• احمدزاده:چرا کاری می‌کنید پیش دیگران گدایی کنیم؟    :   کنفرانس خبری سرمربی تیم ملوان انزلی پس از دیدار با گل ریحان حال و هوای خاصی داشت. محمد احمدزاده که از مشکلات تیمش به شدت دلخور است، حرف های ...
 • باخت ملوانان مقابل گل ریحان    :   مرکز گیلان در هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، جام آزادگان تیم ملوان بندر انزلی عصر امروز در البرز با نتیجه ۳ بر یک مغلوب تیم ...
 • اماواگرهای احیای تالاب انزلی با فناوری نانو/ مخالفان چه می‌گویند؟    :   ۲۲ تالاب بین‌المللی در ایران وجود دارد که همین ظرفیت طبیعی، کشورمان را در بین کشورهای عضو کنوانسیون رامسر، در رتبه هجدهم قرار داده است. اما آنچه این روزها در ...
 • کمک ۱۰۰ میلیونی شورای شهر و شهرداری انزلی به ملوان    :   پس از اوضاع نابسامان ملوانان در ماههای اخیر وکناره گیری مالک باشگاه درروز گذشته وپیچیده ترشدن وضعیت مالکیتی ومالی این تیم، شورای شهروشهرداری انزلی در قدم اول با اختصاص ...
 • هزینه سفر ملوانان تامین شد.    :   جلسه اعضای شورای شهر انزلی محمد احمدزاده برگزار شد که در این جلسه کمک نقدی و فوری شورای شهر به تیم ملوان جهت انجام هزینه های جاری ارائه ...
 • بخاطر حرف احمدزاده از باشگاه می‌روم/۴ میلیارد تومان از جیبم هزینه کردم    :   نقل از خبرگزاری فارس، محمد رفیع نیا اعلام کرد:۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان متعلق به من است البته من بخاطر کمک به تیم شهرم و به خاطر همشهری‌هایم به ...
 • سی و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت علنی و با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و شهردار انزلی برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  سی و چهارمین جلسه شورای شهر انزلی به صورت علنی و با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مدیر فرهنگی هنری این منطقه و شهردار انزلی برگزار شد..

  ریاست شورای شهر انزلی در ابتدای این جلسه پس از تبریک به مناسبت صعود تیم فوتبال نوجوانان ملوان بندرانزلی و نوجوانان ملوان نوین انزلی به لیگ برتر نوجوانان کشور، اظهار کرد: بسیار خرسندیم از وجود مدیری با تجربه همچون دکتر مسرور در منطقه آزاد انزلی زیرا ایشان از چند ماه گذشته تا کنون به تمام وعده های خود در خصوص ارتباط و همکاری با شورا و شهردای انزلی عمل کرده اند.

  امیر احمدی فرد با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی در حال حاضر تبدیل به قطب گردشگری و یکی از مقصدهای نهایی سفر است، تصریح کرد: وظیفه ما به عنوان مدیران شهری الگو برداری از روش های مدیریت و برنامه ریزی گردشگری در منطقه آزاد انزلی است تا بتوانیم با جذب مسافران در شهر انزلی، در راستای توسعه شهری گام برداریم.

  وی ادامه داد: در جلساتی که با دکتر مسرور برگزار کردیم به دنبال کم کردن تهدیدات منطقه آزاد انزلی و افزایش مزایای این منطقه برای شهر بودیم تا به تبع آن بتوانیم پیوند و تعاملات میان شهر و منطقه را گسترش دهیم.

  رئیس شورا با اشاره به فعال سازی توریسم دریایی در شهر انزلی گفت: با راه اندازی اتوبوس های دریایی و پروژه هایی با همکاری منطقه آزاد انزلی، صنعت توریسم در انزلی پا خواهد گرفت همچنین در تلاش هستیم تا بتوانیم از مزایای پروژه در حال احداث مارینا منطقه آزاد انزلی، در شهر نیز بهره مند گردیم.

