• قانون تغییر ساعت رسمی ایران    :   قانون تغییر ساعت رسمی ایران، قانونی است که به موجب آن ساعت رسمی ایران هر سال در ساعت ۲۴ روز اول فروردین ماه یک ساعت به جلو کشیده می‌شود و ...
 • مسروری که منطقه آزاد را جان بخشید و در حال خداحافظیست/ تیزهوشی دکتر سالاری در بهره مندی از ژنرال اقتصادی گیلان    :   در آبان ماه سال ۹۲ و همزمان با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید بود که پس از انتصاب دکتر محمدعلی نجفی بعنوان استاندار گیلان، دکتر رضا مسرور ...
 • پژمان نوری و مازیار زارع مالکان جدید باشگاه ملوان انزلی در بیانیه ای کمک رسانی مردم و مسئولان به این باشگاه خواستار شدند.    :   در متن بیانیه آمده است : باشگاه پر افتخار ملوان که از بدو تاسیس تاکنون جایگاه ویژه ای در میان خاطرات اهالی فوتبال ایران داشته است در سال ...
 • قرعه کشی لیگ برتر بانوان برگزار شد/ملوان بندرانزلی هفته اول میهمان شهرداری بم خواهد بود    :   ، مراسم قرعه کشی لیگ برتر فوتبال بانوان در فصل ۹۹-۹۸ امروز با حضور سعید فتاحی مدیر مسابقات، گلاره ناظمی مسئول لیگ بانوان ، نماینده باشگاه ملوان انزلی و سایر ...
 • تحقق ۴۰ درصدی بودجه به جز انزلی در هیچ شهر استان اتفاق نیفتاده است/شهردار بندرانزلی از موفق‌ترین شهرداران استان است.    :   نشست رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر انزلی با مسئولین شهرستان و با حضور مهندس اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان، ...
 • سیستم فاضلاب انزلی قدیمی است.    :    هشتاد و دومین جلسه عادی و علنی شورای شهر انزلی با حضور علی اوسط اکبری مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان، جانشین فرماندهی ...
 • پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر انزلی برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای شهر انزلی با حضور شهردار و اعضای شورای شهر امروز سه شنبه ۲ بهمن به صورت فوق العاده علنی در محل شورا برگزار شد.

  امیر احمدی فرد رییس شورای شهر بندرانزلی در ابتدای جلسه فرارسیدن ایام شهادت بانوی دو عالم خانم فاطمه زهرا را تسلیت و در ادامه گفت: دیروز سالروز تولد اسطوره فوتبال ایران کاپیتان محبوب تیم ملوان سیروس قایقران بود که سالروز تولد ایشان را خدمت جامعه بزرگ ورزش انزلی و ملوانی های دوست داشتنی تبریک عرض می کنم. وی گفت می خواهم صحبتی از یادگار سیروس تیم محبوب ملوان داشته باشم که امروز وضعیت خوبی ندارد و باید کارشناسان مربوط بنشینند و دلایل اصلی وضعیت ملوان را بررسی کنند .

  اینکه امروز فقط بگوییم اختلافات سیاسی باعث وضعیت فعلی ملوان شده شاید یکی از دلایل باشد اما قطعا تمام دلایل نمی تواند باشد چرا که ملوان زمانی از لیگ برتر به دسته یک سقوط کرد که تیم محبوب ملوان فقط دست یک جریان سیاسی بود که باهم همسو بودند و باید متخصصین، کارشناسی کنند که چرا ملوان به این روز گرفتار شده است همانطور که بارها اشاره کردم شاید امروز نیاز است هیئت مدیره باشگاه ملوان تقویت شود. یکی از اعضای هیئت مدیره استعفا داده اما هیچ جایی ندیدیم این استعفا پذیرش شود و امروز فرماندار محترم مدعی هستند اصلا عضو هیئت مدیره نیستند و چرا ما نمی توانیم از پتانسیل های شهرمان در باشگاه ملوان استفاده کنیم خود جای سوال است. اما یک کمک هرچند ناچیز را به باشگاه ملوان داشتیم و دوست داریم که این کمک ها مستمر باشد و می خواهیم برای بالا بردن روحیه این تیم پاداشت هایی برای برد های این تیم تخصیص بدیم اما ایرادات قانونی که هیئت تطبیق به این مصوبات گرفته ما بخشی را می توانیم از طریق ماده ۱۷ جبران کنیم اما قطعا در بودجه سال ۹۸ باید یک ردیفی مشخص با نام کمک به باشکاه فرهنگی و ورزشی ملوان در بودجه پیش بینی کنیم و یک رقم قابل ملاحظه ای نیز در این خصوص تخصیص دهیم.

