• نمایش ۳۰ قاب عکس از سه سال پیاده روی شهروند انزلی    :   استشمام عطر خاک کربلا و سجده بر آن تربت بی همتا آرزوی هر دلداده و شوریده حالی است تا شور و شعور را ره توشه کرده و به شوق ...
 • قانون تغییر ساعت رسمی ایران    :   قانون تغییر ساعت رسمی ایران، قانونی است که به موجب آن ساعت رسمی ایران هر سال در ساعت ۲۴ روز اول فروردین ماه یک ساعت به جلو کشیده می‌شود و ...
 • مسروری که منطقه آزاد را جان بخشید و در حال خداحافظیست/ تیزهوشی دکتر سالاری در بهره مندی از ژنرال اقتصادی گیلان    :   در آبان ماه سال ۹۲ و همزمان با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید بود که پس از انتصاب دکتر محمدعلی نجفی بعنوان استاندار گیلان، دکتر رضا مسرور ...
 • پژمان نوری و مازیار زارع مالکان جدید باشگاه ملوان انزلی در بیانیه ای کمک رسانی مردم و مسئولان به این باشگاه خواستار شدند.    :   در متن بیانیه آمده است : باشگاه پر افتخار ملوان که از بدو تاسیس تاکنون جایگاه ویژه ای در میان خاطرات اهالی فوتبال ایران داشته است در سال ...
 • قرعه کشی لیگ برتر بانوان برگزار شد/ملوان بندرانزلی هفته اول میهمان شهرداری بم خواهد بود    :   ، مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال بانوان در فصل ۹۹-۹۸ امروز با حضور سعید فتاحی مدیر مسابقات، گلاره ناظمی مسئول لیگ بانوان ، نماینده باشگاه ملوان انزلی و سایر ...
 • تحقق ۴۰ درصدی بودجه به جز انزلی در هیچ شهر استان اتفاق نیفتاده است/شهردار بندرانزلی از موفق‌ترین شهرداران استان است.    :   نشست رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر انزلی با مسئولین شهرستان و با حضور مهندس اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ...
 • به اعتبار مردم خوب انزلی آمده ام که تا آخر بمانم

