• کمربندی خمام تا اطلاع ثانوی مسدود است | سقوط عرشه پل عابر پیاده به وسط جاده    :   در ساعت ۰۳:۳۰ بامداد روز شنبه ٣١ فروردین سال ١٣٩٨ در کمربندی خمام محل ورودی فتاتو به علت بالا رفتن جک یک دستگاه تریلرکمپرسی و برخورد آن با عرشه پل ...
 • ارتش، نیروی پیشتاز در عرصه های مختلف نظامی است    :   حجت الاسلام سید عبدالجواد شمس الدین در خطبه های این هفته نماز جمعه انزلی با تبریک فرارسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی نیرویی مکتبی ، الهی ...
 • درخشش کاراته کار انزلی چی در مسابقات قهرمانی دانشجویان آسیا    :   آویشن باقری، کاراته کار جوان انزلی چی در اولین دوره از رقابت های کاراته قهرمانی دانشجویان آسیا در کشور ماکائو به مدال نقره دست یافت و عنوان نایب قهرمانی ...
 • تیم فوتبال بانوان ملوان روی لبه تیغ / همه چیز ممکن است، حتی انحلال!    :   به نقل از ایسنا وقتی بعد از دو سال و نیم دوری از فوتبال بانوان به لیگ برتر برگشت همراه با هواداران پرشورش به فوتبال بانوان حیاتی دوباره بخشید. فوتبالی ...
 • بازیکنان جوانمان مقابل تیم مدعی شاهین نمره قبولی گرفتند    :   پژمان نوری مربی تیم فوتبال ملوان پس از شکست ۲ بر صفر این تیم برابر شاهین شهرداری بوشهر اظهار کرد: به تیم حریف تبریک می‌گویم، ویسی تیم خیلی خوبی ساخته ...
 • شکست خارج از خانه ملوان مقابل شاهین بوشهر    :   ، از هفته سی و دوم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول جام آزادگان عصر روز سه شنبه بیست و هفتم فروردین ماه تیم فوتبال ملوان بندرانزلی میهمان تیم ...
 • پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر انزلی برگزار شد

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای شهر انزلی با حضور شهردار و اعضای شورای شهر امروز سه شنبه ۲ بهمن به صورت فوق العاده علنی در محل شورا برگزار شد.

  امیر احمدی فرد رییس شورای شهر بندرانزلی در ابتدای جلسه فرارسیدن ایام شهادت بانوی دو عالم خانم فاطمه زهرا را تسلیت و در ادامه گفت: دیروز سالروز تولد اسطوره فوتبال ایران کاپیتان محبوب تیم ملوان سیروس قایقران بود که سالروز تولد ایشان را خدمت جامعه بزرگ ورزش انزلی و ملوانی های دوست داشتنی تبریک عرض می کنم. وی گفت می خواهم صحبتی از یادگار سیروس تیم محبوب ملوان داشته باشم که امروز وضعیت خوبی ندارد و باید کارشناسان مربوط بنشینند و دلایل اصلی وضعیت ملوان را بررسی کنند .

  اینکه امروز فقط بگوییم اختلافات سیاسی باعث وضعیت فعلی ملوان شده شاید یکی از دلایل باشد اما قطعا تمام دلایل نمی تواند باشد چرا که ملوان زمانی از لیگ برتر به دسته یک سقوط کرد که تیم محبوب ملوان فقط دست یک جریان سیاسی بود که باهم همسو بودند و باید متخصصین، کارشناسی کنند که چرا ملوان به این روز گرفتار شده است همانطور که بارها اشاره کردم شاید امروز نیاز است هیئت مدیره باشگاه ملوان تقویت شود. یکی از اعضای هیئت مدیره استعفا داده اما هیچ جایی ندیدیم این استعفا پذیرش شود و امروز فرماندار محترم مدعی هستند اصلا عضو هیئت مدیره نیستند و چرا ما نمی توانیم از پتانسیل های شهرمان در باشگاه ملوان استفاده کنیم خود جای سوال است. اما یک کمک هرچند ناچیز را به باشگاه ملوان داشتیم و دوست داریم که این کمک ها مستمر باشد و می خواهیم برای بالا بردن روحیه این تیم پاداشت هایی برای برد های این تیم تخصیص بدیم اما ایرادات قانونی که هیئت تطبیق به این مصوبات گرفته ما بخشی را می توانیم از طریق ماده ۱۷ جبران کنیم اما قطعا در بودجه سال ۹۸ باید یک ردیفی مشخص با نام کمک به باشکاه فرهنگی و ورزشی ملوان در بودجه پیش بینی کنیم و یک رقم قابل ملاحظه ای نیز در این خصوص تخصیص دهیم.

