• شکار قوهای خسته در تالاب انزلی    :   ،دو تیم فوتبال ملوان انزلی و خوشه طلایی ساوه در هفته پنجم رقابت‌های لیگ یک از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر رفتند. داور: روح اله شریفی کمک‌ها: مرتضی ...
 • تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر فردا در هفته پنجم رقابت های لیگ یک به مصاف تیم خوشه طلایی ساوه خواهد رفت.    :   با آمدن پژمان و مازیار که در اولین اقدام خود محمد احمدزاده را بعنوان سرمربی انتخاب کرده اند امیدهای زیادی در دل هواداران زنده شده است و فردا شاهد حمایت ...
 • لایروبی حدود ۱۷ کیلومتر مسیر هدایت آب‌های سطحی در انزلی    :   حسن پور قربان با اشاره به استفاده از نظرات کارشناسان در جلسات مدیریت بحران شهرداری برای کاهش میزان آبگرفتگی در سطح شهر افزود: چند نقطه حساس شهر لوله گذاری ...
 • احمدزاده رسماً سرمربی ملوان بندر انزلی شد    :   ، مالکیت باشگاه ملوان بندر انزلی روز شنبه از محسن میرآبی مالک قبلی این باشگاه گرفته و به پژمان نوری و مازیار زارع واگذار شد. پس از این انتقال، مالکان جدید ...
 • واگذاری ملوان به نوری و زارع تصمیم درستی بود/ اشخاص بومی برای ملوان دلسوزتر و کارآمدتر هستند    :   نصرت ایراندوست، پیشکسوت تیم فوتبال ملوان در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: واگذاری ملوان به نوری و زارع تصمیم درستی ...
 • شهرداری ماهشهر ۲- ملوان انزلی ۱؛ شکست ملوان نیمه‌جان مقابل شهرداری ماهشهر    :   دو تیم فوتبال ملوان انزلی و شهرداری ماهشهر در مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی از ساعت ۱۹:۱۵ به مصاف یکدیگر رفتند. داور: میثم حیدری کمک‌ها: حمید نادری – بهمن عبدالهی – یاسر بابایی ناظر داوری: صفدر ...
 • اختصاصي/ ششمين جلسه كميسيون گردشگري بندرانزلي برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  به گزارش اختصاصي پايگاه خبري انزلي آنلاين ، ششمين جلسه كميسيون گردشگري در محل شوراي شهر با موضوع بررسي مشكلات و موانع شركت حمل و نقل و پايانه هاي مسافربري برگزار شد .
  در ابتداي اين جلسه شعبان جعفري عضو شوراي شهر با بيان اينكه برابر قانون شهرداري متولي امور حمل و نقل مسافربري است گفت : متاسفانه مشكلات بحث مسافربري حل نشده و كارهايي كه در اين بخش صورت گرفته به هيچ عنوان كافي نيست .
  جعفري افزود : متاسفانه عليرغم تلاش مسئولين شهرستان ، همچنان خودروهاي سواري شخصي بدون توجه به قانون به قشر خودروهاي مسافربري با آرم و رنگ مشخص آسيب وارد مي كنند .

  در ادامه امير احمدي فرد كه رياست جلسه را بر عهده داشت ضمن انتقاد از وضعيت ميدان اصلي شهر گفت : در بازديدي كه از پايانه مسافربري انزلي داشتم سرويس بهداشتي و نمازخانه به هيچ عنوان در شان مسافرين و مردم انزلي نبود .

