• صحبت های شهردار بندرانزلی در جمع اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار    :   ، دکتر حسن پورقربان شهردار بندرانزلی ضمن تبریک و تهنیت ۱۷ مرداد روز خبرنگار عنوان نمود: اگر کانونی وجود داشته باشد که خبرنگاران کنار هم جمع شوند این آمادگی را ...
 • انتقاد با تخریب فرق دارد و کسی حق ندارد با توهین و افترا زدن به مسئولان از آن به عنوان انتقاد یاد کند.    :   اسماعیل حیدری آزاد روز چهارشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران بندرانزلی از سوی شهرداری اظهار کرد: انتقاد با تخریب فرق دارد و کسی حق ندارد با توهین و افترا ...
 • اختصاص اعتبار ۶۵۰ میلیونی برای تجهیز آتش نشانی انزلی    :   ، مهرداد رضاپور ظهر چهارشنبه در مراسم رونمایی از تشک نجات آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری انزلی، اظهار کرد: این تشک در ابعاد ۴۸ متر مربع دارای دو ...
 • شهر انزلی لایق بهترین هاست / برای خدمت گذاری به مردم آمده ام / جایگاه قلم خبرنگاران بسیار ارزشمند است    :   ؛ هادی حیدری رییس شورای شهر انزلی اظهار داشت : یکی از تجهیزات مورد نیاز شهرمان یعنی تشک نجات حریق خریداری شد و از فرماندهی آتش نشانی انزلی تشکر ...
 • ۴ انتصاب جدید در باشگاه ملوان/ مجیدی مدیر ملوان در لیگ ۱ شد+ تصاویر    :   فرزاد مجیدی بازیکن اسبق استقلال تهران که سابقه سرپرستی تیم‌های استقلال تهران و نساجی مازندران در لیگ برتر را دارد، طی حکمی از سوی محسن میرابی به‌عنوان مدیر تیم فوتبال ...
 • سرعت کاه های بندرانزلی بیش از میزان مصوب است    :   حسن پورقربان روز شنبه در جلسه شورای ترافیک بندرانزلی اظهار کرد: متاسفانه تعداد سرعت کاه ها در سطح شهر بندرانزلی بسیار زیاد است و هم اکنون ۲۱۶ سرعت کاه در ...
 • سی و هفتمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر بندرانزلی، روز یکشنبه (۲۰ خرداد) سی و هفتمین جلسه شورا شهر بندرانزلی به صورت عادی و علنی و با حضور شهردار بندرانزلی، مهندس طالب پور عضو محترم هیئت مدیره و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی، مسئولین اتاق اصناف و دیگر مسئولین شهری در محل شورا برگزار شد.

  امیر احمدی‌فرد، رئیس شورای شهر بندر انزلی در ابتدای جلسه با تشکر از مردم انزلی بابت شرکت باشکوهشان در راهپیمایی روز قدس، درخصوص رونق کسب و کار با بهره گیری از مزایا و ظرفیت های منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: مناطق آزاد ایجاد شد که با جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی و ورود تکنولوژی و دانش نو بازار کشور را رونق دهد و با افزایش صادرات در اقتصاد کشور تاثیر گذار باشند.