  احمدی فرد در ادامه گفت:علی رغم تاکیداتی که در ماههای گذشته داشتیم و خواهش کردیم بودجه در وقت مقرر به شورا ارسال شود تا ما امسال بودجه را کاملا کارشناسی و عملیاتی پیش بینی کنیم نامه اش آمده اما خود بودجه پیوست این نامه نیست که به جناب پورقربان تذکر می دهم که این بودجه در اسرع وقت به شورا ارسال شود تا دوستان فرصت داشته باشند که بودجه را کاملا بررسی کنند تا این یک ماهی که برای شورا در نظر گرفته شده وقت کافی برای این کار باشد.

  رییس شورای شهر بندرانزلی در ادامه بیان کرد: اما موضوع مهمی که در روز های گذشته اتفاق افتاد جلسه ای بود که در استانداری برای تعامل شهر با بندر تشکیل شد و مشاور طرح تعامل شهر و بندر مطالعات خوبی انجام شده بود. مشکلی که داریم این است که مطالعات ضمانت اجرایی ندارد، کارها کارشناسی می شود اما برای اجرای آن نیاز به تامین اعتبار است امیدوارم که این مطالعات همچون مطالعات گذشته نباشد و اجرایی شود و مردم این پروژه های عمرانی را لمس کنند.

  وی به شروع به کار بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی اشاره کرد و گفت: شروع به کار بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی دو بندر در فاصله ۱۰ تا ۱۵ کیلومتری در کنار همدیگر یکی بندری با با ۳۰۰ سال قدمت که در شهر انزلی واقعه شده و با شروع به کار بندر کاسپین انزلی قطعا روی فعالیت های بندرانزلی تاثیر گذار خواهد بود و خواهش می کنم از مسئولین ذیربط که بنشینند و نوع کاربری های این دو بندر را مشخص کنند و معلوم شود بندر انزلی و بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی چه نوع فعالیت ها و کاربری هایی باید داشته باشند و چه محصولاتی باید در این دو بندر تخلیه و یا صادر شود تا خدای نکرده شهر انزلی به لحاظ وجود بند کاسپین متضرر نشود.

  مهندس احمدی فرد در ادامه صحبت های خود بیان کرد: موضوع مهم دیگر که نامه ای را به کمیسیون برنامه بودجه ارجاع دادم انتخاب حسابرس برای بررسی بودجه سال ۹۷ شهرداری است که خواهشا این موضوع بررسی شود و پیشنهادات ارائه دهند تا در صحن علنی شورا مطرح کنیم.ما یکسری اختیارات وظایف خودمان را در قالب شیوه نامه هیئت عالی سرمایه گذاری به شهرداری واگذار کردیم که متاسفانه ۹ ماه است این هیئت جلسه تشکیل نمی دهد و بخشی از مصوبات مهم ما از جمله معاینه فنی خودروها که به این بخش ارجاع شده و همچنان ابتر مانده که خواهش من این است که بحث و بررسی کنیم که تکلیف این هیئت عالی قرار است چه شود.

  وی به ایام الله دهه فجر اشاره کرد و اظهار داشت که ایام الله دهه فجر را در پیش داریم هر ساله پروژه های شهرداری در این روزهای مبارک افتتاح می شود و قطعا در این ایام می تواند فعالیت های شهرداری و شورا مورد ارزیابی قرار بگیرد و با توجه به میزان بودجه فعالیت های عمرانی را نسبت به سال های گذشته ارزیابی کنند و این خود می تواند یک بیلانی باشد برای فعالیت های یکسال گذشته شورا و شهرداری .

  احمدی فرد در پایان بر تقدم توسعه بر مسایل سیاسی تاکید کرد و اظهار داشت: برای اینکه مردم بدانند شورای شهر در مسایل توسعه شهر با هیچ کس مشکل سیاسی ندارد، در تهیه و تدوین بودجه سال ۹۸ شهرداری حتما نماینده محترم شهر را دعوت می کنیم و نقطه نظراتشان در خصوص شهر را لحاظ قرار می دهیم و توقع داریم که ایشان در جلسه شورای شهر حضور داشته باشند.

  شهردار بندرانزلی در پنجاه و نهمین جلسه فوق العاده و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی اظهار کرد: از هیئت مدیره، سرمربی و مربیان و همچنین بازیکنان تیم شهرداری بندرانزلی به خاطر نتایج خوب به خصوص در بازی امروز و کسب پیروزی در مقابل تیم صدر جدول تشکر می کنم.

  حسن پورقربان با بیان اینکه میراث فرهنگی شکایتی را درباره بحث حصار کشی محوطه شهرداری علیه ما انجام داده بود، اظهار کرد: بحمدالله با صحبت هایی که در دادگاه انجام شد، میراث فرهنگی از شکایت خود صرف نظر کرد و کار ادامه پیدا خواهد کرد.

