• تالاب تیتانیومی ۱۰۰۰ میلیاردی!    :   طرح جامع مدیریت یکپارچه حفاظت از تالاب انزلی در سال‌های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۵ توسط دفتر جایکا (آژانس همکاری‌های بین‌المللی ژاپن) تهیه شد. طی سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ فاز اول طرح ...
 • پروژه احیاء تالاب انزلی طرحی خطرناک ‌است؛ به نهادهای نظارتی شکایت کردم.    :   حسن خسته‌بند نماینده مردم انزلی با بیان اینکه عوامل دخیل در اجرای پروژه به اصطلاح احیاء تالاب انزلی باید جوابگوی اعمال و تخلفات خود باشند اظهار داشت: علیه اجراکنندگان ...
 • انتصاب سرپرست معاونت امور بندری و حوزه خزر و سرپرست مدیریت روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی    :   طی حکمی از سوی دکتر رضا مسرور رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان مهندس امین افقی به عنوان سرپرست معاونت امور بندری و حوزه خزر سازمان و مهدی کاظمیان ...
 • ریجکت های کارخانه کمپوست ساماندهی می شود / لزوم توجه به پوشش گیاهی و کاشت درخت در حاشیه کارخانه کمپوست /قدردانی از شهردار بندر انزلی به جهت تلاش در حوزه مدیریت پسماند می شود    :   ، علی اوسط اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان در حاشیه ی بازدید از کارخانه کمپوست انزلی در منطقه ی خمیران ، اظهار داشت : با توجه ...
 • دستگاه های متولی برای پرکردن اوقات جوانان برنامه دهند    :   دستگاه های متولی برای پرکردن اوقات جوانان برنامه دهند اسماعیل حیدری آزاد روز یکشنبه در جلسه ستاد ساماندهی جوانان بندرانزلی اظهار کرد: جوانان تاثیرگذارترین افراد جامعه هستند و اگر قرار ...
 • ترسوها و نفوذی های دشمن القاءکننده جنگ آمریکا علیه ایران هستند/ آمریکا با خبر از اقتدار نظامی ایران چنین غلطی نمی کند    :   به نقل از ۸دی در رابطه با عملیات روانی آمریکا مبنی بر القای حمله نظامی به ایران، اظهار کرد: ترسوهای داخلی القاءکننده جنگ آمریکا علیه ایران هستند، این ها ...
 • سی و نهمین جلسه عادی و علنی شورای شهر انزلی برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  روز یکشنبه (۳ تیر) سی و نهمین جلسه شورا شهر بندرانزلی به صورت عادی و علنی و با حضور شهردار بندرانزلی و دیگر اعضای شورای شهر انزلی در محل شورا برگزار شد.

  امیر احمدی فرد در ابتدا با توجه به بازی فوتبال ایران مقابل پرتغال عنوان کرد : فردا یک روز بزرگ برای اتحاد و شاد کردن ملت بزرگ ایران است و امیدورام یوزپلنگ های ایرانی با تلاش های خودشان باعث افتخار آفرینی شوند و ما شاهد بودیم که در بازی با اسپانیا یک جوان انزلیچی در میدان جنگ هنرمندانه بازی کرد.

  وی در خصوص پخش بازی های جام جهانی در محوطه شهرداری گفت : یکی از مطالباتی که مردم از ما داشتند پخش زنده بازی های جام جهانی در موزیک جیگا بود و اعضای شورای شهر هم همین درخواست را داشتند که ما از فرماندار درخواست مجوز کنیم و با درخواستی که از جناب فرماندار داشتیم، ایشان از صبح امروز به جد پیگیر این موضوع هستند.
  رئیس شورای شهر انزلی با اعلام اینکه آمادگی کامل برای پخش زنده بازی ایران و پرتغال را داریم افزود:
  از مردم فهیم انزلی می خواهیم چه در صورت پیروزی یا شکست تیم ملی مقابل پرتغال مانند همیشه با خویشتنداری از هرگونه رفتار نامتعارف پرهیز کنند.

  احمدی فرد در خصوص تشکیل کمیته سالم سازی سواحل اعلام کرد : هرساله کمیته های ۹ گانه در فرمانداری جهت ساماندهی سواحل تشکیل می شود و امسال دبیری این ستاد را با توجه به تجربیاتی که شهرداری انزلی در این خصوص دارد به شهردار سپرده اند که باید ادارات با شهردار انزلی در این خصوص تعامل داشته باشند.