  احمدی فرد با بیان اینکه با توجه به دیدگاه ها و توانمندی های مدیر عامل منطقه آزاد انزلی تحول خوبی را در این منطقه شاهد بودیم خاطرنشان کرد: بیش از ۱۹۰۰ غرفه در منطقه آزاد انزلی فعالیت می کنند و که با رونق گرفتن بازار این منطقه شاهد بودیم که بازار انزلی با چالش جدی روبرو شده است.
  وی با اشاره به اینکه منطقه آزاد انزلی به مقصد سفر و قطب گردشگری تبدیل شده است تصریح کرد: بیش از ۲ هزار جوان شهرمان در منطقه آزاد انزلی کار می کنند و از مزایای این منطقه بهره می برند و مسئولین شهرستان می توانند با بهره گیری از مزایا منطقه آزاد انزلی در پیشرفت و تکمیل پروژه های شهرستان استفاده کنند.
  این عضو شورا با بیان اینکه رونق بازار منطقه آزاد انزلی چالشهایی را برای شهر انزلی به وجود آورده است، گفت: می بینیم که با رشد منطقه آزاد شهر انزلی دچار رکود شده است و این در حالی است که شهر انزلی به جز بازارهای سنتی دارای سه بازار بزرگ دیگر بوده که با وجود منطقه آزاد دچار مشکل شده اند.
  احمدی فرد با بیان اینکه در شورای پنجم به دنبال پیوند شهر و منطقه و همچنین توسعه شهر با حمایت منطقه هستیم عنوان کرد:در این شورا به دنبال این هستیم که شهر انزلی را به منطقه آزاد الحاق کنیم یا حداقل مناطقی از این شهر را در محدوده منطقه آزاد داشته باشیم و همچنین اصناف و بازاریان ما هم از معافیت مالیاتی برخوردار شوند که در جلسات گوناگونی که با مدیر عامل منطقه آزاد انزلی برگزار کردیم، ایشان قول مساعد دادند که هر موردی که بر اساس قانون باشد حمایت می کند.
  رئیس شورا شهر بندرانزلی در پایان ضمن تشکر از مدیر عامل منطقه آزاد انزلی در راستای حمایت از باشگاه فرهنگی و ورزشی ملوان بندرانزلی بیان داشت: با توجه به کمک مالی که منطقه آزاد انزلی به باشگاه پرداخت کرد و وعده های مساعدت مالی این منطقه می توان یک صندلی از هیئت مدیره را به منطقه آزاد سپرد و امیدوارم که این امر محقق شود.

  دکتر پورقربان در ابتداری سخنان خود به تقدیر از پرسنل شهرداری انزلی پرداخت و گفت: در این ایام شهر انزلی میزبان میهمانان زیادی بود و تولید زباله در سطح شهر که در روز های عادی ۱۲۰ تن است در این ایام به مرز ۲۰۰ تن رسید که جا دارد از همکارانم در واحد خدمات شهری بابت تلاش چشمگیری که در این روزها داشتند تقدیر و تشکر کنم‌.
  شهردار انزلی اشاره کرد : علاوه بر کارهای عمرانی دو کار فرهنگی در این ایام داشتیم که یکی میز خدمت در نماز جمعه بود که به همت شورای شهر انزلی برگزار شد که بازخورد خوبی نیز داشت و ما آمادگی داریم که در هر نقطه از شهر این نشست ها را داشته باشیم. نکته دوم در بحث ایام تعطیلات لیالی قدر بود که می طلبید تمام ادارات در این خصوص همکاری داشته باشند ولی بیشتر نگاه ها به سمت شهرداری و شورای شهر بوده که ما توانستیم با کمک همکارانمان این موضوع را مدیریت کنیم ولی متاسفانه از طرف ادارات همکاری مناسبی ندیدیم‌.
  وی ادامه داد : در جلسه ای که در فرمانداری برگزار شد صحبت هایی با دکتر مسرور داشتیم و قرار شد محل های سرمایه گذاری را ارائه دهیم که این موضوع را مشخص و ارائه دادیم اما این بحث تاکنون ترتیب اثر داده نشد‌ه و ما درخصوص تکمیل پارک اخترکاویان و بازسازی و تعریض پل قلمگوده از منطقه آزاد انزلی درخواست همکاری داریم‌.
  پورقربان در انتها به لایروبی مسیر کشتی میرزا کوچک خان اشاره کرد و گفت: جلساتی با جناب چراغی داشتیم که تاکنون درخواست های ما عملی نشد‌ه، یکی از این درخواست ها لایروبی مسیر کشتی میرزاکوچک خان بود که با توجه به قولی که دادند متاسفانه محقق نشد و خواهشم این است که این موضوع به صورت ویژه دنبال شود. همچنین در محدوده اداره بندر به لحاظ اینکه زیرسازی مناسب نداشته بتن ریزی انجام شده اما تاکنون آسفالت این منطقه صورت نگرفته و در آخر ما انتظار داریم اداره بنادر در برخی از مراسمات و روزها پررنگ تر ظاهر شود، بخصوص در ایام عید که دیواره اداره بندر می توانست رنگ آمیزی شود.

