• Стражи Арктики смотреть рутуб    :   Стражи Арктики" Стражи Арктики Стражи Арктики Стражи Арктики "Стражи Арктики" ок «Стражи Арктики» смотреть youtube `Стражи Арктики` фб Стражи Арктики kz movies online Стражи Арктики me Стражи Арктики ютуб сайт movies online (Стражи Арктики) вк (Стражи ...
 • Аванпост v youtube    :   Аванпост" Аванпост Аванпост Аванпост `Аванпост` ок (Аванпост) ютуб сайт «Аванпост» кз «Аванпост» тв movies 2019 `Аванпост` моя рутуб movies top (Аванпост) тв Аванпост ua (Аванпост) кз movies 2019 (Аванпост) кз смотреть youtube Аванпост Аванпост Аванпост Аванпост Аванпост...
 • Земля под моими ногами YouTube    :   Земля под моими ногами" Земля под моими ногами Земля под моими ногами Земля под моими ногами вк «Земля под моими ногами» смотреть youtube «Земля под моими ногами» ua Земля под моими ...
 • Король слон смотреть ютуб    :   Король слон" Король слон Король слон Король слон `Король слон` hd рутуб Король слон com "Король слон" vk movies Король слон юа «Король слон» v youtube movies 2019 «Король слон» fb (Король слон) про «Король слон» ...
 • Союз спасения смотреть youtube    :   Союз спасения" Союз спасения Союз спасения Союз спасения (Союз спасения) hd Союз спасения ютуб онлайн `Союз спасения` тв Союз спасения fb movies top (Союз спасения) vk (Союз спасения) youtube com movies online `Союз спасения` моя (Союз ...
 • Ford против Ferrari смотреть рутуб    :   Ford против Ferrari" Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari net Ford против Ferrari YouTube vk ua movies «Ford против Ferrari» com v youtube movies to ...
 • سخنان شهردار بندرانزلی در آیین افتتاحیه پروژه های شهرداری بندرانزلی به مناسبت دهه مبارک فجر

  به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انزلی آنلاین

  آیین افتتاح پروژه های شهرداری بندرانزلی با حضور استاندار محترم دکتر مصطفی سالاری در پارک شهید اختر کاویان برگزار شد. دکتر پورقربان شهردار بندرانزلی در این مراسم به ایراد سخنرانی پرداختند که متن کامل این سخنرانی به شرح ذیل می باشد:

  وطن يعني نگاه صبح اميد تمام آيه هايش ذكر توحيد

  به يمن خط پايان سياهي گل عشق ظفر جانانه روئيد

  سلام به فجر…

  سلام به شهيد، كه مظهر شهامت است و ايثار را در هر فصلي آيينه مي كند.

  و سلام به اسطوره ي آفتاب معرفت، امام راحل كه آمد تا زمستان سياهي به خط پايان برسد. و به يمن حضورش گل عشق ظفر شكوفه دهد.

  و سلام به چهل سالگي پيروزي انقلاب اسلامي ايران كه امروز به شوق شور رهايي از ظلمت، جاويد و استواريم، و به بركت رهنمودهاي ولي فقيه زمانه، مقام معظم رهبري بر آنيم تا ايران سرشار از توسعه و پيشرفت و ترقي داشته باشيم و با روحيه خدمتگزاري به جهانيان نشان دهيم كه ايراني، ‌خستگي ناپذير است و مي خواهد از مشكلات جانانه عبور كند. و با تاكيد بر فرمايش رهبر عزيزمان كه در باب خدمت، چه نيكو فرمودند كه:

  “در اداره كشور بايد روحيه خدمت به مردم، ‌با نيت خدايي و با تكيه بر علم و درايت و يا همان روحيه مديريت جهادي حاكم باشد تا بتوان از مشكلات عبور كرد و پيش رفت…”

  سلام بر شما مردم فهيم و شهيدپرور و شما عزيزان مسئول نظام جمهوري اسلامي به ويژه جناب دكتر سالاري استاندار محترم گيلان و…

  با درودي مومنانه و صميمانه به همه بزرگواراني كه امروز با ما همراه هستند، تا بهترين پروژه ها را افتتاح و به همشهريان خونگرم و نجيب انزلي ارائه نمائيم.

