• [-[СМОТРЕТЬ]-] Последний бросок >>V9 Последний бросок    :   Последний бросок І Последний бросок просмотр "Последний бросок" СМОТРЕТЬ Последний бросок ОНЛАЙН ...
 • @@НОВИНКА Корпоративные животные ,.m7 Корпоративные животные    :   Корпоративные животные І Корпоративные животные просмотр "Корпоративные животные" СМОТРЕТЬ Корпоративные животные ОНЛАЙН ...
 • [۸-۶]Чернобыль Chernobyl 2019 1 серия    :   Чернобыль Chernobyl 2019 1 серия Чернобыль Chernobyl 2019 1 серия Чернобыль Chernobyl 2019 1 серия (Чернобыль Chernobyl 2019 1 серия) kz фб Чернобыль Chernobyl 2019 1 ...
 • [۵-۲]Ветреный Hercai 2 СЕЗОН ۲۰ серия    :   Ветреный Hercai 2 СЕЗОН ۲۰ серия Ветреный Hercai 2 СЕЗОН ۲۰ серия Ветреный Hercai 2 СЕЗОН ۲۰ серия «Ветреный Hercai 2 СЕЗОН ۲۰ серия» vk `Ветреный Hercai 2 СЕЗОН ۲۰ серия` ...
 • [۸-۹]Полицейский с Рублевки Новогодний беспредел ۲    :   Полицейский с Рублевки Новогодний беспредел ۲ Полицейский с Рублевки Новогодний беспредел ۲ Полицейский с Рублевки Новогодний беспредел ۲ ua ua Полицейский с Рублевки Новогодний беспредел ۲ kz Полицейский с Рублевки Новогодний ...
 • [۴-۷]Экспроприатор ۱۷ серия    :   Экспроприатор ۱۷ серия Экспроприатор ۱۷ серия Экспроприатор ۱۷ серия «Экспроприатор ۱۷ серия» вк "Экспроприатор ۱۷ серия" kz юа `Экспроприатор ۱۷ серия` vk «Экспроприатор ۱۷ серия» юа (Экспроприатор ۱۷ серия) кз "Экспроприатор ۱۷ серия" kz «Экспроприатор ۱۷ ...
 • سی و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت علنی و با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و شهردار انزلی برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  سی و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت علنی و با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و شهردار انزلی برگزار شد..

  ریاست شورای شهر انزلی در ابتدای این جلسه پس از تبریک به مناسبت صعود تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی و نوجوانان ملوان نوین انزلی به لیگ برتر نوجوانان کشور، اظهار کرد: بسیار خرسندیم از وجود مدیری با تجربه همچون دکتر مسرور در منطقه آزاد انزلی زیرا ایشان از چند ماه گذشته تا کنون به تمام وعده های خود در خصوص ارتباط و همکاری با شورا و شهردای انزلی عمل کرده اند.

  امیر احمدی فرد با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی در حال حاضر تبدیل به قطب گردشگری و یکی از مقصدهای نهایی سفر است، تصریح کرد: وظیفه ما به عنوان مدیران شهری الگو برداری از روش های مدیریت و برنامه ریزی گردشگری در منطقه آزاد انزلی است تا بتوانیم با جذب مسافران در شهر انزلی، در راستای توسعه شهری گام برداریم.

  وی ادامه داد: در جلساتی که با دکتر مسرور برگزار کردیم به دنبال کم کردن تهدیدات منطقه آزاد انزلی و افزایش مزایای این منطقه برای شهر بودیم تا به تبع آن بتوانیم پیوند و تعاملات میان شهر و منطقه را گسترش دهیم.

  رئیس شورا با اشاره به فعال سازی توریسم دریایی در شهر انزلی گفت: با راه اندازی اتوبوس های دریایی و پروژه هایی با همکاری منطقه آزاد انزلی، صنعت توریسم در انزلی پا خواهد گرفت همچنین در تلاش هستیم تا بتوانیم از مزایای پروژه در حال احداث مارینا منطقه آزاد انزلی، در شهر نیز بهره مند گردیم.