  احمدی فرد افزود: بر اساس ماده دو قانون مناطق آزاد، سازمان منطقه آزاد می تواند پروژه های عمرانی و فرهنگی خود را در شهرهای همجوار نیز انجام دهد، ما با جدیت پیگیر همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی و شهرداری در رویدادها و نمایشگاه های فرهنگی و هنری هستیم و امیدواریم با این همکاری بتوانیم خانه فرهنگ انزلی را فعال و در راستای ایجاد شور و نشاط اجتماعی در شهر انزلی، حرکت کنیم.

  وی با اشاره به برخی از پروژه های مهم شهر انزلی، خاطر نشان کرد: بلوار قدس انزلی از مهم ترین مکان های تفریحی و گردشگری شهر ما است که بسیار علاقه مند هستیم تا پروژه های عمرانی مثبتی در این بلوار انجام دهیم، جهت تکمیل زیر ساخت های ورزشی و فرهنگی، خانه کُشتی انزلی در دست احداث است که متاسفانه اعتبارات لازم برای تکمیل این پروژه وجود ندارد، ساخت سوله بحران چند منظوره و تخصیص اعتبار به هیات های ورزشی در شورای پنجم و با هدف حمایت از قهرمانان بندرانزلی نیز از دیگر اموری است که با هم افزایی منطقه آزاد انزلی، می توانیم به بهترین شکل به مرحله اجرا برسانیم.

  رئیس شورای شهر انزلی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: از شهرداری انزلی می خواهیم پیگیر حل مشکلات سامانه ۱۳۷ باشد تا مشکلات و مطالبات مردم را شنیده و به رفع معضلات شهری بپردازیم.

  احمدی فرد همچنین تاکید کرد: بهسازی فضای شهری جهت استفاده بهتر سالمندان و معلولین از امکانات شهروندی و تردد آسان تر در اماکن عمومی از وظایف مهمی است که شهرداری باید هرچه سریع تر در مورد آن اقدام نماید و با رمپ سازی های مناسب، مشکلاتی که سالیان سال در شهر انزلی وجود داشته است را کاهش دهد.

  وی در پایان متذکر شد: با استفاده از قوانین شهرداری ها باید با پارک های حاشیه ای در خیابان های اصلی مقابله کنیم تا شاهد کم شدن سطح ترافیک شهر و تردد آسان شهروندان باشیم.

  معاون فرهنگی، اجتماعی، گردشگری منطقه آزاد انزلی در این جلسه با بیان اینکه مردم انزلی، مردمانی فرهیخته و نخبه پرور هستند تصریح کرد: معتقدیم باید بیش از گذشته برای این شهر فعالیت شود، سازمان منقطه آزاد انزلی در مورد شهر انزلی رویکردی هم افزایانه دارد و این را رویکرد را مقدمه ای برای آینده بهتر در جهت ایفای مسئولیت های مشترک در قبال شهرستان می دانیم.

  مجید فاتحی با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از فرهنگیان انزلی و خیرین مدرسه ساز با مشارکت سازمان منطقه آزاد انزلی، اظهار کرد: این برنامه اتفاق مثبت بود و می تواند نوید همکاری های بیشتر منطقه با شهر انزلی در آینده ای نزدیک باشد.

  وی افزود: جشن های نوروزی امسال در شهر انزلی با همکاری شورا و شهرداری انزلی و با کمک منطقه برگزار شد که بازخورد مثبت آن را از سوی مردم و مسافران مشاهده کردیم . برگزاری چنین برنامه هایی راهی است که در دیگر کشورها طی شده است و بسیاری از شهرهای گردشگرپذیر دنیا با انجام این دست فعالیت ها به مراکز مهم گردشگری تبدیل شده اند

  معاون فرهنگی منطقه آزاد انزلی گفت: برای سومین سال پیاپی در دهه فجر و با استفاده از همه ظرفیت های سرمایه گذاری منطقه آزاد و انزلی جشن بزرگ گلریزان را در منطقه برگزار کردیم و رقم صد و پنجاه میلیون تومان در آن روز برای آزادی زندانیان شهر انزلی و حمایت از خانواده های آنها از سوی فعالان اقتصادی و تولیدی منطقه جمع آوری شد.

