً به عنوان سرمربی جدید ملوان انتخاب شد. مطلب کامل

  واگذاری ملوان به نوری و زارع تصمیم درستی بود/ اشخاص بومی برای ملوان دلسوزتر و کارآمدتر هستند

  نصرت ایراندوست، پیشکسوت تیم فوتبال ملوان در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: واگذاری ملوان به نوری و زارع تصمیم درستی بود. مردم انتظار داشتند تیم به این اشخاص که از جنس ملوان هستند و در انزلی از محبوبیت بالایی برخوردارند واگذار شود. به هر حال انزلی چی می داند که شرایط ملوان چگونه است و راحت تر کار می کند ... مطلب کامل

  شهرداری ماهشهر ۲- ملوان انزلی ۱؛ شکست ملوان نیمه‌جان مقابل شهرداری ماهشهر

  دو تیم فوتبال ملوان انزلی و شهرداری ماهشهر در مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی از ساعت ۱۹:۱۵ به مصاف یکدیگر رفتند. داور: میثم حیدری کمک‌ها: حمید نادری – بهمن عبدالهی – یاسر بابایی ناظر داوری: صفدر احمدی ترکیب تیم فوتبال شهرداری ماهشهر: علیرضا سلیمی - محسن ورزکار - امید قربانی - اویس کردجهان - روح‌الله شعبانی - سجاد عباسی - سالار افراسیابی - جواد ضیغمی - رضا خانی - علی‌محمد چراغی - جهانگیر عسگری. ترکیب تیم فوتبال ملوان انزلی: مبین ... مطلب کامل

  موافقت با درخواست نوری و زارع / قرارداد میرابی با ملوان فسخ شد!

  جلسه شورای تامین شهرستان بندرانزلی پیش از ظهر امروز با ریاست فرماندار بندرانزلی و با حضور مسئولان سیاسی و ورزشی ، پیشکسوتان فوتبال شهرستان بندرانزلی ، پژمان نوری (کاپیتان سابق) و مازیار زارع (بازیکن و مربی سابق) تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در محل فرمانداری این شهرستان جهت بررسی وضعیت تیم فوتبال ملوان و درخواست کاپیتان و بازیکن سابق این تیم مبنی بر در اختیار گرفتن مدیریت باشگاه ملوان تشکیل شد. طبق ... مطلب کامل

  اعلام حمایت امام جمعه بندرانزلی از مدیریت بومیِ با تجربه برای تیم ملوان

  ‌ ،حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در دیدار آقایان محمد احمدزاده و پژمان نوری دو تن از پیشکسوتان محبوب ملوان با ایشان، از آمادگی اعلام شده جهت بر عهده گرفتن مسئولیت اداره تیم در شرایط نامطلوب کنونی؛ ضمن ابراز حمایت، مقرر گردید طرح پیشنهادی و برآورد های لازم برای مدیریت تیم را جهت پیگیری ارائه نمایند. امام جمعه بندرانزلی در این دیدار ضمن تقدیر از همه‌ی کسانی که ... مطلب کامل

  انتصابات جدید در استانداری گیلان | زارع اولین احکام خود را صادر کرد.

  ارسلان زارع در احکام جداگانه‌ای مجید هاشم پور را به عنوان مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، یوسف گلشن را به عنوان مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی و محمدحسین شاهکویی را به عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری منصوب کرد. همچنین با صدور حکمی از سوی استاندار گیلان، اسماعیل قاسمی به سمت بخشدار مرکزی شهرستان بندر انزلی منصوب شد. گفتنی است پیش از این شاهگویی دربیر ستاد مبارزه با مواد ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.