• Стражи Арктики смотреть рутуб    :   Стражи Арктики" Стражи Арктики Стражи Арктики Стражи Арктики "Стражи Арктики" ок «Стражи Арктики» смотреть youtube `Стражи Арктики` фб Стражи Арктики kz movies online Стражи Арктики me Стражи Арктики ютуб сайт movies online (Стражи Арктики) вк (Стражи ...
 • Аванпост v youtube    :   Аванпост" Аванпост Аванпост Аванпост `Аванпост` ок (Аванпост) ютуб сайт «Аванпост» кз «Аванпост» тв movies 2019 `Аванпост` моя рутуб movies top (Аванпост) тв Аванпост ua (Аванпост) кз movies 2019 (Аванпост) кз смотреть youtube Аванпост Аванпост Аванпост Аванпост Аванпост...
 • Земля под моими ногами YouTube    :   Земля под моими ногами" Земля под моими ногами Земля под моими ногами Земля под моими ногами вк «Земля под моими ногами» смотреть youtube «Земля под моими ногами» ua Земля под моими ...
 • Король слон смотреть ютуб    :   Король слон" Король слон Король слон Король слон `Король слон` hd рутуб Король слон com "Король слон" vk movies Король слон юа «Король слон» v youtube movies 2019 «Король слон» fb (Король слон) про «Король слон» ...
 • Союз спасения смотреть youtube    :   Союз спасения" Союз спасения Союз спасения Союз спасения (Союз спасения) hd Союз спасения ютуб онлайн `Союз спасения` тв Союз спасения fb movies top (Союз спасения) vk (Союз спасения) youtube com movies online `Союз спасения` моя (Союз ...
 • Ford против Ferrari смотреть рутуб    :   Ford против Ferrari" Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari net Ford против Ferrari YouTube vk ua movies «Ford против Ferrari» com v youtube movies to ...
 • بیست و یکمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  بیست و یکمین جلسه علنی این شورا عصر یکشنبه ۳ دی ماه در محل شورای شهر با حضور معاون سازمان میراث فرهنگی استان گیلان، رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری انزلی شهردار و اعضای شورای شهر و با دستور کار بررسی المان میدان امام (ره) و میدان گمرک، بررسی تابلوهای خوش آمدگویی در ورودی های شهر، ساماندهی تابلوهای سطح شهر و…. برگزار شد.

  بهمن زنجانخواه خزانه دار شورای اسلامی شهر بندرانزلی در نطق پیش از دستور خود ضمن اشاره به شرایط کشور، وضعیت نامساعد اشتغال برای جوانان، آزاد سازی قیمت ها و… از مسئولین و مدیران بالارتبه در خواست رسیدگی به این امور را داشت و گفت: در بودجه ۹۷ کشور بحث شهرداری ها خیلی کمرنگ است اگر سرانه ملی را در نظر بگیریم برای جمعیت ۱۴۰ هزار نفری انزلی سرانه ای قابل تخصیص است که می توانند بخش از آن را در بودجه شهرداری ها لحاظ کنند.
  زنجانخواه با بیان اینکه همه افرادی که در شهرستان مسئولیت و جایگاه قانونی دارند باید با همدلی و اتحاد در رفع مشکلات مردم انزلی و عبور از بحران های ناخواسته تلاش نمایند، اظهار کرد: بحث ایمنی یکی از بحث های مهم و فنی است و لازم است رعایت اصول فنی در شهرسازی را در دستور کار خود قرار دهیم.
  وی با اشاره به شرایط تالاب انزلی، متذکر شد: یک گام مهم برای احیای تالاب بحث تصفیه فاضلاب های ورودی به داخل این تالاب است و پذیرفتنی نیست که ما دم از احیای تالاب بزنیم اما همچنان فاضلاب های بهداشتی چند شهر وارد این تالاب شوند و سلامت مردم حاشیه تالاب را تهدید کند.
  این عضو شورا افزود: بنده از شبکه بهداشت و درمان شهر تقاضا می کنم تا تنها مصوباتی بر روی کاغذ ارائه ندهند و به وضعیت عرضه ماهی و سایر فرآورده های پروتئینی در سطح شهر توجه ویژه ای داشته باشند در حال حاضر وضعیت کنونی در حالت مطلوبی قرار ندارد و باعث شرمساری است که در شهری همچون انزلی شاهد چنین صحنه هایی باشیم.
  بهمن زنجانخواه گفت: یکی از برنامه های پیشنهادی ما به شهرداری این بود که با پرداخت عوارض نوسازی، اماکن تجاری و مسکونی را تا سقف محدودی بیمه نماییم که امیدواریم این موضوع مورد پیگیری قرار گیرد.
  وی در ادامه به تفاهنامه شهرداری و بانک شهر اشاره نمود و گفت: این بانک از فضای شهری بهره مند شده است اما شهرداری بهره ای از این بانک نمی برد،اعتقاد داریم لازم است پیمانکاران تحت قرارداد شهرداری، در پروژه های عمرانی تا حدی حمایتگر شهرداری باشند.
  زنجانخواه بلوار انزلی را یکی از میراث های ارزشمند اقتصادی، فرهنگی وتاریخی این شهر دانست و متذکر شد: کفپوش نامناسب بلوار، فضای تصرف شده در این پارک و پوشش های گیاهی از موارد مهمی هستند که نیاز به بررسی شهرداری دارند و بنده تقاضای پیش بینی طرح جامع بازسازی بلوار قدس در بودجه سال ۹۷ را دارم.
  وی گفت: استفاده از پل قدیمی غازیان از دیگر مواردی است که باید به آن توجه لازم را داشته باشیم زمین زیر این پل جهت احداث یک پارک ساحلی خریداری شده است و می توانیم با هماهنگی میراث در زیر پایه های این پل رستوران هایی را تعبیه نماییم تا مردم از آن به بهترین شکل استفاده نمایند.
  خزانه دار شورای شهر در پایان، شهرداری الکترونیک را که بتواند در کوتاه ترین زمان امور شهروندان را به سرانجام برساند یکی از خواسته های مهم شورا و مردم شهر دانست و ابراز امیدواری کرد: در آینده نزدیک بحث های مربوط به GIS و سایر امور الکترونیک از سوی شهرداری سازماندهی شود.

