• Стражи Арктики смотреть рутуб    :   Стражи Арктики" Стражи Арктики Стражи Арктики Стражи Арктики "Стражи Арктики" ок «Стражи Арктики» смотреть youtube `Стражи Арктики` фб Стражи Арктики kz movies online Стражи Арктики me Стражи Арктики ютуб сайт movies online (Стражи Арктики) вк (Стражи ...
 • Аванпост v youtube    :   Аванпост" Аванпост Аванпост Аванпост `Аванпост` ок (Аванпост) ютуб сайт «Аванпост» кз «Аванпост» тв movies 2019 `Аванпост` моя рутуб movies top (Аванпост) тв Аванпост ua (Аванпост) кз movies 2019 (Аванпост) кз смотреть youtube Аванпост Аванпост Аванпост Аванпост Аванпост...
 • Земля под моими ногами YouTube    :   Земля под моими ногами" Земля под моими ногами Земля под моими ногами Земля под моими ногами вк «Земля под моими ногами» смотреть youtube «Земля под моими ногами» ua Земля под моими ...
 • Король слон смотреть ютуб    :   Король слон" Король слон Король слон Король слон `Король слон` hd рутуб Король слон com "Король слон" vk movies Король слон юа «Король слон» v youtube movies 2019 «Король слон» fb (Король слон) про «Король слон» ...
 • Союз спасения смотреть youtube    :   Союз спасения" Союз спасения Союз спасения Союз спасения (Союз спасения) hd Союз спасения ютуб онлайн `Союз спасения` тв Союз спасения fb movies top (Союз спасения) vk (Союз спасения) youtube com movies online `Союз спасения` моя (Союз ...
 • Ford против Ferrari смотреть рутуб    :   Ford против Ferrari" Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari net Ford против Ferrari YouTube vk ua movies «Ford против Ferrari» com v youtube movies to ...
 • سی و هفتمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرانزلی، روز یکشنبه (۲۰ خرداد) سی و هفتمین جلسه شورا شهر بندرانزلی به صورت عادی و علنی و با حضور شهردار بندرانزلی، مهندس طالب پور عضو محترم هیئت مدیره و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی، مسئولین اتاق اصناف و دیگر مسئولین شهری در محل شورا برگزار شد.

  امیر احمدی‌فرد، رئیس شورای شهر بندر انزلی در ابتدای جلسه با تشکر از مردم انزلی بابت شرکت باشکوهشان در راهپیمایی روز قدس، درخصوص رونق کسب و کار با بهره گیری از مزایا و ظرفیت های منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: مناطق آزاد ایجاد شد که با جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و ورود تکنولوژی و دانش نو بازار کشور را رونق دهد و با افزایش صادرات در اقتصاد کشور تاثیر گذار باشند.

  احمدی فرد با بیان اینکه با توجه به دیدگاه ها و توانمندی های مدیر عامل منطقه آزاد انزلی تحول خوبی را در این منطقه شاهد بودیم خاطرنشان کرد: بیش از ۱۹۰۰ غرفه در منطقه آزاد انزلی فعالیت می کنند و که با رونق گرفتن بازار این منطقه شاهد بودیم که بازار انزلی با چالش جدی روبرو شده است.
  وی با اشاره به اینکه منطقه آزاد انزلی به مقصد سفر و قطب گردشگری تبدیل شده است تصریح کرد: بیش از ۲ هزار جوان شهرمان در منطقه آزاد انزلی کار می کنند و از مزایای این منطقه بهره می برند و مسئولین شهرستان می توانند با بهره گیری از مزایا منطقه آزاد انزلی در پیشرفت و تکمیل پروژه های شهرستان استفاده کنند.
  این عضو شورا با بیان اینکه رونق بازار منطقه آزاد انزلی چالشهایی را برای شهر انزلی به وجود آورده است، گفت: می بینیم که با رشد منطقه آزاد شهر انزلی دچار رکود شده است و این در حالی است که شهر انزلی به جز بازارهای سنتی دارای سه بازار بزرگ دیگر بوده که با وجود منطقه آزاد دچار مشکل شده اند.
  احمدی فرد با بیان اینکه در شورای پنجم به دنبال پیوند شهر و منطقه و همچنین توسعه شهر با حمایت منطقه هستیم عنوان کرد:در این شورا به دنبال این هستیم که شهر انزلی را به منطقه آزاد الحاق کنیم یا حداقل مناطقی از این شهر را در محدوده منطقه آزاد داشته باشیم و همچنین اصناف و بازاریان ما هم از معافیت مالیاتی برخوردار شوند که در جلسات گوناگونی که با مدیر عامل منطقه آزاد انزلی برگزار کردیم، ایشان قول مساعد دادند که هر موردی که بر اساس قانون باشد حمایت می کند.
  رئیس شورا شهر بندرانزلی در پایان ضمن تشکر از مدیر عامل منطقه آزاد انزلی در راستای حمایت از باشگاه فرهنگی و ورزشی ملوان بندرانزلی بیان داشت: با توجه به کمک مالی که منطقه آزاد انزلی به باشگاه پرداخت کرد و وعده های مساعدت مالی این منطقه می توان یک صندلی از هیئت مدیره را به منطقه آزاد سپرد و امیدوارم که این امر محقق شود.