  در ادامه امیر احمدی فرد اعلام کرد : برای اولین بار یک ماشین ساحل روب برای شهر انزلی با حمایت فرماندار محترم و دکتر پورقربان شهردار انزلی در راستای حفظ محیط زیست تهیه شد ‌که نمونه خارجی این دستگاه بیش از یک میلیارد تومان بوده که در راستای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی با مبلغ بسیار کمتر نمونه ایرانی خریداری شد که امروز وارد شهر شد و از فردا اپراتورها آموزش های لازم را در این خصوص خواهند دید.
  وی افزود : این دستگاه با ظرفیت ۲ هزار لیتری و بدون نیاز به سکو می تواند زباله ها را از عمق ۱۵ سانتی زمین حتی در صورت خیس بودن ماسه جمع آوری کند‌.

  رئیس شورای شهر انزلی با اعلام اینکه امروز مردم از ما نمی پذیرند که به دلیل بدهی و سایر مشکلاتی که از گذشته به این شورا رسیده پروژه ها را استارت نزنیم گفت : جلسه ای با شرکت عمران پایه که زیر مجموعه بانک شهر است در خصوص احداث پارکینگ های مکانیزه، مبلمان شهری و چندین پروژه مهم دیگر برگزار کردیم.

  امیر احمدی فرد با توجه به پیدا شدن مالک جدید برای تیم ملوان انزلی گفت : یکی از دغدغه های شهر ما تیم فوتبال ملوان است که در روز های گذشته مالکی برای باشگاه پیدا شد و امیدواریم که با توجه به تجربیات گذشته بهترین ها برای تیم شهرمان رقم بخورد و امسال شاهد صعود ملوان به لیگ برتر باشیم.

  وی در آخر اعلام کرد: با همکاری شورای شهر انزلی و منطقه آزاد انزلی نمایشگاه نقاشی با موزائیک را برگزار کردیم و این تعاملات بسیار خوب است و انشالله با صحبت هایی که با جناب طالب پور معاون اقتصاوی منطقه آزاد انجام شده امیدواریم در پروژ های عمرانی هم شاهد این تعامل باشیم.


  در ادامه جلسه شهردار انزلی در ابتدا با تبریک هفته قوه قضاییه اعلام کرد : جا دارد از همکاری بسیار خوب دادستان محترم این شهر و ریاست محترم دادگستری با شهرداری و شورای شهر تقدیر و تشکر کنیم‌.
  وی درخصوص مسابقه فوتبال ایران و پرتغال اعلام کرد: با درخشش بازیکنان تیم ملی بالاخص سعید عزت اللهی امیدواریم در این بازی به پیروزی برسیم‌.

  دکتر پورقربان با اعلام اینکه حق مردم انزلی بهترین خدمات است گفت : در راستای حفظ محیط زیست و پاکسازی ساحل دستگاه جاروی ساحلی خریداری شده که از این موضوع بسیار خرسندیم.

  شهردار انزلی در بحث مدیریت سواحل انزلی گفت : سواحل ما حدود ۹ کیلو متر است و مشکلاتی در زمینه مالی و اجرایی در این خصوص داریم که تصمیم گرفتیم جانمایی مناسبی را در طرح سالم سازی دریا درنظر بگیریم، همچنین با هماهنگی جناب فرماندار ۲ دستگاه جت اسکی خریداری شده که در ساحل جانمایی می شود.
  وی ادامه داد : در تلاشیم مکانی را در ساحل به عنوان تئاتر رو باز در نظر بگیریم تا برنامه ها و برخی جشنواره های ما در این مکان برگزار شود.

  دکتر پورقربان درخصوص وضعیت پارکبانان انزلی گفت : مقرر شد طی برنامه ریزی های انجام شده پارکبان هایی که اکنون مستقر هستند توسط نیروی انتظامی ساماندهی شوند و همچنین شهرداری هم تقشی در این خصوص ایفا کند.

  شهردار انزلی با اعلام اینکه به جد در حال پیگیری تصفیه خانه کارخانه کمپوس هستیم گفت : در خصوص این تصفیه خانه اعتباراتی تخصیص داده شده و در این کارخانه تمهیداتی انجام دادیم و به دنبال این هستیم کارها به صورت اصولی انجام پذیرد.
  وی ادامه داد : محل انتقال زباله که چندین سال رها شده بود محصور گردیده که بلافاصله و بدون هیچ مشکیلی به صورت روزانه این انتقال صورت می گیرد.