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  با ثبت نام نامزد های انتخابات مجلس دهم و انتشار اسامی نامزدهای انتخاباتی شور و اشتیاق مردم برای آشنایی با افراد ثبت نام کرده بیشتر شده است بالطبع در حوزه ی انتخابیه انزلی ، کریم شعبانی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نام های آشنا و نا آشنایی در مجالس و محافل عمومی برای کاندیداتوری بر سر زبانها است
  یکی از این نام های آشنا در شهرستان بندر انزلی کریم شعبانی است .به همین منظور برای آشنایی افکار عمومی خبرنگار ما گفت و گویی صمیمانه را با وی انجام داده است که در زیر می خوانیدنیازمند
  کریم شعبانی با اشاره به مطالبات و گله مندی های مردم انزلی از مسئولان ،عدم بهره مندی شهرستان انزلی از ظرفیت های منطقه آزاد را مورد انتقاد قرار داد و اظهار داشت : منطقه آزاد با هدف شکوفایی اقتصادی این شهرستان ایجاد شده است.
  وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و نرخ بیکاری بالا در انزلی افزود: یکی از آرزوهای مردم انزلی بعد از تحقق منطقه آزاد شکوفایی اقتصادی به نفع انزلی و کاهش بیکاری در این شهرستان بود اما این امر را مردم لمس و درک نکردند.
  فعال فرهنگی و اجتماعی شهرستان بندر انزلی با تاکید بر اینکه عدم تحقق این امور باعث نگرانی مردم شد گفت: امروز شاهد آن هستیم که مردم شهرستان انزلی از روند توسعه منطقه آزاد بی بهره هستند و نگاه توسعه سرزمینی،اگر اثرگذاری برای اقتصاد منطقه است باید به سمت انزلی باشد .
  DSC_0108-300x200
  شعبانی تاکید کرد: این روند توسعه سرزمینی برای اقتصاد مردم و رفع بیکاری باید مد نظر مسئولان باشد تا مردم لمس کنند که توسعه منطقه آزاد چه نتایجی برای مردم این شهر دارد ولی وقتی چیزی نصیب انزلی نشده است مردم از توسعه سرزمینی نگران می شوند و اعتراض می کنند که چرا جهت گیری منطقه آزاد به سمت دیگرشهرها ی استان است.
  فعال فرهنگی اجتماعی شهرستان بندر انزلی با تصریح بر اینکه این نگرانی مردم به حق است گفت: مسئولین باید طوری اعتماد سازی کنند که مردم شاهد رونق اقتصادی شهرستان انزلی باشند و در بخش تولید و رفع بیکاری ها مردم آثار آن را ببینند و باید بر روی وظایف اصلی منطقه آزاد توجه شود و برنامه ریزی ها و پیگیری ها روی محور آن صورت گیرد.
  وی با بیان اینکه منطقه آزاد باید تولید محور و صادرات محور باشد گفت: سرمایه گذار با توجه به ظرفیت ها وارد منطقه آزاد می شود تا از امتیازات آن استفاده کند اما تا امروز سرمایه گذاری قابل توجهی که منجر به ایجاد اشتغال شود مشاهده نکردیم .
  وی افزود عدم استفاده از ظرفیت های بالای انزلی عامل عقب ماندگی شهرستان شده است.
  فعال فرهنگی اجتماعی شهرستان بندر انزلی با اشاره به قابلیت و توانمندی شهرانزلی گفت:مردم باید آثار مدیریت شهری را در زندگی روزمره خود احساس کنند ،قالب جمعیت انزلی جمعیت شهری است و این یکی از برجستگی های انزلی در استان است.
  وی با تاکید بر اینکه اولویت باید رسیدگی به خواسته های مردم در بخش های پیچیده مدیریت شهری باشد خاطرنشان کرد: آسفالت خیابان ها و محلات شهری ،ساماندهی سواحل و حاشیه تالاب،ایجاد فضای مناسب برای تفریحات و اوقات فراغت مردم،ایجاد زیرساخت های گردشگری از مواردی است که باید در شهرستان انزلی به آن توجه ویژه شود.
  فعال فرهنگی اجتماعی شهرستان بندر انزلی ایجاد مدیریت فراگیری شهر ی را لازم و ضروری دانست و خاطرنشان کرد: چنین مدیریتی به همه امور توجه می کند و کلیه نیازهای شهروندی را مورد توجه قرار می دهد
  وی با اشاره به ویژگی های و امتیازات پنهان و آشکار گردشگری در انزلی افزود: مطالبات مردم در این بخش بسیار زیاد است و نگاه بیرونی در قالب گردشگر نیز به این شهرستان به همین صورت است.
  DSC_0111-300x200
  فعال فرهنگی اجتماعی شهرستان انزلی تصریح کرد: این مهم وظیفه مدیریت شهر ی را وسیع تر می کند حساسیت این امر بسیار بالاست و با این نگاه بیرونی به انزلی به عنوان شهر ساحلی و گردشگری و نیز مطالبات مردم انزلی متاسفانه مدیریت های ضعیفی در شهر انزلی از این حیث حاکم است و شاهد مدیریت تحول گرا و برنامه محور در بخش مدیریتی شهر نیستیم .
  وی با اشاره به سواحل کثیف و نا زیبا ،خیابانهای با موزاییک های چند رنگ ،جداول و فضای سبز نامناسب در شهرستان انزلی گفت:در این شهر حتی فضایی مناسب برای گذراندن اوقات فراغت مردم وجود ندارد .
  شعبانی گستردگی محلات شهر انزلی را مورد تاکید قرار داد و افزود: در کنار این گستردگی هنوز محله های شهری دارای زیرساخت مناسب نیستند ومکان های تفریحی برای اوقات فراغت مردم وجود ندارد.
  وی با اشاره به وجود چند ادراه کل در شهرستان بندر انزلی گفت: همه این موارد نشان می دهد که شهر نیاز به مدیران کارامد دارد که همه نواقص را برطرف کند ولی متاسفانه برنامه محوری در شهر حاکم نیست و سلیقه محوری حاکم شده است.
  فعال فرهنگی اجتماعی شهرستان انزلی خاطرنشان کرد: ماحصل این امر این است که هیچ گاه رضایتمندی مردم تامین نمی شود و برای برون رفت از این مشکلات باید برنامه ای جامع با همکاری صاحب نظران و متخصصان و اندیشمندان شهرستان تدوین شود.
  شعبانی تصریح کرد: مردم انزلی همواره مطلبه گر بودند و باید مسئولان خواسته های مردم را تامین کنند و اگر جایی موفق نبودند با دلیل و منطق افکار عمومی را اغنا کنند.
  وی با اشاره به بخشنامه مبنی بر اینکه مسئولان باید در شهر ساکن باشند، گفت: ممکن است در شهر بحران رخ دهد چراکه بحران خبر نمی دهد من در حال رخ دادن هستم بنابراین مدیر باید حضور همیشگی در شهر داشته باشد واین از نواقص مدیریت شهری در انزلی است.
  شعبانی با اشاره به تهدیداتی که تالاب انزلی را به سوی نابودی سوق می دهد گفت: در این مورد حساسیت و اقدام خاصی را از سوی مسئولان شاهد نیستیم و متاسفانه منابع کمی را برای نجات تالاب اختصاص می دهند اگر هم در گذشته منابعی اختصاص داده شده است به خوبی هزینه نشده است.
  وی افزود: تالاب انزلی به دلیل شرایط اقلیمی و مدیریت نادرست از حالت طبیعی خود حارج شده و امروز در وضعیت بحرانی به سر می برد و کارشناسان هم عمده ترین عامل مشکل زا را آلودگی فاضلاب می دانند و یکی از ضروری ترین اقدامات برای نجات تالاب؛ تکمیل شبکه فاضلاب شهرهای حومه تالاب به ویژه رشت و انزلی است و نیز ایجاد تصفیه خانه های فاضلاب است.
  فعال فرهنگی اجتماعی شهرستان بندر انزلی با بیان اینکه با تخصیص اعتبارات اندک کار تکمیل شبکه های فاضلاب و تصفیه خانه ها سالها طول می کشد گفت: وقتی عنوان بین المللی به تالاب داده می شود آیا در زمان نابودیش نباید فریاد زد تا توجه ویژه ای به آن انجام گیرد.