  شعبان جعفری نایب رئیس شورا شهر با بیان اینکه بسیاری از مشکلات امروز ما با برخی مدیران شهری بوده و نه منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: از رئیس شورا می خواهم که دفعه بعد استاندار را دعوت کنند و اگر ایشان به شورا نمی آیند، خود مردم به استانداری بروند و خواسته های خویش را پیگیری کنند.
  وی با انتقاد از فرماندار شهرستان بندرانزلی از عدم حضور فرماندار در جلسه شورا و مراسم تجلیل از نخبگان و مدال آوران افزود: نماینده عالی دولت در شهرستان به این جلسه اعتقاد ندارند و دو بار ایشان دعوت کردیم ولی ایشان حضور پیدا نکردند.
  این عضو شورا با بیان اینکه میز برای افراد نمی ماند خاطرنشان کرد: تا چه زمانی سیاسی کاری و تا چه زمانی باید مشکلات را از مردم پنهان کنیم، با اینکه استاندار در شورا اداری حضور پیدا کردند و نگاه ویژه ایشان را به شهرستان و گردشگری دیدم ولی این نگاه و عزم را در برخی مدیران شهری ندیدم.
  جعفری با اشاره به اینکه اگر انزلی دروازه اروپا لقب گرفت به خاطر اداره بندر بوده است تصریح کرد: اگر انزلی به منطقه آزاد انزلی الحاق نمی شود خواهشا نام انزلی را از تابلوی منطقه آزاد حذف کنید، این منطقه یک فرصت است که ما نتوانستیم از آن استفاده کنیم.
  وی ادامه داد: بندرانزلی همه جای آن بسیار زیباست و طلا است که بر روی آن خاک نشسته است.
  نایب رییس شورا بیان داشت: از سخنگوی شورا می خواهم نشستی با اصحاب رسانه داشته باشند و به مردم صادقانه بگوییم که چه کسانی مانع توسعه شهر هستند، امروز منطقه آزاد انزلی در حال استفاده از ظرفیت های شهرستان است ولی شهرستان از ظرفیت منطقه آزاد استفاده نمی کند اما از تعامل مدیر عامل منطقه آزاد انزلی با شورا و ارسال معاونین خود در پیشبرد اهداف تشکر می کنم.

  ابراهیم برفچالانی در ابتدا ضمن تشکر از مسئولین منطقه آزاد انزلی بخصوص حسن تعهد دکتر مسرور یکی از مزیت های منطقه آزاد را مدیریت واحد دانست.

  سخنگوی شورا اعلام کرد : لازم بود جناب فرماندار شخصا در این جلسه شرکت می کردند که متاسفانه کم لطفی کردند، همچنین از جناب نماینده هم چندین جلسه دعوت به عمل آمده که متاسفانه در جلسات حضور پیدا نمی کنند و این مسائل به نفع شهر نیست و این منیت ها به شهر آسیب میرساند.

  وی با اعلام اینکه در شورا و شهرداری اعتقاد داریم تا از مزیت های منطقه آزاد استفاده کنیم بیان کرد: الحاق شهر انزلی به منطقه آزاد حق مسلم مردم شریف انزلی است و تشکیل منطقه آزاد انزلی مطالبه مردم شهر بندرانزلی بود‌ و برگزاری این نشست ها نشان دهنده دیدگاه مثبت شورا و منطقه آزاد است.

  برفچالانی ادامه داد : هر توسعه ای پیامدهای منفی هم می تواند داشته باشد و ما باید نکات منفی را شناسایی کنیم و برای حل آن چاره اندیشی کنیم‌.

  وی با اعلام اینکه منطقه آزاد انزلی باعث جذب گردشگر برای شهر انزلی می شود تصریح کرد: باید ببینیم چه کاری کنیم تا بازار انزلی از وضعیتی که در آن گرفتار شده بیرون آید.
  وی ادامه داد : مزیت این الحاق مدیریت واحد شهریست. متاسفانه می بینیم که شورا با اکثریت آرا تصمیم می گیرد شنبه بازار به مکان قبلی خود بازگردد اما نهاد دیگری دخالت می کند و این نهاد های موازی جلوی این امر را می گیرند. همچنین یکی از جذابیت های شهر انزلی ساحل انزلیست اما علیرغم درخواست مردم دستور می دهند ساحل را ببندیم و ما مجبور می شویم به نام شهرداری و شورا ساحل را‌ببندیم و مردم فقط شهرداری و شورای را در این خصوص نقد می کنند‌.