  احمدی فرد در ادامه گفت:علی رغم تاکیداتی که در ماههای گذشته داشتیم و خواهش کردیم بودجه در وقت مقرر به شورا ارسال شود تا ما امسال بودجه را کاملا کارشناسی و عملیاتی پیش بینی کنیم نامه اش آمده اما خود بودجه پیوست این نامه نیست که به جناب پورقربان تذکر می دهم که این بودجه در اسرع وقت به شورا ارسال شود تا دوستان فرصت داشته باشند که بودجه را کاملا بررسی کنند تا این یک ماهی که برای شورا در نظر گرفته شده وقت کافی برای این کار باشد.

  رییس شورای شهر بندرانزلی در ادامه بیان کرد: اما موضوع مهمی که در روز های گذشته اتفاق افتاد جلسه ای بود که در استانداری برای تعامل شهر با بندر تشکیل شد و مشاور طرح تعامل شهر و بندر مطالعات خوبی انجام شده بود. مشکلی که داریم این است که مطالعات ضمانت اجرایی ندارد، کارها کارشناسی می شود اما برای اجرای آن نیاز به تامین اعتبار است امیدوارم که این مطالعات همچون مطالعات گذشته نباشد و اجرایی شود و مردم این پروژه های عمرانی را لمس کنند.

  وی به شروع به کار بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی اشاره کرد و گفت: شروع به کار بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی دو بندر در فاصله ۱۰ تا ۱۵ کیلومتری در کنار همدیگر یکی بندری با با ۳۰۰ سال قدمت که در شهر انزلی واقعه شده و با شروع به کار بندر کاسپین انزلی قطعا روی فعالیت های بندرانزلی تاثیر گذار خواهد بود و خواهش می کنم از مسئولین ذیربط که بنشینند و نوع کاربری های این دو بندر را مشخص کنند و معلوم شود بندر انزلی و بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی چه نوع فعالیت ها و کاربری هایی باید داشته باشند و چه محصولاتی باید در این دو بندر تخلیه و یا صادر شود تا خدای نکرده شهر انزلی به لحاظ وجود بند کاسپین متضرر نشود.

  مهندس احمدی فرد در ادامه صحبت های خود بیان کرد: موضوع مهم دیگر که نامه ای را به کمیسیون برنامه بودجه ارجاع دادم انتخاب حسابرس برای بررسی بودجه سال ۹۷ شهرداری است که خواهشا این موضوع بررسی شود و پیشنهادات ارائه دهند تا در صحن علنی شورا مطرح کنیم.ما یکسری اختیارات وظایف خودمان را در قالب شیوه نامه هیئت عالی سرمایه گذاری به شهرداری واگذار کردیم که متاسفانه ۹ ماه است این هیئت جلسه تشکیل نمی دهد و بخشی از مصوبات مهم ما از جمله معاینه فنی خودروها که به این بخش ارجاع شده و همچنان ابتر مانده که خواهش من این است که بحث و بررسی کنیم که تکلیف این هیئت عالی قرار است چه شود.

  وی به ایام الله دهه فجر اشاره کرد و اظهار داشت که ایام الله دهه فجر را در پیش داریم هر ساله پروژه های شهرداری در این روزهای مبارک افتتاح می شود و قطعا در این ایام می تواند فعالیت های شهرداری و شورا مورد ارزیابی قرار بگیرد و با توجه به میزان بودجه فعالیت های عمرانی را نسبت به سال های گذشته ارزیابی کنند و این خود می تواند یک بیلانی باشد برای فعالیت های یکسال گذشته شورا و شهرداری .

  احمدی فرد در پایان بر تقدم توسعه بر مسایل سیاسی تاکید کرد و اظهار داشت: برای اینکه مردم بدانند شورای شهر در مسایل توسعه شهر با هیچ کس مشکل سیاسی ندارد، در تهیه و تدوین بودجه سال ۹۸ شهرداری حتما نماینده محترم شهر را دعوت می کنیم و نقطه نظراتشان در خصوص شهر را لحاظ قرار می دهیم و توقع داریم که ایشان در جلسه شورای شهر حضور داشته باشند.

  شهردار بندرانزلی در پنجاه و نهمین جلسه فوق العاده و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی اظهار کرد: از هیئت مدیره، سرمربی و مربیان و همچنین بازیکنان تیم شهرداری بندرانزلی به خاطر نتایج خوب به خصوص در بازی امروز و کسب پیروزی در مقابل تیم صدر جدول تشکر می کنم.

  حسن پورقربان با بیان اینکه میراث فرهنگی شکایتی را درباره بحث حصار کشی محوطه شهرداری علیه ما انجام داده بود، اظهار کرد: بحمدالله با صحبت هایی که در دادگاه انجام شد، میراث فرهنگی از شکایت خود صرف نظر کرد و کار ادامه پیدا خواهد کرد.