  ابراهیم برفچالانی نیز در نطق پیش از دستور خود با اشاره به موضوع جلسه و بحث مهم زیباسازی شهری، اظهار کرد:با تلاش شهرداران نواحی وضعیت شهر پیشرفت چشمگیری داشته است و امیدواریم در روزهای آینده شاهد تحولات مثبت بیشتری در شهر باشیم.
  سخنگوی شورای شهر انزلی اکثر فعالیت های صورت گرفته را اموری روزمره دانست و تاکید کرد: علاقه مند هستیم دوستان در شهرداری، علاوه بر انجام وظایف روزمره شهرداری به مسائل زیر ساختی هم بپردازند؛ ما در تمام جلسات شعار می دهیم که باید تالاب را احیا کنیم اما در عمل کار تخصصی برای رفع مشکلات تالاب صورت نگرفته است.
  وی ادامه داد: اگر می خواهیم بندرانزلی مقصد گردشگری باشد باید در مقابل نابودی تالاب ایستادگی نمایم و متاسفانه در چهار ماهی که از عمر شورای پنجم می گذرد نتوانستیم کاری برای تالاب انجام دهیم که امیدواریم در کمیسیون محیط زیست و سایر کمیسیون های شورا به این موضوع با جدیت تمام پرداخته شود.
  این عضو شورا با بیان اینکه عدم تصفیه فاضلاب های شهری قبل از ورود به دریا و تالاب یکی از مهم ترین معضلات این شهر است، گفت: همه مسئولین شهر باید پیگیر تخصیص بودجه برای رفع این مشکل باشند، در فصل تابستان شهروندان و مسافران در دریایی که لوله های فاضلاب در آن سرازیر می شود، شنا می کنند که این می تواند پیامدهای نامناسبی برای شهر انزلی به همراه داشته باشد.
  وی افزود: به عقیده بنده اگر قرار باشد در پایان چهار سال این شورا تنها یک کار ماندگار برای مردم این شهر انجام دهد؛ آن کار می تواند جلوگیری از ورود فاضلاب به دریا و به تبع آن نجات تالاب انزلی باشد.
  برفچالانی یکی از دستاوردهای مهم شهردار جدید انزلی در مدت حضورشان در این شهر را پرداخت بدهی های معوقه کارگران شهرداری اعلام کرد و گفت: کارگران شهرداری با دریافت به موقع حقوق انگیزه بیشتری برای انجام وظایف
  خود پیدا می کنند و در نهایت همین موضوع می تواند به پیشرفت امور شهری کمک شایان توجهی داشته باشد.
  سخنگوی شورای شهر تاکید کرد: لازم است مردم بدانند که این شورا کوهی از مشکلات گذشته شهرداری را پیش روی خود دارد و دلیل عدم انجام بسیاری از پروژه ها همین مشکلات است، طلبکاران حساب آتش نشانی را هم مسدود کرده اند و در چند روز آینده بیمه تعدادی از خودروهای آتش نشانی به پایان می رسد و در صورتی که مشکل بیمه این خودروها حل نشود، آتش نشانی نمی تواند در صحنه حوادث حضور یابد.
  وی در پایان تصریح کرد: در آینده نزدیک و طی یک نشست خبری ضمن شفاف سازی امور، مسائل و احکام قضایی شهرداری که سابقا صادر شده و مورد دفاع قرار نگرفته اند را با خبرنگاران در میان خواهم گذاشت تا مردم کسانی که سرمایه های شهر را نابود کرده اند را بهتر بشناسند و از شرایط کنونی شهر آگاه شوند.