  وی در انتها درخصوص کمک منطقه آزاد در اجرای پروژه های شهری اعلام کرد : پل قلمگوده با توجه به وضعیت خطرناک آن می تواند در اولویت قرار گیرد.

  یاسر کریم بخش در ابتدا عنوان کرد: قطعا منطقه آزاد انزلی یک عملکرد فرامنطقه ای دارد و معتقدم نام انزلی با منطقه آزاد بعنوان یک برند در پهنه جغرافیایی بین الملل می درخشد، اما باید توجه داشت که بالغ بر ۹۰ درصد از تاسیسات زیربنایی منطقه آزاد انزلی در شهرستان انزلی است و تقاضای اینجانب بهره مندی پروژه های شهر از قانون شهرهمجوار است، نه تنها همجوار بلکه قسمت قابل توجهی از درآمدهای این منطقه از بنادر و گمرکات شهر انزلی است.
  کریم بخش گفت : همواره بر این تاکید داریم که راه توسعه انزلی از تعاملات منطقه ای و فرامنطقه ای می گذرد و بر تعامل همه جانبه با مدیریت این سازمان اسرار داریم.

  یاسر کریم بخش ادامه داد : انزلی رنگین کمان فرصت هاست و وجود تالاب، سواحل، اسکله ها و بنادر، موج شکن ها و از همه مهمتر ۱۲۰ هزار جمعیت شهری پویا، زنده و فرهیخته در انزلی یک مشخصه منحصربه فرد است و ما راهی جز توسعه و رشد فزاینده گردشگری شهر نداریم و حق نداریم منافع منطقه آزاد را فدای اختلافات سیاسی کنیم.

  منشی شورا درخصوص پروژه های عمرانی و بسته های سرمایه گذاری پیشنهاداتی درخصوص پارک هفده هکتاری، پل قدیم غازیان، جزیره طالقانی، بازار خیابان سپه، بلوار قدس، توسعه بازارهای گیلار، کاسپین و پردیس ارائه داد و گفت: امیدوارم این موارد مورد توجه سرمایه گذاران و مدیران منطقه آزاد قرار گیرد.

  هادی حیدری گفت: در صحبت های بازاریان انزلی یک غمی است که نشان از این دارد بازار انزلی مدتهاست به حال خود رها شده و حال باید دید چه کارهایی می شود کرد و بهتر است ببینیم منطقه آزد انزلی چه کار کرده،‌ منطقه آزاد انزلی از بسترتجارت و گردشگری استفاده و این منطقه را به مردم معرفی کرد.

  وی با بیان اینکه ما ایرانیان خرید را بخشی از گردشگری می بینیم‌ تصریح کرد: منطقه آزاد انزلی از این بخش استفاده کرد‌ و اکنون چیزی را به ما هدیه می دهند که یک هدیه کهنه است‌، دوستان ما در منطقه آزاد به مردم انزلی مُسکن ندهند بلکه با توانایی هایی که دارند کمک کنند ما یک درمان برای شهرمان داشته باشیم.

  حیدری ادامه داد: وجود پادگان نیروی دریایی حسن رود و همچنین مجتمع شهید مطهری یکی از موانع گسترش منطقه آزاد انزلی شده که استاندار و فرماندار باید به این موضوع توجه کنند.

  وی در پایان اشاره کرد: باید موانعی که باعث شده انزلی مانند جزیره مانده را برداریم و از نکاتی که باعث شده منطقه آزاد یک دریا شده استفاده کنیم و به جای اینکه فقط دردها را بگوییم دنبال درمان باشیم یکی از این درمان ها میتواند استفاده از پتانسیل تجار با تشویق هایی که میگذاریم باشد.

  مه سیما نصیری در ابتدا با بیان اینکه در سال ۹۳ اراضی منطقه آزاد افزایش پیدا کرد و همچنین افزایش اراضی منطقه آزاد انزلی به سمت رشت این امکان وجود دارد که به سمت انزلی نیز افزایش پیدا کند.