  IMG_0592_new

  اصغري رييس سازمان حمل و نقل انزلي هم ضمن تشكر از فرصتي كه اعضاي كميسيون در اختيار وي قرار دادند اظهار داشت : سال گذشته هم شوراي شهر با جديت به اين بحث ورود كرده بود .
  اصغري گفت : در حوزه ي گردشگري يكي از مكان هايي كه ميتواند نماد شهر باشد پايانه مسافربري است . ايشان ضمن انتقاد از وضعيت پايانه انزلي گفت : بنده استان هاي مختلفي سفر كرده ام و از نزديك وضعيت پايانه ها را بررسي كرده ام ، به جرات ميتوان ميتوان گفت وضعيت آنها خيلي بهتر از انزلي است و معتقدم اين ترمينال به هيچ عنوان در شان اين شهرستان نيست .
  رييس سازمان حمل و نقل انزلي با بيان اينكه عدم ساختار مناسب باعث شده با كاهش مسافر مواجه شويم گفت : امكانات مناسب جهت استراحت مسافران و فراهم كردن امكانات عمومي مناسب اهم از نمازخانه و سرويس بهداشتي بايد در الويت قرار بگيرند .
  اصغري با انتقاد از وضعيت پايانه مسافربري انزلي گفت : متاسفانه نميتوان اسم اين مكان را پايانه گذاشت چون هيچگونه خدماتي نميتوان انجام داد . شيرآلات خراب است ، جايگاه استراحت براي مسافرين نداريم ، هيچ سايباني در زمان بارندگي وجود ندارد ، هيچكدام از شركت هاي مسافربري رسمي نيستند و همگي بصورت خصوصي وارد شده اند و بايد هرچه سريعتر مشكلات قرارداد آنها حل شود .

  IMG_0587_new

  رييس انجمن صنفي شركت هاي حمل و نقل مسافربري انزلي ضمن انتقاد از وضعيت پايانه گفت : بجز انزلي تمام شهرهاي گيلان يك دفتر انجمن و يك رييس دارند كه پاسخگو هستند . متاسفانه در انزلي مكان مناسب براي شركت ها وجود ندارد و مهماناني كه به پايانه مي آيند هيچ محل مناسبي جهت پذيرايي از آنان وجود ندارد .
  نوري ضمن انتقاد از نبود نيروهاي انتظامي در پايانه انزلي گفت : سالن انتظار پايانه محل تجمع معتادين شده و متاسفانه در برخي روزها باعث ايجاد درگيري و دعوا ميشود كه هيچ نيروي انتظامي ورود نميكند و با توجه به اينكه در آن محيط خانوم ها نيز حضور دارند شرايط كاملا بدي ايجاد ميشود .
  نوري ضمن انتقاد از عملكرد شهرداري در حوزه پايانه ها افزود : متاسفانه شهرداري درآمدي كه از اينجا دارد را فقط به ميزان اندكي براي پايانه هزينه ميكند ، شهرداري به فكر جيب خودش است و هيچ امكاناتي را براي اين مكان كه آبروي شهر است فراهم نميكند . ما فقط به كارمندان پايانه حداكثر 200 تومان حقوق ميدهيم چون اگر بخواهيم حقوق واقعي به آنها بدهيم توانايي نگه داشتن حتي يك نفر را نيز نداريم .

  IMG_0589_new

  در ادامه جلسه روحاني رييس ايستگاه سواري داران رشت – انزلي گفت : حدود دو ماه با سواري هاي شخصي ميدان اصلي شهر برخورد شد اما ديگر قطع شد . مسافرها به ميدان مالا نمي آيند و سوار ماشين هاي شخصي ميشوند . اگر قرار بود ميدان اصلي پاكسازي نشود پس چرا مارا به ميدان مالا منتقل كردند ؟ اگر به اين منوال ادامه پيدا كند ما ناچاريم شركت را تعطيل كنيم .
  روحاني ضمن انتقاد از شوراي شهر افزود : دو بار به شوراي شهر نامه نوشتيم اما ترتيب اثري داده نشد . ما به هر اداره اي رجوع ميكنيم ميگويند اينها بيكارند و بايد امرار معاش كنند ، آيا اين دليل ميشود كه خلاف كنند ؟ اگر ترتيب اثر داده شود ما در خدمتيم اما اگر اين قضيه جمع نشود شركت تعطيل ميشود .