  وی افزود: در روز های آینده خبرهای خوشی خواهیم داشت و منتظر هستم از لحاظ اداری مصوبات نهایی انجام گیرد و من بعدا آن را رسانه ای خواهد کرد.

  شهردار انزلی اظهار کرد: طی قراردادی که داشته ایم در روز های آینده کار بازسازی و نوسازی اتوبوس‌ها شروع و شرکت پیمانکار قول داده است در دو ماه آینده کار را تحویل دهد.

  پورقربان گفت: در بحث وامی که قرار است از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها دریافت کنیم فرمی را قرار بود از طرف استانداری ارسال کنیم و از طریق معاونت محترم امور عمرانی استانداری این امر را پیگیری کرده ام و موافقت کرده اند که فرم به تهران برود و ما می توانیم آن وام را بگیریم و توافقی که برای خرید میدل‌باس انجام داده بودیم اجرا کنیم.

  شهردار انزلی با بیان اینکه پروژه های عمرانی در حال انجام است، اظهار کرد: پروژه های مهمی که در ایام الله دهه فجر داریم پروژه پارک اختر کاویان، مرکز بازدید تالاب، پارک های محله ای، گلخانه شهرداری و محوطه آن و لکه گیری و پیاده رو سازی می باشد که به جد در حال پیگیری است.

  وی اظهار کرد: پیگیری که با مدیر کل محترم اداره راه و شهرسازی داشته ایم موافقت بازگشایی انتهای خیابان پاسداران را به ما داده اند.

  پور قربان افزود: یکی از پروژهای خوبی که از طریق اعضای محترم شورای شهر و شورای عالی سرمایه گذاری نیز پیگیری شده و امروز به توافق نهایی رسیده است بحث پروژه سامانه نظارتی و ترافیکی سطح شهر است که قرار شد از طرف شرکت فناوران طلوع شبکه، انجام شود و مکاتبات لازم با فرمانداری برای ارسال به استانداری انجام شده است و امیدوارم یکی از پروژه های خوب ما در ایام الله دهه فجر پروژه هوشمند سازی شهری باشد و نسبت به کلنگ زنی آن اقدام کنیم.

  شهردار انزلی درخصوص تعرفه‌ها نیز اظهار کرد: تعرفه پیشنهادی عوارض سال ۹۸ بر اساس عوارض تیپی که از طرف سازمان سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به تمام شهرداری‌ها ارسال کره و در کنار آن تمام آیتم‌ها را در نظر گرفتیم و چند آیتم است که می‌خواهیم لحاظ شود.

  پورقربان گفت: در چند ماه گذشته شاهد افزایش هزینه‌ها در اجرای پروژه‌ها بودیم به طوری که در سال گذشته هر متر مربع آسفالت به ضخامت ۷ سانتیمتر حدود ۴۲ هزار تومان اجرا می شد اما هم اکنون به ۸۴ هزار تومان رسیده است. بتن نیز در گذشته هر متر مکعب با ۱۱۰ هزار تومان و هم اکنون با ۱۷۰ هزار تومان اجرا می شود و پالت کاری نیز از ۵۵ هزار تومان به ۸۰ هزار تومان رسیده است.

  مطالب مرتبط :

  جشن تکلیف ۱۰۰۰ دانش آموز دختر شهرستان انزلی برگزار شد

  ظهر سه شنبه جشن تکلیف ۱۰۰۰ دختر دانش آموز پایه سوم ابتدایی مدارس شهرستان انزلی با حضور مسئولان در مصلای این شهر برگزار شد. رئیس اداره آموزش و پرورش انزلی در این مراسم با بیان اینکه جشن تکلیف بزرگترین عید زندگی و عبودیت انسان است، اظهار کرد: دانش آموزان با ورود به سن تکلیف باید با کمک گرفتن از قلب، اعضا، جوارح، باورها و اعتقادات، مواظب اخلاق و رفتار خود نیز ... مطلب کامل

  ​من انزلی را دوست دارم

  به نقل ازخبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، رامین جهان‌پور در کتاب «من انزلی را دوست دارم» در قالب یک داستان ویژگی‌های بندر انزلی و جذابیت‌های آن را برای کودکان و نوجوانان به تصویر می‌کشد. داستان این کتاب درباره پسربچه‌ای به نام نوید است که با پدرش که راننده تریلی است و می‌خواهد بار پسته به بندر انزلی ببرد، همراه می‌شود و در طول مسیر سفر اطلاعات زیادی درباره مسیر راه، ماشین‌های ... مطلب کامل