  نصیری ادامه داد : باید موانع الحاق شهر انزلی به منطقه آزاد را شناسایی کنیم و برای رفع آن ها گام برداریم تا مردم مظلوم انزلی به مطالباتشان برسند.

  مه سیما نصیری افزود : در این شهر تمام حرکت ها به سختی اتفاق می افتد و متاسفانه موانع زیادی در شهر داریم و این مردم هستند که با مشکلات زیادی که دارند تاکنون صبوری کردند‌.

  نصیری با عنوان اینکه زندگی مردم به سختی میگذرد اعلام کرد: اطمینان دارم دکتر مسرور و تیم بسیار فعالشان می توانند حداقل بخشی از شهر انزلی را به منطقه آزاد انزلی الحاق کنند و ما باید با وحدت داخلی موانع را بردایم.

  نصیری در انتها یادآور شد: با توجه به هنرمندان بسیاری که شهر انزلی دارد، متاسفانه در خصوص مسائل فرهنگی فقیر است و در این خصوص پیشنهاد تشکیل یک خانه فرهنگ در انزلی داشتیم که امیدورایم منطقه آزاد انزلی در این خصوص به ما کمک کنند.

  موسی زنجانخواه در ابتدا اعلام کرد : حقیقتا شهر انزلی با توجه به ماهیت بندری بودنش توسعه نیافته و شهری که رهبر آن را قهرمان خوانده متاسفانه برخی مسئولینش قهرمانان نیستند‌. امروز قهرمانی این است که تمام مسئولین دست به دست هم دهند تا به شهر کمک کنند‌ و برای احقاق حق مردم گام بردارند.

  خزانه دار شورا اعلام کرد : مردم انزلی تصورشان از منطقه آزاد این بود که با آمدن منطقه آزاد زندگیشان رونق می گیرد اما متاسفانه باتوجه به مشکلاتی که به وجود آمد موجب شد تا مردم انزلی نتوانند از مزایایی که انتظارش را داشتند بهره ببرند و حال آرزوی ما این است که این تعاملات به وجود آمده باعث رونق بازارهای انزلی شود.

  وی ادامه داد : بزرگ ترین بندر شمال کشور هستیم اما متاسفانه شهرهای بندری در کشور ما بر خلاف کشورهای خارجی فقیر هستند و سرمایه ها از شهر خارج می شنود و ما باید سرمایه ها را به سمت شهر سوق دهیم.

  زنجانخواه ادامه داد : منطقه آزاد انزلی در جذب گردشگر بسیار قوی عمل کرده و اگر همین رویه ادامه داشته باشد و ما نتوانیم از این مزیت بهره ببریم روز به روز شهر فقیرتری خواهیم داشت.

  وی در انتها تاکید کرد : با توجه به مدیریت یکپارچه در منطقه آزاد انزلی مردم شهر انزلی انتظار دارند که بخشی از مزیت های منطقه آزاد برای شهر انزلی باشد اما اگر این مدیریت یکپارچه در شهر انزلی وجود نداشته باشد نمی توانیم از این مزایا استفاده کنیم.

