• Стражи Арктики смотреть рутуб    :   Стражи Арктики" Стражи Арктики Стражи Арктики Стражи Арктики "Стражи Арктики" ок «Стражи Арктики» смотреть youtube `Стражи Арктики` фб Стражи Арктики kz movies online Стражи Арктики me Стражи Арктики ютуб сайт movies online (Стражи Арктики) вк (Стражи ...
 • Аванпост v youtube    :   Аванпост" Аванпост Аванпост Аванпост `Аванпост` ок (Аванпост) ютуб сайт «Аванпост» кз «Аванпост» тв movies 2019 `Аванпост` моя рутуб movies top (Аванпост) тв Аванпост ua (Аванпост) кз movies 2019 (Аванпост) кз смотреть youtube Аванпост Аванпост Аванпост Аванпост Аванпост...
 • Земля под моими ногами YouTube    :   Земля под моими ногами" Земля под моими ногами Земля под моими ногами Земля под моими ногами вк «Земля под моими ногами» смотреть youtube «Земля под моими ногами» ua Земля под моими ...
 • Король слон смотреть ютуб    :   Король слон" Король слон Король слон Король слон `Король слон` hd рутуб Король слон com "Король слон" vk movies Король слон юа «Король слон» v youtube movies 2019 «Король слон» fb (Король слон) про «Король слон» ...
 • Союз спасения смотреть youtube    :   Союз спасения" Союз спасения Союз спасения Союз спасения (Союз спасения) hd Союз спасения ютуб онлайн `Союз спасения` тв Союз спасения fb movies top (Союз спасения) vk (Союз спасения) youtube com movies online `Союз спасения` моя (Союз ...
 • Ford против Ferrari смотреть рутуб    :   Ford против Ferrari" Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari net Ford против Ferrari YouTube vk ua movies «Ford против Ferrari» com v youtube movies to ...
 • برخی در این شهر از تعامل با منطقه آزاد گریزان هستند|قرار بود به عنوان شهردار انتخاب شوم

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  روز یکشنبه (۲۱ مرداد) نشست خبری شهردار و رئیس شورای شهر انزلی با خبرنگاران برگزار شد.

  رئیس شورای شهر انزلی در این جلسه ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تسلیت به مناسبت شهادت امام جواد (ع) اظهار کرد: قلم خبرنگاران سرمایه های مسئولین هستند زیرا بدون اطلاع رسانی دقیق اصحاب رسانه، مردم نمی توانند مسئول دلسوز را از غیر دلسوز تشخیص دهند.

  امیر احمدی فرد با بیان اینکه در یک سال گذشته، انتقادات و اطلاع رسانی خبرنگاران دلسوزانه و منصفانه بوده است، تصریح کرد: گاهی مشکلاتی همچون ضعف سیستم های صوتی یا خطاهای سهوی، باعث انعکاس اشتباه اخبار می شود به عنوان مثال بنده در جلسه شورای اداری در خصوص مرکز شهر اعلام کردم ابنیه های مرتفع میدان شهر هیچ تاثیری بر روی دید مناره ندارد و برخی از قوانین میراث فرهنگی برای ساخت و ساز در میدان شهر باعث عدم رغبت سرمایه گذار برای حضور در چنین مناطق مهمی از شهر است اما متاسفانه این خبر جور دیگری منعکس می شود و شنیده می شود ما به دنبال تخریب مناره تاریخی انزلی هستیم.

  وی با اشاره به شروع به کار شورای پنجم، تاکید کرد: شورای پنجم بندرانزلی چند روز بعد از انتخابات به صورت شورای موقت کار خود را آغاز کرد و در دوره سه ماهه شورای موقت، بیش از ۲۰ جلسه غیررسمی برگزار نمودیم که نشان از همت و جدیت شورای پنجم برای رفع مشکلات شهر و دغدغه های شهروندان داشت.