  بازگشت آب به تالاب بین المللی انزلی‎

  تالاب بین المللی انزلی محل تخم‌ریزی آبزیان و پناهگاه و مامن پرندگان بومی و مهاجر است. در میانه تالاب جزایر زیبایی وجود دارد. وسعت این تالاب فصول زمستان و بهار به علت افزایش بارندگی به حدود ۱۲۰ کیلومترمربع می‌رسد و در تابستان و پاییز به حدود ۸۰ کیلومتر تقلیل می‌باید. ... مطلب کامل

  گزارش تصویری تقدیر از پژمان نوری در جلسه شورای شهر بندرانزلی

  در جلسه ۶۸ شورای شهر بندر انزلی با حضور فرماندار، شهردار و فرمانده سپاه انزلی از پژمان نوری کاپیتان بازنشسته تیم فوتبال ملوان تقدیر شد. عکس: علی سمرقندی ... مطلب کامل

  شورای شهر انزلی از زحمات کاپیتان پیشین تیم ملوان تقدیر به عمل آورد.

  پژمان نوری بازیکن انزلی چی فوتبال ایران که سالها در عرصه ملی و باشگاه های استقلال و پرسپولیس به میدان رفت و یکی از اسطوره های باشگاه ملوان محسوب می شود، چند روز پیش رسما کفش هایش را آویخت و از فوتبال خداحافظی کرد. نوری بعد از خداحافظی از فوتبال در ورزشگاه تختی شهر انزلی از سوی مدیران باشگاه سریعا به کادرفنی انتقال داده شد و کارش در ... مطلب کامل

  قوهای سپید با سه مصدوم برابر شاهین

  اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی ملوان بندرانزلی پیش از دیدار با شاهین شهرداری بوشهر به شرح زیر است حسن پورحمیدی – علی آستانی – مهیار زحمتکش – وحید حیدریه – امیر مهدی جانملکی – حافظ یعقوبی – میلاد کمندانی – محمد رضا نقدی پور – پوریا غلامی – شهریار مغانلو – میلاد احمدی – فربد بلوک باشی – مبین عشایر – محمد رضا محرمی – سیروس ... مطلب کامل

  ۳۰ مبتلا به اوتیسم در انزلی شناسایی شده است

  به نقل از مهر، مریم سیاح عصر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در انزلی برگزار شد با اشاره به اینکه فعالیت مؤسسه ستارگان اوتیسم غرب استان گیلان فعالیت خود را از اردیبهشت ماه سال گذشته آغاز کرده است، اظهار کرد: در حال حاضر مهلت ساختمان اداری که از سوی خیرین به این مؤسسه داده شده است تیرماه امسال به پایان می‌رسد و این مؤسسه برای تهیه مکان ... مطلب کامل

  پرداخت ۵۹۰ میلیون تومان وام خوداشتغالی به خانواده های شهدای انزلی

  به نقل ازایرنا، شهریار ایلچی روز شنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: این تسهیلات به ۳۰ نفر از خانواده های شهدا و جانبازان از سوی بانک توسعه تعاون با نرخ سود ۴ و ۱۲ درصد پرداخت شد. وی افزود: میزان تسهیلات بر اساس شغل تعریف شده از سوی وام گیرنده بوده و پرداخت تسهیلات ۲۰ و ۳۰ میلیون تومانی برای هر متقاضی در سال گذشته با بازپرداخت ... مطلب کامل

  عدم همکاری ناجیان غریق انزلی در سطح سواحل انزلی

  به نقل از فارس اسماعیل حیدری آزاد عصر امروز در جلسه ستاد ساماندهی سواحل در سالن اجتماعات شهید انصاری استانداری گیلان با تأکید بر تصمیم علمی در راستای ساماندهی سواحل اظهار کرد: ساماندهی سواحل دغدغه اصلی شهرستان‌های ساحلی است اما تصمیمات علمی در رابطه با آن باید گرفته شود که تاکنون گرفته نشده است. وی بر ضرورت ایجاد زیرساخت‌های گردشگری در جهت اشتغال با ساماندهی سواحل تأکید کرد و ... مطلب کامل

  وعده‌های مربوط به احیای تالاب انزلی محقق نشد

  به نقل از فارس حسن خسته بند امروز با اشاره به روند احیای تالاب بین‌المللی انزلی اظهار کردبه متأسفانه روند اجرای احیای تالاب بسیار کند است و با قولی که رئیس سازمان حفاظت از محیط‌زیست دادند انتظار داشتیم اقدامی صورت گیرد اما متأسفانه اقدامی انجام نگرفت. وی با اشاره به اینکه روند پیشنهادی برای احیای تالاب استفاده از شیوه نانو بود، گفت: پس‌ازاینکه این شیوه را از ستاد نانوی کشور ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.