  در ادامه بیست و یکمین جلسه علنی شورای شهر انزلی، شهردار بندرانزلی ضمن ابراز خرسندی از انعقاد تفاهم نامه میان شهرداری و مالک کشتی میرزاکوچک خان، گفت: از ابتدای حضوردر انزلی یکی از موضوعات مهم برای ما پیگیری وضعیت این کشتی بود و یقین داریم که این تفاهم نامه تحول بزرگی در سطح شهرستان و استان در زمینه جذب گردشگر و تولید اشتغال خواهد داشت.
  دکتر پورقربان خاطرنشان: پروژه های عمرانی مصوب شورا، از فردا جهت انتخاب پیمانکار آگهی خواهد شد تا در هفته های آینده به مرحله اجرایی برسد و این قول را می دهیم که تا قبل از آغاز سال جدید حداقل ۳۰ الی ۴۰ درصد این پروژه ها عملیاتی شوند.
  وی با بیان اینکه بودجه سال ۹۷ متفاوت با بودجه های گذشته شهرداری بوده و قطعا اجرایی خواهد شد، ادامه داد :با توجه به وسعت انزلی و ساخت و سازهایی که صورت گرفته است تعداد نیروها و امکانات شهرداری جوابگوی شرایط موجود نمی باشد و طی جلسات تخصصی تصمیم بر این شد که غازیان و انزلی هرکدام به دو ناحیه تقسیم شوند و در مجموع چهار ناحیه داشته باشیم تا بتوانیم خدمات رسانی به شهروندان را با کیفیت بهتر انجام دهیم.
  حسن پورقربان در خصوص تالاب بندرانزلی گفت: مقرر شد در شروع کار، شناورهایی که به صورت متفرقه در کنار روگاها فعالیت دارند را تحت مدیریت شهرداری ساماندهی کنیم و در ادامه با مشورت و همکاری صاحب نظران بتوانیم مرحله به مرحله در جهت احیای تالاب انزلی گام برداریم.
  شهردار انزلی با اشاره به بحث GIS گفت: این موضوع دارای چند مرحله است که مراحل اولیه آن انجام شده است و اکنون در مرحله ممیزی است و هدف ما علاوه بر سرعت بالا در انجام این کار، استفاده از نیروهای شهرداری برای امور مربوط به GIS است تا بتوانیم نظارت دقیقی بر کارها داشته باشیم.