  احمدی فرد افزود: قطعا برای جامه عمل پوشاندن به تمام وعده هایمان نیاز به زمان زیادی داریم، ما شهرداری ایده آلی تحویل نگرفتیم در یک هفته مانده به آغاز کار شورای جدید خزانه آن خالی می شود و شهرداری را با موجودی کمتر از دو میلیون تومان تحویل می گیریم، از طرف دیگر حساب ها پشت سر هم مسدود شد اگرچه در مورد پیمانکاری که با جعل اسناد و امضا ما را محکوم کرده بود در حال اعاده دادرسی هستیم تا آن مبالغ را به حساب بیت المال بازگردانیم، اما همه این مسائل و قت و هزینه زیای از شهرداری و شورا گرفت و ضربات زیادی به ما وارد نمود.
  رئیس شورای شهر انزلی با اشاره به بازنشستگی های اجباری نیروهای شهرداری در اواخر دوره قبلی شورا، خاطرنشان کرد: بازنشستگی های فوری نیروهای باتجربه و کاردان شهرداری که امروز می توانستند کمک بسیار خوبی برای این مجموعه باشند به سرعت و تا قبل از روی کار آمدن شهردار جدید بازنشست می شوند و به عنوان مثال ما شاهد این هستیم که یکی از این نیروها امروز به عنوان مشاورعمرانی شهرداری خمام مشغول به فعالیت هستند و گلایه ما همین است که چرا دستور به بازنشستگی نیروها مثمر ثمر داده شد.
  وی عدم همکاری برخی از ادارات شهرستان را از دیگر مشکلات پیش رو شهرداری و شورا دانست و متذکر شد: نامه ای از سوی تامین اجتماعی مبنی بر بدهکاری شهرداری به این مجموعه به دست ما می رسد و تهدید می شویم در صورت عدم پرداخت بدهی ها، بیمه کارکنان شهرداری محاسبه نخواهد شد، از طرفی دیگر اداره گاز شهرستان اعلام یک میلیارد بدهی می کند و این در حالی است که مسئول جایگاه های CNG چند روز قبل خبر از تسویه حساب با اداره گاز داده بود که در حال پیگیری دقیق این مسائل از مراجع قضایی هستیم تا مشخص شود این مبالغ صرف چه اموری شده اند.
  احمدی فرد با بیان اینکه بدون سرمایه گذاری بخش خصوصی نمی توانیم شاهد پروژه های بزرگ در شهر باشیم، افزود: در مدتی که از عمر شورا می گذرد جلساتی خوبی را با همکاری فرمانداری و همت شهردار انزلی برگزار کردیم و طی آن هیات عالی سرمایه گذاری بندرانزلی را تشکیل دادیم تا به موجب آن بر روی ظرفیتها گردشگری بندرانزلی تمرکز بیشتری داشته باشیم . با شرکت های پیمانکاری توافقات مثبتی داشتیم که در آینده شاهد آغاز به کار پروژه های این شرکت ها در سطح شهر خواهیم بود.

  وی افزود: بدون شک همه این امور نیاز به پیوست های مطالعاتی و زیست محیطی دارد، نمی توانیم بدون مطالعه و بررسی دقیق و کاملا هیجانی، کلنگ آغاز پروژه ای را بزنیم و به جای منفعت رسانی به شهر باعث ضربه به آن شویم.

  احمدی فرد ادامه داد: برای پروژه های مهم شهری همچون، پیاده راه فرهنگی خیابان سپه، بازسازی خیابان میرزا کوچک خان و بلوار قدس یک تیم مشاوره ای پرقدرت، در حال بررسی دقیق جوانب هستند و با طراحی پرسش نامه هایی وارد فاز مطالعاتی این پروژه ها شده اند تا در ادامه بتوانیم با همه قدرت خواسته های شهروندان را پیش ببریم.رئیس شورای شهر انزلی با تاکید بر استفاده همه جانبه از ظرفیت های شهرستان برای پیشرفت و توسعه انزلی، گفت: امروز منطقه آزاد انزلی یک نعمت و فرصت برزگ برای این شهر است، آکواریومی که در این منطقه ساخته شد بیش از سی میلیون یورو هزینه در بر داشته است، کدام شهرداری در استان گیلان می تواند چنین پتانسیلی را در شهر خود ایجاد نماید؟ ما باید بتوانیم از این ظرفیتی که در ۱۵ کیلومتری شهرمان قرار دارد برای توسعه گردشگری بهره ببریم و افرادی که از نقاط دور درست کشور وارد منطقه آزاد انزلی می شوند را به سمت شهر خود جذب نماییم.