  احمدی فرد افزود: بر اساس ماده دو قانون مناطق آزاد، سازمان منطقه آزاد می تواند پروژه های عمرانی و فرهنگی خود را در شهرهای همجوار نیز انجام دهد، ما با جدیت پیگیر همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و شهرداری در رویدادها و نمایشگاه های فرهنگی و هنری هستیم و امیدواریم با این همکاری بتوانیم خانه فرهنگ انزلی را فعال و در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی در شهر انزلی، حرکت کنیم.

  وی با اشاره به برخی از پروژه های مهم شهر انزلی، خاطر نشان کرد: بلوار قدس انزلی از مهم ترین مکان های تفریحی و گردشگری شهر ما است که بسیار علاقه مند هستیم تا پروژه های عمرانی مثبتی در این بلوار انجام دهیم، جهت تکمیل زیر ساخت های ورزشی و فرهنگی، خانه کُشتی انزلی در دست احداث است که متاسفانه اعتبارات لازم برای تکمیل این پروژه وجود ندارد، ساخت سوله بحران چند منظوره و تخصیص اعتبار به هیات های ورزشی در شورای پنجم و با هدف حمایت از قهرمانان بندرانزلی نیز از دیگر اموری است که با هم افزایی منطقه آزاد انزلی، می توانیم به بهترین شکل به مرحله اجرا برسانیم.

  رئیس شورای شهر انزلی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: از شهرداری انزلی می خواهیم پیگیر حل مشکلات سامانه ۱۳۷ باشد تا مشکلات و مطالبات مردم را شنیده و به رفع معضلات شهری بپردازیم.

  احمدی فرد همچنین تاکید کرد: بهسازی فضای شهری جهت استفاده بهتر سالمندان و معلولین از امکانات شهروندی و تردد آسان تر در اماکن عمومی از وظایف مهمی است که شهرداری باید هرچه سریع تر در مورد آن اقدام نماید و با رمپ سازی های مناسب، مشکلاتی که سالیان سال در شهر انزلی وجود داشته است را کاهش دهد.

  وی در پایان متذکر شد: با استفاده از قوانین شهرداری ها باید با پارک های حاشیه ای در خیابان های اصلی مقابله کنیم تا شاهد کم شدن سطح ترافیک شهر و تردد آسان شهروندان باشیم.

  معاون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری منطقه آزاد انزلی در این جلسه با بیان اینکه مردم انزلی، مردمانی فرهیخته و نخبه پرور هستند تصریح کرد: معتقدیم باید بیش از گذشته برای این شهر فعالیت شود، سازمان منقطه آزاد انزلی در مورد شهر انزلی رویکردی هم افزایانه دارد و این را رویکرد را مقدمه ای برای آینده بهتر در جهت ایفای مسئولیت های مشترک در قبال شهرستان می دانیم.

  مجید فاتحی با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از فرهنگیان انزلی و خیرین مدرسه ساز با مشارکت سازمان منطقه آزاد انزلی، اظهار کرد: این برنامه اتفاق مثبت بود و می تواند نوید همکاری های بیشتر منطقه با شهر انزلی در آینده ای نزدیک باشد.

  وی افزود: جشن های نوروزی امسال در شهر انزلی با همکاری شورا و شهرداری انزلی و با کمک منطقه برگزار شد که بازخورد مثبت آن را از سوی مردم و مسافران مشاهده کردیم . برگزاری چنین برنامه هایی راهی است که در دیگر کشورها طی شده است و بسیاری از شهرهای گردشگرپذیر دنیا با انجام این دست فعالیت ها به مراکز مهم گردشگری تبدیل شده اند

  معاون فرهنگی منطقه آزاد انزلی گفت: برای سومین سال پیاپی در دهه فجر و با استفاده از همه ظرفیت های سرمایه گذاری منطقه آزاد و انزلی جشن بزرگ گلریزان را در منطقه برگزار کردیم و رقم صد و پنجاه میلیون تومان در آن روز برای آزادی زندانیان شهر انزلی و حمایت از خانواده های آنها از سوی فعالان اقتصادی و تولیدی منطقه جمع آوری شد.