  دکتر پورقربان در خصوص تکمیل ساخت مصلی عنوان کرد : در بحث تکمیل ساخت مصلی شهر جلسات متعددی داشتیم اما تاکنون دوستان در مصلی تصمیم گیری های لازم را انجام ندادند تا ما اعتبارات لازم را در این خصوص تخصیص دهیم.

  شعبان جعفری در ابتدا با تبریک به آقای فرهاد پورغلامی سرمربی جدید ملوان و جناب رفیع نیا که در این شرایط بد اقتصادی از ملوان حمایت کردند، درخصوص وضعیت تیم ملوان گفت: مردم‌می دانند در گذشته چه اتفاقی رخ داده و سیاسیون شهر باعث شدند ملوان از لیگ برتر به لیگ یک سقوط کند و انشالله همه مسئولین همت کنند که ملوان به لیگ یک برگردد و ما با تمام قدرت از این موضوع حمایت می کنیم.

  شعبان جعفری در خصوص دریافتی بازنشستگان شهرداری خاطر نشان کرد: از دکتر پورقربان تقاضا دارم پرداخت مطالبات نیروهایی که از شهرداری خارج شدند در اولویت قرار گیرد و علاوه بر مشکلات مالی شهرداری نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.

  نائب رئیس شورا در انتها از وضعیت سد معبر انتقاد کرد و گفت : در خصوص بحث سد معبر مخصوصا در خیابان میرزاکوچک خان که تردد بسیار سخت شده خواهشم از شهردار انزلی این است که در این بخش جدی تر عمل شود.

  شعبان جعفری در ابتدا با تبریک به آقای فرهاد پورغلامی سرمربی جدید ملوان و جناب رفیع نیا که در این شرایط بد اقتصادی از ملوان حمایت کردند، درخصوص وضعیت تیم ملوان گفت: مردم‌می دانند در گذشته چه اتفاقی رخ داده و سیاسیون شهر باعث شدند ملوان از لیگ برتر به لیگ یک سقوط کند و انشالله همه مسئولین همت کنند که ملوان به لیگ برتر برگردد و ما با تمام قدرت از این موضوع حمایت می کنیم.

  شعبان جعفری در خصوص مطالبات بازنشستگان شهرداری خاطر نشان کرد: از دکتر پورقربان تقاضا دارم پرداخت مطالبات نیروهایی که از شهرداری خارج شدند را در اولویت قرار دهند و علاوه بر مشکلات مالی شهرداری نگاه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.

  نائب رئیس شورا در انتها با انتقاد از وضعیت سد معبر گفت : در خصوص بحث سد معبر مخصوصا در خیابان میرزاکوچک خان که تردد بسیار سخت شده خواهشم از جناب شهردار این است که در این بخش جدی تر عمل شود.

  مطالب مرتبط :

  تصویب لایحه مالیات بر ارزش افزوده به ضرر شهرداری ها است

  ، امیر احمدی فرد عصر یکشنبه در هفتادمین جلسه شورای شهر که در دفتر شورا برگزار شد، اظهار کرد: لایحه مالیات بر ارزش افزوده که کلید واژه مالیات و عوارض را یکی دانست در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مطرح شده که با تصویب آن بخش اعظمی از درآمدهای شهرداری‌ها و همچنین بسیاری از اختیارات شوراهای اسلامی شهر حذف می‌شود. وی افزود: انتظار می‌رفت با تصویب مدیریت یکپارچه شهری آنچه که ... مطلب کامل

  نمایش اقتدار ایران و ناتوانی دشمنان وظیفه خبرنگاران است

  نمایش اقتدار ایران و ناتوانی دشمنان وظیفه خبرنگاران است به گزارش خبرنگار ایرنا، سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف بعداز ظهر سه شنبه در حاشیه افتتاح نخستین دفترشهرستانی خبرگزاری بسیج گیلان در بندرانزلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انتشار اخبار و آگاهی بخشی در راستای تحقق اهداف عالیه انقلاب اسلامی و همچنین تحقق ، تعمیق و ترویج گفتمان شهدای انقلاب اسلامی از اهداف تشکیل خبرگزاری بسیج است. وی افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری ... مطلب کامل

  دادرسی عادلانه حق مسلم مردم است

  احمد سیاوش پور ظهر پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید دادگستری و دادستان انزلی که در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: درباره مسائل فرهنگی به عنوان دغدغه رهبری دستگاه قضائی نیز با تمام تلاش پای کار است. وی با بیان اینکه همه باید در راستای بررسی واقع بینانه مسائل روز کشور مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند، افزود: ... مطلب کامل

  مسابقات والیبال ساحلی کارگران کشور در انزلی برگزار شد

  ، حمید حق بین؛ دبیر انجمن والیبال کارگران کشور در حاشیه برگزاری این مسابقات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این مسابقات با حضور ۸ تیم برتر کشور که مشتکل از بهترین ساحلی باز های کشور به مناسبت هفته کارگر در استراحت گاه وزارت کار سنگاچین برگزار شد. وی با بیان اینکه این تیم ها از استان‌های گیلان، مازندران، تهران و خراسان شرکت کرده اند، افزود: تا پیش از این دوره ... مطلب کامل

  تیم بنادر و دریانوردی بندر انزلی قهرمان لیگ برتر فوتبال جوانان گیلان شد.