  دکتر پورقربان در ابتداری سخنان خود به تقدیر از پرسنل شهرداری انزلی پرداخت و گفت: در این ایام شهر انزلی میزبان میهمانان زیادی بود و تولید زباله در سطح شهر که در روز های عادی ۱۲۰ تن است در این ایام به مرز ۲۰۰ تن رسید که جا دارد از همکارانم در واحد خدمات شهری بابت تلاش چشمگیری که در این روزها داشتند تقدیر و تشکر کنم‌.
  شهردار انزلی اشاره کرد : علاوه بر کارهای عمرانی دو کار فرهنگی در این ایام داشتیم که یکی میز خدمت در نماز جمعه بود که به همت شورای شهر انزلی برگزار شد که بازخورد خوبی نیز داشت و ما آمادگی داریم که در هر نقطه از شهر این نشست ها را داشته باشیم. نکته دوم در بحث ایام تعطیلات لیالی قدر بود که می طلبید تمام ادارات در این خصوص همکاری داشته باشند ولی بیشتر نگاه ها به سمت شهرداری و شورای شهر بوده که ما توانستیم با کمک همکارانمان این موضوع را مدیریت کنیم ولی متاسفانه از طرف ادارات همکاری مناسبی ندیدیم‌.
  وی ادامه داد : در جلسه ای که در فرمانداری برگزار شد صحبت هایی با دکتر مسرور داشتیم و قرار شد محل های سرمایه گذاری را ارائه دهیم که این موضوع را مشخص و ارائه دادیم اما این بحث تاکنون ترتیب اثر داده نشد‌ه و ما درخصوص تکمیل پارک اخترکاویان و بازسازی و تعریض پل قلمگوده از منطقه آزاد انزلی درخواست همکاری داریم‌.
  پورقربان در انتها به لایروبی مسیر کشتی میرزا کوچک خان اشاره کرد و گفت: جلساتی با جناب چراغی داشتیم که تاکنون درخواست های ما عملی نشد‌ه، یکی از این درخواست ها لایروبی مسیر کشتی میرزاکوچک خان بود که با توجه به قولی که دادند متاسفانه محقق نشد و خواهشم این است که این موضوع به صورت ویژه دنبال شود. همچنین در محدوده اداره بندر به لحاظ اینکه زیرسازی مناسب نداشته بتن ریزی انجام شده اما تاکنون آسفالت این منطقه صورت نگرفته و در آخر ما انتظار داریم اداره بنادر در برخی از مراسمات و روزها پررنگ تر ظاهر شود، بخصوص در ایام عید که دیواره اداره بندر می توانست رنگ آمیزی شود.