  IMG_0584_new

  در بخش ديگري از اين جلسه امیر احمدی فرد گفت : شهر ما نیاز به زیبا سازی اساسی دارد و در یک محیط دوهکتاری می توان یک شهر مینیاتوری احداث کرد و انزلی را در مقیاس دوهکتار به معرض دید و استفاده عموم و گردشگران بگذاریم .
  احداث باغ پرندگان در شهر با کمک محیط زیست بسیار می تواند به گردشگری شهر کمک کند و در این راستا از برکه ای که داخل پارک جنگلی داریم می توان به نحو احسنت استفاده نمود .
  وی با اشاره به اینکه درختان شهرباید شناسنامه دار شوند افزود :متاسفانه دربرخی از بلوارهای شهر شاهد صحنه حضور احشام اهلی در داخل چمن ها و خورده شدن آن توسط این حیوانات و از بین رفتن فضای سبز شهرمان هستیم درحالی که می توانیم با احداث و طراحی فضای سبزی زیبا و نگهداری آن توریست و گردشگر را به شهرمان واردکنیم .
  امیراحمدی فرد افزود : برای احداث و طراحی المان شهری سه میدان بودجه 150میلیونی در نظر گرفته شده و اولویت میادین میدان مرکزی شهر است تا با نصب المانی در خور نام و شان انزلی داشته باشد .
  این عضو جوان شورای اسلامی انزلی با تاکید براینکه مورد بودجه ای برای احداث نمازخانه در برنامه بودجه ارائه شده از سوی شهرداری وجود ندارد اظهار کرد:200میلیون تومان برای احداث سرویسهای بهداشتی اختصاص داده شده و این درحالی است که شهرداری عنوان کرده 380میلیون تومان تخمین برآورد کل هزینه های احداث سرویسهای بهداشتی است و این کار از آن جهت که سرویسهای بهداشتی موجود در خور شهر ما نیست بایستی انجام شود .
  احمدی فرد به لزوم ایجاد مرکز خرید و فروش صنایع دستی جهت رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال اشاره کرد و افزود:انزلی در کنار مراکز مخصوصی چون صنایع دستی نیاز مبرم به یک شهر بازی دارد و از آنجایی که شهر بازی سرپوشیده هزینه بردار است می توان شهر بازی روباز و شکیل و در خور نام انزلی ایجاد کرد تا شهروندان ما برای استفاده فرزندانشان از چنین مرکزی ناچارا به رشت نرفته و درامد حاصله از ان هم برای شهر هزینه شود

  IMG_0590_new

  شعبان جعفری نيز با اشاره به اینکه گاوها در شهرمان بصورت چمن زن عمل می کنند اظهار داشت:سوال بنده این است:متولی این امر کیست ؟چون اگر گردشگر و توریست به شهر ما بیاید قطعا به ما خواهد خندید و این جای بسی تاسف است .
  وی با اشاره به هزینه زیاد خرید نهالها و سایر ملزومات فضای سبز افزود:یکی دیگر از مشکلات عمده ما در بخش گردشگری سرویسهای بهداشتی ساخته شده و متاسفانه رها شده توسط شهرداری است و در انزلی متولیان نگهداری سرویسهای بهداشتی و نمازخانه ها فقط به فکر درآمد زایی هستند