  و صميمانه درود مي فرستم به خانواده معظم شهداي گرانقدر شهرستان بندرانزلي و ايثارگران و آزادگان و جانبازان و درود و سلامي ديگر به همه مسئولان شهرستان و همكاران عزيزم به ويژه اعضاي محترم شوراي اسلامي شهر، كه اگر همت، ‌دقت و ظريف انديشي اين همراهان نبود، امروز شاهد ترقي و توسعه روزافزون انزلي، اين شهر فانوس دريايي و نمونه گردشگري جهان نبوديم.

  براي انزلي در مي فشانم پروژه در پروژه پرنشانيم

  نشاني از ترقي لحظه لحظه همي خواهيم كه ماناتر بمانيم

  جناب دكتر سالاري، با توجه به تاكيدات مكرر حضرتعالي مبني بر نگاه ويژه به صنعت گردشگري،‌تفريحي و توريستي، شهرداري و شوراي اسلامي شهر بر همين زاويه به توسعه پيشرفت اقتصادي و فرهنگي و اجتماعي انديشيده و آمديم تا بگوييم:

  بندرانزلي آوازه اي در سطح ملي و جهاني دارد كه با اتحاد،‌ همدلي و انسجام و تعامل مي توان پروژه هايي ماندگار را به سامان رساند و هديه به مردم انزلي كرد و بنده به عنوان شهردار اين شهر.برایم مایه افتخار است که با جان و دل و به دور از مسایل حاشیه ای، سیاسی و بازدارنده ، جانانه کمر همت را دوچندان بسته تا بندرانزلی مثل همیشه آوازه خوان نغمه ها در رودخانه، تالاب ، ساحل دریا، تاريخ و تمدن، کشتی، قایق، لاله های تالابی، ماهی و صدها نعمت دیگر باشد.

  شهرستانی که در ورزش، با ملوانش سرآمد است. شهرستانی که دریاییش بی نظیر است. به سبب خطی و طولی بودن در موازات ساحلش بایستی از استعدادش جانانه بهره گرفت. شهرستانی که شهیدان، آرمان والایش هستند. شهرستانی که فرهیختگان، اندیشمندان و نخبگان بسیاری بر پیشانی پرفروغش دارد، همه و همه نشان می دهد که بايد:

  باز برای انزلی کوشید…..

  باز برای انزلی آستین بالا زد…

  و باز برای انزلی اندیشید…

  و مبلمان شهری زیبایی با برند خاص آئینه کرد و با شعار همیشگی کار و کار و کار، رونق اقتصادی این سامان راکه بی تردید در همه فرآیندها اثر گذار خواهد بود، پیش رو داشت و کوتاهی نکرد، زیرا کوتاهی برای آنچه می تواند گره گشایی شایسته ای را رقم زند، بی تردید تضییع حق مردم است.

  مدعوین گرامی،جناب آقای دکتر سالاری در چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران آمده ایم تا فجر پیروزی را جشن بگیریم و به احترام ایام فاطمیه که بی بی دو عالم ما را شفاعت کند، فقط بهترین را آرزو می کنیم و این افتخار رقم خورد که:

  درمجموعه اداری شهرداری انزلی به دنبال نظم و انضباط بالا می باشیم، حقوق و مزایای پرسنل را با توجه به شرایط فعلی به موقع پرداخت نمایم. در تکریم ارباب رجوع کوتاهی نکنیم که در همه این فرآیندها، اعضای محترم شورای شهر، مسئولان دست اندرکار و کارکنان خدوم شهرداری سبب شد تا با افتخار امروز اعلام نمایم که ۴۷ پروژه عمرانی را به سامان رسانديم. که به اختصار به بعضی ار پروژه ها می پردازم:

  تعداد ۴۷ پروژه با اعتباری بيش از ۹۹میلیارد تومان، که مبلغ دوميليارد تومان از محل اعتبارات استانی و سایر آن از محل اعتبارات شهرداری بوده است.