  وحید طالب پور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد انزلی در این جلسه با اشاره به توسعه و رشد منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: فقط توسعه یک منطقه را نمی ببینیم و برای مردم باید ارزش آفرینی داشته باشد.
  وی با بیان اینکه درخواست ها و صحبت های مردم شهرستان حائز اهمیت است افزود: درمیان تمام نهادها و مسئولین باید همگرایی صورت گیرد و ما به خرد جمعی اعتقاد داریم.
  طالب پور با بیان اینکه شانس با ما یار بود که مدیر عامل و هیئت مدیره ای انتخاب شدند که تجارب ارزشمندی از دیگر مناطق آزاد داشتند خاطرنشان کرد: قانون فعلی اجازه معافیت مالیاتی به بازاریان انزلی را نمی دهد ولی پیشنهاد می کنم از طریق نمایندگان مجلس این موضوع را پیگیری کنید.
  وی با بیان اینکه برخی می گویند مناطق آزاد فقط واردات دارند را نادرست دانست و یادآور شد: در سال گذشته ۶۲ میلیون دلار صادرات داشتیم و همچنین ۳ هزار نفر در دو شهرک صنعتی در حال کار هستند و شهرک صنعتی سه را در دستور احداث داریم و وعده می دهیم که حداقل ۵۰ درصد از نیروهایی که در این شهرک صنعتی جذب خواهند شد از نیروهای بومی شهر انزلی باشند.
  وی با بیان اینکه هر فعالیتی در منطقه آزاد صورت گرفته وظیفه بوده است افزود: در منطقه آزاد انزلی ۱۷ هزار نفر شاغل هستند و برای جذب نیرو در حال ساماندهی بانک اطلاعاتی هستیم که بتوانیم به کارفرمایان، نیرو معرفی کنیم.
  وی ادامه داد: بزرگترین آکواریم ایران در منطقه آزاد انزلی در حال احداث است و همچنین احداث مارینا باعث می شود با این ظرفیت ها گردشگر جدید جذب شود و به ظرفیت های گردشگری افزوده شود.
  طالب پور با اشاره به حمایت منطقه آزاد انزلی از اصناف شهرستان عنوان داشت: غرفه هایی در منطقه آزاد انزلی داریم که جهت بهره برداری در اختیار بازاریان شهرستان انزلی که از اصناف انزلی معرفی می شوند قرار می دهیم.
  وی با اشاره به همکاری ها و فعالیت های مشترک فرهنگی فی مابین شهرداری بندرانزلی و منطقه آزاد انزلی اظهار کرد: در برگزاری جشن ها و بررسی احداث خانه فرهنگ می توانیم با شهرداری بندرانزلی همکاری کنیم.

  مطالب مرتبط :

  “محیط زیست” به تلافی توقف طرح “بایوجمی” در روند ساخت راه آهن انزلی مانع تراشی می‌کند

  حسن خسته‌بند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، با بیان اینکه ورود دادستان بندرانزلی به مسئله اجرای طرح بایوجمی کاملاً قانونی بوده و توقف آن در مسیر تحقق مطالبات مردم انجام شده است اظهار داشت: محیط زیست به تلافی توقف طرح بایوجمی درصدد ایجاد اختلال در روند ساخت پروژه راه آهن رشت به انزلی است. نماینده مردم بندرانزلی در مجلس با بیان اینکه محیط زیست از وی به علت مخالفت ... مطلب کامل

  “سازمان حفاظت محیط زیست” گیلان را با آزمایشگاه اشتباه گرفته‌ است

  سید رحمان سیدزاده صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تا قبل از توقف طرح بایوجمی خیلی‌ها با اجرای آن موافق بودند اما در حال حاضر هیچ صدای موافقی از آنان شنیده نمی‌شود اظهار داشت: توقف این طرح بر اساس مستندات علمی و نظرات اساتید دانشگاه‌های برتر کشور انجام شد. دادستان بندرانزلی با بیان اینکه بحث تالاب انزلی از مدت‌های مدیدی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های مردم منطقه، ... مطلب کامل

  مردم نباید با عتاب و خطاب دهیاران مواجه شوند

  اسماعیل حیدری آزاد عصر پنجشنبه در جلسه کاهش آسیب های زیست محیطی با محوریت عدم سوزاندن کاه و کلش توسط کشاورزان و روستائیان اظهار کرد: دهیاران باید تلاش بیشتری در راستای افزایش آگاهی روستائیان و خصوصا کشاورزان درهمه زمینه ها انجام دهند. وی با اشاره به اینکه کشاورزی بندرانزلی هنوز در حالت سنتی است افزود: متاسفانه با وجود مصرف بالای آب کشاورزی برداشت محصول کشاورزی بندرانزلی ضعیف است و از ... مطلب کامل

  سوزاندن کاه و کلش جرم است/ برخورد بامتجاوزان به حریم تالاب و دریا

  ، سید رحمان سید زاده عصر پنجشنبه در جلسه کاهش آسیب‌های زیست محیطی با محوریت عدم سوزاندن کاه و کلش توسط کشاورزان و روستاییان که در فرمانداری انزلی برگزار شد با تأکید بر لزوم اجتناب از سوزاندن کاه و کلش بعد از دروی شالیزارها از سوی کشاورزان، گفت: بر اساس ماده ۲۰ قانون هوای پاک سوزاندن کاه و کلش در مزارع جرم است. وی افزود: بر اساس ماده ۲۰ قانون ... مطلب کامل