  معاون سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان گیلان در جلسه علنی شورای شهر انزلی اظهار کرد: بندرانزلی پرسابقه ترین شهر گیلان در زمینه ورود گردشگر می باشد و گواه این مطلب هم ساختمان ها، هتل ها و مهمانسرای گردشگری -که یکی از اولین مراکز ساماندهی گردشگری در کشور بوده است- می باشد.
  شاه محمدی ادامه داد: امروز گردشگرپذیری در انزلی به مرحله حرفه ای خود نزدیک می شود و شهروندان این شهر باید گردشگری را به عنوان یک پارادایم فکری و فرهنگی برای خود تصور کنند و بدانند که هر اقدام و اتفاقی در این شهر می تواند با نفوذ این پارادیم همراه باشد.
  وی افزود: مهم ترین دغدغه استاندار گیلان نیز جذب گردشگر است و امروز تمام دستگاههای دولتی استان گیلان معتقدند توسعه گیلان در گرو گردشگری است؛ انزلی نیز باید سهم خود را از این توسعه جذب کند تا در ادامه به رفع معضل اشتغال جوانان دست یابد.
  شاه محمدی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه پیرامون مسئله کشتی میرزا کوچک خان، متذکر شد:در سال ۸۵ تلاش زیادی برای راه اندازی این کشتی در یکی از اسکله های بندرانزلی داشتیم اما مسئولین وقت اعتقاد چندانی به حوزه گردشگر پذیری نداشتند، خوشبختانه مسئولین انزلی امروز به تفکر توسعه امکانات گردشگری رسیده اند و این باعث خوشحالی ما است که مدیریت شهری در انزلی به دنبال استفاده از تمام فرصت ها برای پیشرفت صنعت گردشگرپذیری می باشد.
  معاون سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان گیلان با بیان اینکه ما باید به هویت خود احترام بگذاریم، تصریح کرد: متاسفانه در برخی از شهرستان ها به میراث فرهنگی و تاریخی به چشم مزاحم نگاه می شود اما لازم است این گنجینه های ارزشمند را با کمک مجموعه مدیریت شهری، بانک ها و سرمایه گذاران خصوصی حفظ و بازسازی نماییم.
  وی ادامه داد: حیف است اگر میدان انزلی را با چهره ای غیر از چهره ی کنونی آن تصور کنیم و در اطراف آن ساختمان های مدرن بسازیم، تقاضای من این است که به میراث فرهنگی به چشم یک ابزار توسعه ای نگاه کنیم و سعی در جلب اعتماد مردم به جهت سرمایه گذاری در این مکان ها داشته باشیم.
  شاه محمدی گفت: در بندرانزلی حدود ۱۶۰۰ هنرمند صنایع دستی مشغول به فعالیت هستند که از این تعداد ۵۰۰ هنرمند بیمه شده اند و این بیانگر جریان داشتن فعالیت هنری در شهرستان است از مسئولین شهرستان توقع داریم بیش از گذشته از هنرمندان صنایع دستی بندرانزلی حمایت کنند، این شهرستان هنوز بازارچه صنایع دستی ندارد که لازم است این موضوع نیز توسط شورا و شهرداری مورد بررسی قرار گیرد.

  در ادامه این جلسه، ابوالفضل چگینی رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری انزلی اظهار کرد: در رابطه با بازارچه صنایع دستی در گذشته تلاش های زیادی کرده ایم و مکان های مختلفی جایابی شد اما هدف اصلی ما این است که بازارچه صنایع دستی در پارک جنگلی بعد از دروازه ماهی احداث شود.
  وی افزود: با هماهنگی سازمان منابع طبیعی، بدون ایجاد تغییر در پوشش های گیاهی و با سرمایه گذاری شهرداری یا سازمان میراث فرهنگی سازه های سبکی در این مکان تعبیه شود و با همان شرایط موجود هنرمندان به نمایش صنایع دستی و فعالیت های هنری خود بپردازند.
  در ادامه این جلسه مهندس نوری نیا، مهندس شاماسبلو، خانم مهندس یوسفی و مهندس نظری طرح های پیشنهادی خود را ارائه نمودند و پاسخگوی پیشنهادها و سوالات اعضای شورای شهر بودند که در پایان کلیات طرح مهندس نوری نیا در‌مورد تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر و‌کلیات طرح مهندس نظری برای تابلوهای خوش آمدگویی در ورودی های شهر تایید شد، همچنین طرح مهندس شاماسبلو برای میدان گمرک تایید گردید و کلیات طرح دروازه غربی شهر و پیاده راه قسمتی از بلوار قدس که توسط خانم مهندس یوسفی ارائه شده بود مورد تصویب اعضا قرار گرفت.
  عکس :مهلا محمدی

  مطالب مرتبط :

  بیست و یکمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد.

  Ford против Ferrari" Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari `Ford против Ferrari` hd Ford против Ferrari рутуб «Ford против Ferrari» вк ua movies 2019 Ford против Ferrari моя Ford против Ferrari рутуб сериалы movies 2017 "Ford против Ferrari" ок «Ford против Ferrari» ru (Ford против Ferrari) ua movies to watch (Ford против Ferrari) ок «Ford против Ferrari» rutube Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против ... مطلب کامل

  بیست و یکمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد.

