• گزارش تصویری مراسم آغاز دهه فجر و رژه دریایی شناورها    :   مراسم آغاز دهه فجر و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و رژه دریایی شناورها با حضور امام جمعه محترم، شهردار و روسای ادارات شهرستان بندر انزلی بر گزار شد.
 • شصت و یکمین جلسه شورای شهر انزلی برگزار شد.    :   شصت و یکمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر انزلی با حضور شهردار و اعضای شورای شهر انزلی ، امروز سه شنبه ۹ بهمن در محل شورا برگزار ...
 • رژه شناورهای دریایی در بندرانزلی همزمان با آغاز دهه مبارک فجر    :   همزمان با آغاز دهه مبارک فجر علاوه بر ادای احترام به مقام شامخ شهدا، رژه شناورهای دریایی در بندرانزلی برگزار و بوق کشتی‌ها به مناسبت این ایام به صدا درآمد. ...
 • کسب مقام سوم تیم کاراته باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرانزلی در لیگ برتر کاراته مردان کشور    :   باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرانزلی، هفته پایانی لیگ برتر کاراته مردان جمعه ۱۲ بهمن ماه در سالن غدیر نیروی انتظامی استان تهران برگزار شد که در این رقابت ها شهرداری ...
 • تشكيل سازمان آرامستان شهرداري بندرانزلي/انتخاب پروژه ی پارک شهید اختر کاویان به عنوان پروژه ی برتر استان گیلان در حوزه خدمات شهری    :   دكتر حسن پورقربان شهردار بندرانزلي در شصت و یکمین جلسه ی علنی شورای اسلامی شهر انزلی اظهار نمود: با پیگیری های صورت گرفته سازمان آرامستان شهرداری بندرانزلی به تصویب ...
 • پیام خداحافظی کی‌روش با فوتبال ایران| متواضعانه مقابل تمام مردم سر تعظیم فرود می آورم    :   .کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران با انتشار بیانیه‌ای از روسای فدراسیون، بازیکنان، هواداران و کادرش تشکر کرد. بیانیه کی روش به شرح زیر است: دوستان عزیز در درجه اول می خواهم از ...
 • پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر انزلی برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای شهر انزلی با حضور شهردار و اعضای شورای شهر امروز سه شنبه ۲ بهمن به صورت فوق العاده علنی در محل شورا برگزار شد.

  امیر احمدی فرد رییس شورای شهر بندرانزلی در ابتدای جلسه فرارسیدن ایام شهادت بانوی دو عالم خانم فاطمه زهرا را تسلیت و در ادامه گفت: دیروز سالروز تولد اسطوره فوتبال ایران کاپیتان محبوب تیم ملوان سیروس قایقران بود که سالروز تولد ایشان را خدمت جامعه بزرگ ورزش انزلی و ملوانی های دوست داشتنی تبریک عرض می کنم. وی گفت می خواهم صحبتی از یادگار سیروس تیم محبوب ملوان داشته باشم که امروز وضعیت خوبی ندارد و باید کارشناسان مربوط بنشینند و دلایل اصلی وضعیت ملوان را بررسی کنند .

  اینکه امروز فقط بگوییم اختلافات سیاسی باعث وضعیت فعلی ملوان شده شاید یکی از دلایل باشد اما قطعا تمام دلایل نمی تواند باشد چرا که ملوان زمانی از لیگ برتر به دسته یک سقوط کرد که تیم محبوب ملوان فقط دست یک جریان سیاسی بود که باهم همسو بودند و باید متخصصین، کارشناسی کنند که چرا ملوان به این روز گرفتار شده است همانطور که بارها اشاره کردم شاید امروز نیاز است هیئت مدیره باشگاه ملوان تقویت شود. یکی از اعضای هیئت مدیره استعفا داده اما هیچ جایی ندیدیم این استعفا پذیرش شود و امروز فرماندار محترم مدعی هستند اصلا عضو هیئت مدیره نیستند و چرا ما نمی توانیم از پتانسیل های شهرمان در باشگاه ملوان استفاده کنیم خود جای سوال است. اما یک کمک هرچند ناچیز را به باشگاه ملوان داشتیم و دوست داریم که این کمک ها مستمر باشد و می خواهیم برای بالا بردن روحیه این تیم پاداشت هایی برای برد های این تیم تخصیص بدیم اما ایرادات قانونی که هیئت تطبیق به این مصوبات گرفته ما بخشی را می توانیم از طریق ماده ۱۷ جبران کنیم اما قطعا در بودجه سال ۹۸ باید یک ردیفی مشخص با نام کمک به باشکاه فرهنگی و ورزشی ملوان در بودجه پیش بینی کنیم و یک رقم قابل ملاحظه ای نیز در این خصوص تخصیص دهیم.