  فاتحی در ادامه تشریح همکاری های منطقه آزاد انزلی و شهرستان انزلی، گفت: برگزاری دو رویداد پیاده روی در هفته سلامت در شهرستان با همکاری منطقه آزاد، مشارکت سازمان در پاسداشت یاد و نام شهدا شهرستان انزلی، ساخت فیلم مستند زنده یاد قایقران در راستای تجلیل و تکریم سرمایه های اجتماعی انزلی، همکار منطقه آزاد انزلی در رویداد تالاب دوخان و به دنبال آن ایجاد هم افزایی نخبگان و فرهنگیان منطقه و شهرستان، از جمله اقداماتی است که منطقه آزاد انزلی جهت ایجاد تعامل بیشتر با شهرستان انزلی اجرایی نموده است.

  وی افزود: متاسفانه در برخی از افکار عمومی از بی توجهی منطقه آزاد انزلی نسبت به موارد فرهنگی و ورزشی یاد می شود و این در حالی است که مدیرعامل این منطقه همواره بر افزایش هم افزایی و توجه به مسائل فرهنگی و ورزشی شهرستان، تاکید داشته اند.

  مجید فاتحی با نگاهی به آینده همکاری ها، تاکید کرد: در حوزه گردشگری از دغدغه های مشترک برخورداریم و ما نیز معتقدیم در این امرنگاه اول باید ایجاد اشتغال برای جوانان باشد ، پتانسیل های گردشگری شهر انزلی بی نظیر است و ما امیدواریم با ایجاد همدلی میان مسئولین از این پتانسیل ها به خوبی بهره مند شویم.

  معاون فرهنگی اجتماعی منطقه آزاد انزلی با تکید بر اینکه که مزیت های سرمایه گذاری در منطقه و خارج از آن نزدیک به هم است، افزود: این شباهت از نظر مزایای سرمایه گذاری از مواردی است که باید از آن بهره برد زیرا با توجه به آزاد سازی حریم ساحل، بستر لازم جهت سوق دادن سرمایه گذاران به شهر انزلی فراهم است و ما نیز در این زمینه به شهر انزلی کمک خواهیم کرد.

  وی با بیان اینکه اگر می خواهیم شهر گردشگر پذیر باشیم باید خودمان را به استانادارد های مورد نظر برسانیم، متذکر شد: ایجاد تاسیسات به تنهایی به رشد گردشگری کمک نمی کند، انزلی از ظرفیت هتلینگ بسیار خوبی برخوردار است و نیازمند برنامه ریزی در این راستا هستیم.

  فاتحی با اشاره به آمادگی سازمان جهت برگزاری دوره های مرتبط با خدمات گردشگری افزود: با انجام چنین برنامه هایی سطح خدمات گردشگری افزایش می یابد و اصلاح رفتارهای ترافیکی رانندگان ، هتل داران و غیره از جمله مواردی است که در این دوره ها بررسی می شود از همه کارکنان این حوزه دعوت می کنیم تا در این دوره ها شرکت کنند و تاثیرات آن را در عملکرد خود شاهد باشند.

  معاونت گردشگری منطقه آزاد انزلی گفت: ایجاد مارینا در منطقه آزاد انزلی و به دنبال آن در شهر انزلی می توانیم شاهد تکمیل توسعه امر گردشگری دریایی در استان گیلان باشیم. در شمال کشور تا امروز استفاده خوبی از گردشگری دریایی، نشده است و مهمترین مشکل آن ایجاد زیر ساخت ها می باشد که در حال حاضر این مشکل در فاز تجارت منطقه آزاد انزلی و با مشارکت بخش خصوصی در حال مرتفع شدن است

  فاتحی با بیان اینکه معتقدیم مناطق آزاد به ایده آل های خود در امر صادرات نرسیده اند، تصریح کرد: باید در مجموع وضعیت کشور را در نظر داشته باشیم، در منطقه آزاد انزلی با وضع موجود توانستیم رتبه نخست صادرات را در دوسال گذشته و در بین هفت منطقه کسب کنیم که این موفقیت بدون شک حاصل یک کار تیمی بوده است.