  شعبانی اهمیت تالاب بین المللی انزلی را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: با ید به عنوان اولویت به این امر نگریسته شود لذا باید اعتبارات ملی به تالاب اختصاص یابد در کنار اعتبارات کافی،دقت نظر در اجرای درست پروژه احیای تالاب نیز باید لحاظ شود .
  وی با اشاره به عدم اولویت بندی درست در اجرای پروژه های تالاب افزود: در حوزه آبخیز که یکی از عوامل نابودی تالاب است به دلیل تخریب جنگلها و مراتع با کوچکترین سیلاب رسوبات وارد تالاب می شود و در حوزه پسماند و زباله ها که از روستاهای اطراف می آیند باید برای رفع آلودگی چاره اندیشی کرد.
  فعال فرهنگی اجتماعی با اشاره به سه عاملی که تالاب بین المللی انزلی را تهدید می کند گفت: فاضلاب و پسماند و رسوبات از جمله از این موارد است و وقتی برنامه جامع برای نجات تالاب نباشد سلیقه ای عمل می شود،در نهایت منابع هدر می رود .
  شعبانی درباره حضور خود در انتخابات گفت: من به اعتبار مردم خوب انزلی و جمعی که در کنارم هستند آماده ام که تا آخر بمانم و به نفع هیچ کاندیدایی کنار نمی روم و هر چه می گویند شایعه ای بیش نیست .
  وی تاکید کرد: مردم تشخیص می دهند و مردم هستند که تعیین کننده هستند و تحت تاثیر جریان سازی و غوغا سالاری قرار نمی گیرند و مردم اگاه هستند که انزلی با توجه به ظرفیت های فراوان از توسعه عقب مانده است لذا مردم دیگر اشتباه نمی کنند چراکه هر اشتباه و حرکت احساسی روند توسعه انزلی را دچار مشکل می کند .
  شعبانی در باره فتنه ۸۸ اظهار داشت :در فتنه سال ۸۸ دشمن پایه های نظام جمهوری اسلامی را هدف قرار داده بود اما ملت ایران با پیروزی از رهنمودهای مقام معظم رهبری با هوشمندی و حضور به موقع خود فتنه را خنثی کرده و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و عوامل داخلی آن وارد کرد.
  وی افزود نقش بی بدیل رهبرمعظم انقلاب در کنترل و مدیریت بحران فتنه ۸۸ و پیوند ناگسستنی ملت ایران با ولایت فقیه و پایبندی آنان به آرمان های بلند انقلاب در حماسه ۹دی بسیار موثر و حیاتی بود.
  در پایان این مصاحبه تعدادی واژه مطرح شد و کریم شعبانی در یک تا دو کلمه در مورد آنها اظهار نظر کرد:
  ملوان: همیشه محبوب مردم
  سیروس قایقران : اسوه فراموش نشدنی انزلی
  آیت الله پیشوایی:پدر معنوی انزلی
  محمد رضاعارف:سیاستمدار خردمند
  هاشمی رفسنجانی:یار امام و رهبری
  احمدی نژاد :یک تجربه
  تدبیر و امید: شعار دولت فعلی
  حسن روحانی:رئیس جمهور اندیشمند
  حضور زنان در ورزشگاه:امکان پذیر