  پروژه پارک اخترکاویان به طول ۱۱۰۰ متر و به عرض ۲۴ متر و به مساحت۲۷۰۰۰ متر مربع که شامل خاکریزی و بستر سازی،جدول گذاری، اجرای کفپوش که مسیر پیاده رو و پیاده راه ۱۵۰۰۰ متر مربع و مسیر دوچرخه ۵۰۰۰ متر مربع و پوشش نهر و مبلمان پارک شامل میز و صندلی و سطل زباله، تاسیسات و فضای سبز، روشنایی و ساعت و ایجاد رمپ برای معلولین و جانبازان عزیز به فواصل ۵۰ مترو گلکاری و درختکاری بر مبنای شرایط جغرافیایی منطقه اجرا گرديده که خوشبختانه این طرح در حوزه خدمات شهری جز طرح های برتر استان شناخته شده که جمعا بالغ بر ۶ میلیارد تومان هزینه اجرایی آن میباشد و بی شک این پروژه از پروژه های ماندگار این شهر خواهد بود……..
  احداث گلخانه و محوطه سازی و توسعه گلخانه قبلی واقع در منطقه انزلی با اعتباری معادل ۵۰۰ میلیون تومان.
  اجرای پارک های محله که در واقع نهضت احداث پارک را در برنامه های شهرداری و شورای اسلامی داریم. هم اکنون پارک قارویر یا پارک آفتاب و پارک آزادگان در منطقه غازیان با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان اجرايي شد.
  احداث ساختمان مرکزی آتش نشانی با اعتباری معادل ۷۰۰ میلیون تومان.
  گسترش فضای اداری ساختمان واحد عمران و معاونت شهرسازی با اعتباری معادل ۹۰۰ میلیون تومان.
  آسفالت ورودی غربی شهر، بلوار آیت اله نجفی، کانال انصار الحسین، جنب شبکه بهداشت و سایر معابر با اعتباری معادل ۲ میلیارد و ششصد میلیون تومان .
  هدایت آبهای سطحی معابر شهر با اعتباری حدود دو میلیارد تومان.
  تکمیل یادمان شهدای گمنام شهرستان، واقع در پارک قدس با اعتبار۵۰۰ میلیون تومان.
  تعریض دیوار مصلی و ساخت دیوار جدید و پالت کاری مجاور آن با اعتبار۴۰۰ میلیون تومان.
  اصلاح هندسی میادین و بلوار های شهربا اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان.
  تعمیر و تجهیز ماشین آلات شهرداری با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان.
  اجرای فاز اول تصفیه خانه شیرابه کارخانه کمپوست با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان.
  اجرای فاز اول مرکز بازدید کنندگان تالاب(جایکاه) با اعتبار یک میلیارد و دویست میلیون تومان.
  نصب دوربین های پایش شهری (اجرای سیستم هوشمند) با اعتبار ۳۲ میلیارد تومان.
  احداث و مرمت سرویس های بهداشتی در نقاط مختلف شهر با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان.
  ادامه پوشش تيم هاي ورزشی باشگاه شهرداری بندرانزلي با اعتباری معادل ۱۴۰ میلیون تومان.
  جناب آقای دکتر سالاری، حدود ۱۶ ماه افتخار دارم که در شهر انزلی خدمتگزاری می کنم، به لطف خداوند برنامه های زیر ساختی و مديريتي و پروژه هاو اقدامات اداری و اجتماعی در این شهر رقم خورده که بی سابقه بوده و همه و همه ی این مهم به دلیل برنامه ریزی اساسی و مدیریت در هزینه ها و تلاش شبانه روزی حقیر و همکاران خوبم و حمایت و درایت مسئولان محترم شهر به ویژه تک تک اعضای محترم شورای اسلامی شهر علی الخصوص برادر خوبم جناب مهندس امیر احمدی فرد رييس محترم شوراي اسلامي شهر بوده . و جا دارد تیتر وار اشاره کنم:

  بودجه سال ۹۷ شهرداری نسبت به سال ۹۶ به مقدار ۱۲۰ درصد رشد داشته است که چنین اقدامی در بودجه شهرداري بی سابقه بوده و از حدود ۷۰ میلیارد در سال ۹۶ به ۱۴۱ میلیارد تومان در سال ۹۷ رساندیم و بر اساس برنامه ریزی هایی که صورت گرفته و با توجه به شرایط فعلی جامعه و اعمال پروژه سیستم هوشمند شهری، این بودجه تا پایان بهمن ماه سالجاری، ۸۵ درصد آن محقق شده است که به همین دلیل بنده بودجه سال ۹۸ شهرداری را با ۱۲ درصد رشد به ۱۵۸ میلیارد تومان افزایش داده ام. سرانه درآمدی شهر انزلی در سال ۹۶، از مبلغ۰۰۰/۸۰۰/۵ ریال، در سال ۹۸ به مبلغ ۰۰۰/۴۰۰/۱۳ ریال رسیده است که در مقایسه با مرکز استان و سایر شهرهای استان، تقریبا به دو برابر افزايش يافته است.
  کارخانه کمپوست انزلی که در سال ۱۳۸۷ افتتاح گردیده بود و بدون تصفیه خانه بوده و شیرابه آن در محیط رها می شد. درحال حاضر این شهرداری اقدام به کانال کشی و هدایت شیرابه به تصفیه خانه نموده و احداث تصفیه خانه نیزحدود ۵۰ درصد رشد فیزیکی چشمگیر داشته است.
  عقد تفاهم نامه جهت ساخت مرکز بازدید کنندگان تالاب(جایکاه) با شرکت خارجی ژاپنی که اکنون بیش از ۸۰ درصدپیشرفت فیزیکی دارد، که در این مکان در آینده اقشار مردم و شهروندان و مهمانان می توانند با تبیین مبانی فکری آموزشی تالاب آشنا شوند.
  تعیین پیمانکار و آغاز شروع به کار طرح بزرگ تفکیک زباله از مبدا.
  تصویب سازمان آرامستان شهرداری بندرانزلی که پس از شهر رشت، دومین شهری هستیم که به این مهم دست یافتیم و جا دارد که از حمایت های واحدهای مختلف استانداری در این زمینه تشکر نمایم.
  برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی و هنری و به ویژه جشنواره گلدهی لاله های تالابی.
  راه اندازی مجدد باشگاه شهرداری بندرانزلی پس از گذشت ۶ سال و تحت پوشش قراردادن تیم های مختلف ورزشی، من جمله فوتبال و کاراته، که خوشبختانه در چند روز اخیر، تیم کاراته شهرداری در سطح کشور مقام سوم را کسب نمود،که خسته نباشید عرض می نمایم به مدیرعامل و همه اعضای هیئت مدیره و تبریک به مردم خوب و قهرمان بندرانزلی.
  اجرای سیستم الکترونیکی مکاتبات اداری، متصل شدن به شبکه دولت و برنامه ریزی جهت الکترونیکی نمودن صدور پروانه ساختمانی.
  اعاده دادرسی پرونده ها و صدور رای بنفع شهرداری در یکسال اخیر در حدود ۴۰ پرونده ، با ارزش ریالی بیش از ۲۰ میلیارد تومان و دفاع از حقوق شهرداری در بیش از ۳۰۰ پرونده در محاکم قضایی و تهران.
  احداث ساختمان شماره ۴ آتش نشانی .
  احداث و تکمیل ساختمان سوله بحران.
  شروع پروژه های باز آفرینی در محلات هدف، که اغلب از پروژه های مهم و مورد درخواست شهروندان عزیز بوده كه به ويژه در مناطق بافت فرهنگي و تاريخي مي باشد.
  پرداخت به موقع حقوق و اضافه کاری و مزایای پرسنل شهرداری با درنظر گرفتن اولویت در پرداخت به نیروهای کارگری و سپس کادر اداری، و درحال حاضر از هفته گذشته نيز اغلب عیدی کارکنان پرداخت شد.
  خرید لوازم و امکانات و تجهیزات آتش نشانی، لباس های ضد حریق و کفش ایمنی و…خرید شارژ تنفسی و دستگاه تنفسی برای آتش نشانان عزیز.
  به پیشنهاد شهرداری و حمایت نماینده محترم شهرستان جناب مهندس خسته بند و معاونت محترم امور عمرانی استانداری و دفتر فنی استانداری مشکل چندين ساله ساخت و ساز شهروندان پس از حریم ۶۰ متری دریا با اجرای پیاده راه سازی توسط شهرداری که از مشکلات عديده در ۹ کیلومترساحل این شهر بوده، مرتفع گردید.
  با انجام قراردادی که دو روز گذشته با یک شرکت توانمند منعقد شده طرح بازسازی و نوسازی اتوبوسهای شهری رقم خورد. که ان شاا… بزودی شاهد اتوبوس های مجهزبه کولر و ملزومات لازم در خور شان مردم شهرمان خواهیم بود.
  بازگشایی معابر شهری و تملک زمین ها و اخذ سند مالکیت املاک شهرداری و سیستمی نمودن آن از دیگر کارهای مهم و اساسی این شهرداري بوده.
  امروز فرصت شایسته گون و ماندگاری است که دور هم جمع شدیم تا بر انزلی درودی دوباره بفرستیم و قول می دهیم برای خدمتگزاری و ارزانی بهترین هدایا ی توسعه به مردم انزلی روز به روز شاهد این باشیم که در پاسداری از آرمان شهدا و امام راحل و پیروی از ولی فقیه مسلمین از هیچ کوششی دریغ و کوتاهی نکنیم. خداوند شاهد است که در خدمت به این مردم در حد توان خودم کوتاهی ننموده ام و به عنوان يك جانباز و ايثارگر و بسيجي، همانگونه كه در خدمت به ميهن اداي وظيفه نمودم با تمام توان و تلاش و تجربه و تخصص قول می دهم كه در اعتلاي شهر انزلي از هيچ كوششي دريغ ننمايم.