  وی افزود: سردیس هایی از نام آوران شهر انزلی در حال ساخت است و دو سردیس آیت الله نجفی به دیلیل ارادت به این مرد بزرگ به زودی رونمایی می شود، سردیس استاد جلیل زیار پور به عنوان پدر نقاشی نوین ایران به عنوان یکی دیگر از ستارگان هنر شهر انزلی رونمایی می شود.

  فاتحی ابراز امیدواری کرد: مسیر درستی که آغاز شده با هم افزایی بیشتر، منجر به رسیدگی به مطالبات بحق مردم از نمایندگانشان درشورای شهر می شود؛ اعتقاد داریم باید منافع وجود منطقه آزاد، برای شهر انزلی نیز حاصل شود و این دغدغه مشترک ما است.

  فاتحی با بیان اینکه کمک بیشتر و مستمر به شهر انزلی نیازمند چاره اندیشی های اساسی است، تاکید کرد: بر اساس ماده ۲۳ و ۴ قانون تشکیل مناطق آزاد، نمی توانیم در خارج از سرزمین هزینه های خاصی داشته باشیم ، امیدواریم در کارگروهی که تشکیل می شود بحث الحاق شهر به منطقه با نظر تصمیم گیران نهایی شود، دکتر مسرور نیز مطالبه مردم انزلی در این زمینه را به ریاست جمهوری رسانده اند.

  وی در پایان در خصوص مشکلات باشگاه ملوان بندرانزلی خاطرنشان کرد: با توجه به نظر مدیرعامل منطقه آزاد انزلی که به مردم انزلی اطمیمنان خاطر برای فصل جاری این باشگاه دادند در روزها اخیر با پیگیری مدیرعامل ملوان و نماینده شهرستان مسیر و پروسه حمایت از باشگاه به جریان افتاده است و به نظر می رسد مشکلی خاصی در این زمینه وجود نداشته باشد، تمام استان به تیم ملوان علاقه دارند و معتقدیم که با کمک همگان، ملوان باید به سطح اول فوتبال کشور برگردد.

  مطالب مرتبط :

  سی و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت علنی و با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و شهردار انزلی برگزار شد

  Обратный отсчет" Обратный отсчет Обратный отсчет Обратный отсчет `Обратный отсчет` фб «Обратный отсчет» смотреть youtube «Обратный отсчет» фб "Обратный отсчет" фб movies to watch Обратный отсчет tv rutube ru movies online ok «Обратный отсчет» ру «Обратный отсчет» кз movies top "Обратный отсчет" фб (Обратный отсчет) ютуб Обратный отсчет Обратный отсчет Обратный отсчет Обратный отсчет Обратный отсчет Обратный отсчет مطلب کامل

  سی و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت علنی و با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و شهردار انزلی برگزار شد

  Мидуэй" Мидуэй Мидуэй Мидуэй (Мидуэй) про «Мидуэй» ютуб онлайн (Мидуэй) net com movies online Мидуэй про «Мидуэй» рутуб movies top Мидуэй без `Мидуэй` ру «Мидуэй» кз movies "Мидуэй" моя `Мидуэй` смотреть ютуб Мидуэй Мидуэй Мидуэй Мидуэй Мидуэй Мидуэй مطلب کامل

  سی و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت علنی و با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و شهردار انزلی برگزار شد

  Кровь" Кровь Кровь Кровь (Кровь) tv (Кровь) YouTube "Кровь" com ру movies 2017 моя «Кровь» rutube movies 2018 `Кровь` ру tv `Кровь` hd movies online `Кровь` ок «Кровь» смотреть youtube Кровь Кровь Кровь Кровь Кровь Кровь مطلب کامل

  سی و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت علنی و با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و شهردار انزلی برگزار شد