  مطالب مرتبط :

  سیستم فاضلاب انزلی قدیمی است.

   هشتاد و دومین جلسه عادی و علنی شورای شهر انزلی با حضور علی اوسط اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان، جانشین فرماندهی نیروی دریایی ارتش، معاونین فرماندار، جانشین نیروی انتظامی و مسئولین ادارات شهرستان بندرانزلی، شهردار و اعضای شورا، با موضوع بررسی مشکلات شهری روز دوشنبه (۲۵ شهریور) در محل شورا برگزار شد. هادی حیدری رییس شورای شهر بندر انزلی با اعلام اینکه ... مطلب کامل

  گزارش تصویری از دیدار ملوان و خوشه طلایی ساوه

  ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف خوشه طلایی ساوه رفت که این بازی با نتیجه سه بر دو به نفع خوشه طلایی به پایان رسید. ... مطلب کامل

  شکار قوهای خسته در تالاب انزلی

  ،دو تیم فوتبال ملوان انزلی و خوشه طلایی ساوه در هفته پنجم رقابت‌های لیگ یک از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر رفتند. داور: روح اله شریفی کمک‌ها: مرتضی هوشیار – ناصر رحیمی – وحید زمانی ناظر داوری: مختار مهدوی ملوانان در هفته اخیر با تغییر مدیریت مواجه شده و پژمان نوری و مازیار زارع مدیریت این باشگاه را بر عهده گرفتند، بازگشت کاپیتان‌های اسبق ملوان منجر به بازگشت احمدزاده به‌عنوان ... مطلب کامل

  تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر فردا در هفته پنجم رقابت های لیگ یک به مصاف تیم خوشه طلایی ساوه خواهد رفت.