  Джуманджи ۲ новый уровень" Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень `Джуманджи ۲ новый уровень` ok «Джуманджи ۲ новый уровень» ютуб онлайн `Джуманджи ۲ новый уровень` про `Джуманджи ۲ новый уровень` моя movies 2017 Джуманджи ۲ новый уровень моя "Джуманджи ۲ новый уровень" ютуб youtube movies 2018 `Джуманджи ۲ новый уровень` net Джуманджи ۲ новый уровень без (Джуманджи ۲ новый уровень) com movies top `Джуманджи ۲ новый уровень` hd Джуманджи ۲ новый уровень рутуб... مطلب کامل

  بیست و یکمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد.

  Ангелы чарли" Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли (Ангелы чарли) ua "Ангелы чарли" rutube (Ангелы чарли) me «Ангелы чарли» net movies 2017 "Ангелы чарли" юа «Ангелы чарли» ютуб youtube movies top Ангелы чарли без (Ангелы чарли) ру Ангелы чарли кз movies to watch Ангелы чарли вк "Ангелы чарли" смотреть ютуб Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли مطلب کامل

  بیست و یکمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد.

  Двое" Двое Двое Двое Двое ua (Двое) rutube «Двое» kz `Двое` кз movies (Двое) tv «Двое» rutube ru movies to watch (Двое) кз «Двое» hd `Двое` ok movies 2018 «Двое» com «Двое» ютуб Двое Двое Двое Двое Двое Двое مطلب کامل

  بیست و یکمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد.

  Монтгомери Клифт" Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт (Монтгомери Клифт) ru (Монтгомери Клифт) ютуб онлайн "Монтгомери Клифт" me «Монтгомери Клифт» ua movies top `Монтгомери Клифт` com (Монтгомери Клифт) смотреть youtube movies online (Монтгомери Клифт) hd тв "Монтгомери Клифт" tv movies 2017 "Монтгомери Клифт" net «Монтгомери Клифт» смотреть ютуб Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт مطلب کامل

  بیست و یکمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد.

  Ангелы Чарли" Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли (Ангелы Чарли) ру рутуб сериалы "Ангелы Чарли" fb Ангелы Чарли тв movies to watch `Ангелы Чарли` ру `Ангелы Чарли` рутуб сериалы movies online Ангелы Чарли kz `Ангелы Чарли` фб Ангелы Чарли ок movies top Ангелы Чарли kz «Ангелы Чарли» ютуб Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли مطلب کامل

  بیست و یکمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد.

  Малыш Джо" Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо ок «Малыш Джо» v youtube «Малыш Джо» net «Малыш Джо» com movies 2018 Малыш Джо ру "Малыш Джо" rutube movies top «Малыш Джо» фб me fb movies top ua (Малыш Джо) смотреть rutube Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо مطلب کامل

  بیست و یکمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد.

  Последний бросок" Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок ua (Последний бросок) ютуб Последний бросок tv `Последний бросок` tv movies 2017 "Последний бросок" hd "Последний бросок" YouTube movies 2019 моя "Последний бросок" com «Последний бросок» ru movies 2017 (Последний бросок) fb ютуб youtube Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок مطلب کامل

  بیست و یکمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد.

  Матиас и Максим" Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим (Матиас и Максим) тв «Матиас и Максим» смотреть ютуб «Матиас и Максим» ok Матиас и Максим тв movies 2017 "Матиас и Максим" kz рутуб movies top «Матиас и Максим» юа (Матиас и Максим) ua Матиас и Максим про movies 2019 моя (Матиас и Максим) ютуб Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим مطلب کامل

  بیست و یکمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد.

  Джуманджи ۲ новый уровень" Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень tv (Джуманджи ۲ новый уровень) смотреть rutube "Джуманджи ۲ новый уровень" tv (Джуманджи ۲ новый уровень) ru movies Джуманджи ۲ новый уровень без `Джуманджи ۲ новый уровень` ютуб сайт movies `Джуманджи ۲ новый уровень` моя «Джуманджи ۲ новый уровень» fb «Джуманджи ۲ новый уровень» net movies 2017 (Джуманджи ۲ новый уровень) без `Джуманджи ۲ новый уровень` смотреть рутуб Джуманджи ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.