  در پایان این رقابت ها تیم بنادر و دریانوردی انزلی با کسب ۵۱ امتیاز قهرمان شد، تیم های شهدای نویر انزلی با ۵۰ امتیاز و سرخ پوشان لاهیجان با ۴۷ امتیاز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند. در دیدارهای برگزار شده هفته بیست و سوم و پایانی لیگ برتر فوتبال جوانان گیلان تیم بنادر و دریانوردی انزلی یک بر صفر شهرداری تولم شهر را برد، شهرداری فومن با همین ... مطلب کامل

  ایجاد ثبات مدیریتی در شهرداری انزلی اولویت شورای شهر است

  امیر احمدی فرد در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت روز شوراها که در دفتر شورای شهر بندرانزلی برگزار شد، اظهار کرد: بسیاری از مطالبات و انتظارات مردم از منتخبان خود با ظرفیت‌ها و شرح وظایف شوراهای اسلامی شهر سنخیت ندارد. وی با بیان اینکه اجرای طرح باز آفرینی شهری امسال در دستور کار شورای شهر انزلی قرار گرفته است، افزود: شوراها نمادی از مردم سالاری هستند که می‌توانند نقش ... مطلب کامل

  شهرداری انزلی نایب قهرمان هفتمین دوره مسابقات بین المللی هندبال ساحلی هفته فرهنگی اصفهان

  در مجموع بیش از ۶۰ تیم در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان در دو بخش دختران و پسران از کل کشور وتیم ملی عمان هم در این دوره از مسابقات حضور داشتند. در بخش بانوان و رده سنی نوجوانان تیم‌های آموزش وپرورش ناحیه سوم، شاهین شهر و هرمزگان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند. در رده سنی جوانان تیم هندبال ساحلی بانوان فولاد مبارکه سپاهان، شاهین شهر و خمینی ... مطلب کامل

  فیلمساز ایرانی با گل جهان بر فرش قرمز کازان

  فیلمساز ایرانی با گل جهان بر فرش قرمز کازان این بانوی فیلمساز در مصاحبه تلفنی با خبرنگار ایرنا گفت: بیش از۹۶۰ اثر از ۵۷ کشور در چهاردهمین جشنواره فیلم مسلمان کازان مورد داوری قرار می گیرد و ۶۵ اثر از حدود ۳۰ کشور در بخش مسابقه حضور دارند. وی با اشاره به حضور ۱۸ داور و هنرمندان سرشناس سینمای حرفه ای و کوتاه جهان در این جشنواره اظهار داشت: من و دو ... مطلب کامل

  پاکسازی بلوار ساحلی و موج شکن تاریخی انزلی از ته سیگار

  زمین به عنوان مهد تمدن بشری و زیستگاهی برای گونه های متنوع جانوری همواره با پیشرفت تکنولوژی های نوین در معرض آسیب هایی است که در آینده سلامت جوامع مختلف را به چالش می کشد و کارشناسان معتقدند که حفظ محیط زیست و زمین پاک در شرایط کنونی جز با مشارکت و همراهی مردم و مسئولان امکان پذیر نیست. در سه دهه اخیر جهان بیش از پیش متوجه فجایع زیست ... مطلب کامل

  سه چهارم سرطان ها در گیلان درمان می شوند

  روز پنجشنبه در مراسم اختتامیه سومین جشنواره سفیران سلامت گیلان در سال همایش دهکده ساحلی انزلی اظهار کرد: در گیلان سونامی سرطان نداریم اما سن سرطان سینه بانوان در گیلان ۱۰ سال کمتر شده و به سن ۴۴ سال رسیده است. وی با اشاره به اینکه یک چهارم افراد مبتلا به سرطان دیر به مراکز درمانی مراجعه می کنند افزود: شاخص سرطان در کشور ۱۴۶نفر به ازای هر ۱۰۰ هزار ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.