  با آمدن پژمان و مازیار که در اولین اقدام خود محمد احمدزاده را بعنوان سرمربی انتخاب کرده اند امیدهای زیادی در دل هواداران زنده شده است و فردا شاهد حمایت تمام قد هواداران از تیم خود خواهیم بود اما در سوی مقابل میدان تیم خوشه طلایی قرار دارد که از آن به عنوان تیم تازه وارد لیگ یکی یاد می شود اما نتایج و عملکرد آنها در پنج هفته ابتدایی ... مطلب کامل

  لایروبی حدود ۱۷ کیلومتر مسیر هدایت آب‌های سطحی در انزلی

  حسن پور قربان با اشاره به استفاده از نظرات کارشناسان در جلسات مدیریت بحران شهرداری برای کاهش میزان آبگرفتگی در سطح شهر افزود: چند نقطه حساس شهر لوله گذاری های مورد نیاز انجام شد و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در ۶۰ روز گذشته و قبل از بارندگی ها لایروبی انهار حدود هشت کیلومتر در انزلی و ۹ کیلومتر در غازیان برای هدایت آب های سطحی انجام ... مطلب کامل

  احمدزاده رسماً سرمربی ملوان بندر انزلی شد

  ، مالکیت باشگاه ملوان بندر انزلی روز شنبه از محسن میرآبی مالک قبلی این باشگاه گرفته و به پژمان نوری و مازیار زارع واگذار شد. پس از این انتقال، مالکان جدید باشگاه ملوان با محمد احمدزاده برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه به توافق رسیدند و احمدزاده امروز (سه‌شنبه) رسماً به عنوان سرمربی جدید ملوان انتخاب شد. مطلب کامل

  واگذاری ملوان به نوری و زارع تصمیم درستی بود/ اشخاص بومی برای ملوان دلسوزتر و کارآمدتر هستند

  نصرت ایراندوست، پیشکسوت تیم فوتبال ملوان در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: واگذاری ملوان به نوری و زارع تصمیم درستی بود. مردم انتظار داشتند تیم به این اشخاص که از جنس ملوان هستند و در انزلی از محبوبیت بالایی برخوردارند واگذار شود. به هر حال انزلی چی می داند که شرایط ملوان چگونه است و راحت تر کار می کند ... مطلب کامل

  شهرداری ماهشهر ۲- ملوان انزلی ۱؛ شکست ملوان نیمه‌جان مقابل شهرداری ماهشهر

  دو تیم فوتبال ملوان انزلی و شهرداری ماهشهر در مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی از ساعت ۱۹:۱۵ به مصاف یکدیگر رفتند. داور: میثم حیدری کمک‌ها: حمید نادری – بهمن عبدالهی – یاسر بابایی ناظر داوری: صفدر احمدی ترکیب تیم فوتبال شهرداری ماهشهر: علیرضا سلیمی - محسن ورزکار - امید قربانی - اویس کردجهان - روح‌الله شعبانی - سجاد عباسی - سالار افراسیابی - جواد ضیغمی - رضا خانی - علی‌محمد چراغی - جهانگیر عسگری. ترکیب تیم فوتبال ملوان انزلی: مبین ... مطلب کامل

  موافقت با درخواست نوری و زارع / قرارداد میرابی با ملوان فسخ شد!

  جلسه شورای تامین شهرستان بندرانزلی پیش از ظهر امروز با ریاست فرماندار بندرانزلی و با حضور مسئولان سیاسی و ورزشی ، پیشکسوتان فوتبال شهرستان بندرانزلی ، پژمان نوری (کاپیتان سابق) و مازیار زارع (بازیکن و مربی سابق) تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در محل فرمانداری این شهرستان جهت بررسی وضعیت تیم فوتبال ملوان و درخواست کاپیتان و بازیکن سابق این تیم مبنی بر در اختیار گرفتن مدیریت باشگاه ملوان تشکیل شد. طبق ... مطلب کامل

  اعلام حمایت امام جمعه بندرانزلی از مدیریت بومیِ با تجربه برای تیم ملوان

  ‌ ،حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در دیدار آقایان محمد احمدزاده و پژمان نوری دو تن از پیشکسوتان محبوب ملوان با ایشان، از آمادگی اعلام شده جهت بر عهده گرفتن مسئولیت اداره تیم در شرایط نامطلوب کنونی؛ ضمن ابراز حمایت، مقرر گردید طرح پیشنهادی و برآورد های لازم برای مدیریت تیم را جهت پیگیری ارائه نمایند. امام جمعه بندرانزلی در این دیدار ضمن تقدیر از همه‌ی کسانی که ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.