  فاتحی در ادامه تشریح همکاری های منطقه آزاد انزلی و شهرستان انزلی، گفت: برگزاری دو رویداد پیاده روی در هفته سلامت در شهرستان با همکاری منطقه آزاد، مشارکت سازمان در پاسداشت یاد و نام شهدا شهرستان انزلی، ساخت فیلم مستند زنده یاد قایقران در راستای تجلیل و تکریم سرمایه های اجتماعی انزلی، همکار منطقه آزاد انزلی در رویداد تالاب دوخان و به دنبال آن ایجاد هم افزایی نخبگان و فرهنگیان منطقه و شهرستان، از جمله اقداماتی است که منطقه آزاد انزلی جهت ایجاد تعامل بیشتر با شهرستان انزلی اجرایی نموده است.

  وی افزود: متاسفانه در برخی از افکار عمومی از بی توجهی منطقه آزاد انزلی نسبت به موارد فرهنگی و ورزشی یاد می شود و این در حالی است که مدیرعامل این منطقه همواره بر افزایش هم افزایی و توجه به مسائل فرهنگی و ورزشی شهرستان، تاکید داشته اند.

  مجید فاتحی با نگاهی به آینده همکاری ها، تاکید کرد: در حوزه گردشگری از دغدغه های مشترک برخورداریم و ما نیز معتقدیم در این امرنگاه اول باید ایجاد اشتغال برای جوانان باشد ، پتانسیل های گردشگری شهر انزلی بی نظیر است و ما امیدواریم با ایجاد همدلی میان مسئولین از این پتانسیل ها به خوبی بهره مند شویم.

  معاون فرهنگی اجتماعی منطقه آزاد انزلی با تکید بر اینکه که مزیت های سرمایه گذاری در منطقه و خارج از آن نزدیک به هم است، افزود: این شباهت از نظر مزایای سرمایه گذاری از مواردی است که باید از آن بهره برد زیرا با توجه به آزاد سازی حریم ساحل، بستر لازم جهت سوق دادن سرمایه گذاران به شهر انزلی فراهم است و ما نیز در این زمینه به شهر انزلی کمک خواهیم کرد.

  وی با بیان اینکه اگر می خواهیم شهر گردشگر پذیر باشیم باید خودمان را به استانادارد های مورد نظر برسانیم، متذکر شد: ایجاد تاسیسات به تنهایی به رشد گردشگری کمک نمی کند، انزلی از ظرفیت هتلینگ بسیار خوبی برخوردار است و نیازمند برنامه ریزی در این راستا هستیم.

  فاتحی با اشاره به آمادگی سازمان جهت برگزاری دوره های مرتبط با خدمات گردشگری افزود: با انجام چنین برنامه هایی سطح خدمات گردشگری افزایش می یابد و اصلاح رفتارهای ترافیکی رانندگان ، هتل داران و غیره از جمله مواردی است که در این دوره ها بررسی می شود از همه کارکنان این حوزه دعوت می کنیم تا در این دوره ها شرکت کنند و تاثیرات آن را در عملکرد خود شاهد باشند.

  معاونت گردشگری منطقه آزاد انزلی گفت: ایجاد مارینا در منطقه آزاد انزلی و به دنبال آن در شهر انزلی می توانیم شاهد تکمیل توسعه امر گردشگری دریایی در استان گیلان باشیم. در شمال کشور تا امروز استفاده خوبی از گردشگری دریایی، نشده است و مهمترین مشکل آن ایجاد زیر ساخت ها می باشد که در حال حاضر این مشکل در فاز تجارت منطقه آزاد انزلی و با مشارکت بخش خصوصی در حال مرتفع شدن است

  فاتحی با بیان اینکه معتقدیم مناطق آزاد به ایده آل های خود در امر صادرات نرسیده اند، تصریح کرد: باید در مجموع وضعیت کشور را در نظر داشته باشیم، در منطقه آزاد انزلی با وضع موجود توانستیم رتبه نخست صادرات را در دوسال گذشته و در بین هفت منطقه کسب کنیم که این موفقیت بدون شک حاصل یک کار تیمی بوده است.

  وی افزود: سردیس هایی از نام آوران شهر انزلی در حال ساخت است و دو سردیس آیت الله نجفی به دیلیل ارادت به این مرد بزرگ به زودی رونمایی می شود، سردیس استاد جلیل زیار پور به عنوان پدر نقاشی نوین ایران به عنوان یکی دیگر از ستارگان هنر شهر انزلی رونمایی می شود.