  شعبان جعفری نایب رئیس شورا شهر با بیان اینکه بسیاری از مشکلات امروز ما با برخی مدیران شهری بوده و نه منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: از رئیس شورا می خواهم که دفعه بعد استاندار را دعوت کنند و اگر ایشان به شورا نمی آیند، خود مردم به استانداری بروند و خواسته های خویش را پیگیری کنند.
  وی با انتقاد از فرماندار شهرستان بندرانزلی از عدم حضور فرماندار در جلسه شورا و مراسم تجلیل از نخبگان و مدال آوران افزود: نماینده عالی دولت در شهرستان به این جلسه اعتقاد ندارند و دو بار ایشان دعوت کردیم ولی ایشان حضور پیدا نکردند.
  این عضو شورا با بیان اینکه میز برای افراد نمی ماند خاطرنشان کرد: تا چه زمانی سیاسی کاری و تا چه زمانی باید مشکلات را از مردم پنهان کنیم، با اینکه استاندار در شورا اداری حضور پیدا کردند و نگاه ویژه ایشان را به شهرستان و گردشگری دیدم ولی این نگاه و عزم را در برخی مدیران شهری ندیدم.
  جعفری با اشاره به اینکه اگر انزلی دروازه اروپا لقب گرفت به خاطر اداره بندر بوده است تصریح کرد: اگر انزلی به منطقه آزاد انزلی الحاق نمی شود خواهشا نام انزلی را از تابلوی منطقه آزاد حذف کنید، این منطقه یک فرصت است که ما نتوانستیم از آن استفاده کنیم.
  وی ادامه داد: بندرانزلی همه جای آن بسیار زیباست و طلا است که بر روی آن خاک نشسته است.
  نایب رییس شورا بیان داشت: از سخنگوی شورا می خواهم نشستی با اصحاب رسانه داشته باشند و به مردم صادقانه بگوییم که چه کسانی مانع توسعه شهر هستند، امروز منطقه آزاد انزلی در حال استفاده از ظرفیت های شهرستان است ولی شهرستان از ظرفیت منطقه آزاد استفاده نمی کند اما از تعامل مدیر عامل منطقه آزاد انزلی با شورا و ارسال معاونین خود در پیشبرد اهداف تشکر می کنم.

  ابراهیم برفچالانی در ابتدا ضمن تشکر از مسئولین منطقه آزاد انزلی بخصوص حسن تعهد دکتر مسرور یکی از مزیت های منطقه آزاد را مدیریت واحد دانست.

  سخنگوی شورا اعلام کرد : لازم بود جناب فرماندار شخصا در این جلسه شرکت می کردند که متاسفانه کم لطفی کردند، همچنین از جناب نماینده هم چندین جلسه دعوت به عمل آمده که متاسفانه در جلسات حضور پیدا نمی کنند و این مسائل به نفع شهر نیست و این منیت ها به شهر آسیب میرساند.

  وی با اعلام اینکه در شورا و شهرداری اعتقاد داریم تا از مزیت های منطقه آزاد استفاده کنیم بیان کرد: الحاق شهر انزلی به منطقه آزاد حق مسلم مردم شریف انزلی است و تشکیل منطقه آزاد انزلی مطالبه مردم شهر بندرانزلی بود‌ و برگزاری این نشست ها نشان دهنده دیدگاه مثبت شورا و منطقه آزاد است.

  برفچالانی ادامه داد : هر توسعه ای پیامدهای منفی هم می تواند داشته باشد و ما باید نکات منفی را شناسایی کنیم و برای حل آن چاره اندیشی کنیم‌.

  وی با اعلام اینکه منطقه آزاد انزلی باعث جذب گردشگر برای شهر انزلی می شود تصریح کرد: باید ببینیم چه کاری کنیم تا بازار انزلی از وضعیتی که در آن گرفتار شده بیرون آید.
  وی ادامه داد : مزیت این الحاق مدیریت واحد شهریست. متاسفانه می بینیم که شورا با اکثریت آرا تصمیم می گیرد شنبه بازار به مکان قبلی خود بازگردد اما نهاد دیگری دخالت می کند و این نهاد های موازی جلوی این امر را می گیرند. همچنین یکی از جذابیت های شهر انزلی ساحل انزلیست اما علیرغم درخواست مردم دستور می دهند ساحل را ببندیم و ما مجبور می شویم به نام شهرداری و شورا ساحل را‌ببندیم و مردم فقط شهرداری و شورای را در این خصوص نقد می کنند‌.

  وی در انتها درخصوص کمک منطقه آزاد در اجرای پروژه های شهری اعلام کرد : پل قلمگوده با توجه به وضعیت خطرناک آن می تواند در اولویت قرار گیرد.

  یاسر کریم بخش در ابتدا عنوان کرد: قطعا منطقه آزاد انزلی یک عملکرد فرامنطقه ای دارد و معتقدم نام انزلی با منطقه آزاد بعنوان یک برند در پهنه جغرافیایی بین الملل می درخشد، اما باید توجه داشت که بالغ بر ۹۰ درصد از تاسیسات زیربنایی منطقه آزاد انزلی در شهرستان انزلی است و تقاضای اینجانب بهره مندی پروژه های شهر از قانون شهرهمجوار است، نه تنها همجوار بلکه قسمت قابل توجهی از درآمدهای این منطقه از بنادر و گمرکات شهر انزلی است.
  کریم بخش گفت : همواره بر این تاکید داریم که راه توسعه انزلی از تعاملات منطقه ای و فرامنطقه ای می گذرد و بر تعامل همه جانبه با مدیریت این سازمان اسرار داریم.