  وی تاکید کرد: متاسفانه برخی در این شهر از تعامل با منطقه آزاد گریزان هستند. ما در ایام نوروز برای اولین بار جشنواره ای را با همکاری منطقه آزاد انزلی برگزار کردیم و مدیرعامل این منطقه، قصد داشتند با تمام مدیران خود در این جشنواره حضور یابند اما متاسفانه شب قبل از حضور ایشان، اعلام می شود که اجازه حضور صادر نخواهد شد. پس از پیگیری های فراوان روز دیگری برای این اتفاق تعیین می شود که باز هم در آن مراسم به بنده به عنوان رئیس شورا و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی اجازه سخنرانی نمی دهند آیا ما به جز منافع شهر صحبت دیگری داشتیم؟

  احمدی فرد با اشاره به تاسیس باشگاه فرهنگی و ورزشی شهرداری انزلی، گفت: بندرانزلی شهری است که نامش به واسطه ورزشکاران آن، می درخشد. ما تلاش کردیم تا با تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری، تعیین هیات مدیره و تخصیص دفتر به این باشگاه، با همه هیات های ورزشی شهرستان که می توانند در میادین بزرگ ورزشی حضور یابند همکاری نماییم.

  قرار بود به عنوان شهردار انتخاب شوم

  رئیس شورای شهر انزلی در ادامه یکی از موضوعات مطرح شده در یکسال اخیر را وعده اعضای شورا برای انتخاب شهردار بومی اعلام کرد و متذکر شد: برای اولین بار در جمع رسانه ها پاسخ این موضوع را بیان می کنم، لیست شورا زمانی که بسته شد، شهردار خود را انتخاب کرده بود و دوستان وعده دادند چنانچه ۵ نفر از ۷ نفر لیست رای بیاورند، بنده به عنوان شهردار انتخاب شوم و بنابراین کسی نباید در تریبون های انتخاباتی در مورد انتخاب شهردار وعده ای می داد.

  وی افزود: در ادامه و پس از پیروزی هر هفت نفر از اعضای لیست، تصمیم گرفتیم که فراخوانی برای انتخاب شهردار داشته باشیم تا شاید گزینه ای قوی تر از احمدی فرد برای تصدی پست شهرداری وجود داشته باشد زیرا ملاک ما هرگز اشخاص نبوده اند. این فراخوان چند فاکتور مهم به نام تجربه مدیریت شهری، تخصص و علم، برنامه مدیریتی صحیحی و بومی بودن داشت و این یعنی از میان افرادی که ۳ گزینه اول به صورت مساوی در آنها وجود داشته باشد، گزینه بومی را انتخاب نماییم.

  احمدی فرد گفت: در مرحله اول از میان ۲۳ نفر، ۷ نفر برای مرحله بعدی انتخاب گزینش شدند که بنده نیز یکی از این افراد بودم، با درخواست دوستان و صلاحدید همه اعضا بنده ترجیح دادم از این موضوع کناره گیری نمایم و با اضافه شدن دو نفر در ادامه، از مجموع هشت نفری که برای تصدی سمت شهرداری باقی مانده بودند پنج گزینه بومی وجود داشت و از میان آنها تنها یک نفر سابقه مدیریت شهری داشت که ایشان نیز حاضر به ارائه برنامه های خود نشد و از این گزینش انصراف داد. در نهایت چیزی که مشخص است دکتر پورقربان به نسبت سایر گزینه ها به لحاظ شاخصه های ابتدایی ما کامل تر بودند و بدون هیچ سیاسی کاری انتخاب شدند تا بتوانیم از تجربیات چندین ساله ایشان در امر مدیریت شهری، بهره مند شویم.