  فاتحی ابراز امیدواری کرد: مسیر درستی که آغاز شده با هم افزایی بیشتر، منجر به رسیدگی به مطالبات بحق مردم از نمایندگانشان درشورای شهر می شود؛ اعتقاد داریم باید منافع وجود منطقه آزاد، برای شهر انزلی نیز حاصل شود و این دغدغه مشترک ما است.

  فاتحی با بیان اینکه کمک بیشتر و مستمر به شهر انزلی نیازمند چاره اندیشی های اساسی است، تاکید کرد: بر اساس ماده ۲۳ و ۴ قانون تشکیل مناطق آزاد، نمی توانیم در خارج از سرزمین هزینه های خاصی داشته باشیم ، امیدواریم در کارگروهی که تشکیل می شود بحث الحاق شهر به منطقه با نظر تصمیم گیران نهایی شود، دکتر مسرور نیز مطالبه مردم انزلی در این زمینه را به ریاست جمهوری رسانده اند.

  وی در پایان در خصوص مشکلات باشگاه ملوان بندرانزلی خاطرنشان کرد: با توجه به نظر مدیرعامل منطقه آزاد انزلی که به مردم انزلی اطمیمنان خاطر برای فصل جاری این باشگاه دادند در روزها اخیر با پیگیری مدیرعامل ملوان و نماینده شهرستان مسیر و پروسه حمایت از باشگاه به جریان افتاده است و به نظر می رسد مشکلی خاصی در این زمینه وجود نداشته باشد، تمام استان به تیم ملوان علاقه دارند و معتقدیم که با کمک همگان، ملوان باید به سطح اول فوتبال کشور برگردد.

  مطالب مرتبط :

  احتمال فاجعه زیست‌محیطی با رویکرد پیمانکار جدید برای تزریق مواد نانو به تالاب انزلی

  حسن خسته بند عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وضعیت تالاب انزلی، گفت: بر اساس آمار سازمان حفاظت محیط زیست سالانه ۷۰۰ هزار تن رسوب وارد تالاب انزلی می شود که این برای یک تالاب ۲۰هزار هکتاری واقعا فاجعه و نگران کننده است. تالاب انزلی جاذبه های گردشگری استان گیلان کاهش ۶ متری عمق تالاب انزلی در چند سال اخیر نماینده مردم بندر انزلی در ... مطلب کامل

  بی‌معرفتی و بی‌انصافی هم حدی دارد / آنهایی که تیم را به این آقایان دادند الان کجا هستن

  ، سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی گفت: مالک و مسئولان باشگاه اگر توان اداره تیم را ندارند، بهتر است ملوان را رها کنند. و به نقل از «دی اسپورت»؛محمد احمدزاده در مورد خبر کناره‌گیری‌اش از ملوان گفت: اصلاً این بحث مطرح نیست و نمی‌دانم این چه عبارت یا خبری بود که در اختیار برخی رسانه‌ها قرار گرفت. ما با همکاران‌مان صحبت کردیم و در نهایت تصمیم بر این شد که ... مطلب کامل

  ۲۰۰ بسته حمایتی میان نیازمندان شهرستان انزلی توزیع می شود

  سرهنگ دوم پاسدار مهدی صفاتی غروب سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در دفتر فرماندهی سپاه ناحیه انزلی برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به مشکلات معیشتی در بین مردم به ویژه قشرهای کارگری، بیش از ۲۰۰ بسته حمایتی در قالب سبد کالا تهیه و در بین محرومان محلات مورد نظر توزیع می‌شود. وی رفع مشکلات مردم و محرومیت زدایی را از اهداف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانست ... مطلب کامل

  کناره‌گیری مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی با تداوم مشکلات مالی

  میلاد رفیع‌نیا مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی و برادر محمد رفیع‌نیا مالک باشگاه، ظهر امروز (سه‌شنبه) با صدور بیانیه‌ای که در زیر آمده، از سمت خود کناره‌گیری کرد. «مردم شریف و گرانقدر بندر انزلی با سلام و احترام؛ بی‌شک قلب همه ما انزلیچی‌ها به عشق ملوان می‌تپد. ملوانی که نقطه عطفی است تا همه ما در هر گروه سنی را به اتفاق، متحد کرده و همصدا نامش را در تمامی میادین ورزشی، فریاد ... مطلب کامل