  یاسر کریم بخش ادامه داد : انزلی رنگین کمان فرصت هاست و وجود تالاب، سواحل، اسکله ها و بنادر، موج شکن ها و از همه مهمتر ۱۲۰ هزار جمعیت شهری پویا، زنده و فرهیخته در انزلی یک مشخصه منحصربه فرد است و ما راهی جز توسعه و رشد فزاینده گردشگری شهر نداریم و حق نداریم منافع منطقه آزاد را فدای اختلافات سیاسی کنیم.

  منشی شورا درخصوص پروژه های عمرانی و بسته های سرمایه گذاری پیشنهاداتی درخصوص پارک هفده هکتاری، پل قدیم غازیان، جزیره طالقانی، بازار خیابان سپه، بلوار قدس، توسعه بازارهای گیلار، کاسپین و پردیس ارائه داد و گفت: امیدوارم این موارد مورد توجه سرمایه گذاران و مدیران منطقه آزاد قرار گیرد.

  هادی حیدری گفت: در صحبت های بازاریان انزلی یک غمی است که نشان از این دارد بازار انزلی مدتهاست به حال خود رها شده و حال باید دید چه کارهایی می شود کرد و بهتر است ببینیم منطقه آزد انزلی چه کار کرده،‌ منطقه آزاد انزلی از بسترتجارت و گردشگری استفاده و این منطقه را به مردم معرفی کرد.

  وی با بیان اینکه ما ایرانیان خرید را بخشی از گردشگری می بینیم‌ تصریح کرد: منطقه آزاد انزلی از این بخش استفاده کرد‌ و اکنون چیزی را به ما هدیه می دهند که یک هدیه کهنه است‌، دوستان ما در منطقه آزاد به مردم انزلی مُسکن ندهند بلکه با توانایی هایی که دارند کمک کنند ما یک درمان برای شهرمان داشته باشیم.

  حیدری ادامه داد: وجود پادگان نیروی دریایی حسن رود و همچنین مجتمع شهید مطهری یکی از موانع گسترش منطقه آزاد انزلی شده که استاندار و فرماندار باید به این موضوع توجه کنند.

  وی در پایان اشاره کرد: باید موانعی که باعث شده انزلی مانند جزیره مانده را برداریم و از نکاتی که باعث شده منطقه آزاد یک دریا شده استفاده کنیم و به جای اینکه فقط دردها را بگوییم دنبال درمان باشیم یکی از این درمان ها میتواند استفاده از پتانسیل تجار با تشویق هایی که میگذاریم باشد.

  مه سیما نصیری در ابتدا با بیان اینکه در سال ۹۳ اراضی منطقه آزاد افزایش پیدا کرد و همچنین افزایش اراضی منطقه آزاد انزلی به سمت رشت این امکان وجود دارد که به سمت انزلی نیز افزایش پیدا کند.

  نصیری ادامه داد : باید موانع الحاق شهر انزلی به منطقه آزاد را شناسایی کنیم و برای رفع آن ها گام برداریم تا مردم مظلوم انزلی به مطالباتشان برسند.

  مه سیما نصیری افزود : در این شهر تمام حرکت ها به سختی اتفاق می افتد و متاسفانه موانع زیادی در شهر داریم و این مردم هستند که با مشکلات زیادی که دارند تاکنون صبوری کردند‌.

  نصیری با عنوان اینکه زندگی مردم به سختی میگذرد اعلام کرد: اطمینان دارم دکتر مسرور و تیم بسیار فعالشان می توانند حداقل بخشی از شهر انزلی را به منطقه آزاد انزلی الحاق کنند و ما باید با وحدت داخلی موانع را بردایم.

  نصیری در انتها یادآور شد: با توجه به هنرمندان بسیاری که شهر انزلی دارد، متاسفانه در خصوص مسائل فرهنگی فقیر است و در این خصوص پیشنهاد تشکیل یک خانه فرهنگ در انزلی داشتیم که امیدورایم منطقه آزاد انزلی در این خصوص به ما کمک کنند.

  موسی زنجانخواه در ابتدا اعلام کرد : حقیقتا شهر انزلی با توجه به ماهیت بندری بودنش توسعه نیافته و شهری که رهبر آن را قهرمان خوانده متاسفانه برخی مسئولینش قهرمانان نیستند‌. امروز قهرمانی این است که تمام مسئولین دست به دست هم دهند تا به شهر کمک کنند‌ و برای احقاق حق مردم گام بردارند.