  و اما جناب استاندار

  به شرايط مالي و وضعيت موجود كاملا آگاه هستم، اما چند مورد اساسي از حضرتعالي، كه اغلب با حمايت اداري و قطعا با درايت وتوانمندي شما قابل حل خواهد بود، خواهشمندم:

  يكي از مشكلات ساكنين اطراف ميدان امام، عدم تعيين وضعيت و پاسخگويي شفاف اداره ميراث فرهنگي و گردشگري است كه عليرغم پيگيري هاي زياد و مكاتبات فراوان، هنوز اين معضل حل نشده و اغلب ساكنين اين ناحيه زمين هاي خود را متروك نموده كه چهره بسيار زشت و زننده اي در اين منطقه از ديد سيماي شهري شاهد هستيم.
  در طرح سالمسازي خيابان پاسداران شهرداري اقدامات بسيار خوبي را اجرايي نموده كه مسافران و گردشگران از آن استفاده مي كنند . متاسفانه در منطقه غازيان از اين مورد بي بهره هستيم. ملك بزرگي در خيابان اطبا در مالكيت اداره راه و شهرسازي وجود دارد، كه در صورت اينكه اين ملك در اختيار شهرداري قرارداده شود، آمادگي سريع اجراي طرح سالمسازي در اين ناحيه از شهر را جهت رفاه حال شهروندان و نجات جان مردم داريم.
  در سال هاي ۹۵ و ۹۶ بودجه استاني جهت خريد نردبان آتش نشاني با توجه به ساختمان هاي بلند مرتبه در شهر، كه ضروري نيز مي باشد اختصاص يافته بود كه متاسفانه در آن دوره بموقع جذب نشد. عليرغم مكاتبات متعدد از طريق سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور و همچنين پيگيري فرماندار محترم شهرستان در اين خصوص،‌ تاكنون نتيجه اي حاصل نشد. كه خواهش من از استاندار محترم اين است كه در اين باره دستورات ويژه را صادر فرمايند.
  افتخار دارم كه در بحث جمع آوري و حمل و بازيافت زباله، در اسرع وقت و با صرفه جويي در هزينه، در منطقه كارخانه كمپوست مديريت مي گردد. حجم زيادي از ريجكتهاي سالهاي ماضي در محوطه كارخانه باقي مانده بود كه عليرغم اقدامات اخير انجام شده، ناگزيريم وسعت محدوده را افزايش داده تا نسبت به جابجايي ريجكت هاي موجود اقدام نماييم، در اين مورد جلسات متعددي با منابع طبيعي استان داشتيم كه موافقت دكتر يوسف پور و همكاران محترم آن مجموعه به صورت شفاهي اخذ گرديد، ولي هنوز ملك مورد نظر به صورت مكتوب تحويل اين شهرداري نگرديد. خواهشمندم در اين زمينه نيز عنايت به همكاري لازم را صادر فرماييد. بارديگر ضمن تشكر از همه عزيزان، عرايضم را با تقديم چند بيت به شما خوبان به پايان مي رسانم:

  انزلی ای شهر خوب و آشنا افتخار لحظه های روشنا

  جملگی بر این ، که ماناترشوي شهر زیبایم، که زیباتر شوی

  در بهار فجر ایران دلیر وحدتی داریم سراسر بی نظیر

  انزلی شهری پر از رویا شود مبلمان شهری، دريا شود

  انزلی را می شود آئینه کرد قاب نامش را درون سینه کرد

  شرط انصافش که وحدت پیش رو با تعامل، تفرقه یعنی به دور

  فرصتی تا نام شهر انزلی کشتی یادش همیشه منجلی

  در زمستانی که بهمن آیه شد بركت شوقي، نشان سايه شد

  بهمن خونین همیشه گل فشان با شهیدانی همیشه جاودان

  رو به دریا با نگاهی پر یقین همتی، تا انزلی خوش نگین

  همچنان تاریخ نامش ماندگار درپناه كار و کار و افتخار

  “مانا باشيد و تندرست”

  مطالب مرتبط :

  سخنان شهردار بندرانزلی در آیین افتتاحیه پروژه های شهرداری بندرانزلی به مناسبت دهه مبارک فجر

  Ford против Ferrari" Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari `Ford против Ferrari` hd Ford против Ferrari рутуб «Ford против Ferrari» вк ua movies 2019 Ford против Ferrari моя Ford против Ferrari рутуб сериалы movies 2017 "Ford против Ferrari" ок «Ford против Ferrari» ru (Ford против Ferrari) ua movies to watch (Ford против Ferrari) ок «Ford против Ferrari» rutube Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против Ferrari Ford против ... مطلب کامل

  سخنان شهردار بندرانزلی در آیین افتتاحیه پروژه های شهرداری بندرانزلی به مناسبت دهه مبارک فجر

  Джуманджи ۲ новый уровень" Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень `Джуманджи ۲ новый уровень` ok «Джуманджи ۲ новый уровень» ютуб онлайн `Джуманджи ۲ новый уровень` про `Джуманджи ۲ новый уровень` моя movies 2017 Джуманджи ۲ новый уровень моя "Джуманджи ۲ новый уровень" ютуб youtube movies 2018 `Джуманджи ۲ новый уровень` net Джуманджи ۲ новый уровень без (Джуманджи ۲ новый уровень) com movies top `Джуманджи ۲ новый уровень` hd Джуманджи ۲ новый уровень рутуб... مطلب کامل

  سخنان شهردار بندرانزلی در آیین افتتاحیه پروژه های شهرداری بندرانزلی به مناسبت دهه مبارک فجر

  Ангелы чарли" Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли (Ангелы чарли) ua "Ангелы чарли" rutube (Ангелы чарли) me «Ангелы чарли» net movies 2017 "Ангелы чарли" юа «Ангелы чарли» ютуб youtube movies top Ангелы чарли без (Ангелы чарли) ру Ангелы чарли кз movies to watch Ангелы чарли вк "Ангелы чарли" смотреть ютуб Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли Ангелы чарли مطلب کامل

  سخنان شهردار بندرانزلی در آیین افتتاحیه پروژه های شهرداری بندرانزلی به مناسبت دهه مبارک فجر

  Двое" Двое Двое Двое Двое ua (Двое) rutube «Двое» kz `Двое` кз movies (Двое) tv «Двое» rutube ru movies to watch (Двое) кз «Двое» hd `Двое` ok movies 2018 «Двое» com «Двое» ютуб Двое Двое Двое Двое Двое Двое مطلب کامل

  سخنان شهردار بندرانزلی در آیین افتتاحیه پروژه های شهرداری بندرانزلی به مناسبت دهه مبارک فجر