  وی فراهم نمودن فرصت پیشرفت برای جوانان شهر را امری اجتناب ناپذیر دانست و تاکید کرد: به عقیده بنده ما جوانانی مستعد در این شهر داریم که بدون یقین و با فرصت های مدیرپروری و حضور جوانان به عنوان مشاور مدیران مختلف، می توانیم شاهد حضور آنها در پست های مهم کشوری باشیم، اما لازمه رسیدن به این نقطه حرکت گام به گام و با مطالعه است ما نمی توانستیم فردی با تجربه کمتر را به عنوان شهردار انتخاب کنیم و ریسک بزرگی را متحمل شویم.

  رئیس شورا با بیان اینکه اعتقاد داریم هرکس دلش برای بندرانزلی بسوزد به نوعی بومی این شهر محسوب می شود، تصریح کرد: در شورای قبل نیز بنده تاکید داشتم شهرداری که اعتقادی به زندگی در انزلی ندارند نمی توانند دلسوز شهر باشند ما شاهد این بودیم که دکترپورقربان ۴۸ ساعت پس از تایید حکمشان به عنوان شهردار با خانواده در انزلی ساکن شدند و حتی روزهای جمعه نیز پشت میز خدمت رسانی به مردم حضور دارند.

  احمدی فرد موضوع باشگاه ملوان را از دیگر مسائل مهمی دانست که برخی از شهروندان به دلیل عدم کمک به این باشگاه گلایه مند هستند و افزود: وقتی در مراسم گلریزان این باشگاه از شورای شهر خمام برای حضور در مراسم دعوت می شود اما اعتقادی به شورای شهر انزلی ندارند نشان از مدیریت ضعیف این باشگاه است. مدیریتی که باعث سقوط تیم ملوان شده زیرا به اذعان همین مدیران آقای دکتر دنیامالی ۱۴ میلیارد تومان بودجه به این باشگاه تزریق نمود.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: ما هیچ اجازه ای برای حضور در جلسات هیات مدیره و رساندن خواسته هواداران ملوان به گوش اعضای هیات مدیره نداشتیم و بنابر گفته امیر باقری مسئولین شهری حاضر در هیات مدیره بر اساس خواسته نماینده محترم شهرستان انتخاب می شوند. با این حال برای انتخاب هوشمندانه فرهاد پورغلامی به عنوان مربی تیم ملوان بسیار خرسند و خوشحالیم و در ادامه نیز برای تیم محبوب شهرمان آرزوی موفقیت می کنیم.

  مطالب مرتبط :

  برخی در این شهر از تعامل با منطقه آزاد گریزان هستند|قرار بود به عنوان شهردار انتخاب شوم

  Ford против Ferrari" Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari `Ford против Ferrari` hd Ford против Ferrari рутуб «Ford против Ferrari» вк ua movies 2019 Ford против Ferrari моя Ford против Ferrari рутуб сериалы movies 2017 "Ford против Ferrari" ок «Ford против Ferrari» ru (Ford против Ferrari) ua movies to watch (Ford против Ferrari) ок «Ford против Ferrari» rutube Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против ... مطلب کامل

  برخی در این شهر از تعامل با منطقه آزاد گریزان هستند|قرار بود به عنوان شهردار انتخاب شوم

  Джуманджи ۲ новый уровень" Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень `Джуманджи ۲ новый уровень` ok «Джуманджи ۲ новый уровень» ютуб онлайн `Джуманджи ۲ новый уровень` про `Джуманджи ۲ новый уровень` моя movies 2017 Джуманджи ۲ новый уровень моя "Джуманджи ۲ новый уровень" ютуб youtube movies 2018 `Джуманджи ۲ новый уровень` net Джуманджи ۲ новый уровень без (Джуманджи ۲ новый уровень) com movies top `Джуманджи ۲ новый уровень` hd Джуманджи ۲ новый уровень рутуб... مطلب کامل

  برخی در این شهر از تعامل با منطقه آزاد گریزان هستند|قرار بود به عنوان شهردار انتخاب شوم