  وی افزود: در روز های آینده خبرهای خوشی خواهیم داشت و منتظر هستم از لحاظ اداری مصوبات نهایی انجام گیرد و من بعدا آن را رسانه ای خواهد کرد.

  شهردار انزلی اظهار کرد: طی قراردادی که داشته ایم در روز های آینده کار بازسازی و نوسازی اتوبوس‌ها شروع و شرکت پیمانکار قول داده است در دو ماه آینده کار را تحویل دهد.

  پورقربان گفت: در بحث وامی که قرار است از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها دریافت کنیم فرمی را قرار بود از طرف استانداری ارسال کنیم و از طریق معاونت محترم امور عمرانی استانداری این امر را پیگیری کرده ام و موافقت کرده اند که فرم به تهران برود و ما می توانیم آن وام را بگیریم و توافقی که برای خرید میدل‌باس انجام داده بودیم اجرا کنیم.

  شهردار انزلی با بیان اینکه پروژه های عمرانی در حال انجام است، اظهار کرد: پروژه های مهمی که در ایام الله دهه فجر داریم پروژه پارک اختر کاویان، مرکز بازدید تالاب، پارک های محله ای، گلخانه شهرداری و محوطه آن و لکه گیری و پیاده رو سازی می باشد که به جد در حال پیگیری است.

  وی اظهار کرد: پیگیری که با مدیر کل محترم اداره راه و شهرسازی داشته ایم موافقت بازگشایی انتهای خیابان پاسداران را به ما داده اند.

  پور قربان افزود: یکی از پروژهای خوبی که از طریق اعضای محترم شورای شهر و شورای عالی سرمایه گذاری نیز پیگیری شده و امروز به توافق نهایی رسیده است بحث پروژه سامانه نظارتی و ترافیکی سطح شهر است که قرار شد از طرف شرکت فناوران طلوع شبکه، انجام شود و مکاتبات لازم با فرمانداری برای ارسال به استانداری انجام شده است و امیدوارم یکی از پروژه های خوب ما در ایام الله دهه فجر پروژه هوشمند سازی شهری باشد و نسبت به کلنگ زنی آن اقدام کنیم.

  شهردار انزلی درخصوص تعرفه‌ها نیز اظهار کرد: تعرفه پیشنهادی عوارض سال ۹۸ بر اساس عوارض تیپی که از طرف سازمان سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به تمام شهرداری‌ها ارسال کره و در کنار آن تمام آیتم‌ها را در نظر گرفتیم و چند آیتم است که می‌خواهیم لحاظ شود.

  پورقربان گفت: در چند ماه گذشته شاهد افزایش هزینه‌ها در اجرای پروژه‌ها بودیم به طوری که در سال گذشته هر متر مربع آسفالت به ضخامت ۷ سانتیمتر حدود ۴۲ هزار تومان اجرا می شد اما هم اکنون به ۸۴ هزار تومان رسیده است. بتن نیز در گذشته هر متر مکعب با ۱۱۰ هزار تومان و هم اکنون با ۱۷۰ هزار تومان اجرا می شود و پالت کاری نیز از ۵۵ هزار تومان به ۸۰ هزار تومان رسیده است.

  مطالب مرتبط :

  گزارش تصویری از دیدار ملوان و خوشه طلایی ساوه

  ملوان بندرانزلی در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف خوشه طلایی ساوه رفت که این بازی با نتیجه سه بر دو به نفع خوشه طلایی به پایان رسید. ... مطلب کامل

  شکار قوهای خسته در تالاب انزلی

  ،دو تیم فوتبال ملوان انزلی و خوشه طلایی ساوه در هفته پنجم رقابت‌های لیگ یک از ساعت ۱۷ در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر رفتند. داور: روح اله شریفی کمک‌ها: مرتضی هوشیار – ناصر رحیمی – وحید زمانی ناظر داوری: مختار مهدوی ملوانان در هفته اخیر با تغییر مدیریت مواجه شده و پژمان نوری و مازیار زارع مدیریت این باشگاه را بر عهده گرفتند، بازگشت کاپیتان‌های اسبق ملوان منجر به بازگشت احمدزاده به‌عنوان ... مطلب کامل

  تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر فردا در هفته پنجم رقابت های لیگ یک به مصاف تیم خوشه طلایی ساوه خواهد رفت.