  جانبازان خوزستان در مسابقات بسکتبال با ویلچر کشوری

  مسابقات بسکتبال با ویلچر جانبازان، یادواره روز شهید و شهدای مدافع حرم از تاریخ ۱۷ الی ۲۲ اسفند در شهرستان بندر انزلی استان گیلان با حضور ۱۵ تیم از ده استان آغاز گردید. استان خوزستان با ۱۰ بازیکن بنام های محمد راکی ، عبدالخالق حمیدی، کریم سواری، طارق دحیماوی، عادل طرفی شجاعی، احمد ولی الهی، جبار چلداوی، اسحاق نجف پور و سید علی موسوی در این مسابقات شرکت کرده ... مطلب کامل

  از خدا حرف می‌زنند اما حق بازیکنان را پایمال کردند

  تیم فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی با آغاز نیم فصل دوم رقابت‌ها با نتیجه یک بر صفر مقابل شهرداری سیرجان شکست خورد. این تیم از نظر مالی در شرایط خوبی به سر نمی‌برد و بازیکنان از ابتدای فصل هنوز دریافتی نداشته اند. به همین دلیل چند بازیکن اصلی این تیم مانند فروغ موری از این تیم جدا شده اند. مریم ایراندوست در گفتگو با خبرنگار مهر درباره مشکلات بوجود آمده در ... مطلب کامل

  هزار و ۹۰ تن روغن خام خوراکی آفتابگردان از کشور روسیه در مجتمع بندری انزلی پهلو گرفت

  کشتی "داهی بیول بیول" حامل ۵ هزار و ۹۰ تن روغن خام خوراکی آفتابگردان از کشور روسیه در مجتمع بندری انزلی پهلو گرفت و در حال تخلیه و انتقال به مخازن می باشد. گفتنی است در ۱۵ اسفند ماه همزمان با سفر رئیس جمهوری به بندرانزلی ۴ مخزن روغن خام خوراکی با ظرفیت کلی ۱۰ هزار تن، ۳ پست اسکله و ۱۲ کندوی سیلو غلات به ظرفیت ۴۵ هزار ... مطلب کامل

  مشاور فرماندار بندر انزلی در امور جوانان منصوب شد.

  اسماعیل حیدری آزاد فرماندار شهرستان بندر انزلی طی حکمی سعید بابایی را به عنوان مشاور فرماندار بندرانزلی در امور جوانان منصوب کرد. در این حک۰ آمده است: بسمه تعالی جناب آقای سعید بابایی سلام علیکم در راستای استفاده از شور و شعور جوانان در عرصه های تصمیم گیری و تصمیم سازی و نظر به تعهد، درایت ، تجارب و نشاط و نیروی جوانی به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور فرماندار در امور جوانان منصوب ... مطلب کامل

  گزارش تصویری مسابقه بوکس شهرداری بندر انزلی با ساپکوی تهران

  دیدار دوستانه بوکس بین دوتیم شهرداری بندرانزلی و ساپکوی تهران بزرگداشت زنده یاد نصرت وکیل منفرد با نتیجه ۷-۴ به نفع شهرداری بندرانزلی به پایان رسید. ... مطلب کامل

  تصویب ۱۹۷۳ میلیارد تومان پروژه در سفر رئیس جمهور به گیلان

  مصطفی سالاری شامگاه یکشنبه در گفتگوی ویژه خبری با شبکه باران با موضوع دستاوردهای سفر ریاست جمهوری به استان گیلان با اشاره به اینکه دو دیدگاه در زمینه بهره برداری از راه آهن وجود دارد، اظهار کرد: یک نگاه ملی و دیگر استانی است. کارکردهای بین المللی و تحکیم روابط مزایای اتصال به شبکه ریلی سالاری با بیان اینکه در حوزه نگاه ملی و بین المللی این راه آهن موقعیت ژئوپولتیک ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.