پیروزی یک بر صفر ملوان مقابل اکسین البرز

چاپ

از هفته ششم لیگ آزادگان عصر امروز تیم فوتبال ملوان بندرانزلی میزبان تیم اکسین البرز بود.

ایمان صادقی، صادق صادقی، فرزاد جعفری، مهیار زحمتکش، حامد نورمحمدی،سعید یوسف‌زاده، محمد آبشک، یاسر و پوریا غلامی، رضا اعتمادی، شاهین ثاقبی 11 مرد ملوانان را در این دیدار تشکیل دادند.

ترکیب اکسین البرز در این دیدار سعید رازانی، میثم آقابابایی، اصغر نادعلی، مسیح زاهدی، بهنام عسگرخانی، محمود شفیعی، شاهین شفیعی، اصغر کریمی، اسماعیل فرهادی مجتبی زارعین و علی امیری بودند.

پیش از آغاز دیدار هواداران ملوان فیروز کریمی سرمربی اسبق تیم فوتبال ملوان بندرانزلی را تشویق کردند و بازیکنان ملوان به استقبال وی رفتند.

در دقیقه 12 شاهین شفیعی به دلیل حرکت خطرناک کارت زرد دریافت کرد و در دقیقه 18 یک صحنه مشکوک در 18 قدم رخ داد و توپ به دست مدافع تیم اکسین البرز برخورد کرد که موجب اعتراض شدید هواداران ملوان شد.

در دقیقه 23 سعید یوسف‌زاده هافبک دفاعی ملوان در سه گام توپ را از دست داد و موفق به گلزنی نشد و در دقایقی پایانی نیمه نخست سرمربی ملوان کمی زودتر نیمکت را ترک کرد و به رختکن رفت.

در دقیقه 54 داور دیدار به رضا اعتمادی مهاجم ملوان به دلیل شبیه‌سازی و فریب داور کارت زرد دریافت کرد و در دقیقه 60 میثم آقابابایی مدافع اکسین به دلیل حرکت غیر ورزشی و پوریا غلامی هافبک ملوان به دلیل اعتراض به داور کارت زرد دریافت کردند.

در دقیقه 65 مجتبی زارعی از بازی خارج و محمد حسین‌پور جایگزین وی شد و در دقیقه67 مجید ترکاشوند جایگزین میثم آقابابایی شد تا اکسین البرز طی دو دقیقه دو تعویض انجام دهد.

در دقیقه 69 یاسر وکیلی جای خود را حسین شنانی داد و حامد نورمحمدی به دلیل مصدومیت از بازی خارج شد و مهدی رستمی جایگزین وی تا ملوانان نیز دو تعویض همزمان انجام دهند.

در دقیقه 79 محمود شفیعی از اکسین خارج و به جای وی علی حامی به زمین آمد و در تیم ملوان حسین قنبری جایگزین رضا اعتمادی شد.

در دقیقه 86 شاهین ثاقبی تک به تک را در اشتباه مدافعان اکسین از دست داد و در دقیقه 89 حسین شنانی مهاجم تازه ورود ملوانان از غفلت مدافعان و اشتباه دروازبان تیم اکسین بهره برد و تک گل ملوانان را به ثمر رساند.

در طول این دیدار مازیار زارع هافبک جدا شده از ملوان بارها مورد تشویق هواداران ملوان قرار گرفت  و در پایان نیز ملوان با یک گل حریف البرزی خود را شکست داد.