  با آمدن پژمان و مازیار که در اولین اقدام خود محمد احمدزاده را بعنوان سرمربی انتخاب کرده اند امیدهای زیادی در دل هواداران زنده شده است و فردا شاهد حمایت تمام قد هواداران از تیم خود خواهیم بود اما در سوی مقابل میدان تیم خوشه طلایی قرار دارد که از آن به عنوان تیم تازه وارد لیگ یکی یاد می شود اما نتایج و عملکرد آنها در پنج هفته ابتدایی ... مطلب کامل

  لایروبی حدود ۱۷ کیلومتر مسیر هدایت آب‌های سطحی در انزلی

  حسن پور قربان با اشاره به استفاده از نظرات کارشناسان در جلسات مدیریت بحران شهرداری برای کاهش میزان آبگرفتگی در سطح شهر افزود: چند نقطه حساس شهر لوله گذاری های مورد نیاز انجام شد و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در ۶۰ روز گذشته و قبل از بارندگی ها لایروبی انهار حدود هشت کیلومتر در انزلی و ۹ کیلومتر در غازیان برای هدایت آب های سطحی انجام ... مطلب کامل

  احمدزاده رسماً سرمربی ملوان بندر انزلی شد

  ، مالکیت باشگاه ملوان بندر انزلی روز شنبه از محسن میرآبی مالک قبلی این باشگاه گرفته و به پژمان نوری و مازیار زارع واگذار شد. پس از این انتقال، مالکان جدید باشگاه ملوان با محمد احمدزاده برای هدایت تیم فوتبال این باشگاه به توافق رسیدند و احمدزاده امروز (سه‌شنبه) رسماً به عنوان سرمربی جدید ملوان انتخاب شد. مطلب کامل

  واگذاری ملوان به نوری و زارع تصمیم درستی بود/ اشخاص بومی برای ملوان دلسوزتر و کارآمدتر هستند

  نصرت ایراندوست، پیشکسوت تیم فوتبال ملوان در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: واگذاری ملوان به نوری و زارع تصمیم درستی بود. مردم انتظار داشتند تیم به این اشخاص که از جنس ملوان هستند و در انزلی از محبوبیت بالایی برخوردارند واگذار شود. به هر حال انزلی چی می داند که شرایط ملوان چگونه است و راحت تر کار می کند ... مطلب کامل

  شهرداری ماهشهر ۲- ملوان انزلی ۱؛ شکست ملوان نیمه‌جان مقابل شهرداری ماهشهر

  دو تیم فوتبال ملوان انزلی و شهرداری ماهشهر در مرحله سوم رقابت‌های جام حذفی از ساعت ۱۹:۱۵ به مصاف یکدیگر رفتند. داور: میثم حیدری کمک‌ها: حمید نادری – بهمن عبدالهی – یاسر بابایی ناظر داوری: صفدر احمدی ترکیب تیم فوتبال شهرداری ماهشهر: علیرضا سلیمی - محسن ورزکار - امید قربانی - اویس کردجهان - روح‌الله شعبانی - سجاد عباسی - سالار افراسیابی - جواد ضیغمی - رضا خانی - علی‌محمد چراغی - جهانگیر عسگری. ترکیب تیم فوتبال ملوان انزلی: مبین ... مطلب کامل

  موافقت با درخواست نوری و زارع / قرارداد میرابی با ملوان فسخ شد!

  جلسه شورای تامین شهرستان بندرانزلی پیش از ظهر امروز با ریاست فرماندار بندرانزلی و با حضور مسئولان سیاسی و ورزشی ، پیشکسوتان فوتبال شهرستان بندرانزلی ، پژمان نوری (کاپیتان سابق) و مازیار زارع (بازیکن و مربی سابق) تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در محل فرمانداری این شهرستان جهت بررسی وضعیت تیم فوتبال ملوان و درخواست کاپیتان و بازیکن سابق این تیم مبنی بر در اختیار گرفتن مدیریت باشگاه ملوان تشکیل شد. طبق ... مطلب کامل

  اعلام حمایت امام جمعه بندرانزلی از مدیریت بومیِ با تجربه برای تیم ملوان

  ‌ ،حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در دیدار آقایان محمد احمدزاده و پژمان نوری دو تن از پیشکسوتان محبوب ملوان با ایشان، از آمادگی اعلام شده جهت بر عهده گرفتن مسئولیت اداره تیم در شرایط نامطلوب کنونی؛ ضمن ابراز حمایت، مقرر گردید طرح پیشنهادی و برآورد های لازم برای مدیریت تیم را جهت پیگیری ارائه نمایند. امام جمعه بندرانزلی در این دیدار ضمن تقدیر از همه‌ی کسانی که ... مطلب کامل

  انتصابات جدید در استانداری گیلان | زارع اولین احکام خود را صادر کرد.

  ارسلان زارع در احکام جداگانه‌ای مجید هاشم پور را به عنوان مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری، یوسف گلشن را به عنوان مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی و محمدحسین شاهکویی را به عنوان مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری منصوب کرد. همچنین با صدور حکمی از سوی استاندار گیلان، اسماعیل قاسمی به سمت بخشدار مرکزی شهرستان بندر انزلی منصوب شد. گفتنی است پیش از این شاهگویی دربیر ستاد مبارزه با مواد ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.