  احمدی فرد در ادامه گفت:علی رغم تاکیداتی که در ماههای گذشته داشتیم و خواهش کردیم بودجه در وقت مقرر به شورا ارسال شود تا ما امسال بودجه را کاملا کارشناسی و عملیاتی پیش بینی کنیم نامه اش آمده اما خود بودجه پیوست این نامه نیست که به جناب پورقربان تذکر می دهم که این بودجه در اسرع وقت به شورا ارسال شود تا دوستان فرصت داشته باشند که بودجه را کاملا بررسی کنند تا این یک ماهی که برای شورا در نظر گرفته شده وقت کافی برای این کار باشد.

  رییس شورای شهر بندرانزلی در ادامه بیان کرد: اما موضوع مهمی که در روز های گذشته اتفاق افتاد جلسه ای بود که در استانداری برای تعامل شهر با بندر تشکیل شد و مشاور طرح تعامل شهر و بندر مطالعات خوبی انجام شده بود. مشکلی که داریم این است که مطالعات ضمانت اجرایی ندارد، کارها کارشناسی می شود اما برای اجرای آن نیاز به تامین اعتبار است امیدوارم که این مطالعات همچون مطالعات گذشته نباشد و اجرایی شود و مردم این پروژه های عمرانی را لمس کنند.

  وی به شروع به کار بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی اشاره کرد و گفت: شروع به کار بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی دو بندر در فاصله ۱۰ تا ۱۵ کیلومتری در کنار همدیگر یکی بندری با با ۳۰۰ سال قدمت که در شهر انزلی واقعه شده و با شروع به کار بندر کاسپین انزلی قطعا روی فعالیت های بندرانزلی تاثیر گذار خواهد بود و خواهش می کنم از مسئولین ذیربط که بنشینند و نوع کاربری های این دو بندر را مشخص کنند و معلوم شود بندر انزلی و بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی چه نوع فعالیت ها و کاربری هایی باید داشته باشند و چه محصولاتی باید در این دو بندر تخلیه و یا صادر شود تا خدای نکرده شهر انزلی به لحاظ وجود بند کاسپین متضرر نشود.

  مهندس احمدی فرد در ادامه صحبت های خود بیان کرد: موضوع مهم دیگر که نامه ای را به کمیسیون برنامه بودجه ارجاع دادم انتخاب حسابرس برای بررسی بودجه سال ۹۷ شهرداری است که خواهشا این موضوع بررسی شود و پیشنهادات ارائه دهند تا در صحن علنی شورا مطرح کنیم.ما یکسری اختیارات وظایف خودمان را در قالب شیوه نامه هیئت عالی سرمایه گذاری به شهرداری واگذار کردیم که متاسفانه ۹ ماه است این هیئت جلسه تشکیل نمی دهد و بخشی از مصوبات مهم ما از جمله معاینه فنی خودروها که به این بخش ارجاع شده و همچنان ابتر مانده که خواهش من این است که بحث و بررسی کنیم که تکلیف این هیئت عالی قرار است چه شود.

  وی به ایام الله دهه فجر اشاره کرد و اظهار داشت که ایام الله دهه فجر را در پیش داریم هر ساله پروژه های شهرداری در این روزهای مبارک افتتاح می شود و قطعا در این ایام می تواند فعالیت های شهرداری و شورا مورد ارزیابی قرار بگیرد و با توجه به میزان بودجه فعالیت های عمرانی را نسبت به سال های گذشته ارزیابی کنند و این خود می تواند یک بیلانی باشد برای فعالیت های یکسال گذشته شورا و شهرداری .

  احمدی فرد در پایان بر تقدم توسعه بر مسایل سیاسی تاکید کرد و اظهار داشت: برای اینکه مردم بدانند شورای شهر در مسایل توسعه شهر با هیچ کس مشکل سیاسی ندارد، در تهیه و تدوین بودجه سال ۹۸ شهرداری حتما نماینده محترم شهر را دعوت می کنیم و نقطه نظراتشان در خصوص شهر را لحاظ قرار می دهیم و توقع داریم که ایشان در جلسه شورای شهر حضور داشته باشند.

  شهردار بندرانزلی در پنجاه و نهمین جلسه فوق العاده و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی اظهار کرد: از هیئت مدیره، سرمربی و مربیان و همچنین بازیکنان تیم شهرداری بندرانزلی به خاطر نتایج خوب به خصوص در بازی امروز و کسب پیروزی در مقابل تیم صدر جدول تشکر می کنم.

  حسن پورقربان با بیان اینکه میراث فرهنگی شکایتی را درباره بحث حصار کشی محوطه شهرداری علیه ما انجام داده بود، اظهار کرد: بحمدالله با صحبت هایی که در دادگاه انجام شد، میراث فرهنگی از شکایت خود صرف نظر کرد و کار ادامه پیدا خواهد کرد.