  خزانه دار شورا اعلام کرد : مردم انزلی تصورشان از منطقه آزاد این بود که با آمدن منطقه آزاد زندگیشان رونق می گیرد اما متاسفانه باتوجه به مشکلاتی که به وجود آمد موجب شد تا مردم انزلی نتوانند از مزایایی که انتظارش را داشتند بهره ببرند و حال آرزوی ما این است که این تعاملات به وجود آمده باعث رونق بازارهای انزلی شود.

  وی ادامه داد : بزرگ ترین بندر شمال کشور هستیم اما متاسفانه شهرهای بندری در کشور ما بر خلاف کشورهای خارجی فقیر هستند و سرمایه ها از شهر خارج می شنود و ما باید سرمایه ها را به سمت شهر سوق دهیم.

  زنجانخواه ادامه داد : منطقه آزاد انزلی در جذب گردشگر بسیار قوی عمل کرده و اگر همین رویه ادامه داشته باشد و ما نتوانیم از این مزیت بهره ببریم روز به روز شهر فقیرتری خواهیم داشت.

  وی در انتها تاکید کرد : با توجه به مدیریت یکپارچه در منطقه آزاد انزلی مردم شهر انزلی انتظار دارند که بخشی از مزیت های منطقه آزاد برای شهر انزلی باشد اما اگر این مدیریت یکپارچه در شهر انزلی وجود نداشته باشد نمی توانیم از این مزایا استفاده کنیم.

  وحید طالب پور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی در این جلسه با اشاره به توسعه و رشد منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: فقط توسعه یک منطقه را نمی ببینیم و برای مردم باید ارزش آفرینی داشته باشد.
  وی با بیان اینکه درخواست ها و صحبت های مردم شهرستان حائز اهمیت است افزود: درمیان تمام نهادها و مسئولین باید همگرایی صورت گیرد و ما به خرد جمعی اعتقاد داریم.
  طالب پور با بیان اینکه شانس با ما یار بود که مدیر عامل و هیئت مدیره ای انتخاب شدند که تجارب ارزشمندی از دیگر مناطق آزاد داشتند خاطرنشان کرد: قانون فعلی اجازه معافیت مالیاتی به بازاریان انزلی را نمی دهد ولی پیشنهاد می کنم از طریق نمایندگان مجلس این موضوع را پیگیری کنید.
  وی با بیان اینکه برخی می گویند مناطق آزاد فقط واردات دارند را نادرست دانست و یادآور شد: در سال گذشته ۶۲ میلیون دلار صادرات داشتیم و همچنین ۳ هزار نفر در دو شهرک صنعتی در حال کار هستند و شهرک صنعتی سه را در دستور احداث داریم و وعده می دهیم که حداقل ۵۰ درصد از نیروهایی که در این شهرک صنعتی جذب خواهند شد از نیروهای بومی شهر انزلی باشند.
  وی با بیان اینکه هر فعالیتی در منطقه آزاد صورت گرفته وظیفه بوده است افزود: در منطقه آزاد انزلی ۱۷ هزار نفر شاغل هستند و برای جذب نیرو در حال ساماندهی بانک اطلاعاتی هستیم که بتوانیم به کارفرمایان، نیرو معرفی کنیم.
  وی ادامه داد: بزرگترین آکواریم ایران در منطقه آزاد انزلی در حال احداث است و همچنین احداث مارینا باعث می شود با این ظرفیت ها گردشگر جدید جذب شود و به ظرفیت های گردشگری افزوده شود.
  طالب پور با اشاره به حمایت منطقه آزاد انزلی از اصناف شهرستان عنوان داشت: غرفه هایی در منطقه آزاد انزلی داریم که جهت بهره برداری در اختیار بازاریان شهرستان انزلی که از اصناف انزلی معرفی می شوند قرار می دهیم.
  وی با اشاره به همکاری ها و فعالیت های مشترک فرهنگی فی مابین شهرداری بندرانزلی و منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: در برگزاری جشن ها و بررسی احداث خانه فرهنگ می توانیم با شهرداری بندرانزلی همکاری کنیم.