  Ангелы чарли" Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли (Ангелы чарли) ua "Ангелы чарли" rutube (Ангелы чарли) me «Ангелы чарли» net movies 2017 "Ангелы чарли" юа «Ангелы чарли» ютуб youtube movies top Ангелы чарли без (Ангелы чарли) ру Ангелы чарли кз movies to watch Ангелы чарли вк "Ангелы чарли" смотреть ютуб Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли مطلب کامل

  برخی در این شهر از تعامل با منطقه آزاد گریزان هستند|قرار بود به عنوان شهردار انتخاب شوم

  Двое" Двое Двое Двое Двое ua (Двое) rutube «Двое» kz `Двое` кз movies (Двое) tv «Двое» rutube ru movies to watch (Двое) кз «Двое» hd `Двое` ok movies 2018 «Двое» com «Двое» ютуб Двое Двое Двое Двое Двое Двое مطلب کامل

  برخی در این شهر از تعامل با منطقه آزاد گریزان هستند|قرار بود به عنوان شهردار انتخاب شوم

  Монтгомери Клифт" Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт (Монтгомери Клифт) ru (Монтгомери Клифт) ютуб онлайн "Монтгомери Клифт" me «Монтгомери Клифт» ua movies top `Монтгомери Клифт` com (Монтгомери Клифт) смотреть youtube movies online (Монтгомери Клифт) hd тв "Монтгомери Клифт" tv movies 2017 "Монтгомери Клифт" net «Монтгомери Клифт» смотреть ютуб Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт مطلب کامل

  برخی در این شهر از تعامل با منطقه آزاد گریزان هستند|قرار بود به عنوان شهردار انتخاب شوم

  Ангелы Чарли" Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли (Ангелы Чарли) ру рутуб сериалы "Ангелы Чарли" fb Ангелы Чарли тв movies to watch `Ангелы Чарли` ру `Ангелы Чарли` рутуб сериалы movies online Ангелы Чарли kz `Ангелы Чарли` фб Ангелы Чарли ок movies top Ангелы Чарли kz «Ангелы Чарли» ютуб Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли مطلب کامل

  برخی در این شهر از تعامل با منطقه آزاد گریزان هستند|قرار بود به عنوان شهردار انتخاب شوم

  Малыш Джо" Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо ок «Малыш Джо» v youtube «Малыш Джо» net «Малыш Джо» com movies 2018 Малыш Джо ру "Малыш Джо" rutube movies top «Малыш Джо» фб me fb movies top ua (Малыш Джо) смотреть rutube Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо مطلب کامل

  برخی در این شهر از تعامل با منطقه آزاد گریزان هستند|قرار بود به عنوان شهردار انتخاب شوم

  Последний бросок" Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок ua (Последний бросок) ютуб Последний бросок tv `Последний бросок` tv movies 2017 "Последний бросок" hd "Последний бросок" YouTube movies 2019 моя "Последний бросок" com «Последний бросок» ru movies 2017 (Последний бросок) fb ютуб youtube Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок مطلب کامل

  برخی در این شهر از تعامل با منطقه آزاد گریزان هستند|قرار بود به عنوان شهردار انتخاب شوم

  Матиас и Максим" Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим (Матиас и Максим) тв «Матиас и Максим» смотреть ютуб «Матиас и Максим» ok Матиас и Максим тв movies 2017 "Матиас и Максим" kz рутуб movies top «Матиас и Максим» юа (Матиас и Максим) ua Матиас и Максим про movies 2019 моя (Матиас и Максим) ютуб Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим مطلب کامل

  برخی در این شهر از تعامل با منطقه آزاد گریزان هستند|قرار بود به عنوان شهردار انتخاب شوم

  Джуманджи ۲ новый уровень" Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень tv (Джуманджи ۲ новый уровень) смотреть rutube "Джуманджи ۲ новый уровень" tv (Джуманджи ۲ новый уровень) ru movies Джуманджи ۲ новый уровень без `Джуманджи ۲ новый уровень` ютуб сайт movies `Джуманджи ۲ новый уровень` моя «Джуманджи ۲ новый уровень» fb «Джуманджи ۲ новый уровень» net movies 2017 (Джуманджи ۲ новый уровень) без `Джуманджи ۲ новый уровень` смотреть рутуб Джуманджи ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.