  Монтгомери Клифт" Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт (Монтгомери Клифт) ru (Монтгомери Клифт) ютуб онлайн "Монтгомери Клифт" me «Монтгомери Клифт» ua movies top `Монтгомери Клифт` com (Монтгомери Клифт) смотреть youtube movies online (Монтгомери Клифт) hd тв "Монтгомери Клифт" tv movies 2017 "Монтгомери Клифт" net «Монтгомери Клифт» смотреть ютуб Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт Монтгомери Клифт مطلب کامل

  سخنان شهردار بندرانزلی در آیین افتتاحیه پروژه های شهرداری بندرانزلی به مناسبت دهه مبارک فجر

  Ангелы Чарли" Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли (Ангелы Чарли) ру рутуб сериалы "Ангелы Чарли" fb Ангелы Чарли тв movies to watch `Ангелы Чарли` ру `Ангелы Чарли` рутуб сериалы movies online Ангелы Чарли kz `Ангелы Чарли` фб Ангелы Чарли ок movies top Ангелы Чарли kz «Ангелы Чарли» ютуб Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли Ангелы Чарли مطلب کامل

  سخنان شهردار بندرانزلی در آیین افتتاحیه پروژه های شهرداری بندرانزلی به مناسبت دهه مبارک فجر

  Малыш Джо" Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо ок «Малыш Джо» v youtube «Малыш Джо» net «Малыш Джо» com movies 2018 Малыш Джо ру "Малыш Джо" rutube movies top «Малыш Джо» фб me fb movies top ua (Малыш Джо) смотреть rutube Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо Малыш Джо مطلب کامل

  سخنان شهردار بندرانزلی در آیین افتتاحیه پروژه های شهرداری بندرانزلی به مناسبت دهه مبارک فجر

  Последний бросок" Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок ua (Последний бросок) ютуб Последний бросок tv `Последний бросок` tv movies 2017 "Последний бросок" hd "Последний бросок" YouTube movies 2019 моя "Последний бросок" com «Последний бросок» ru movies 2017 (Последний бросок) fb ютуб youtube Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок Последний бросок مطلب کامل

  سخنان شهردار بندرانزلی در آیین افتتاحیه پروژه های شهرداری بندرانزلی به مناسبت دهه مبارک فجر

  Матиас и Максим" Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим (Матиас и Максим) тв «Матиас и Максим» смотреть ютуб «Матиас и Максим» ok Матиас и Максим тв movies 2017 "Матиас и Максим" kz рутуб movies top «Матиас и Максим» юа (Матиас и Максим) ua Матиас и Максим про movies 2019 моя (Матиас и Максим) ютуб Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим Матиас и Максим مطلب کامل

  سخنان شهردار بندرانزلی در آیین افتتاحیه پروژه های شهرداری بندرانزلی به مناسبت دهه مبارک فجر

  Джуманджи ۲ новый уровень" Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень Джуманджи ۲ новый уровень tv (Джуманджи ۲ новый уровень) смотреть rutube "Джуманджи ۲ новый уровень" tv (Джуманджи ۲ новый уровень) ru movies Джуманджи ۲ новый уровень без `Джуманджи ۲ новый уровень` ютуб сайт movies `Джуманджи ۲ новый уровень` моя «Джуманджи ۲ новый уровень» fb «Джуманджи ۲ новый уровень» net movies 2017 (Джуманджи ۲ новый уровень) без `Джуманджи ۲ новый уровень` смотреть рутуб Джуманджи ... مطلب کامل

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری انزلی آنلاین محفوظ میباشد . انزلی آنلاین، پایگاه عشاق انزلی در سراسر دنیاست ، ما گرد هم آمده ایم تا فضایی فراهم سازیم که همه انزلی چی ها در سراسر جهان در بهبود وضعیت شهربا نقطه نظراتشان ما رایاری رسانند، و اندیشه ای جز رفاه شهروندان در سر نداریم. ما دست همه عزیزانی را که ما رادرنیل به اهدافمان یاری رسانند به گرمی می فشاریم...با ما همراه باشید

  پایگاه خبری انزلی آنلاین

  پل ارتباطی بین مردم و مسئولان

  انتشار پایگاه در بهمن 1393

  با ما همراه باشید تا به روز شوید

  تمام حقوق این سایت برای © 2019 انزلی آنلاین. محفوظ است.