  مطالب مرتبط :

  سی و هفتمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد

  Ford против Ferrari" Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari `Ford против Ferrari` hd Ford против Ferrari рутуб «Ford против Ferrari» вк ua movies 2019 Ford против Ferrari моя Ford против Ferrari рутуб сериалы movies 2017 "Ford против Ferrari" ок «Ford против Ferrari» ru (Ford против Ferrari) ua movies to watch (Ford против Ferrari) ок «Ford против Ferrari» rutube Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против ... مطلب کامل

  سی و هفتمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد

  Джуманджи ۲ новый уровень" Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень `Джуманджи ۲ новый уровень` ok «Джуманджи ۲ новый уровень» ютуб онлайн `Джуманджи ۲ новый уровень` про `Джуманджи ۲ новый уровень` моя movies 2017 Джуманджи ۲ новый уровень моя "Джуманджи ۲ новый уровень" ютуб youtube movies 2018 `Джуманджи ۲ новый уровень` net Джуманджи ۲ новый уровень без (Джуманджи ۲ новый уровень) com movies top `Джуманджи ۲ новый уровень` hd Джуманджи ۲ новый уровень рутуб... مطلب کامل

  سی و هفتمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد

  Ангелы чарли" Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли (Ангелы чарли) ua "Ангелы чарли" rutube (Ангелы чарли) me «Ангелы чарли» net movies 2017 "Ангелы чарли" юа «Ангелы чарли» ютуб youtube movies top Ангелы чарли без (Ангелы чарли) ру Ангелы чарли кз movies to watch Ангелы чарли вк "Ангелы чарли" смотреть ютуб Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли مطلب کامل

  سی و هفتمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد

  Двое" Двое Двое Двое Двое ua (Двое) rutube «Двое» kz `Двое` кз movies (Двое) tv «Двое» rutube ru movies to watch (Двое) кз «Двое» hd `Двое` ok movies 2018 «Двое» com «Двое» ютуб Двое Двое Двое Двое Двое Двое مطلب کامل

  سی و هفتمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد

  Монтгомери Клифт" Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт (Монтгомери Клифт) ru (Монтгомери Клифт) ютуб онлайн "Монтгомери Клифт" me «Монтгомери Клифт» ua movies top `Монтгомери Клифт` com (Монтгомери Клифт) смотреть youtube movies online (Монтгомери Клифт) hd тв "Монтгомери Клифт" tv movies 2017 "Монтгомери Клифт" net «Монтгомери Клифт» смотреть ютуб Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт مطلب کامل

  سی و هفتمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد

  Ангелы Чарли" Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли (Ангелы Чарли) ру рутуб сериалы "Ангелы Чарли" fb Ангелы Чарли тв movies to watch `Ангелы Чарли` ру `Ангелы Чарли` рутуб сериалы movies online Ангелы Чарли kz `Ангелы Чарли` фб Ангелы Чарли ок movies top Ангелы Чарли kz «Ангелы Чарли» ютуб Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли مطلب کامل

  سی و هفتمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد

  Малыш Джо" Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо ок «Малыш Джо» v youtube «Малыш Джо» net «Малыш Джо» com movies 2018 Малыш Джо ру "Малыш Джо" rutube movies top «Малыш Джо» фб me fb movies top ua (Малыш Джо) смотреть rutube Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо مطلب کامل

  سی و هفتمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد

  Последний бросок" Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок ua (Последний бросок) ютуб Последний бросок tv `Последний бросок` tv movies 2017 "Последний бросок" hd "Последний бросок" YouTube movies 2019 моя "Последний бросок" com «Последний бросок» ru movies 2017 (Последний бросок) fb ютуб youtube Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок مطلب کامل

  سی و هفتمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد

  Матиас и Максим" Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим (Матиас и Максим) тв «Матиас и Максим» смотреть ютуб «Матиас и Максим» ok Матиас и Максим тв movies 2017 "Матиас и Максим" kz рутуб movies top «Матиас и Максим» юа (Матиас и Максим) ua Матиас и Максим про movies 2019 моя (Матиас и Максим) ютуб Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим مطلب کامل

  سی و هفتمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد

  Джуманджи ۲ новый уровень" Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень tv (Джуманджи ۲ новый уровень) смотреть rutube "Джуманджи ۲ новый уровень" tv (Джуманджи ۲ новый уровень) ru movies Джуманджи ۲ новый уровень без `Джуманджи ۲ новый уровень` ютуб сайт movies `Джуманджи ۲ новый уровень` моя «Джуманджи ۲ новый уровень» fb «Джуманджи ۲ новый уровень» net movies 2017 (Джуманджи ۲ новый уровень) без `Джуманджи ۲ новый уровень` смотреть рутуб Джуманджи ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.