  IMG_0616_new

  در ادامه مهندس نعیما با اشاره به اینکه سیاست شورای شهر و شهرداری باید تغییرکند گفت:انزلی شهری است گردشگرپذیر و این درحالی است که ما گردشگران را به استفاده از ساحل دریا دعوت می کنیم و لی سوال بنده این است : کدام ساحل؟
  وی افزود :وقتی ساحلی برای استفاده وجود ندارد و طرح سالم سازی دریای ما نیز ظرفیت استفاده هزار نفر را دارد چگونه انتظار داریم که جوابگوی ده ها هزار گردشگر باشیم؟
  نعیما با اعلام اینکه در بخش ساخت شهر مینیاتوری و باغ پرندگان لزوم ورود بخش خصوصی احساس می شود اضافه کرد:در بحث نظارت و نگهداری بسیار ضعیف هستیم و تنها به ساخت و استفاده از آن فکر میکنیم و سپس رها سازی می شود و همین الان وضعیت اکثر سرویسهای بهداشتی نامطلوب است .
  مهندس نعیما با انتقاد از واگذاری نام شهر باران توسط مسئولان وقت انزلی گفت :لاله تالابی به عنوان نماد شهرمان در نظر گرفته شده که منحصرا از آن انزلی است و امیدواریم که مانند نماد شهرباران که به رشت سپرده شد این نماد به جای دیگر نرود .
  وی با تاکید براینکه انزلی اگر شهرگردشگری است پس باید اولویت طرح های اجرایی در بخش گردشگری باشد گفت:4پروژه اصلی باید اولویت داده شود و برروی آن کار انجام پذیرد ولی متاسفانه در بودجه سال 94 بیش از صد پروژه تعریف شده است که این امر به خودی خود موجب نیمه کاره ماندن طرح ها و تاخیر در انجام پروژه ها خواهد شد و ثمری جز خسارت دیدن آنها ندارد .
  مهندس نعیما با انتقاد از اینکه شهرداری انزلی 5ناظر دارد گفت:در هرساختمانی در دوره احداث آن 5ناظر وجود دارد درحالی که در شهرداری انزلی برای کل شهر 5ناظر درحال فعالیت هستند و این جای بسی شگفت است .
  وی نیاز به مشاوران زبده را از الزامات کار دانست و گفت:برای طرح میدان مرکزی و اجرای آن نیازمند مشاوران زبده هستیم تا با چشم باز کار کنند و همچنین باید گروهی هم مسئولیت اجرایی ساختمان های مخروبه را به عهده گیرند.

  مطالب مرتبط :

  موافقت با درخواست نوری و زارع / قرارداد میرابی با ملوان فسخ شد!

  جلسه شورای تامین شهرستان بندرانزلی پیش از ظهر امروز با ریاست فرماندار بندرانزلی و با حضور مسئولان سیاسی و ورزشی ، پیشکسوتان فوتبال شهرستان بندرانزلی ، پژمان نوری (کاپیتان سابق) و مازیار زارع (بازیکن و مربی سابق) تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در محل فرمانداری این شهرستان جهت بررسی وضعیت تیم فوتبال ملوان و درخواست کاپیتان و بازیکن سابق این تیم مبنی بر در اختیار گرفتن مدیریت باشگاه ملوان تشکیل شد. طبق ... مطلب کامل

  اعلام حمایت امام جمعه بندرانزلی از مدیریت بومیِ با تجربه برای تیم ملوان

  ‌ ،حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در دیدار آقایان محمد احمدزاده و پژمان نوری دو تن از پیشکسوتان محبوب ملوان با ایشان، از آمادگی اعلام شده جهت بر عهده گرفتن مسئولیت اداره تیم در شرایط نامطلوب کنونی؛ ضمن ابراز حمایت، مقرر گردید طرح پیشنهادی و برآورد های لازم برای مدیریت تیم را جهت پیگیری ارائه نمایند. امام جمعه بندرانزلی در این دیدار ضمن تقدیر از همه‌ی کسانی که ... مطلب کامل

  انتصابات جدید در استانداری گیلان | زارع اولین احکام خود را صادر کرد.

  ارسلان زارع در احکام جداگانه‌ای مجید هاشم پور را به عنوان مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، یوسف گلشن را به عنوان مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی و محمدحسین شاهکویی را به عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری منصوب کرد. همچنین با صدور حکمی از سوی استاندار گیلان، اسماعیل قاسمی به سمت بخشدار مرکزی شهرستان بندر انزلی منصوب شد. گفتنی است پیش از این شاهگویی دربیر ستاد مبارزه با مواد ... مطلب کامل

  درخواست رسمی پژمان نوری و مازیار زارع برای در اختیار گرفتن ملوان

  . پژمان نوری ظهر امروز درخواست رسمی در اختیار گرفتن باشگاه ملوان را به اتفاق مازیار زارع به اداره ورزش و جوانان شهرستان انزلی تحویل داد همچنین رونوشت این درخواست در اختیار دادستان و فرماندار شهرستان و همچنین ریاست هیات فوتبال انزلی قرار گرفت. گفتنی است روز شنبه جلسه ای با حضور مسولان ارشد شهرستان برای بررسی وضعیت بحرانی باشگاه ملوان برگزار شده و در خصوص این پیشنهاد نیز تصمیم گیری ... مطلب کامل

  اختلال در بازسازی ورزشگاه انزلی / نوبخت به وعده‌اش برای تامین اعتبار عمل کند.