  وی افزود: در روز های آینده خبرهای خوشی خواهیم داشت و منتظر هستم از لحاظ اداری مصوبات نهایی انجام گیرد و من بعدا آن را رسانه ای خواهد کرد.

  شهردار انزلی اظهار کرد: طی قراردادی که داشته ایم در روز های آینده کار بازسازی و نوسازی اتوبوس‌ها شروع و شرکت پیمانکار قول داده است در دو ماه آینده کار را تحویل دهد.

  پورقربان گفت: در بحث وامی که قرار است از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها دریافت کنیم فرمی را قرار بود از طرف استانداری ارسال کنیم و از طریق معاونت محترم امور عمرانی استانداری این امر را پیگیری کرده ام و موافقت کرده اند که فرم به تهران برود و ما می توانیم آن وام را بگیریم و توافقی که برای خرید میدل‌باس انجام داده بودیم اجرا کنیم.

  شهردار انزلی با بیان اینکه پروژه های عمرانی در حال انجام است، اظهار کرد: پروژه های مهمی که در ایام الله دهه فجر داریم پروژه پارک اختر کاویان، مرکز بازدید تالاب، پارک های محله ای، گلخانه شهرداری و محوطه آن و لکه گیری و پیاده رو سازی می باشد که به جد در حال پیگیری است.

  وی اظهار کرد: پیگیری که با مدیر کل محترم اداره راه و شهرسازی داشته ایم موافقت بازگشایی انتهای خیابان پاسداران را به ما داده اند.

  پور قربان افزود: یکی از پروژهای خوبی که از طریق اعضای محترم شورای شهر و شورای عالی سرمایه گذاری نیز پیگیری شده و امروز به توافق نهایی رسیده است بحث پروژه سامانه نظارتی و ترافیکی سطح شهر است که قرار شد از طرف شرکت فناوران طلوع شبکه، انجام شود و مکاتبات لازم با فرمانداری برای ارسال به استانداری انجام شده است و امیدوارم یکی از پروژه های خوب ما در ایام الله دهه فجر پروژه هوشمند سازی شهری باشد و نسبت به کلنگ زنی آن اقدام کنیم.

  شهردار انزلی درخصوص تعرفه‌ها نیز اظهار کرد: تعرفه پیشنهادی عوارض سال ۹۸ بر اساس عوارض تیپی که از طرف سازمان سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به تمام شهرداری‌ها ارسال کره و در کنار آن تمام آیتم‌ها را در نظر گرفتیم و چند آیتم است که می‌خواهیم لحاظ شود.

  پورقربان گفت: در چند ماه گذشته شاهد افزایش هزینه‌ها در اجرای پروژه‌ها بودیم به طوری که در سال گذشته هر متر مربع آسفالت به ضخامت ۷ سانتیمتر حدود ۴۲ هزار تومان اجرا می شد اما هم اکنون به ۸۴ هزار تومان رسیده است. بتن نیز در گذشته هر متر مکعب با ۱۱۰ هزار تومان و هم اکنون با ۱۷۰ هزار تومان اجرا می شود و پالت کاری نیز از ۵۵ هزار تومان به ۸۰ هزار تومان رسیده است.

  مطالب مرتبط :

  انتقاد احمدی فرد از هیئت تطبیق فرمانداری انزلی

  امیر احمدی فرد در شصت و یکمین جلسه شورای شهر انزلی گفت: در ابتدا فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را به همه فجر آفرینان جمهوری اسلامی تبریک عرض می کنم، امسال ایام دهه فجر با ایام فاطمیه تقارن پیدا کرده و پیشاپیش شهادت بانوی دو عالم خانم فاطمه زهرا را تسلیت عرض می کنم و با توجه به این تقارن لازم است فضاهای شهری به گونه ای آذین ... مطلب کامل

  شصتمین جلسه شورای شهر انزلی برگزار شد.

  شصتمین جلسه علنی شورای شهر انزلی با حضور اعضای شورای شهر و مهندس رضواندل معاونت خدمات شهری انزلی ، امروز پنجشنبه ۴ بهمن به صورت فوق العاده علنی در محل شورا برگزار شد. امیر احمدی فرد در ابتدا با اشاره به اینکه امروز دومین جلسه ایست که دفترچه عوارض و بهای خدمات شهردرای را مورد بررسی قرار می دهیم به اهمیت بررسی این دفترچه اشاره کرد و گفت: تفاوتی که ... مطلب کامل

  پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر انزلی برگزار شد

  پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای شهر انزلی با حضور شهردار و اعضای شورای شهر امروز سه شنبه ۲ بهمن به صورت فوق العاده علنی در محل شورا برگزار شد. امیر احمدی فرد رییس شورای شهر بندرانزلی در ابتدای جلسه فرارسیدن ایام شهادت بانوی دو عالم خانم فاطمه زهرا را تسلیت و در ادامه گفت: دیروز سالروز تولد اسطوره فوتبال ایران کاپیتان محبوب تیم ملوان سیروس قایقران بود ... مطلب کامل

  پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر انزلی برگزار شد

  پنجاه و هشتمین جلسه عادی و علنی شورای شهر انزلی با حضور شهردار و اعضای شورای شهر امروز یکشنبه ۲۳ دی به صورت عادی و علنی در محل شورا برگزار شد. امیر احمدی فرد در ابتدا با تبریک به مناسبت فرارسیدن خجسته میلاد باسعادت پرستار عاطفه ها زینب کبری و روز پرستار خدمت همه پرستاران، منادیان انسانیت و ایمان و تبریک ویژه به خانم نصیری عضو شورای شهر انزلی به ... مطلب کامل

  پنجاه و هفتمین جلسه شورای شهر انزلی برگزار شد.

  پنجاه و ششمین جلسه عادی و علنی شورای شهر انزلی با حضور شهردار و اعضای شورای شهر امروز سه شنبه ۱۱ دی به صورت عادی و علنی در محل شورا برگزار شد. رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی در ابتدای این جلسه با تبریک فرارسیدن سال ۲۰۱۹ میلادی و گرامیداشت حماسه ۹دی و همچنین تسلیت ارتحال رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد:انتظار می رود فرماندار شهرستان بندرانزلی با برپایی میز ... مطلب کامل

  پنجاه و ششمین جلسه عادی و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی با حضور شهردار بندرانزلی در محل شورا برگزار شد.

  دکتر پورقربان شهردار بندرانزلی در این جلسه با توجه به مشکلات شدید مالی و مسدود بودن حساب های شهرداری اظهار نمود: علیرغم پی گیری های انجام شده حساب ها هنوز مسدود مانده اند اما به خاطر در پیش داشتن شب یلدا توانستیم حقوق پرسنل را واریز کنیم. وی با اشاره به دغدغه اعضای شورا درباره وضعیت معیشتی پرسنل افزود: از همکارانمان در واحدهای مختلف متشکرم که در این زمینه بسیار ... مطلب کامل

  دیدار اعضای شورای شهر انزلی با اما جمعه محترم شهرستان

  دیدار شهردار و اعضای شورای شهر انزلی با امام جمعه محترم شهرستان مطلب کامل

  رئیس شورای شهر در جلسه بازآفرینی شهری: میدان مرکزی شهر نیازمند پیاده راه است

  احمدی فرد در مورد بازآفرینی شهری تصریح کرد: به دو نکته در باز آفرینی توجه شده؛ اول بافت‌های تاریخی که معمولاً در مراکز شهرها هستند و دوم محلات که رشد و توسعه محلات می‌تواند باعث رشد و توسعه شهری گردد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جلسه بازآفرینی شهری در بافت‌های ناکارآمد با شرکت شهردار و مدیران واحدهای شهرداری، معاون عمرانی فرماندار و روسای ادارات و رئیس و اعضای شورای اسلامی ... مطلب کامل

  پنجاه و ششمین جلسه عادی و علنی شورای شهر انزلی با حضور شهردار و اعضای شورای شهر امروز چهارشنبه ۲۸ آذر به صورت عادی و علنی در محل شورا برگزار شد

  پنجاه و ششمین جلسه عادی و علنی شورای شهر انزلی با حضور شهردار و اعضای شورای شهر امروز چهارشنبه ۲۸ آذر به صورت عادی و علنی در محل شورا برگزار شد. رئیس شورای شهر بندرانزلی در پنجاه و ششمین جلسه علنی : با توجه به نزدیک شدن به فصل برف و سرما تجهیزات و امکانات شهرداری در آماده باش کامل باشند و شهرداری برای کارتن خواب ها مکانی در دو ناحیه شهر ... مطلب کامل

  پنجاه و ششمین جلسه عادی و علنی شورای شهر انزلی با حضور شهردار و اعضای شورای شهر امروز چهارشنبه ۲۸ آذر به صورت عادی و علنی در محل شورا برگزار شد

  حسن پورقربان با اشاره به برگزاری دومین همایش تخصصی شهرداران استان گیلان در بندرانزلی اظهار کرد: بسیار مفتخریم که این همایش برای اولین بار در شهر بندرانزلی برگزار شد. وی از استقرار دبیرخانه مجمع شهرداران استان گیلان در شهرستان بندرانزلی خبر داد و افزود: مجمع شهرداران استان گیلان باهدف استفاده از قدرت، وحدت کلام، هم‌افزایی، تبادل اطلاعات و تجربیات تأسیس می‌شود. شهردار بندرانزلی با اشاره به حضور استاندار گیلان در همایش ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.