  Проклятие крови" Проклятие крови Проклятие крови Проклятие крови `Проклятие крови` fb (Проклятие крови) рутуб сериалы «Проклятие крови» com `Проклятие крови` com movies Проклятие крови тв "Проклятие крови" ютуб онлайн movies 2017 (Проклятие крови) ru Проклятие крови vk tv movies 2017 «Проклятие крови» kz "Проклятие крови" смотреть ютуб Проклятие крови Проклятие крови Проклятие крови Проклятие крови Проклятие крови Проклятие крови مطلب کامل

  سی و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت علنی و با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و شهردار انزلی برگزار شد

  Ангелы чарли" Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли (Ангелы чарли) fb (Ангелы чарли) ютуб онлайн Ангелы чарли юа (Ангелы чарли) фб movies to watch "Ангелы чарли" моя «Ангелы чарли» смотреть ютуб movies 2017 «Ангелы чарли» ок (Ангелы чарли) тв Ангелы чарли kz movies online `Ангелы чарли` ru `Ангелы чарли` ютуб сайт Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли مطلب کامل

  سی و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت علنی و با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و شهردار انزلی برگزار شد

  Стражи Арктики" Стражи Арктики Стражи Арктики Стражи Арктики про Стражи Арктики ютуб `Стражи Арктики` me Стражи Арктики юа movies 2017 «Стражи Арктики» без (Стражи Арктики) ютуб movies 2018 «Стражи Арктики» kz ok net movies online про `Стражи Арктики` рутуб Стражи Арктики Стражи Арктики Стражи Арктики Стражи Арктики Стражи Арктики Стражи Арктики مطلب کامل

  سی و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت علنی و با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و شهردار انزلی برگزار شد

  Идеальный пациент" Идеальный пациент Идеальный пациент Идеальный пациент ру смотреть youtube ok «Идеальный пациент» юа movies to watch Идеальный пациент кз «Идеальный пациент» rutube ru movies to watch `Идеальный пациент` моя «Идеальный пациент» ok Идеальный пациент без movies 2018 "Идеальный пациент" моя смотреть rutube Идеальный пациент Идеальный пациент Идеальный пациент Идеальный пациент Идеальный пациент Идеальный пациент مطلب کامل

  سی و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت علنی و با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و شهردار انزلی برگزار شد

  Двое" Двое Двое Двое «Двое» ua «Двое» смотреть youtube "Двое" fb Двое vk movies top "Двое" ok «Двое» rutube ru movies 2019 «Двое» ru «Двое» tv «Двое» вк movies `Двое` tv (Двое) смотреть рутуб Двое Двое Двое Двое Двое Двое مطلب کامل

  سی و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت علنی و با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و شهردار انزلی برگزار شد

  Аббатство Даунтон" Аббатство Даунтон Аббатство Даунтон Аббатство Даунтон Аббатство Даунтон ok "Аббатство Даунтон" ютуб "Аббатство Даунтон" fb "Аббатство Даунтон" про movies online Аббатство Даунтон com Аббатство Даунтон рутуб movies `Аббатство Даунтон` моя (Аббатство Даунтон) ok `Аббатство Даунтон` ок movies top "Аббатство Даунтон" me Аббатство Даунтон ютуб youtube Аббатство Даунтон Аббатство Даунтон Аббатство Даунтон Аббатство Даунтон Аббатство Даунтон Аббатство Даунтон مطلب کامل

  سی و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت علنی و با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و شهردار انزلی برگزار شد

  Папик Папiк ۲ серия Папик Папiк ۲ серия Папик Папiк ۲ серия `Папик Папiк ۲ серия` fb (Папик Папiк ۲ серия) me Папик Папiк ۲ серия vk `Папик Папiк ۲ серия` вк «Папик Папiк ۲ серия» без com (Папик Папiк ۲ серия) hd tv (Папик Папiк ۲ серия) про моя "Папик Папiк ۲ серия" ру Папик Папiк ۲ серия про «Папик Папiк ۲ серия» ок "Папик Папiк ۲ серия" fb (Папик Папiк ۲ серия) ua `Папик Папiк ۲ серия` kz "Папик Папiк ۲ ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.