  به نقل از تسنیم حسن خسته‌بند ، کمبود تجهیزات و مصالح ساختمانی را اساسی‌ترین مشکل در روند ساخت سکوهای ورزشگاه تختی بندرانزلی نامید و اظهار به داشت: امیدواریم رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به وعده خود جهت تخصیص اعتبارات ملی برای ساخت ورزشگاه تختی بندرانزلی عمل کند. نماینده مردم بندرانزلی در مجلس پروژه بازسازی سکوهای ورزشگاه تختی را یک پروژه استانی اعلام کرد و بیان داشت: کمک ... مطلب کامل

  تیم هندبال ساحلی شهرداری بندرانزلی قهرمان جوانان کشور شد.

  مسابقات ساحلی جوانان باشگاه‌ها و دسته‌های آزاد منطقه شمال کشور که به میزبانی ارومیه برگزار شد، با قهرمانی تیم شهرداری انزلی پایان یافت. همچنین تیم هندبال ساحلی شهرداری بندرانزلی در فینال این دوره از مسابقات با پیروزی ۲ به ۰ مقابل ارومیه میزبان و با ۸ برد متوالی، بدون شکست قهرمان هفتمین دوره مسابقات منطقه شمال کشور شد. مطلب کامل

  گزارش تصویری اختصاصی از شهرآورد گیلان

  ملوان انزلی ١ - ١ داماش گیلان ... مطلب کامل

  افتتاح ۳۸پروژه عمرانی شهرداری بندرانزلی در هفته دولت جلوه ای از تلاش بی وقفه

  دکتر حسن پور قربان شهردار بندرانزلی در آیین افتتاحیه پروژه های شهرداری گفت:علی رغم وجود مشکلات مالی و تحریمهای موجود حجم پروژه های عمرانی امسال شهرداری بندرانزلی در مقایسه درسالهای گذشته بی نظیر بوده است. وی اعم اعتبارات این پروژه ها را ازمحل اعتبارات داخلی شهرداری دانست و اظهار داشت: از کل اعتبارات مذکور فقط یک میلیارد و ۲۵۰میلیون تومان از محل تسهیلات دولتی بوده و مابقی توسط شهرداری تامین ... مطلب کامل

  انزلی میزبان نخستین همایش ثبت ملی میراث طبیعی کشور

  شهرود امیر انتخابی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان گفت: نخستین همایش ثبت ملی میراث طبیعی کشور در تاریخ‌های ۵ و ۶ شهریور به میزبانی گیلان در انزلی برگزار می‌شود. او با بیان اینکه، نخستین همایش ثبت ملی میراث طبیعی کشور به مدت ۲ روز برگزار می‌شود، افزود: از برنامه‌های پیش‌بینی شده این همایش رونمایی از نخستین کتاب میراث طبیعی ایران جلد اول است. مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری ... مطلب کامل

  می دانم بازی با داماش چقدر مهم است/ از پیشکسوتان ملوان رخصت می طلبم.

  آرتا منهاجی سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از آخرین وضعیت این تیم گفت: پیش از هر چیز باید عرض کنم، سرمربیگری در خانواده بزرگ و ریشه دار ملوان برایم افتخار بزرگی است و از تمام پیشکسوتان ارجمند و بزرگوار ملوان که سالیان ، سال در این باشگاه بزرگ و مردمی زحمت کشیده اند رخصت می طلبم. وی افزود:در هفته گذشته تمرینات منظمی را پشت سر گذاشته ایم خوشبختانه باشگاه ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.