  دغدغه اصلی پرداخت حقوق و مزایای پرسنل است | احشام سرگردان جمع آوری می شوند

  هفتادو هفتمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر انزلی با حضور شهردار، اعضای شورای شهر انزلی و کارشناسان شهرداری با موضوع نامه شهرداری در خصوص درخواست شرکت نوید آوران عرصه نوین جهت حضور در کارخانه کود عالی – نامه شماره شهرداری درخصوص درخواست همکاری شرکت بهبود گستر – نامه شهرداری درخصوص خرید ۱۰ دستگاه مینی بوس ، امروز یکشنبه (۶ مرداد) در محل شورا برگزار ... مطلب کامل

  به ملوان برنامه سه ساله داده‌ام/ یک ماه پیش حضورم در این تیم قطعی شد

  علی لطیفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد حضورش در تیم ملوان انزلی گفت: برای اولین بار است که این را در رسانه‌ای اعلام می‌کنم. زیرا خبرگزاری فارس را امین ورزش می‌دانم و به همین دلیل صادقانه می‌گویم که یک ماه پیش کارم با مالک باشگاه ملوان برای حضور در این تیم به عنوان سرمربی تمام شده بود. من با مهندس میرابی یک ماه پیش مذاکره کردم ... مطلب کامل

  اعضای هیات رئیسه شورای شهر انزلی انتخاب شدند.

  در جلسه انتخابات شورای شهر انزلی برای تعیین هیات رئیسه ، هادی حیدری با اکثریت آراء به عنوان رئیس شورای شهر، ابراهیم برفچالانی به عنوان نائب رئیس، تهمتن وکیل منفرد به عنوان خزانه دار و موسی زنجانخواه نیز به عنوان منشی شورای اسلامی شهرانزلی انتخاب شدند. این در حالی است که بر اساس قانون پس از استعفای یکی از اعضای شورای شهر باید انتخابات داخلی در شورای اسلامی برگزار و هیات ... مطلب کامل

  وجود ماهی گوشت خوار در تالاب انزلی/ مواجهه با چالشی جدید در تالاب

  قربانعلی محمد پور، مدیر کل محیط زیست استان گیلان از صید شدن یک ماهی پیرانا در تالاب انزلی خبر داد و افزود: طی روز‌های گذشته یک ماهی پیرانا در تالاب انزلی صید شده است. وی در ادامه در پاسخ به این سوال که این ماهی بومی چه منطقه‌ای است افزود: ماهی پیرانا بومی گیلان نبوده و این ماهی هم قطعا توسط مردم در تالاب انزلی رها سازی شده است. مدیر ... مطلب کامل

  عده‌ای ملوان را برای کارهای انتخاباتی می‌خواهند/ بازگشایی پنجره نقل و انتقالاتی نخستین گام جدی مالک

  حسن خسته بند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در انزلی با اشاره به واگذاری مشروط باشگاه ملوان انزلی اظهار کرد: پس از پایان رقابت‌های لیگ دسته اول، تنی چند از متقاضیان خرید باشگاه ملوان، درخواست خود را تقدیم باشگاه کرده و سوابق و رزومه این متقاضیان در هیئت‌مدیره موردبررسی قرار گرفت. وی با بیان اینکه محسن میرابی از رزومه بهتری نسبت به سایر متقاضیان خرید باشگاه ملوان برخوردار است، گفت: برای ... مطلب کامل

  محسن میرابی بصورت مشروط مالک ۷۰درصد سهام باشگاه ملوان بندرانزلی شد.

  فرماندار بندر انزلی امروز از تعیین مالک جدید باشگاه فوتبال ملوان بندر انزلی خبر داد و گفت: در جلسه ای که عصر امروز با حضور حسن خسته بند نماینده انزلی در خانه ملت، امیر دریادار عبدالوهاب طاهری فرمانده ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش، حمید قهرمانی رئیس اداره ورزش و جوانان انزلی، ناخدا سلیمی رئیس تربیت بدنی نیروی دریایی، اصغر زاده وکیل باشگاه ملوان و متقاضی مالکیت باشگاه ملوان برگزار ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.